Reklama
Strona 9 z 1245 PierwszaPierwsza ... 789101119591095091009 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 121 do 135 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #121
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fotka samochodu z kartką z napisem "torg ~Vokee" albo nie wydarzyło się ;P
    Nikt Ci nie każe mu wierzyć. Ma sobie chłopina, to niech sobie ma, a nie jeszcze ma udowadniać jakimś ogórkom, że to na pewno jego.
    Pozdro :)

  2. #122
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nikt Ci nie każe mu wierzyć. Ma sobie chłopina, to niech sobie ma, a nie jeszcze ma udowadniać jakimś ogórkom, że to na pewno jego.
    Pozdro :)
    No jasne, forum mamy po to żeby opowiadać wszystkim wszystko - nie ważne czy to prawda.

    a tak na poważnie to, Panowie mam pytanie.. myślę nad zakupem Ferrari. Zastanawiam się nad różnicą pomiędzy modelami FXX a FXX Evoluzione. Ma ktoś jedną z tych wersji? Wiecie może czy różnica pomiędzy ich mocą jest bardzo odczuwalna? Jutro jadę oglądać to dam znać :)

  3. Reklama
  4. #123
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No jasne, forum mamy po to żeby opowiadać wszystkim wszystko - nie ważne czy to prawda.

    a tak na poważnie to, Panowie mam pytanie.. myślę nad zakupem Ferrari. Zastanawiam się nad różnicą pomiędzy modelami FXX a FXX Evoluzione. Ma ktoś jedną z tych wersji? Wiecie może czy różnica pomiędzy ich mocą jest bardzo odczuwalna? Jutro jadę oglądać to dam znać :)

    Hahaha marny troll ;P DO końca życia nie było by cie stać a po za tym jest tylko kilka modeli z pewnością już sprzedanych.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #124
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hahaha marny troll ;P DO końca życia nie było by cie stać a po za tym jest tylko kilka modeli z pewnością już sprzedanych.
    To nie troll tylko aluzja :) Bo przed chwilą użytkownik Tasmann stwierdził, że na forum możemy opowiadać dowolne bajki - i nie mamy prawa się czepiać o ich prawdziwość :)
    Tak więc i Ty również kolego Urlak nie czepiaj się mnie, tylko odpowiadaj poważnie bo i Ja jestem całkowicie poważny ;) Wydaje mi się, że nie warto przepłacać bo FXX stanowczo wystarczy. Myślałem też nad oldschoolem typu F40 ;p


    A tak już całkiem serio to wciąż sobie przeglądam to moje W124 i mam dylemat.. bo widzę, że lepiej zachowane samochody to jednak koszt 10tyś.+ i nie wiem czy nie kupić czegoś w gorszym stanie, do ewentualnych poprawek lakierniczych, w cenie około 7-8tyś. czy jednak zbierać troszkę więcej kasy. Problem z tymi tańszymi egzemplarzami jest taki że nie wiadomo co w tym siedzi i czy po zakupie nie wyskoczy tyle usterek że trzeba będzie wywalić drugie 7tyś ;D

    #down
    nie.. i nie tylko Ja stwierdziłem, że to po prostu marna prowokacja :D
    akurat nie chciałbym żadnego samochodu po 2000r. więc co mnie ma boleć?
    Wiesz co mnie boli? Że modele Mercedesa które mnie interesują zostały wyprodukowane w okolicach 1992r., a Ja liczyłem na perełkę sprzed 1990 ;)
    Ostatnio zmieniony przez Pyroflames : 07-02-2014, 18:26

  6. #125
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie troll tylko aluzja :) Bo przed chwilą użytkownik Tasmann stwierdził, że na forum możemy opowiadać dowolne bajki - i nie mamy prawa się czepiać o ich prawdziwość :)
    Tak więc i Ty również kolego Urlak nie czepiaj się mnie, tylko odpowiadaj poważnie bo i Ja jestem całkowicie poważny ;) Wydaje mi się, że nie warto przepłacać bo FXX stanowczo wystarczy. Myślałem też nad oldschoolem typu F40 ;p


    A tak już całkiem serio to wciąż sobie przeglądam to moje W124 i mam dylemat.. bo widzę, że lepiej zachowane samochody to jednak koszt 10tyś.+ i nie wiem czy nie kupić czegoś w gorszym stanie, do ewentualnych poprawek lakierniczych, w cenie około 7-8tyś. czy jednak zbierać troszkę więcej kasy. Problem z tymi tańszymi egzemplarzami jest taki że nie wiadomo co w tym siedzi i czy po zakupie nie wyskoczy tyle usterek że trzeba będzie wywalić drugie 7tyś ;D
    Aż tak Cię boli, że ktoś sobie kupił auto na które Cię nie stać?

  7. #126
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie troll tylko aluzja :) Bo przed chwilą użytkownik Tasmann stwierdził, że na forum możemy opowiadać dowolne bajki - i nie mamy prawa się czepiać o ich prawdziwość :)
    Tak więc i Ty również kolego Urlak nie czepiaj się mnie, tylko odpowiadaj poważnie bo i Ja jestem całkowicie poważny ;) Wydaje mi się, że nie warto przepłacać bo FXX stanowczo wystarczy. Myślałem też nad oldschoolem typu F40 ;p


    A tak już całkiem serio to wciąż sobie przeglądam to moje W124 i mam dylemat.. bo widzę, że lepiej zachowane samochody to jednak koszt 10tyś.+ i nie wiem czy nie kupić czegoś w gorszym stanie, do ewentualnych poprawek lakierniczych, w cenie około 7-8tyś. czy jednak zbierać troszkę więcej kasy. Problem z tymi tańszymi egzemplarzami jest taki że nie wiadomo co w tym siedzi i czy po zakupie nie wyskoczy tyle usterek że trzeba będzie wywalić drugie 7tyś ;D

    #down
    nie.. i nie tylko Ja stwierdziłem, że to po prostu marna prowokacja :D
    akurat nie chciałbym żadnego samochodu po 2000r. więc co mnie ma boleć?
    Wiesz co mnie boli? Że modele Mercedesa które mnie interesują zostały wyprodukowane w okolicach 1992r., a Ja liczyłem na perełkę sprzed 1990 ;)
    radze sie zastanowic czy naprawde potrzebujesz tak starego samochodu, bo te mercedesy sa czolgami, ale do czasu. Kazdego w koncu lapie czas, a epoka e30 i tych meroli juz powoli sie konczy.
    Juz nie wspominajac, ze do takiego samochodu bedzie trzeba czesciej dogladac ;d

  8. #127
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    radze sie zastanowic czy naprawde potrzebujesz tak starego samochodu, bo te mercedesy sa czolgami, ale do czasu. Kazdego w koncu lapie czas, a epoka e30 i tych meroli juz powoli sie konczy.
    Juz nie wspominajac, ze do takiego samochodu bedzie trzeba czesciej dogladac ;d
    No właśnie wiem :f Ale W124 w coupe jest po prostu piękny i drugiego takiego samochodu na tej Ziemi nie ma :P Jeżeli to auto mi przynajmniej 3 lata posłuży to okej, bo swojego Golfa też mam dwa lata już i idzie na handel ;d Na forum w124 Panowie piszą, że akurat przebiegiem nie mam się co denerwować bo jak o autko zadbam to przeżyje nawet mnie (odpukać w niemalowane ^^)

    Jako alternatywę stawiałem W210 lub CLK klasę W208 ;p Chociaż wciąż jestem przekonany do w124.
    Szukam po prostu "taniej" limuzyny ^^

    #down
    skończ waść, wstydu oszczędź bo czytać mi się Ciebie nie chce nawet ;p
    Ostatnio zmieniony przez Pyroflames : 07-02-2014, 19:05

  9. #128
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No jasne, forum mamy po to żeby opowiadać wszystkim wszystko - nie ważne czy to prawda.

    a tak na poważnie to, Panowie mam pytanie.. myślę nad zakupem Ferrari. Zastanawiam się nad różnicą pomiędzy modelami FXX a FXX Evoluzione. Ma ktoś jedną z tych wersji? Wiecie może czy różnica pomiędzy ich mocą jest bardzo odczuwalna? Jutro jadę oglądać to dam znać :)
    Bierz czerwony, bo szybszy.

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie troll tylko aluzja :) Bo przed chwilą użytkownik Tasmann stwierdził, że na forum możemy opowiadać dowolne bajki - i nie mamy prawa się czepiać o ich prawdziwość :)
    Tak więc i Ty również kolego Urlak nie czepiaj się mnie, tylko odpowiadaj poważnie bo i Ja jestem całkowicie poważny ;) Wydaje mi się, że nie warto przepłacać bo FXX stanowczo wystarczy. Myślałem też nad oldschoolem typu F40 ;p
    Póki co, to jedyną osobą która kłamie jesteś Ty. Gdzie ja niby napisałem, że możemy opowiadać dowolne bajki i nikt nie ma prawa się o nie czepiać?
    Typowa polska zawiść, komuś w życiu się trochę lepiej powodzi, to już go sprawdzajmy i najlepiej zjedzmy z zazdrości.
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 07-02-2014, 19:01

  10. #129
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aż tak Cię boli, że ktoś sobie kupił auto na które Cię nie stać?

    gdyby kupil to by bylo zajebiscie i bym sie cieszyl ze mamy bogatgo torgowicza, ale juz jeden w zdjeciach samochodow sie chwalil honda accord, mowi ze 5 lat temu dal za nia 120 tysiecy, po przeszukaniu parenastu jego postow okazalo sie ze chlopak ma dopiero 18 lat i chce dorabiac na wozkach widlowych , wiec autko musial kupic majac 12 lat. I tez na poczatku pierdolil, ze zazdroscimy, ze to jego itd a pozniej jak mu pokazalismy cytaty jego wlasnych postow - zniknal i do tematu nie powrocil



    #up, ogarnij sie czlowieku, jakis nieznany gostek typowy newfag chwali sie ze kupil a6 z 2012 (ktora moze kosztowac od 120 do nawet 170 tysi) a ty od razu lykasz i dupe lizesz.





    #Edit, o kurwa, osoba ktora chwalila sie swoja honda accord ktora nie byla jego to byl wlasnie kolega up

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wybacz, ale nie bede skanowal Ci swojego dowodu rejestracyjnego.
    Ciekaw jestem skad wywnioskowales ile mam lat :).
    ja jebie xDD Nie ma co wdawac sie z trollami w dyskusje
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 07-02-2014, 22:48

  11. #130
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak dla mnie to gość mógł ją nawet kupić. Po prostu wydaje się bezsensowne, że przychodzi na forum tibii (gdzie wystarczy przeczytać pare postów, żeby zobaczyć, że ludzie nie mają obeznania z takimi samochodami) pytać o to czy warto kupić samochód za 100tys i czy droga będzie eksploatacja, na drugi dzień pisząc, że jednak już kupił nową A6 a jego jedyne spostrzeżenie jest takie, że ekranik mu zasłania trochę pobocze i wszystkim to auto poleca :D I się jeszcze dziwić, że ludzie nie wezmą tego na poważnie. Bo zazdrość? Proszę...


    @edit Harios teraz pozamiatałeś, przez Ciebie tracę wiarę w ludzi :D
    Ostatnio zmieniony przez Justakas : 07-02-2014, 22:53

  12. #131
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na codzień poruszam się Accordem VII 2.0 155 koni po faceliftingu. A gdy wpadnie do studenckiego budżetu jakis $ na wache to Evo VIII w silniku 2.0 305 koni. A czego pyta?
    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #Edit, o kurwa, osoba ktora chwalila sie swoja honda accord ktora nie byla jego to byl wlasnie kolega up

    ja jebie xDD Nie ma co wdawac sie z trollami w dyskusje
    hehehehehe
    co za TORG xd
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  13. #132
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gdyby kupil to by bylo zajebiscie i bym sie cieszyl ze mamy bogatgo torgowicza, ale juz jeden w zdjeciach samochodow sie chwalil honda accord, mowi ze 5 lat temu dal za nia 120 tysiecy, po przeszukaniu parenastu jego postow okazalo sie ze chlopak ma dopiero 18 lat i chce dorabiac na wozkach widlowych , wiec autko musial kupic majac 12 lat. I tez na poczatku pierdolil, ze zazdroscimy, ze to jego itd a pozniej jak mu pokazalismy cytaty jego wlasnych postow - zniknal i do tematu nie powrocil



    #up, ogarnij sie czlowieku, jakis nieznany gostek typowy newfag chwali sie ze kupil a6 z 2012 (ktora moze kosztowac od 120 do nawet 170 tysi) a ty od razu lykasz i dupe lizesz.
    Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale ten gość o nicku na H.. jest jakiś popierdolony. Gdzie ty niby wyczytałeś, że ja mam zamiar dorabiać na wózku widłowym? A dla twojej wiadomosci hundzia nalezy do mnie :). Odpowiedzialem ci w tym temacie, a ty nadal bez riposty. Jest mi strasznie przykro z tego powodu. I wyszlo szydlo z worka kto tu klamie.
    Rowniez przykro jest pewnie tobie, ze nikt ci "nie lize dupy" z powodu zakupu twojego "szewroleta". Paskudny jak cholera, to co kto ma komentowac?
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 07-02-2014, 23:57

  14. #133
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie spokojnie i bez spiny ;) Każdy zarabia ile zarabia i jeździ tym co go stać - jedni kupują Audi A6 z 2012r., inni Hondy Accord a jeszcze inni Ferrari FXX. Nie zaglądajmy sobie w portfel. Chwalcie.. bo krytyka to zguba ^^

    #down
    Oczywiście, potwierdzam. Zawsze jak wpadam do Olsztyna to wozimy się @Hariosem jego Chryslerem ;)
    Ostatnio zmieniony przez Pyroflames : 08-02-2014, 18:29

  15. #134
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rowniez przykro jest pewnie tobie, ze nikt ci "nie lize dupy" z powodu zakupu twojego "szewroleta". Paskudny jak cholera, to co kto ma komentowac?

    Chcialbym tylko wyjasnik ze chevrolet to tylko moj drugi samochod na zakupy, na miasto. Na codzień kupilem chryslera 300c z roku 2013 (z salonu, roczny model)6.1l V8 ~450km (oczywiscie benzynka)



    #A no i chcialbym tylko dopisac, ze chrysler calkiem fajnie sie sprawuje, szybki, dlugi jak limuzyna tylko lusterka strasznie mnie denerwuja (jakies takie dziwne) dlatego nie polecam nikomu i bede musial kupic cos lepszego z podobnym silnikiem, moze jakas audi a6

    Pyroflames potwierdzi jak by ktos mial watpliwosci


    #down, przeciez ten chrysler to typowa gadka panow up '
    kupilem nowa a6 za 200 tysi ale przeszkadza mi wyswietlacz
    '
    '
    kupilem nowa honde accord za 120 tysiecy majac 12 lat
    '
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 08-02-2014, 21:10

  16. #135

    Notoryczny Miotacz Postów lolekk jest teraz offline
    Avatar lolekk
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,277
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Harios, a ja mam pytanie
    1. po co Ci dwa samochody, i to z salonu i to na benzyne, nie szkoda Ci kasy? Jeżeli masz duzo SWOJEJ kasy i nie masz co z nimi robic to ok. Jeżeli hajs rodziców to masz u mnie minusa ;P
    http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=285856&type=sigpic&dateline=1315062585

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •