Reklama
Strona 691 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1915916416816896906916926937017417911191 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,351 do 10,365 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #10351
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dzienks za wyczerpującą odpowiedź
    to dla kolegi w holandii, także tylko benzyna, bo przy dieslu opłaty z 3 razy większe
    autko ma jeździć i być dość wygodne, ale luksusów to nie oczekuje
    2 razy w roku do Polski, budżet 5k euro
    żaden z niego samochodowiec, także samochód do jeżdżenia, nie jako zabawka
    wybór nie jest za duży w tej kwocie, jest kilka mondeo, 159, peugeot 407, golf, a3, jakieś focusy
    mondeo mk3 2.0 140km to raczej dobry silnik był nie? bo na mk4 to tam raczej braknie
    jak chodzi o alfe to wszystko jasne, właśnie 1.8 było patrzone
    a pug nie wiem
    golf 5, audi a3 8p, seat leon jak dobrze pamiętam to tylko 1.6 mpi się liczy, dużo też jest 2.0 fsi ale nie wiem jak z nimi ehh
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 31-05-2018, 23:18

  2. #10352
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Podroz z Holandii do Polski moja alfa z 5 biegowa skrzynia nie nalezala by do najprzyjemniejszych doswiadczen.
    Niby do 140 jest znosnie, ale non stop 4 tys obrotow, przy 1300km podrozy mozna zwariowac.

    Jezeli kolega zarabia Holenderskie pieniadze to ja bym poszedl w 2.2 jts. Spalanje 14 po miescie ale przy wyplatach w NL to tak jakby w Polsce palil 14 gazu xd
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 01-06-2018, 10:40

  3. Reklama
  4. #10353
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Niech idzie w TBi przecież, warto dołożyć, a nie jtsa kupować chujowego.

  5. #10354

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To co Mex mówi, JTSy nie są do końca udane, no chyba że ktoś będzie dbał i chuchał na ten silnik przez cały czas jego użytkowania. Jeśli ktoś ma fundusze i cierpliwym jest na poszukiwanie dobrej bazy, TBi odwdzięczy się tym, co w Alfie najpiękniejsze, bo podstawowe 1.8 szału nie robi, chyba że komuś zależy na tanich opłatach.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  6. #10355
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niech idzie w TBi przecież, warto dołożyć, a nie jtsa kupować chujowego.
    Jtsy tak naprawde sa chujowe bo po prostu duzo pala. Jako silniki sa znosne, rozciaga im sie lancuch rozrzadu ale umowmy sie, w bmkach rowniez sie rozciaga a jezdza tym ludzie i chwala.
    Tylko jezeli 2.2 jts ma spalac 12-15 litrow po miescie oferujac przy tym jakies smieszne 9 sekund do setki no to umowmy sie, fabia 1.4 tsi nas opierdoli ze swiatel i chuj z tymi naszymi 185 koniami.
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 01-06-2018, 17:01

  7. #10356

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Macie jakieś fajne kanały z filmami gdzie m.in. jeżdżą nocą po mieście? Wiecie o co chodzi fajny montaż, muzyka, auta itd.
    https://www.youtube.com/watch?v=kQcB8QpjfSo
    dodatkowo jak masz sprzet w aucie, to ta nutka rozpierdala bassem

  8. #10357

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    109
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Witam Panowie. Potrzebuje pomocy ;) szukam auta ekonomicznego (robię miesięcznie 2400km i nie chce żeby portfel ucierpiał więc benzyna odpada), zgrabnego dla dziewczyny. Budżet 30k. Szukam w dieslu/gazie, wpadł mi w oko ford focus/vw golf 6. Ciężko coś znaleźć w tej cenie od roku 2010 z przebiegiem do 180k. Polecicie coś? Zależy mi na czymś tanim w eksploatacji. Pozdrawiam

  9. #10358
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jako, że dzisiaj spłonęła moja e46 potrzebuję innego auta. Do głowy przychodzi mi e60 540/545/550, ale to co jest w Polsce to jest pizda,a zanim z Japonii sobie ściągnę to zejdzie mi z trzy miesiące.
    Musi mieć min. 260 kuca, chyba ciężka buda(np. e60) to 300+. Musi być bena i najlepiej pod elpidżi, ale jak bezpośredni wtrysk okaże się na tyle ekonomiczny, że będę mógł tym latać jako daily to przeżyję. Najlepiej do 45k pln. Wydaje mi się, że przejrzałem już wszystko co ciekawe, ale może coś przeoczyłem..
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  10. #10359
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co sie stalo z 7, sprzedales?

  11. #10360
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Siódema była na sprawdzenie japońskiego szlaku + handel. Miesiąc temu dzwonił po nią komis no i zawiozę im ją w poniedziałek.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  12. #10361
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Placa ci gotowka czy wstawiasz im zeby za ciebie sprzedali? I jak nie tajemnica to przypomnij ile cie wyniosla i ile liczysz ze za nia chcesz dostac?

  13. #10362
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Eltaroon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam Panowie. Potrzebuje pomocy ;) szukam auta ekonomicznego (robię miesięcznie 2400km i nie chce żeby portfel ucierpiał więc benzyna odpada), zgrabnego dla dziewczyny. Budżet 30k. Szukam w dieslu/gazie, wpadł mi w oko ford focus/vw golf 6. Ciężko coś znaleźć w tej cenie od roku 2010 z przebiegiem do 180k. Polecicie coś? Zależy mi na czymś tanim w eksploatacji. Pozdrawiam
    A3 8P 1.6 MPI z gazem, najlepsza opcja i w sumie nie ma sensu szukać czegokolwiek innego. Niskie koszty utrzymania, totalna bezawaryjność, super blachy, świetne spasowanie wnętrza, dobre wyciszenie. Nie patrz w ogóle na przebieg, bo to nie jest istotne, jak ma 200k, to spoko, lepiej tyle niż 180k skręcone z 300. Kupuj tylko od prywatnych, ew. handlarz może być (większość tych aut od nich będzie), ale tutaj na pewno sprawdzenie historii serwisowej w ASO, a na dodatek żeby miał jakieś TuVy, bo bez tego to nie potwierdzisz przebiegu.
    @Eltaroon ;
    @Exequt'er ; pewnie patrzyłeś, ale S6C5? Albo S8D2, co tam wolisz, jedno i drugie to dziki jak chuj i warte każdej złotówki. Zmieścisz się z autem w 30k spokojnie i masz zapas 15k na naprawy, które jak wiadomo w tego typu autach muszą w końcu nastąpić i tanie nie są. Jak kupisz auto za 45k, to potem możesz go nie mieć przez długi czas jak wyskoczy jakieś gówienko za 5k do roboty.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 02-06-2018, 12:22

  14. #10363
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    45k jest na auto, naprawy i utrzymanie to już osobna kieszonka. Nie chcę kolejnego kloca po siódemie dlatego s8 odpada. A jeśli chodzi o segment E to wolałbym e60. Oglądałem Cupry R itp. Generalnie auto ma dawać maksymalnie dużo radości z jazdy będąc przy okazji autem, do którego mogą się zapakować 4 osoby i kawałek przejechać dwa razy do roku.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #10364
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak to jest z tym TUV'em? Jak oryginalny tuv powinien wyglądać? Za jakiś czas jak będzie luźniejszy dzień w weekend to bym odwiedził paru Niemców w okolicy i obejrzał jakieś auta.

  16. #10365
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    45k jest na auto, naprawy i utrzymanie to już osobna kieszonka. Nie chcę kolejnego kloca po siódemie dlatego s8 odpada. A jeśli chodzi o segment E to wolałbym e60. Oglądałem Cupry R itp. Generalnie auto ma dawać maksymalnie dużo radości z jazdy będąc przy okazji autem, do którego mogą się zapakować 4 osoby i kawałek przejechać dwa razy do roku.
    A w E60 nie jest najlepsze 535i? Wszystko i tak żre w pizdu paliwa, a to podobno jest nawet oszczędne na trasie, a osiągi lepiej niż zadowalające.
    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak to jest z tym TUV'em? Jak oryginalny tuv powinien wyglądać? Za jakiś czas jak będzie luźniejszy dzień w weekend to bym odwiedził paru Niemców w okolicy i obejrzał jakieś auta.
    No jak, kartka z przeglądu, numer rejestracyjny, data, przebieg, data poprzedniego przeglądu, co zostało sprawdzone, jakie wyniki itd. Różne są kartki, bo różne są stacje, poszukaj se w grafice jak to wygląda. Jak będziesz prosto od Niemca oglądał, to przecież oni se tego w domu nie drukują, luzik.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 02-06-2018, 13:38

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •