Reklama
Strona 521 z 1245 PierwszaPierwsza ... 214214715115195205215225235315716211021 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,801 do 7,815 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #7801
    Avatar pozdruw kanara
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    392
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#140dbf74bb

    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...tml#140dbf74bb

    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...tml#140dbf74bb

    jak oceniacie te auta i ktore byscie polecali? ojciec je wybieral wiec fajnie by bylo poznac opinie ekspertow z torga

  2. #7802
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ostatni najladniejszy :D

  3. Reklama
  4. #7803
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bez sensu kupowac drogie auto po to zeby jeszcze dokladac, moj passat z 2000r jest chyba tearz wart 7000zł, poobijany ale przez 1,5 roku poki co nie wymienilem nic oprocz zacisku hamulca za 80zł, nic.
    Mysle ze tak czy siak sie posypie za jakis czas i go opierdole tam handlarzowi jakiemus za 4000zł, no ale to wszystko sa nie duze straty.

    a jak mam kupic auto za 30k wyżyłować sie i dokladac to lepiej kupic juz passata b5 fl igłe za 15k i miec rezerwe na naprawy choć pewnie psuc sie i tak nie bedzie bo juz kiedys mialem takiego i nic sie nie dzialo

    ???
    Cytuj pozdruw kanara napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#140dbf74bb

    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...tml#140dbf74bb

    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...tml#140dbf74bb

    jak oceniacie te auta i ktore byscie polecali? ojciec je wybieral wiec fajnie by bylo poznac opinie ekspertow z torga
    3x handlarz, 3x podejrzanie niska cena. Jedna rada - nie kupujcie od handlarza, szczególnie takiego. Toć to widać na pierwszy rzut oka, że to auta z placu jakiegoś po 500 euro kupowane, TUVu to na pewno nie ma, bo nie przeszło, a jeździły tym jakieś Turki i chuj wie kto jeszcze.

    W ogóle beka z tych Focusów Mk2, w swojej okolicy znalazłem 15 i tylko jeden od prywatnego sprzedawcy, który swoją drogą wygląda legitnie i pewnie sam bym go kupił sądząc po zdjęciach i opisie (dwa foteliki, zdjęcia na ogródku przy zjeżdżalniach dla dzieci, gość sam go sobie z Niemiec brał 3 lata temu itd. - pełen legit, takie auta lubię, jeszcze tylko polski salon by mógł być do pełni szczęścia). Kosztuje jednak 10,5k i jest z 2004 roku, to mniej więcej mówi nam coś o cenach tych po 8,9k. Aha, w promieniu 50 km od mojego miasta są tylko dwa za poniżej 9k i wygląda to średnio, na pewno są chujowe.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 04-12-2017, 21:59

  5. #7804
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,371
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podejrzanie niska cena
    Chyba nie doczytałeś linku, "mikołajkowa promocja" XDDD
    Nie no, sto razy lepiej od prywatnego kupić, to fakt.

  6. #7805
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba nie doczytałeś linku, "mikołajkowa promocja" XDDD
    Nie no, sto razy lepiej od prywatnego kupić, to fakt.
    Szczególnie takie auta, bo tym zazwyczaj jeżdżą totalnie zwykli ludzie, którzy mają wyjebane w samochody, ale muszą je mieć sprawne, a więc wstawiają do mechanika i się robi. Często auta w naprawdę perfekcyjnym stanie technicznym, niekoniecznie wizualnym, ale czego oczekiwać po Focusie Mk2 bez wyposażenia? Wiadomo po co takie auto jest, kilka rys czy nawet wgniotka go nie dyskwalifikują. Nikt też nie chce nikogo wydymać, przebiegi zazwyczaj prawdziwe (o ile sami to sobie ogarniali) i cała historia znana, bo mimo wszystko większość Niemców trzyma papiury do auta i je oddaje nowemu nabywcy.

    Rzut beret ode mnie stoi sobie Xsara VTS z 2004 roku od pierwszego właściciela. Tak o, od buta. Jakieś 100k na jechane, piękne złoto, wiadomo - VTS. 8,5k niecałe, śmiem twierdzić, że auto idealne. W sumie to nie wiem czy jeszcze stoi, bo takie cacko to powinno w max 3 dni zniknąć, ale niektórzy nie kumają dobrych aut i wolą kurwa Passata w TDI kupić.

  7. #7806
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja to generalnie się dziwię, że niektórzy nadal myślą, że można kupić samochód i do niego nie dokładać. Po jakimś czasie i salonówka zacznie generować koszty, to ja nie wiem czego ludzie się spodziewają po kilku czy nawet kilkunastoletnich samochodach.

  8. #7807
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wolą kurwa Passata w TDI kupić.
    albo w124
    1.9 tdi gosciu to ty szanuj bo to moja rodzina teraz
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #7808
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo w124
    1.9 tdi gosciu to ty szanuj bo to moja rodzina teraz
    przehajpowany
    jtd to jest dieselek
    albo cummins i powerstroke :D

  10. #7809
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo w124
    1.9 tdi gosciu to ty szanuj bo to moja rodzina teraz
    Ktoś tu chyba zapomniał, że ja też miałem 1.9TDI i to w Passacie B5 FL, a więc no, lepiej się nie da. Chodziło mi o to, że takie cacuszka jak Xsara VTS od pierwszego właściciela, z przebiegiem ~100k i za 8,5k stoją i stoją, a ludzie kupują jakieś strucle (bo niestety większość starszych aut z TDI takimi jest) zamiast wziąć taki unikat.

  11. #7810
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przehajpowany
    jtd to jest dieselek
    albo cummins i powerstroke :D
    dziwko prosze
    ja zrobilem z 3,5kkm w ciagu pierwszego miesiaca i szanuje jak popierdolon

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktoś tu chyba zapomniał, że ja też miałem 1.9TDI i to w Passacie B5 FL, a więc no, lepiej się nie da. Chodziło mi o to, że takie cacuszka jak Xsara VTS od pierwszego właściciela, z przebiegiem ~100k i za 8,5k stoją i stoją, a ludzie kupują jakieś strucle (bo niestety większość starszych aut z TDI takimi jest) zamiast wziąć taki unikat.
    nie no jk wiem o co ci chodzilo przeciez
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #7811
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    3,5kkm
    xD
    no no, obieżyświat widzę :D

    pany, jak diesel, to tylko taki

    lub taki

  13. #7812

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    w starych dieslach wszystko fajnie , tez mam tdi i faktycznie silnik nieśmiertelny ale z osprzetem juz tam świetnie nie jest , zreszta nie tylko w tdi bo kazdy z moich kolegow finalnie stwierdza ,ze utrzymanie starszego diesla ostatecznie nie jest takie ciekawe i tanie , no moze w124 z osprzetem nie ma tylu problemów ale to auto tylko w grubsza blache uzbroic i na front wysyłać

  14. #7813
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Turbo diesle mają koniec końców problemy z osprzętem, to oczywiste. NA diesle tego problemu nie mają, ale tak samo rzecz się ma w benzynach. Spójrzmy na jakieś SDI czy stareńkie 1.6 VAGa, to też silniki, z którymi nie ma problemów. Cały problem to turbo i jego nieodłączne peryferia. Potem to oczywiście pompowtryski i CR zrobiły to co zrobiły i mamy teraz, ale cóż, to jest postęp, to jest mniejsze spalanie, większa moc z tej samej pojemności itp. itd. Dopóki diesle były na zwykłych pompach rotacyjnych (chociażby świetne 2.5 TDI R5), to nie było problemu. Turba była prostsze i bardziej pancerne i w sumie nie sprawiały one problemów, prędzej pompę się uszczelniało, niż turbo zmieniało, a po takim uszczelnieniu znowu mieliśmy z 10 lat spokój.

    Swoją drogą jak ktoś chce dobrego diesla, a nie chce W124, to polecam gorąco 100/A6 C4 z 2.5TDI właśnie. 115 czy 140 koni, chuj w to, jedno i drugie zajebiste, nawet skrzynia szóstka tam była i to całkiem często. Super jest to auto, cichutkie, szybkie, wygodne, bezawaryjne, mało spala, pancerna blacha i konstrukcja. W sumie jest autem bardziej żywotnym niż W124, bo nie gnije, a do tego dużo bardziej współczesnym w swoim wyglądzie i wyposażeniu, np. climatronic to norma, a nie jak w W124, że w ogóle klimę trudno dostać. No i na koniec cena - za 10k już będzie bardzo dobry egzemplarz, a za tak 12-15k to już cacko porobione raczej w 100% i spokój na długi czas. Tymczasem dobre W124 zaczynają się od 15k z klimą i powiedzmy 2.5/3.0 dieslem, a i cudów nie można od takiego egzemplarza wymagać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 05-12-2017, 20:10

  15. #7814
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Turbo diesle mają koniec końców problemy z osprzętem, to oczywiste. NA diesle tego problemu nie mają, ale tak samo rzecz się ma w benzynach. Spójrzmy na jakieś SDI czy stareńkie 1.6 VAGa, to też silniki, z którymi nie ma problemów. Cały problem to turbo i jego nieodłączne peryferia. Potem to oczywiście pompowtryski i CR zrobiły to co zrobiły i mamy teraz, ale cóż, to jest postęp, to jest mniejsze spalanie, większa moc z tej samej pojemności itp. itd. Dopóki diesle były na zwykłych pompach rotacyjnych (chociażby świetne 2.5 TDI R5), to nie było problemu. Turba była prostsze i bardziej pancerne i w sumie nie sprawiały one problemów, prędzej pompę się uszczelniało, niż turbo zmieniało, a po takim uszczelnieniu znowu mieliśmy z 10 lat spokój.

    Swoją drogą jak ktoś chce dobrego diesla, a nie chce W124, to polecam gorąco 100/A6 C4 z 2.5TDI właśnie. 115 czy 140 koni, chuj w to, jedno i drugie zajebiste, nawet skrzynia szóstka tam była i to całkiem często. Super jest to auto, cichutkie, szybkie, wygodne, bezawaryjne, mało spala, pancerna blacha i konstrukcja. W sumie jest autem bardziej żywotnym niż W124, bo nie gnije, a do tego dużo bardziej współczesnym w swoim wyglądzie i wyposażeniu, np. climatronic to norma, a nie jak w W124, że w ogóle klimę trudno dostać. No i na koniec cena - za 10k już będzie bardzo dobry egzemplarz, a za tak 12-15k to już cacko porobione raczej w 100% i spokój na długi czas. Tymczasem dobre W124 zaczynają się od 15k z klimą i powiedzmy 2.5/3.0 dieslem, a i cudów nie można od takiego egzemplarza wymagać.

    Potwierdzam. Mialem swoja c4 jako pierwsze auto tylko 1.9tdi. Brakowalo mocy ale nadrabialo wygoda. No i w 2.5 tdi fajny dzwiek silnika ;].
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  16. #7815
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Jest ktoś z Bielska białej? Szukam kogoś kto mi pooglądam auto wstępnie jak wygląda peguot 206 rc
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •