Reklama
Strona 879 z 1245 PierwszaPierwsza ... 379779829869877878879880881889929979 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,171 do 13,185 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13171
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Chall jest bardziej kanapowy, to statek w porównaniu do Stanga. No ale imo to progres jak nic, jeśli weźmiesz to z V8. Sam charakter i wydźwięk auta jest już zupełnie inny. Stangami to jeżdżą teraz nawet dziadki z jakąś bardziej ogarniętą firmą budowlaną, a Dodge to jednak Dodge, dla kozaków.

  2. #13172
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ej no Janek pliska, nie żebyś miał zgnitego tego Forda, ale te obcierki co je masz podrdzewiały i ja to na własne oczy widziałem godzinę po zakupie XD Poza tym to wiadomo, że kozak, te fotele mnie kupiły w sekundę. Czekam aż się znowu nim przejadę, może już niedługo

  3. Reklama
  4. #13173
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Gdzie niby podrdzewiały, co Ty niby po ciemku wypatrzyłeś xD przy tylnym nadkolu jest mała zaprawka, bo tam ktoś przytarł mocniej, poza tym rdzy tam nie ma, chyba kolor po prostu z Twoją Mazdą Ci się pojebał
    W niedzielę będę robił foty dla jednego zainteresowanego, to mi może pokażesz gdzie to pogniło xD

  5. #13174
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chyba kolor po prostu z Twoją Mazdą Ci się pojebał
    o ty kurwo ty

    Dobra jebać tam SHO, wziąłbyś go nie sprzedawał a nie, teraz nie będziesz już miał jedynego takiego w Polsce hit zobacz

  6. #13175
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No właśnie wiem. Miałem taki moment, że byłem zdecydowany go ojebać, bo drzwi za dużo, cylindrów za mało, a moment za wysoko, i zrealizowałem sobie, że nie zakochałem się w tym aucie i bankowo już się nie zakocham.
    No ale z drugiej strony, jeździ mi się tym przyjemnie, brzmi spoko, audio mam zrobione zajebiste, a to jest dla mnie bardzo ważne w aucie, nawet się to odpycha i co jakiś czas zdarza mi się zaskoczyć jakichś łebków, co im się wydaje, że z fordem scorpio na światłach stanęli
    Wizualnie mi się podoba, jest wygodne i jest w naprawdę fajnym stanie, także sprzedawanie go w momencie, kiedy na nic fajniejszego nie będę mógł sobie pozwolić (kurwa, jebany Kazbek xD), to trochę nonsens.
    Zgłosiłem go do samochodu marzeń, chyba jest nawet spora szansa na dostanie się do programu, bo mechanicznie nic by tam nie mieli do zrobienia, chciałbym tylko lakier, ewentualnie jakaś drobna elektryka, a jedyna w kraju wersja specjalna najnudniejszego amerykańskiego sedana, gdzie wpakowano wysokoobrotowy silnik od Yamahy, z kolektorem ssącym o zmiennej długości, to chyba wystarczająco ciekawy temat, żeby to przeszło
    Ale bym go widział w takim Fiero Bronze na złotych BBSach, mhmhmh

  7. #13176
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ten program to jest mocne XD Ale pewnie by się ten cały mechanior zabrał trochę za mechanikę, bo na pewno coś już cieknie, coś sparciało itd. No miałbyś na pewno lepsze auto niż teraz, trzeba trzymać kciuki, bo szanse są. No ale wiesz, to jest TVN Turbo, oni myślą innymi kategoriami i mogą stwierdzić, że jakieś burgerskie Scorpio jest zbyt mało szpanerskie na czas antenowy.

  8. #13177
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgłosiłem go do samochodu marzeń, chyba jest nawet spora szansa na dostanie się do programu, bo mechanicznie nic by tam nie mieli do zrobienia
    co jest skurwysyn wizjoner to az brak slow

  9. #13178
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak ja ogarniam wszystko na bieżąco. Coś zacznie stukać to od razu diagnoza i wymiana, wycieków żadnych nie ma, niczego nie ubywa, mechanicznie to jest - jak lubi mawiać nasz ekspert - cymesik.
    A nawet jakby coś znaleźli, to niech się nie tykają, zrobię sam, tylko niech mi ten Fiero Bronze położą i centralny ogarną xD

  10. #13179
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak oni zaczną grzebać w tym kablach, to dopiero poznajdują cuda na kiju XD Nie możesz być pewien co oni odjebią, na pewno przywrócą wszystko do działania, ale jak i jakim kosztem? Może do skrzyni nawet zajrzą, bo coś powie, że mu szarpie pod butem i panie, to robimy hehe. Na nowy lakier to se nie licz, zrobią te przycierki i tyle, na dodatek nie liczyłbym na jakąś super robotę, bo to tylko na kamerach ma ładnie wyglądać.

  11. #13180
    Boruciarz

    Domyślny

    jade chyba jutro kupic tego dzieciowoza i chuj
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#ecd0224328

  12. #13181
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    piękne handlarska sztuka, 209k nalotu w 12 letnim dieslu prosto ze Szwajcarii, wszystko jest legitne XD Ale szanuję za OZety, przynajmniej felgi są coś warte w tym aucie.

    aha, chuja kupisz, bo REZERWACJA!REZERWACJA!REZERWACJA!KURWY REZERWACJA!NIE DZWONIĆ NIE PISAĆ BO FRAJER ZADATKOWAŁ I REZERWACJA!

  13. #13182
    Boruciarz

    Domyślny

    taką rezerwacje to mam w pizdzie. jade, daje tyle ile uwazam, napierdalam plaskuna jak kweka, zabieram kluczyki i odjezdzam

  14. #13183
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Uważaj, bo to on ci wyjebie plaskuna, zabierze ile będziesz miał przy sobie, zabierze twoje kluczyki od GT i odjedzie.

  15. #13184
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ta jasne z Szwajcarii cukier przyjechał :) ludzie dalej myślą że Szwajcar to nie bity. Auta z Szwajcarii wszystkie prawie są z ubezpieczalni. Powypadkowe, zalane, lub chore przebiegi. Opłać cło, oplać VAT, ściągnij auto :) ale co kto lubi. Pamiętaj o mierniku, ktoś tu ma profesjonalny :)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #13185
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powypadkowe, zalane, lub chore przebiegi
    a ja mam to w pizdzie. najwyzej go zezlomuje albo sprzedam komus innemu

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •