Reklama
Strona 807 z 1245 PierwszaPierwsza ... 307707757797805806807808809817857907 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,091 do 12,105 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #12091
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu, to jest ten silnik?
    Teraz spojrzałem, to ta Croma też 9.6 do setki xDDD a wydawało się, że to zapierdala.
    Ale to przez ten pojebany moment dieslowski, jak wdepniesz, to wgniata cię w fotel, ale trwa to pół sekundy i wachlujesz tym drążkiem jak pojebany.
    Kolega ma astrę 2.2 w klekocie i tak się chwalił, jakie to nie jest szybkie. Myślę sobie, że moment spory, auto lekkie, to może i tak. Chciał się koniecznie ścigać, to porobiłem go z zapchanym egrem i walniętym drugim biegiem w automacie, łącznie +1.5 sekundy do setki, bo jak zmierzyliśmy, to się okazało, że ta astra bite 10 sekund się rozpędza xD
    To ja dziękuję za coś takiego.
    Saab 9-3 ma 1.9jtd
    Alfa Romeo 159 ma 1.9jtd
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #12092
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Aha, a Saab ile do setki z "tym samym" motorem?

  3. Reklama
  4. #12093
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu, to jest ten silnik?
    Teraz spojrzałem, to ta Croma też 9.6 do setki xDDD a wydawało się, że to zapierdala.
    Ale to przez ten pojebany moment dieslowski, jak wdepniesz, to wgniata cię w fotel, ale trwa to pół sekundy i wachlujesz tym drążkiem jak pojebany.
    Kolega ma astrę 2.2 w klekocie i tak się chwalił, jakie to nie jest szybkie. Myślę sobie, że moment spory, auto lekkie, to może i tak. Chciał się koniecznie ścigać, to porobiłem go z zapchanym egrem i walniętym drugim biegiem w automacie, łącznie +1.5 sekundy do setki, bo jak zmierzyliśmy, to się okazało, że ta astra bite 10 sekund się rozpędza xD
    To ja dziękuję za coś takiego.
    Sugerowanie, że 159 się kupuje z czymś innym niż 1.75 TBi. Są drogie jak chuj, ale ten silnik ma sens, poza tym jest to naprawdę idealnie zrobiona jednostka, kolejny kunszt inżynierii włoskiej, ale w przeciwieństwie do 1.9jtd rzadki jak chuj i praktycznie żaden nie jest jeszcze zajechany.

    A ja ciągle wzdycham do Camry, co to ją miałem kupować zanim wziąłem Audi, ehhhhh. 14k to w chuj siana za taką furę, ale egzemplarz i właściciel wydają się znać swoje gówno i naprawdę uważam, że to może być igiełka na lata. No ale potrzebuję garaż, a więc fura nawet jak za 13k, to garaż ze 23-24k i się robi prawie 40 XD W sumie jest to tego warte, ale skąd na to pienionszki wzionć?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-11-2018, 13:41

  5. #12094
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu, to jest ten silnik?
    CDTI/TID/TTID/JTD to ten sam silnik
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #12095
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha, a Saab ile do setki z "tym samym" motorem?
    Nie wiem ile inne, ale ten podwojnie uturbiony ma o ile pamietam 8.4 w standardzie wg. danych.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #12096
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    aha, no to fajnie kurwa, fajnie że jest kilka sensownych TBi w Polsce i jedna z nich jest w BB XD

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...ID6Bsz5a.html?

    Artur pało życiowa musisz to mieć.

    No i Cieszyn, elo XD

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...ID6Bakun.html?

    wygląda lepiej imo, ale handlarz i to taki z tych strasznie gównianych jak widzę. Szkoda, bo czerwone skóry to imo musowa sprawa w 159, wygląda to niesamowicie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-11-2018, 13:51

  8. #12097
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem ile inne, ale ten podwojnie uturbiony ma o ile pamietam 8.4 w standardzie wg. danych.
    8,4, keeeeeeek XDDDD przecież moje rozjebane świetne technicznie E39 tyle miało na Steptronicu, japierdole jaki zajzajer z tego Saaba.

    a propos, jest S6C4 w Mysłowicach i mam na nią chcicę fest, ale z drugiej strony w Zgierzu jest S8D2 manual i to jest prawdziwe gówno. @Astinus ; jak daleko masz do Zgierza? Dałbyś radę za loda parę złotych to tak z grubsza obejrzeć dla mnie?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-11-2018, 13:54

  9. #12098
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Do Zgierza mam rzut beretem, ale to najwcześniej weekend w grudniu.

  10. #12099
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    8,4, keeeeeeek XDDDD przecież moje rozjebane świetne technicznie E39 tyle miało na Steptronicu, japierdole jaki zajzajer z tego Saaba.

    a propos, jest S6C4 w Mysłowicach i mam na nią chcicę fest, ale z drugiej strony w Zgierzu jest S8D2 manual i to jest prawdziwe gówno. @Astinus ; jak daleko masz do Zgierza? Dałbyś radę za loda parę złotych to tak z grubsza obejrzeć dla mnie?
    Chuja kupisz jak ty szukasz auta od 2 lat i nigdy nic nie kupujesz

    A 8.4 to calkiem ok, chociaz zawsze mozna krulowom lawet z 9.5s wziac co nie
    Ogolnie wszystkie te samochody maja 8.2-8.5s, o ktorych tutaj bylo wspominane. Jak chce sie cos mniej to juz trzeba przejsc do bardziej usportowionych i mocniejszych silnikow i ty chyba zdajesz sobie z tego sprawe xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #12100
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nic nie kupuję XD Jak ja 4 auta kupiłem, gdy ty jedną osraną Ibizę szybką bardzo lepszą od rozjebanego 4.2 w C5 z Katowic kupiłeś XDDD

    A 8,5 to oczywiście lajtowy wynik, ale kurwa durna Preluda 2.2 185 konna ma niewiele ponad 7 sekund, a mam ją rzut beretem od chaty swojej w Mikołowie i podoba się dla mnie w opór. Zrobiłbym cię nią jak bym chciał, a ty mi pierdolisz, że jakiegoś wielkiego silnika i 300 koni potrzeba na poniżej 8s.

  12. #12101
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do Zgierza mam rzut beretem, ale to najwcześniej weekend w grudniu.
    Faken, znając moje szczęście to się sprzeda. No ale spoko, jak będzie jeszcze to bym cię wynajął przyjacielu, bo może być konkretna fura.

    PS Jak ja kupię to do wynagrodzenia dorzucam upalanie tych skromnych 340 koni po Łodzi

  13. #12102
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak ja bym się z Tobą na mieście u mnie nie pokazał, jakbyś do Łodzi z tym wąsem przyjechał

    Zaraz by było gadanie, że się z handlarzami bratam

  14. #12103

  15. #12104
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jutro staje się właścicielem Focusa
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  16. #12105
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak ja bym się z Tobą na mieście u mnie nie pokazał, jakbyś do Łodzi z tym wąsem przyjechał

    Zaraz by było gadanie, że się z handlarzami bratam
    Jak on tego wonsa to ma teraz 2x dluzszego niz mial xD

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jutro staje się właścicielem Focusa
    Jak ja bym tak chcial

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a ten bedzie za jakimis tfu ibizami patrzyl xD

    o i jeszcze takie pieknosci z ket kurwa 38 sekund drogi
    Wszystkie te wystawione juz widzialem pomijajac to Scirocco. xD Te z ICD takze, ale ICD ustala takie ceny, ze skladajac auto do kupy u mechanikow cena wychodzi taka sama jak srednia/wysoka cena rynkowa danego modelu.
    W sumie wszystko fajnie tylko to jest rozpierdolone po calym kraju i chcac obejrzec z 4 samochody z tej listy zrobie 4000 kilometrow i obnize finalna wartosc auta o 3000 temu mowilem, ze to jest chujnia, ze w okolicy Bielska, a nawet Katowic niewiele jest ciekawych opcji. Mysle czy by moze jednak nie zostac smieciem i nie zastanowic sie nad tym 2.0 jtdm w 159 i obejrze jakas jutro w Bielsku. Najwyzej jak ktos sie podstawi na swiatlach to bede przykladal telefon do ucha albo sie odwracal i udawal, ze nie widze, ze mnie fiat 500l z jakims twinair multijet turbo 0.9 pojemnosci R2 objezdza jak chce.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-11-2018, 16:12
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •