Reklama
Strona 58 z 1245 PierwszaPierwsza ... 8485657585960681081585581058 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 856 do 870 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #856
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Karta do renówki kosztuje więcej niż kluczyk do BMW czy Merca? Nie sadze ;P Nadal twierdze, że co mnie obchodzi serwis Renault. Mogą sobie w ASO brać milion złotych za wymiane klocków. Kto kupuje to auto, żeby jeździć do ASO i wydawać krocie na części oryginalne ? To się ma jak łysy do grzebienia. Jak bym chciał teraz jechać moim BMW do serwisu i wymienić matę do podgrzewanego siedziska to za tą matę i robocizne zapłacił bym więcej niż za kupienie kilku używanych foteli.
    Ale o serwisie to jest zupełnie co innego. Poza tym nie wiem, czy za kartę do Reno byś nie dał więcej niż kluczyk od Bety, kto to wie, może i tak.

    Serwisy BMW i Reno różnią się też tym, że na BMW nikt nie narzeka.

    No i np. tata cały czas jeździ Paskiem do ASO, kupuje oryginalne części (jedynie dwumas zamiennik, co mu z resztą polecił gość z serwisu) i wcale nie płaci jak za zboże i zawsze jest wszystko tip-top zrobione w bardzo krótkim czasie.

  2. #857

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja się mogę wypowiedzieć co nieco o megane,2004 rok 1,5 dci kupiona z przebiegiem +/- 85 tyś,do 210+ tyś z droższych częśći był wymieniany tylko alternator,tak standardowo oleje,coś tam w zawieszeniu (nie często gdyż auto poruszało się po autostradzie głównie),oleje wymieniane zawsze przed czasem i zawsze olej rekomendowany przez producenta,zawsze lane dobrej klasy paliwo a nie na jakiś śmiesznych prywatnych stacjach typu bobryk,średnio raz na miesiąc żarówka do wymiany,nawet te droższe padały,a wymienić to to trzeba mieć małe chińskie rączki bo dostępu nie ma,więc tragedia (raz na trasie norwegia-szwecja w nocy padły obie !!),ale generalnie temu autu nic nie można zarzucić było to kombi a wiec pakowne,przyjemne wspomaganie,dosyć dobrze wyciszone,no i przede wszystkim spalanie, średnio 4,5 L !!,najwyższa średnia jaką udało mi się wyciągnać to bodajże 6,3(średnia z kompa) non-stop jądąc praktycznie maxymalna predkością tego auta przez 80 km.
    Po 212 tyś obrócił się czwarty korbowód i trzeba było robić remont silnika,auto użytkowane było przez 3 lata,i mogę je polecić,tylko fakt jest taki że faktycznie te silniki lubią po prostu paśćNIEDOZWOLONY_CIAG_ZNAKOWbez powodu.Nie wiem czy ten problem dotyczy też silnika 1,9 dci,niech się wypowie ktoś kto miał styczność,a i o megane jeszcze mogę powiedzieć że elementy wnętrza dosyć szybko się zużywają,ale to chyba normalne w autach tej klasy.
    UP@
    Z tego co pamiętam karta do megane z 2004 roku to około 1,5k natomiast do bmw z tego samego roku dorobienie kluczyka to 600 złotych.
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 22-06-2014, 14:43

  3. Reklama
  4. #858
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Na forach renault piszą, że około 500-600zł za kartę plus kodowanie w serwisie.

  5. #859
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    500 zł nowa karta do laguny.

    CO do Laguny to mam i wiem że wcale szrot nie jest jak wszyscy płaczą a miałem do czynienia z dwoma.

    Lagunę III już można kupić za 18 tys.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 22-06-2014, 15:41
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #860
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lagunę III już można kupić za 18 tys.
    szczególnie jak ktoś szuka coupe to ta trójeczka imho wygląda całkiem kozacko, biorąc pod uwagę rocznik nie wiem czy można dostać coś lepszego w tej cenie?
    http://otomoto.pl/renault-laguna-C33635386.html
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #861
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Udar przecież to ogłoszenie to jakiś fake. Te samochody są 2x droższe. Za niższą cenę fajne coupe to peugeot 407.

  8. #862
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Udar przecież to ogłoszenie to jakiś fake. Te samochody są 2x droższe. Za niższą cenę fajne coupe to peugeot 407.
    a już zacząłem odkładać =/
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  9. #863
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    no to akurat fake. Jak nie masz numeru telefonu to zawsze fake jest a tam nie ma jakieś znaczki tylko
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  10. #864
    Mexeminor

    Domyślny

    Laguna Coupe bardzo spoko auto. Jak się jest młodym-biednym, to zawsze można Puga 406 Coupe z 3 litrową V6 brać za ~10 tysięcy. Genialnie wygląda i podobno całkiem całkiem w kwestii niezawodności (szczególnie silnik).

  11. #865
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    a pany, jakiś mietek warty uwagi jest?
    *diesel
    *sensowne spalanie
    *w miarę tanie naprawy
    *nie łapie rdza
    *over 100KM
    *Turbina ma być w środku
    *do 18k zł
    ?
    Ostatnio zmieniony przez haxigi : 22-06-2014, 18:25

  12. #866

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  13. #867
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a pany, jakiś mietek warty uwagi jest?
    *diesel
    *sensowne spalanie
    *w miarę tanie naprawy
    *nie łapie rdza
    *over 100KM

    ?
    a cena?
    mnie się w124 zawsze podobały, facet, u którego zmianiam olej ma takiego starego w124 i jakąś nowszą e-klase, z tego co mówi to podobno komfort w tym pierwszym jest większy (płynie się i takie historie), no i ma tam jakiegoś 3 litrowego diesela, który pali jakieś śmieszne ilości paliwa rzędu 6l (mam nadzieję, że nie kłamię) chociaż podobno jakiś straszny muł ten diesel ale się nic nie psuje... no i na łańcuchu jeśli dobrze pamiętam
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #868
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    aa cena to do 18k MAX

  15. #869
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Takie moje pytanie Bmw e46 coupe/cabrio vs Mercedes clk w209 coupe/cabrio co byście wybrali i dlaczego? Chodzi mi o wasze osobiste odczucia co do tych dwóch modeli.

  16. #870
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Bardziej mi się merol podoba jeśli chodzi o odczucia.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •