Reklama
Strona 511 z 1245 PierwszaPierwsza ... 114114615015095105115125135215616111011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,651 do 7,665 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #7651

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ruletkę to będziesz miał z a3, nie wiem czy jest coś gorszego do zakupu w naszym kraju niż stare audi, no chyba jedynie e36 xD
    da się kupić za 2k i za 12k, a 20 letni kompakt moim zdaniem nie jest warty tej ceny, bo za tyle to można kupić dwukrotnie młodsze
    a3 to zwykły kompakt, żadnego luksusu tam nie ma, jedyne czym się wyróżnia to znaczek no i może trochę lepsze właściwości jezdne, lepiej kupić jakiegoś właśnie 307, focusa, stilo czy inne takie z niższej półki, które wcale gorsze nie są, mają tańsze części, niektóre fajne silniki (np. fiatowskie 1.9jtd), a poza tym to równie przeciętne spasowanie, jakość i tak samo rdzewieją hehe. No a niestety a3 z jakiegoś powodu rdzewieją, mimo, że jak dobrze pamiętam są ocynkowane(możliwe, że pojebałem coś), szczególnie, że 3/4 na rynku jest skręcone 50 razy, robione u mirka za flaszkę, składane z trzech
    a jakiegoś przykładowo fokusika można wyłapać od pierwszego właściciela w polsce, który wszystko ma udokumentowane i przy okazji jest nowsze i tańsze

    w skrócie: a3 jest niewarte swojej ceny i łatwo trafić szrot
    Miałem 1,5 roku temu A3 z 2000r ofc 1.9tdi dłubnięte czipem na 118km i nie narzekałem. Jedynie turbo dałem do regeneracji. Co tydzień/dwa trasy w jedną stronę po 400km i nigdy mnie nie zawiodła. Zero rdzy więc też nie wiem o co Ci chodzi z tą rdzą. Zrobiłem nim w 3 lata 90000km. Dalej śmiga w rodzinie tylko przy przebiegu 280tyś kompletny dwumas trzeba było wymienić. Ja kupiłem jak miał 180tyś z komisu więc pewnie był kręcony ale mimo wszystko autko mogę zdecydowanie polecić. Jedynie mało miejsca w środku jak się bierze osoby z blabla i ma się komplet + bagaże. Oczywiście nie mówię o rzeczach eksploatacyjnych bo rozrząd, amory, klocki, tarcze trzeba było wymienić
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 28-10-2017, 22:22

  2. #7652
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Poczekaj do wiosny, bedzie 2.8 do sprzedania

  3. Reklama
  4. #7653
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Binim napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jakie auto polecilibyscie do 13k bez lpg /15 k z lpg zalozonym, wymagania co do nadwozia to wszystko oprocz kombi, a co do silnika to dynamika na poziomie chociaz 9s do 100, pojemnosc nie ma dużego znaczenia, koszty ekspoatacji na poziomie b5 max +20% , i wylącznie benzyna, osobiscie myslalem nad e46 / ew mazdzie 6 , chcialbym tez cos z dosyc trwałym zawiasem , napewno trwalszym niż tez w passacie b5.
    Chcesz auto, które będzie kosztowało podobnie do passata i myślisz o e46? ;p

    Bierz sobie fbody, Camaro albo Firebirda ;) Do 15k spokojnie znajdziesz fajną sztukę z lpg w megazajebistym silniku 3.8 V6. Napęd na tył, brak problemów z rdzą, setka w +/- 8 sekund i będziesz oblegany przez wszystkich gimnazjalistów ;)
    https://www.olx.pl/oferta/chevrolet-...tml#46a8295022 - teraz akurat nie ma Camaro z gazownią w ogłoszeniach, ale co chwila pojawiają się jakieś nowe, trzeba by się zaczaić. To wygląda bardzo fajnie, ale nie jest warte tyle kasy.
    https://www.olx.pl/oferta/pontiac-fi...tml#0d617eee05 - a tutaj super fajna opcja, o ile ten firebird nie jest jakoś mocno mechanicznie popieprzony. 3.8 w tej budzie, z lpg i T-Topem (to już jest kwintesencja zajebistości) za 10,5k to ekstra deal.
    Ceny części sobie przejrzyj na usaolkusz.pl czy innym allegro. Nie wiem jak wypadają w porównaniu do paska, ale kiedyś porównywałem do bet i było zdecydowanie na plus dla Fbody. No i ten GMowski 3.8 to jeden z najlepszych amerykańskich silników ever, klepany i ulepszany przez 3 dekady, o czymś to świadczy.
    @Binim ;
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 28-10-2017, 23:23

  5. #7654
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja mysle, ze powinnismy eksperta @Gniewny ; zapytac bo on sie dobrze zna na samochodach i na pewno cos doradzi w ogole czemu on jeszcze eksperta nie ma to ja nwm??

    Gniewko wez cos poradz bo ty tutaj sie znasz jako jedyny, a nie jakies smietniki mexeminor czy astinus co hehe auto w gran turismo widzialy co najwyzej.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #7655

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mysle, ze powinnismy eksperta @Gniewny ; zapytac bo on sie dobrze zna na samochodach i na pewno cos doradzi w ogole czemu on jeszcze eksperta nie ma to ja nwm??

    Gniewko wez cos poradz bo ty tutaj sie znasz jako jedyny, a nie jakies smietniki mexeminor czy astinus co hehe auto w gran turismo widzialy co najwyzej.
    nie wiem po co bezpostawnie ludzi obrazasz?to ,ze ktos ma mniejsza wiedze odemnie w danej dziedzinie nie znaczy, ze jest smietnikiem, akurat smietnikiem moze nazwac ciebie, bo mex czy astinus to poprostu fanatycy jedynej slusznej drogi ktora obrali mex stare mercedesy, astinus tanie amerykance ja to szanuje i nic do tego nie mam, ale za to mam do takich gowniakow jak ty co chuja wiedza, a duzo pierdolona i chca zamieszanie zrobic i dla twojej wiadomosci po to jest forum zeby dyskutowac i napewno nie tylko ja mam w tym temacie racje jak blednie uwazasz, lecz mnie to nie dziwi, bo z mysleniem to napewno u ciebie nie jest za dobrze

  7. #7656
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ta gostek chce tuningowac corse z 1998 roku z litrowym silnikiem bo to super auto niby i cos pierdoli ze ludzie ktorzy maja wiedze to jej nie maja i sie smieje debil i mysli ze jest smieszny a nie jest bo nie

  8. #7657
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No właśnie, Master, jak chcesz tuningować, to weź pokaż, że masz wiedzę i wybierz jakąś hondę nsx, nie wiem, chociaż mitsubishi 3000gt, a nie kurwa corse. No to kto słyszał, żeby corsie zawias robić i jeszcze tam dwa litry pakować, weź się doucz najpierw i później głos zabieraj.

  9. #7658
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wybierz jakąś hondę nsx, nie wiem, chociaż mitsubishi 3000gt
    Ale co ty w ogóle pierdolisz, przecież wiadomo, że Golf IV 1.9 TDI wciąga dupą te szroty na autostradzie.

  10. #7659
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co ty w ogóle pierdolisz, przecież wiadomo, że Golf IV 1.9 TDI wciąga dupą te szroty na autostradzie.
    no dobra, racja, przecież po czipie to to asfalt przodem zrywa, jak się turbina załączy to wrażenie takie, jakby się w odrzutowcu siedziało

  11. #7660
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Wybór samochodu.-1.jpg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #7661
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    jeszcze tego dziada starego się pozbądź XD

  13. #7662

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Camaro prezentuje sie bardzo dobrze , firebird chyba radziej pojawiają sie na sprzedaz ale obydwa przypasowały mi bardzo, fajne krążowniki , co tam wchodzi w pakiet startowy po kupnie , w tym 3,8 rozrzad na lancuszku jest to paski odchodza , automaty trwałe czy raczej liczyc sie, że w ciagu 10-15 tys km trzeba bedzie coś naprawiac?

  14. #7663
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Binim napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Camaro prezentuje sie bardzo dobrze , firebird chyba radziej pojawiają sie na sprzedaz ale obydwa przypasowały mi bardzo, fajne krążowniki , co tam wchodzi w pakiet startowy po kupnie , w tym 3,8 rozrzad na lancuszku jest to paski odchodza , automaty trwałe czy raczej liczyc sie, że w ciagu 10-15 tys km trzeba bedzie coś naprawiac?
    Wszystko zależy od stanu samochodu. Poza standardowymi filtrami i olejami (chociaż jeśli chodzi o skrzyniowy, to imo nie warto zmieniać go na siłę. Jeśli jest odpowiedni poziom oleju, ma on odpowiedni kolor i nic się ze skrzynią nie dzieje, to warto dojechać do normalnego interwału wymiany oleju. No chyba, że sprzedawca nie ma pojęcia, ile zrobił od wymiany/nawalił od niego od groma km) to wymieniasz po prostu to, co jest do wymiany ;p
    Skrzynie są trwałe, mają te same bebechy co te jeżdżące z 300 konnymi V8, jedynie dzwon jest inny, żeby pasował do bloku V6. Zawsze coś się może zjebać, jeśli poprzedni właściciele nie dbali, ale jeśli rzetelnie sprawdzisz skrzynię i nie będzie z nią żadnych problemów, to powinna jeszcze bardzo długo bezproblemowo jeździć.
    Firebirdów z tym silnikiem jest zdecydowanie mniej, sporo ich się pojawia z 3.4 V6 - tym, które ja miałem, ale to jest gra nie warta świeczki. 3.8 jest 1000x lepsze.
    Jakbyś chciał, to mogę popytać na grupach czy ktoś się nie szykuje do oddania swojego fbody, może by się trafiła jakaś fajna sztuka.

    @https://www.olx.pl/oferta/chevrolet-camaro-99r-3-8-manual-szpera-lublin-szwajcaria-CID5-IDnblK6.html#7c652b868e;promoted - tu znowu wróciło Camaro z manualem. Wygląda całkiem ok
    Ewentualnie tez kup Thunderbirda i będziemy się bujać na dwa po Łodzi :D
    https://www.olx.pl/oferta/ford-thund...tml#30e5ca7bd0 - to jest grupowy egzemplarz, raczej wszystko z nim ok. Długo nie może się sprzedać, bo nie ma na te auta popytu u nas w ogóle. Z 1k jeszcze by się tu pewnie stargowało, to za resztę hajsu wrzuciłbyś sobie LPG i jakieś fajne felgi. To jedno z tych aut, które na stockowych kółkach wygląda niespecjalnie, a założysz mu coś ładnego i obraz samochodu zupełnie się zmienia. 0-100 w około 8 sekund, duży, wygodny. Zapakujesz się tym na wakacje, z dziewczyną możesz tam sobie wskoczyć na tylną kanapę jak was najdzie ochota na trasie, a jakbyś chciał, to i rondo bokiem zrobisz ;)
    @Binim ;
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 01-11-2017, 13:24

  15. #7664
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Astinus ; o, myślałem nad tym Thunderbirdem, w sumie mam stosunkowo blisko do niego i wygląda naprawdę uczciwie. Widzę, że cena coraz niższa, no no, kusi.

  16. #7665
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Astinus ; o, myślałem nad tym Thunderbirdem, w sumie mam stosunkowo blisko do niego i wygląda naprawdę uczciwie. Widzę, że cena coraz niższa, no no, kusi.
    Dużo niższa już nie będzie na pewno, na grupie facet pisał, że 10k bez negocjacji już. Ale wiesz, trochę jeszcze postoi i się urwie jeszcze na pewno coś. Jak masz blisko to skocz sobie zobaczyć, to naprawdę fajne auta.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •