Reklama
Strona 564 z 1245 PierwszaPierwsza ... 644645145545625635645655665746146641064 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,446 do 8,460 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #8446
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co dla kobiety za roznica czy ma 200 koni czy 60 skoro 99% kobiet nie przekracza 60km/h. Jak szukasz dla swojej kobiety auta ktore pewnie pozniej ty bedziesz serwisowal to najprostsze sprawdzone konstrukcje bez zadnych turbo czy innych wymyslow. Przeciez nie kupujesz auta sobie tylko dla baby zeby nie musiala na przystanku stac albo zebys ty mial spokoj ze twoje auto bierze. Nie wiem co to za wymysly typu beetle czy leon jakis z 1.8 turbo. Kup jej yarisa a reszte pieniedzy ktore ci zostanie z beetla odloz na blacharke albo daj jej na rozjebanie na ciuchy. Plus kobiety co do aut maja podejscie ze nie lubia zmian, przyzwyczaja sie do danego auta i jezdza nim latami. To yaris jak zadbany bedzie blacharsko bedzie jezdzil i jezdzil, co do leona pewien nie jestem

  2. #8447
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Widze, ze Waw9992 to jest jedyna osoba w tym temacie, ktora rozumie, ze niektorzy potrzebuja auta do zwyklego przemieszczania sie. Jakbym pytal o auto dla babci to tez byscie polecali leona 1.8t? Ludzie dajcie spokoj.
    Yaris, jakis Citroen C2 czy C3, peugeot 307, Clio, Grande Punto to sa kobiece auta ktore nie rujnuja przy okazji budzetu bo kobieta naprawde nie potrzebuje miec 1.8 turbo, wiekszosc nawet nie wie po co te turbo.

    A jak masz kobiete, ktora czuje jakis pociag do motoryzacji to Mini, swietne auto, prowadzi sie super, zapierdala nawet z tym silnikiem 1.6 120 koni a cooper S to juz jest szatan. Tylko do 10 tys to mini nie znajdziesz.

    https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-g...olx#xtor=SEC-8

    Prosze pierwsze lepsze, kupujesz takie cos, swiezutkie 2009 rok lejesz paliwo i jezdzisz, silnik niezniszczalny, rdza nie bedzie wpierdalac 8 letniego auta. No ale nie, lepiej kupic leona 1.8t z 2003 roku co olej wpierdala xD

    Nawet przed kolezankami nie bedzie wstydu bo kazda laska Ci powie, ze te punto to sympatyczne autko
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 26-01-2018, 12:38

  3. Reklama
  4. #8448
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    z tymi grande punto ostrożnie niektóre jeździły na nauce jazdy mogą być w opłakanym stanie

  5. #8449
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widze, ze Waw9992 to jest jedyna osoba w tym temacie, ktora rozumie, ze niektorzy potrzebuja auta do zwyklego przemieszczania sie. Jakbym pytal o auto dla babci to tez byscie polecali leona 1.8t? Ludzie dajcie spokoj.
    Yaris, jakis Citroen C2 czy C3, peugeot 307, Clio, Grande Punto to sa kobiece auta ktore nie rujnuja przy okazji budzetu bo kobieta naprawde nie potrzebuje miec 1.8 turbo, wiekszosc nawet nie wie po co te turbo.

    A jak masz kobiete, ktora czuje jakis pociag do motoryzacji to Mini, swietne auto, prowadzi sie super, zapierdala nawet z tym silnikiem 1.6 120 koni a cooper S to juz jest szatan. Tylko do 10 tys to mini nie znajdziesz.

    https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-g...olx#xtor=SEC-8

    Prosze pierwsze lepsze, kupujesz takie cos, swiezutkie 2009 rok lejesz paliwo i jezdzisz, silnik niezniszczalny, rdza nie bedzie wpierdalac 8 letniego auta. No ale nie, lepiej kupic leona 1.8t z 2003 roku co olej wpierdala xD
    Nie no autor w cale nie napisal, ze szuka tez popierdalaczka z zacieciem sportowym
    Nie w ogole tego nie bylo xD To faktycznie taki yaris idealny czy grande z 60 kucami xD
    Dopiero pozniej napisal, ze jednak nie jest to az takie wazne.

    Tu dobra oferta: https://www.akademiaedukacji.pl/ofer...zieci-8-12-lat
    Ostatnio zmieniony przez Master : 26-01-2018, 12:41
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #8450
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale kurwa zaciecie sportowe w aucie dla baby to doloz spoiler z tylu i ma zaciecie sportowe a nie jakis amierdzacy 20 letni leon z benzyna z turbina ktory zostal dojebany przez 19sto latkow na recznym
    Plus yarisa ma moja matka, i to nie jest tak ze ten samochod nie jedzie calkowicie.
    A ktos z was ktorzy bezprzerwy polecaja 1.8 turbo jako zapierdalacza mial ten silnik w samochodzie? To kurwa nie jezdzi tak jakbyscie to zachwalali. Moze w a3 w polowie zjedzonej przez rdze to czuc ale mialem to w a4b5 a pozniej skode octavie I 1.9tdi 110km i nie odczulem az tak razacej roznicy przyspieszenia. Plus te 1.8 turbo wpierdala po miescir 10 litrow a yaris 6-7

  7. #8451
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Yaris TS i sprawa załatwiona, nie widzę problemu.

  8. #8452
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale kurwa zaciecie sportowe w aucie dla baby to doloz spoiler z tylu i ma zaciecie sportowe a nie jakis amierdzacy 20 letni leon z benzyna z turbina ktory zostal dojebany przez 19sto latkow na recznym
    Plus yarisa ma moja matka, i to nie jest tak ze ten samochod nie jedzie calkowicie.
    A ktos z was ktorzy bezprzerwy polecaja 1.8 turbo jako zapierdalacza mial ten silnik w samochodzie? To kurwa nie jezdzi tak jakbyscie to zachwalali. Moze w a3 w polowie zjedzonej przez rdze to czuc ale mialem to w a4b5 a pozniej skode octavie I 1.9tdi 110km i nie odczulem az tak razacej roznicy przyspieszenia. Plus te 1.8 turbo wpierdala po miescir 10 litrow a yaris 6-7
    Mam w passacie 1.8t i serdecznie polecam.
    No wlasciwie juz nie ja, ale siostra, bardzo kobiecy samochod z zacieciem sportowym, dobrym przyspieszeniem.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #8453
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    passat w czym innym niż 1.9tdi
    no nieźle

  10. #8454
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurwa jebane sprezyny tam komar chuja nie wsadzi a jak ja mam jedna reka trzymac latarke, druga srubokretem naciagac, trzecia celowac sprezyne a czwarta trzymac szczeke.

    Trzeba bylo osc na studia to jedynym problemem byly teraz brak drobnych w kasie

  11. #8455
    Avatar daniello1337
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Poznań
    Posty
    248
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Mustang 2k13/2k15 (v6) czy Merol w204 c250 coupe?

  12. #8456
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj daniello1337 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mustang 2k13/2k15 (v6) czy Merol w204 c250 coupe?
    Oba chujowe jak dla mnie, ale w ostatecznosci mercedes.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #8457

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ej helol, jak ja nawet pod uwage nie biore zadne 1.8T bo wiem ze to jest zajebista jednostka ale to trzeba dbac jezdzic i miec na to ze jak turbo wyjebie to rozbijac trzeba skarbonke i tylko ja na tym ucierpie. Pierwszym jej samochodem miala byc mazda 3 ale tak wyszlo ze ja sobie taki kupilem wiec ona takiego miec nie moze i tu pytanie jak wyglada sytuacja z tym citroenem c4? Z tym zacieciem sportowym to mialem na mysli fajny wyglad samochodu zeby nie wygladal jak karawan dla emeryta. Ale tez nie wiesniak a3 przeorane przez pol wsi. Citroen ma ciekawy wyglad i idealny dla kobitki choc gabarytowo jest sporawy. I widzialem te paserati 1.8T w gazie wykrecone na 220 koni w cenie do 10tysi, cos mi sie nie wydaje ze to moze dlugo jezdzic

  14. #8458
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak dla mnie najlepsze auto to passat b5 fl 1.9 tdi.

    kurwa w czarnym kolorze wyglada lakier jakby wczoraj pomalowany, nie wiem jak oni to zrobili. w dodatku w tej wersji poliftowej wlasnie wyglada duzo lepiej niz przedlift, pewnie dlatego zasluzyl na osobna nazwe i kategorie B5 FL wlasnie, goraco polecam

  15. #8459
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej helol, jak ja nawet pod uwage nie biore zadne 1.8T bo wiem ze to jest zajebista jednostka ale to trzeba dbac jezdzic i miec na to ze jak turbo wyjebie to rozbijac trzeba skarbonke i tylko ja na tym ucierpie. Pierwszym jej samochodem miala byc mazda 3 ale tak wyszlo ze ja sobie taki kupilem wiec ona takiego miec nie moze i tu pytanie jak wyglada sytuacja z tym citroenem c4? Z tym zacieciem sportowym to mialem na mysli fajny wyglad samochodu zeby nie wygladal jak karawan dla emeryta. Ale tez nie wiesniak a3 przeorane przez pol wsi. Citroen ma ciekawy wyglad i idealny dla kobitki choc gabarytowo jest sporawy. I widzialem te paserati 1.8T w gazie wykrecone na 220 koni w cenie do 10tysi, cos mi sie nie wydaje ze to moze dlugo jezdzic
    Żeby budżet był ciut większy to Opel Astra OPC fajna opcja.

  16. #8460
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj daniello1337 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mustang 2k13/2k15 (v6) czy Merol w204 c250 coupe?
    Nie wiem jak ten merol, ale w przypadku mustanga (i właściwie aut amerykańskich w ogóle) kupowanie V6, kiedy masz opcje z V8, to rak jak 1.4 w golfie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •