Reklama
Strona 806 z 1245 PierwszaPierwsza ... 306706756796804805806807808816856906 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,076 do 12,090 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #12076
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ehh, czyli Artur saabiarz będzie, szkoda trochę. Będziesz się pozdrawiał jak kierowcy autobusów z innymi saabiarzami, podobno jak się nie pozdrowi, to walą delikwenta na sukę na zlocie i w warsztacie, bo wszyscy się znają i wżeniają się w swoje rodziny, takie trochę żydowstwo
    Saaby to wspaniale, bezpieczne i niezawodne samochody, ktore sie kocha. Kazdy Saabiarz Ci to powie.
    Budzet na tyle zminimalizowany, ze moge sobie jeszcze ta osiemdziesiuntke kupic
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #12077
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja ostatnio używałem mobil ekspert cenowo wychodził dobrze. Napisz jeszcze do DR Lemon, oni mają lepsze ceny niż inni, stacjonują w Poznaniu, ale za wyjazdy liczą sobie paliwko. Jednak do Turka może będzie się opłacało. Typowy test z mobil ekspertu https://www.motocontroler.com/raport...Z3hAOA_3Sl9MTk
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  3. Reklama
  4. #12078
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja ostatnio używałem mobil ekspert cenowo wychodził dobrze. Napisz jeszcze do DR Lemon, oni mają lepsze ceny niż inni, stacjonują w Poznaniu, ale za wyjazdy liczą sobie paliwko. Jednak do Turka może będzie się opłacało. Typowy test z mobil ekspertu https://www.motocontroler.com/raport...Z3hAOA_3Sl9MTk
    To cos leca w kule chyba bo standardowy pakiet to jest 339.00PLN W CALEJ POLSCE.
    Bo jak mam tam jechac i sie odbic, a mam jakies 900 w dwie strony to samego paliwa spale za tyle, nie mowiac, ze sam tego tak nie obadam i jeszcze komus musialbym cos rzucic zeby sie ze mna kopsnal.

    Ale dzieki Exe zobacze, musze w ogole zadzwonic do tego typa bo jest tam troche niespojnosci w tym opisie.

    Kurwa kosztow takiego Saaba nie boje sie ani troche bo nie ma tam nic az tak drogiego czemu bym nie sprostal. Tylko martwi mnie to jego awaryjnosc "na codzien" w sensie jezeli co chwile cos sie jebie to zostaje bez auta. A ja bez auta zyc nie moge nawet jezeli to sa krotkie 1-2 dniowe naprawy i pierdolki.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-11-2018, 11:04
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #12079
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To se bedziesz mogl pic wiecej co 1-2 dni

  6. #12080
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Artur, nie pierdol, bierz 159.
    Nie mów, że wolisz tego szkaradnego saaba od czegoś takiego
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDxfpOR.html
    W tej kasie masz 2010 rok i młodsze, nie wiem jak to 2.0, ale 1.9jtd to jebany czołg, u ojca w comie to zrobiło ponad 100k km bez zmiany oleju i dalej jeździ, dalej ciągnie.
    Ładniejsze wnętrze, lepiej wykonane, zajebisty silnik i z zewnątrz 10/10 przy tym szwedzkim paskudztwie.

  7. #12081
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17


  8. #12082
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Sam bym taką 159 wziął, gdybym nie miał autyzmu

  9. #12083
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#e7c182aed3

    O panie drogi
    A ten na jakiegoś sypiącego się szwedzkiego opla patrzy

  10. #12084
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Artur, nie pierdol, bierz 159.
    Nie mów, że wolisz tego szkaradnego saaba od czegoś takiego
    https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDxfpOR.html
    W tej kasie masz 2010 rok i młodsze, nie wiem jak to 2.0, ale 1.9jtd to jebany czołg, u ojca w comie to zrobiło ponad 100k km bez zmiany oleju i dalej jeździ, dalej ciągnie.
    Ładniejsze wnętrze, lepiej wykonane, zajebisty silnik i z zewnątrz 10/10 przy tym szwedzkim paskudztwie.
    1.9jtd i 17 sekund do setki mnie nie satysfakcjonuje nic wolniejszego od Ibizy mnie nie satysfakcjonuje przeciez to jest zenada, ze stoisz takim czyms na swiatlach, wyglada na fure za milion dolcow jest bardziej seksowna niz moja byla modlicha jak sie pomalowala na niedziele do kosciola, a podjezdza jakis sebus w golfie trujce czy inna ibiza 6k w tdiku i robi cie jak chce latwo no kurwa ja sie nie scigam z pod kazdych swiatel, ale nie moglbym jezdzic takim autem xD

    2.4jtd ok, ale tam jest z tym chlodzeniem, pekaja glowice i jest chuj dupa cipa i kamieni kupa czy jak to sie mowilo

    159 sa zajebiste to fakt, ale to musi byc 2.4jtd zeby to jakkolwiek sie odpychalo (a to i tak bez szalu bo wiekszy silnik, do tego awaryjny, a wynik 8.5 do 100 to tak srednio bym powiedzial no tak srednio) + tam zawieszenie jak na moje przebiegi tez zdaje sie do najtanszych nie nalezy
    w sumie kurwa nie wiem pod jakim wzgledem sa zajebiste poza wygladem jak sie teraz tak zastanawiam nad tym
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #12085

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Po co wy mu w ogóle podsyłacie jakieś propozycje? Przecież i tak nic nie kupi, i dalej będzie jeździł w tej brudnej ibizie. Za każdym jebanym razem pisze, że tym razem patrzy już na poważnie.

  12. #12086
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To bierz golfa śmieciu
    2.0tdi na 230km i po sprawie

  13. #12087
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za każdym jebanym razem pisze, że tym razem patrzy już na poważnie.
    Jeszcze nigdy xD
    Jogourt kolejny chujowy bait od czasu masterkorsa zaliczasz powolny upadek

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To bierz golfa śmieciu
    2.0tdi na 230km i po sprawie
    Niestety to chyba prawda, nadal najblizej jestem Octavii VRS
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-11-2018, 13:03
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #12088
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale 1.9jtd to jebany czołg, u ojca w comie to zrobiło ponad 100k km bez zmiany oleju i dalej jeździ, dalej ciągnie.
    No to akurat kolejny plus Saaba xD
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #12089
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale to jest kurwa wolne, rzeczywiście xD 2.0 JTD 9 sekund do setki, to nie powala, ale ciekawe, jakby włożyć w to kilka klocków.

  16. #12090
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to akurat kolejny plus Saaba xD
    Czemu, to jest ten silnik?
    Teraz spojrzałem, to ta Croma też 9.6 do setki xDDD a wydawało się, że to zapierdala.
    Ale to przez ten pojebany moment dieslowski, jak wdepniesz, to wgniata cię w fotel, ale trwa to pół sekundy i wachlujesz tym drążkiem jak pojebany.
    Kolega ma astrę 2.2 w klekocie i tak się chwalił, jakie to nie jest szybkie. Myślę sobie, że moment spory, auto lekkie, to może i tak. Chciał się koniecznie ścigać, to porobiłem go z zapchanym egrem i walniętym drugim biegiem w automacie, łącznie +1.5 sekundy do setki, bo jak zmierzyliśmy, to się okazało, że ta astra bite 10 sekund się rozpędza xD
    To ja dziękuję za coś takiego.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •