Reklama
Strona 761 z 1245 PierwszaPierwsza ... 261661711751759760761762763771811861 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11,401 do 11,415 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #11401
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    jak ma się zmieścić w tym pierwsze opłaty i jakieś dodatkowe naprawy to jakaś nubira ew leganza, bo to duże, wygodne i części tanie, jeszcze możesz sobie fabieI/oktawieI zobaczyć.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #11402

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    175
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Polecacie jakieś kombi/minivan do 18 tys. Benzyna do 2l. (Najlepiej jednak kombi).

  3. Reklama
  4. #11403
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Honda Accord 7 gen w kombi. Brzydka jak noc, ale duże i niezawodne kombi.

  5. #11404

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    a co do 8k to moze focusa ? xD

  6. #11405

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    207
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    W sumie to nie musi być opel, ale patrzac ceny to spokojnie bym sie zmiescil, moze byc inne autko byleby nie trzeba bylo co chwile naprawiac. Ogolnie raczej do jazdy po miescie + sporadyczne wyjazdy gdzies tam dalej. Ibizka tez jest calkiem, calkiem, co myslicie - https://www.otomoto.pl/oferta/seat-i...olx#xtor=SEC-8 albo golfik https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-iv...tml#f8e2889458 Warto podjechac i sprawdzic, czy szkoda zachodu?

  7. #11406

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jeśli golf w tym wypadku nie jest jakimś ulepem to będzie o wiele lepszym wyborem, wykończenie silnik komfort jazdy jest lepszy niż w ibizie, + ten silnik 1.2 poza miasto się prawie nie nadaje



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  8. #11407
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak juz to Golfa. Wg. mnie Ibiza z tym silnikiem to musi byc tragedia do jazdy i pilowanie do odciny na kazdym biegu. Juz 1.4 tdi sie chujowo jezdzi, a co dopiero z takim pizdzikiem.
    Trzeba obejrzec oba, jak Ibiza nie bedzie idealnie zadbana to podobno trzeszczy, nie wiem bo mojej w ogole nie slychac, ale ogolna opinia taka jest wiec to raczej prawda. Golf lepiej zrobiony, ale z drugiej strony prawie na 100% tez mniej szanowany. Tak w polsce jest, ze golfy, bety, meski, passaty itp. to sa popularne auta, ktore chce miec kazdy wiesniak i ktore katuje jak moze "bo hehe niemiecka motoryzacja", a za to sa inne marki, ktore sa lepiej zadbane i mniej katowane jak chocby te Ibizy i po prostu latwiej trafic jakis ogarniety egzemplarz. Obejrzyj je bez napalania, najlepiej z kims i po prostu jak juz to wybierz ten, ktory jest w lepszym stanie i bardziej zadbany. Budzet na golfa 4 wg. mnie calkiem spoko, na Ibize z takim silnikiem pewnie tez (ale to co mowilem wyzej), ale na mocniejsza moze byc ciezko. Ogladalem mnostwo takich po 6-8k i wiekszosc byla juz mocno zmeczona zyciem w tym kraju.
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  9. #11408
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Odpuść sobie te 1.2 bo ci będzie palić więcej od 1.6, do tego tam te rozrządy są pojebane i potrafią się pierdolić. Ogólnie niekoniecznie udany silnik

  10. #11409

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj kajakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to nie musi być opel, ale patrzac ceny to spokojnie bym sie zmiescil, moze byc inne autko byleby nie trzeba bylo co chwile naprawiac. Ogolnie raczej do jazdy po miescie + sporadyczne wyjazdy gdzies tam dalej. Ibizka tez jest calkiem, calkiem, co myslicie - https://www.otomoto.pl/oferta/seat-i...olx#xtor=SEC-8 albo golfik https://www.olx.pl/oferta/vw-golf-iv...tml#f8e2889458 Warto podjechac i sprawdzic, czy szkoda zachodu?
    https://www.otomoto.pl/osobowe/mazda...new_used%5D=on tu sobie popatrz, bo auta niezawodne, jedyny minus to ruda szmata, ale jezeli chodzi o komfort to duzo lepiej niz opel astra czy golf, wygladem z zewnatrz imo tez wpierdala poprzedniki.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 27-08-2018, 17:35

  11. #11410

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Potwierdzam choć ten budżet może być zawodny i ciężko będzie bez rudej znaleźć egzemplarz



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  12. #11411
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pomagalem znajomemu jakis czas temu foke jedynke pogonic, 1.8d afaik hatchback, miala troche rudej i wybity zawias, ogladalismy ogloszenia takich samych fok, w budzecie 5k na zakup byly egzemplarze bez rudej na zewnatrz, pytanie jak podloga, ale cos co ma cale podluznice, a woda przez podloge nie bedzie sie wlewac daloby rade znalezc. Nie wiem jak te madzie 3, ktore ktos wrzucil, zgaduje ze z mechanika nie bedzie problemow, a wyglad imho duzo lepszy niz golf czy asterix, tylko z serwisem pozakupowym raczej przekroczy budzet. A i 1.2 sobie odpusc, chociaz troche uczy zycia, jak np chcr sie tira wyprzrdzic xD
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 27-08-2018, 18:53

  13. #11412

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    czas przyszedł na zmianę mojego prawie że rówieśnika z 96r. Opla Vectre z silnikiem 1.8 na coś nowszego. Autko trochę wysłużyło, ale chyba jego czas już się kończy. Przychodzę po poradę bo zupełnie nie interesowałem i nie interesuje się motoryzacją, a chyba czas zacząć żeby nie kupić byle czego. Więc ogólnie jak macie fajne, ciekawe fora, które mogą być fajnym źródłem informacji + na co uważać przy zakupie dla kompletnego laika to z chęcią poczytam.

    Dodatkowo jak ktoś może polecić fajny model do jazdy głównie po mieście + na studia co 2 tygodnie ok. 100km w jedną stronę + w późniejszej perspektywie może też dalsze podróże, ale to raczej sporadycznie do ceny ze wszystkim 30.000 zł to z chęcią się zapoznam. Tzn. wiem, że po kupnie pasowałoby coś przyinwestować, zastanawiam się nad założeniem gazu, bo zamierzam kupić samochód na kilka naprawdę dobrych długich lat, a nie zmieniać za 2-3. Ogólnie dużo nie jeżdżę, tyle co do pracy, do miasta, na zakupy, czasami gdzieś dalej, myślę że przebieg koło 15 tys km rocznie to jest absolutny maks (a raczej nawet mniej).

    Trochę poszperałem, kilka modeli mi wpadło w oko bardziej, kilka mniej, zastanawiam się nad Fiatem Bravo II 1.4 t-jet 120km + założenie na własną rękę gazu, czytałem że zajebista instalacja LPG do tego samochodu, zwraca się naprawdę szybko i tania, myślę że można wyrwać fajny model z 2010-11 i zmieścić się w kosztach, jakieś rady?

    Wrzuciłem na mirko to może tutaj tez wrzucę.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  14. #11413
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    te bravo któreś silnki miały chyba w ogóle gaz fabryczny, ale nie wiem czy to czasem nie te 90km
    poza tym to za 30k chyba już ciekawsze konstrukcje są, bo starsze modele to i za 15 można kupić myślę

  15. #11414
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    yebac bmw
    otworzyłem szybe do połowy i juz nie moge jej zamknąć
    ehhh te starocie.

  16. #11415

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No z mojego przeglądu portali samochodowych wynika, że da się upolować jakiś model z 2008-09 za 17-18 nawet. Jednak jak czytałem, to wszystkie niedoróbki najlepiej ogarnięta w autach z produkcji 2011+, a wyrwanie takiego to już koszt pow. 20k, a jak wliczyć do tego założenie gazu i jakąś wizytę u mechanika to dobijać będzie do górnej granicy.

    Ale ja jestem otwarty na propozycję więc śmiał walcie jakieś fajne modele to posprawdzam poczytam.

    np. cos takiego: https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-b...tml#5d8512ecbc

    Chociaż tutaj trochę daleko ode mnie więc will see + komis

    Do tego pytanei czy samemu montować gaz na kupionym czy kupić z zamontowanym gazem, z tego co czytam to założenie gazu nie jest jakieś ekstra drogie w tym modelu (koło 3 tys) i mozna sobie zawsze serwisować u gazownika, który to założył, a nie słuchać ciągle "to jestpsierdolone od początku i drogo", dlatego pewnie jak kupować z gazem to założonym niedawno - tutaj 2012 rok więc pewnie odpada, ale podajętylko przykład, że wersja z 2011 z fajnym przebiegiem to koszt ponad 20k + załozenie gazu 3k + mechanik 2k można pewnie liczyc i granica 30k cyk.

    Tutaj np. niedaleko mnie

    https://allegro.pl/ogloszenie/bravo-...lue-7518236818

    150KM więc to podnosi cenę ale 2008r. i nienajniższy przebieg, za to fajny kolor kappa
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 27-08-2018, 21:54
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •