Reklama
Strona 632 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1325325826226306316326336346426827321132 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,466 do 9,480 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #9466
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    myślę że raz na 200 tysi można się rzucić 3k i wymienić sprzęgło z dwumasem

  2. #9467

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pewnie ale chodzi o opłacalność kupna auta żeby nie okazało się że ceny doprowadzenia go do użyteczności na starcie go pochłoną

  3. Reklama
  4. #9468
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS A i tak jest lepsze od 3/4 E39 na naszych drogach, nawet sobie nie wyobrażacie jakie parchy u nas się toczą po ulicach. Byle jechało, taki jest niestety los 90% E39, a te 10% to M5, Alpiny i jakieś zadbane 540i/528i, bo o to jeszcze ludzie w większości dbają i powinno to przeżyć jeszcze wiele lat. Ja mam 523iA, tych to nikt specjalnie szanować nie będzie, nie mówiąc już o jakichś biednych 520i, które będą w 99% dogorywać przez następne lata żarte przez rdzę i katowane przez właścicieli.
    @<a href="http://torg.pl/member.php?u=295006" target="_blank">qSC</a> ; po fotkach jak auta będą umyte ładnie, to się posracie z bólu, bo na zdjęciach akurat to wychodzą super tip top. Jak im pyknę fotki, to zwiększę ich wartość o dobre 30%. Szkoda, że przy bliższym poznaniu już nic się nie ukryje XD
    jak e34 to tu jest fajna jak jestes na kupnie
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #9469
    Boruciarz

    Domyślny

    Co to znaczy jestes na kupnie. Master po Tobie sie akirat nie spodziewalem czegos tak wsiowego

  6. #9470
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to kupuj B7 z 1.6 albo 1.8T, bo 2.0 to jest XD

    @Justakas ; człowieku, jak ja mam same graty, rost wszędzie i w ogóle #zawszegratem. Moje E39 ma całe eony do ideału, ruda się panoszy w standardowych miejscach, ciągle coś jest zjebane (znowu mi wentylator klimy padł, chuj wie czemu tym razem XD), nie jeździ to też idealnie, ma swoje zużycie. Typowe daily, nie wiem jak długo jeszcze je będę miał, mam ochotę na coś innego i niekoniecznie BMW. Po prostu jak szukam aut, to zawsze muszę spojrzeć na E34 i E36, bo jakby było coś ładnego za dobrą kasę, to bym na pewno przynajmniej obejrzał, a pewnie i kupił.

    PS A i tak jest lepsze od 3/4 E39 na naszych drogach, nawet sobie nie wyobrażacie jakie parchy u nas się toczą po ulicach. Byle jechało, taki jest niestety los 90% E39, a te 10% to M5, Alpiny i jakieś zadbane 540i/528i, bo o to jeszcze ludzie w większości dbają i powinno to przeżyć jeszcze wiele lat. Ja mam 523iA, tych to nikt specjalnie szanować nie będzie, nie mówiąc już o jakichś biednych 520i, które będą w 99% dogorywać przez następne lata żarte przez rdzę i katowane przez właścicieli.
    @qSC ; po fotkach jak auta będą umyte ładnie, to się posracie z bólu, bo na zdjęciach akurat to wychodzą super tip top. Jak im pyknę fotki, to zwiększę ich wartość o dobre 30%. Szkoda, że przy bliższym poznaniu już nic się nie ukryje XD
    @Mexeminor Szczerze wątpię, że jedyne zadbane E39 na ulicach to M5, Alpiny i 540i bo o 520i to już się "dbać" nie opłaca. Może oglądasz/kupujesz tylko samochody w najniższym pułapie cenowym (co było by dziwne bo często piszesz że za dobry X samochód trzeba zapłacić sporo więcej niż średnia rynkowa), później uznajesz, że nie opłaca się inwestować. Ja mam takie zdanie, że bez względu na wersję wyposażeniową, silnikową, czy to na codzień czy od święta to o auto dbam i rdzy nie może być. Chyba, że na codzień bym tym woził cement i zaprawę urabiał w bagażniku no wtedy :P

  7. #9471
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Hehe brak rdzy na 20 letnim E39, hehe. W jakim Ty świecie żyjesz, to jest niewykonalne. Ja opisałem jakie są realia, oglądałem grubo ponad 30 E39 i do tego ze 20 E46, potem jeszcze kilka A4B6 i inne chujostwa. Nieważne jaka była cena, auta były różnie utrzymane. Te za 15k były chujowe, te za 10k nawet niezłe, a takie za 20k całkiem spoko, ale cena była z kosmosu. Owszem, zazwyczaj wyższa cena jest odzwierciedleniem stanu samochodu, ale niestety bardzo często tak nie jest. Wiem co jeździ po drogach i naprawdę, uwierz mi - te wypacykowane E39/E46 co się mija, to 3/4 z nich to niezłe ulepy, ale ładnie zapudrowane i umyte. Serio, oglądałem takie "laleczki", to były NAJGORSZE, powtarzam NAJGORSZE szroty z jakimi miałem do czynienia i to nawet nie mówię o samym BMW, ale o Audi i Mercedesach również. Wolę mieć rudą w typowych miejscach (tylny pas, końcówki progów, rogi drzwi) i wiedzieć skąd ona jest (bo moje auto nie ma szpachli i prawie w ogóle nie było podmalowywane) niż kupić jakiegoś ulepa (95% E39 na rynku ma szpachlę na progu, którymś tylnym nadkolu i w takich newralgicznych miejscach), który zacznie lecieć grubo w miejscach, które normalnie powinny być zdrowe.

    Wiesz co miała jedna "lalunia" na sobie? Pół auta w szpachli, powiesz. A ja Ci odpowiem, że było CAŁE w kicie. Całe, włącznie z dachem i to ponad milimetr. Czaisz, milimetr kitu na dachu? Maska oczywiście już była popękana, czekamy na dach. Człowieku, to było za 19k, 19 tysięcy PLN. Owszem, full Mpak polift, ale serio, 19k? Już nawet nie mówię, że ten mpak to taki średnio ładny był, a środek styrany. Takie auta się sprzedaje i choć to jest skrajny przypadek, to delikatniej ulepionych jest tyle, ile napisałem - 90-95%.

    A, no i skoro nie zgadzasz się ze mną, że prawie wszystkie ładne E39 to Alpiny, Mki i 540tki, to znajdź mi na całym allegro/otomoto itd. kilka naprawdę fajnych 520i. Potem porównaj sobie ich ilość do ogółu. Zrób tak z każdą wersją silnikową. Porównaj.
    Potem wybierz się na osiedla większego miasta i rób risercz. Przyjmuj, że każde chujowo wyposażone E39 bez emblematu to 520i (90% przypadków, czasem 528i jest też na zerowym wypasie, ale to pomijalna liczba). Porównaj. Podaj wyniki. Miałem rację? Jeśli nie, to powtórz, aż będę miał, bo taka jest prawda.

    I to się aplikuje do wszystkich marek, nie tylko BMW. Biedne wersje zdychają pod butem Sebusiów, a konkretni ludzie, którzy chcą o to dbać, to szukają długo i konkretu, a więc minimum tego 528i, bo o to naprawdę warto podbać, bo ceny pójdą w górę najszybciej, a i frajda największa. Proste. Tak samo jest z W210, gdzie jakieś 2.2cdi to wyglądają jak wyglądają, a takie 3.2V6 to prawie każda laleczka (serio, co widzę Vkę, to jest cacy jak nic, mały nalot, konkretny właściciel; rzadko się widuje, bo one po prostu rzadka są sprzedawane). Tak samo jest z każdym autem, które miało ogromną rozpiętość cenową.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 15-04-2018, 20:26

  8. #9472
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ale używane auta najlepsze

  9. #9473
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale używane auta najlepsze
    Jak nie stać na nowe, to owszem, najlepsze.

  10. #9474
    Boruciarz

    Domyślny

    Najgorzej, ze w polsce te kurwa janusze kupują dziesiecioletnie auto a wymagania takie ze ło ja pierdole xDDD i wszystko ma BYC CACY. A, no im wyzsza cena tym lepszy stan i uspokojone sumienie. Taka zaleznosc.

  11. #9475
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    oni kupują 15-20 letnie auta i wymagania maja z dupy, przebieg nie wiekszy jak 200 tysiecy, wyposazenie musi byc zajebiste, jak jest ryska to znaczy ze chujowy itp itd
    dlatego tez nie moge sprzedac astry, bo przebieg odstrasza klientow, chuj ze w srodku wyglada lepiej od takiej ktora ma na blacie 160 tysiecy przebiegu, ale tamta ma 160 a moja ma 295 wiec tamten dluzej pojezdzi. Tylko ze kurwa kazdy wie ze liczniki sie cofa, i ona nie ma 160 tylko 460 ale kurwa pomimo ze kazdy wie to ludzie nadal idiotycznie biora pod uwage numerki na blacie a nie faktyczny stan samochodu

  12. #9476

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Moj ojciec ma podejscie ze hurr durr jak auto ma przejechane 300 to juz stare zajechane, gdzie brat kupil a6c5 2.5tdi v6 cofniete z okolic 450k do 200? i znow nastukal jakies do 500tysi i silnik pracuje jak pan bog przykazal

  13. #9477

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    To jest śmiech na sali co kupcy odwalają. Jak ja sprzedawałem jakiś czas temu stare a4b5 z 99r przyjechał chłopaczek ze starym i wszystko im się podobało i by kupili gdyby nie to ze auto ma najechane 240000km. Zapytałem się czy to dużo jak na te lata to ten chłopaczek lat 19-20 mi powiedział ze on szuka czegoś do 150 000 albo coś w tych okolicach. Jak ludzie maja takie podejście do prawie 20 letniego auta za 4000zl to nigdy w tym aspekcie się nic nie zmieni.

  14. #9478
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dlatego się cofa liczniki, na życzenie klienta. On oficjalnie nie prosi, a sprzedawcy oficjalnie nie spelniają takich życzeń. Ale jeżeli gość szuka 15-20 letniego auta do 150 tysięcy przebiegu, gdzie w 95% przypadków jest to nie realne to sprzedawca w końcu cofnie ten licznik żeby sprzedać samochód a nie trzymać go dla ozdoby. Ja żebym miał możliwość już dawno bym zjebał Astrę do 200 ale kurwa jebana historiapojazdu.gov.pl mi nie pozwala

  15. #9479
    Boruciarz

    Domyślny

    widzicie cos po zdjeciach? zawsze kurwa podziwialem (na rowni ze śmiechaniem) tych, co po zdjeciach widza jakies zle spasowane elementy, a juz w szczegolnosci, ze gdzies byl malowany. ja kurwa na zywo nie potrafie powiedziec, gdzie byl malowany jesli sie kolor nie rozni wyraznie xD
    stoi wysoko jak jakas jebana koza, cena tez jakies 3k za mala, ale tak to mie pasi. AŁTOMAT, jak ja chce tera ałtomat to nikt nawet nie.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#0e98b27307

  16. #9480
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oni kupują 15-20 letnie auta i wymagania maja z dupy, przebieg nie wiekszy jak 200 tysiecy, wyposazenie musi byc zajebiste, jak jest ryska to znaczy ze chujowy itp itd
    dlatego tez nie moge sprzedac astry, bo przebieg odstrasza klientow, chuj ze w srodku wyglada lepiej od takiej ktora ma na blacie 160 tysiecy przebiegu, ale tamta ma 160 a moja ma 295 wiec tamten dluzej pojezdzi. Tylko ze kurwa kazdy wie ze liczniki sie cofa, i ona nie ma 160 tylko 460 ale kurwa pomimo ze kazdy wie to ludzie nadal idiotycznie biora pod uwage numerki na blacie a nie faktyczny stan samochodu
    moja ibiza to ma chyba pod 400k tera obecnie i szanuje ja za to XD

    @boru
    zajebista jedz obejrzec wyglada dobrze ja sie znam
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •