Reklama
Strona 51 z 1245 PierwszaPierwsza ... 414950515253611011515511051 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 751 do 765 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #751
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Mebleusz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chodziło mi o 4/5 drzwi


    przeglądałem sobie jeszcze audi a4 b6. Ludzie piszą, że niby mało awaryjne samochody, zawieszenie daje radę z polskimi drogami, ale za to części drogie.
    Do B6 z 15 tysiącami to się nawet nie zabieraj, bo one w dobrym stanie stoją wyżej.

    A części do Audi będą droższe niż do każdego z wymienionych przeze mnie samochodów, to na pewno.

  2. #752
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do B6 z 15 tysiącami to się nawet nie zabieraj, bo one w dobrym stanie stoją wyżej.

    A części do Audi będą droższe niż do każdego z wymienionych przeze mnie samochodów, to na pewno.
    ale bzdety piszesz. ja też oglądam teraz b6 też chce kupić i sprzedać swoje b5 i jakoś nie widzę aby te za 14+ było w gorszym stanie od tych za 18.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 15-06-2014, 19:18
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #753
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pytanie czy nie widzisz różnicy na ogłoszeniach czy w faktycznym stanie aut z tych przedziałów cenowych bo to niebo a ziemia. Za taka cenę to na pewno bys w eleganckim stanie dostał a4b5 po lifcie z dobrym wypasem.

  5. #754
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    B6 szukaj, b5 się nie opłaca za tą kasę. To już lepiej e46 zamiast tego b5.

  6. #755
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale bzdety piszesz. ja też oglądam teraz b6 też chce kupić i sprzedać swoje b5 i jakoś nie widzę aby te za 14+ było w gorszym stanie od tych za 18.
    No to kup B6 za 15 tysięcy, ale masz wtedy może 5% szans, że to będzie dobry egzemplarz.

    B6 poniżej 18 nigdy bym nie szukał, a najlepiej dać 20 i mieć spokój, dobre wyposażenie i rok młodsze auto.
    w ogóle co za głupota kupować za taki szmal B6, skoro jest pełno lepszych aut za mniej
    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    B6 szukaj, b5 się nie opłaca za tą kasę. To już lepiej e46 zamiast tego b5.
    Lepiej B5, bo jest o wiele mniej awaryjne od E46.

    No i za 12 tysięcy kupisz tip-top B5, a E46 to pewnie jakiś szrot będzie.

  7. #756
    Avatar Radziu
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    311
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam takie pytanie z ciekawości co sądzicie da się kupić volvo s60 za te 15 tyś? czy nie warto się za to zabierać i szukać czegoś innego?

  8. #757
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to kup B6 za 15 tysięcy, ale masz wtedy może 5% szans, że to będzie dobry egzemplarz.

    B6 poniżej 18 nigdy bym nie szukał, a najlepiej dać 20 i mieć spokój, dobre wyposażenie i rok młodsze auto.
    w ogóle co za głupota kupować za taki szmal B6, skoro jest pełno lepszych aut za mniej
    .

    Jakich masz tych pełno lepszych w tym segmencie ? TDI 2.5 najlepiej


    Ja swoje a4b5 sprzedaję za 5 tysięcy. Ale też są takie za 10 to co ja mam złom?
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 15-06-2014, 20:59
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #758
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie wiem jak stan techniczny twojej bryki Ulrak, ale cena jest całkiem adekwatna. Troszkę nieciekawy kolor, do tego lakier też w stanie jakim jest takim jest. Silnik tylko 1.6. Rocznik 1996, Najwyższa wersja wyposażenia też to raczej nie jest. Kiepskie alufelgi. Mój znajomy sprowadził sobie parę lat temu polifta 1.9 TDI z niemiec za 15+ tysięcy i prezentuje się "troszkę" lepiej. Nie to, że masz złoma po prostu cena robi swoje ;)

  10. #759
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    + GAZ :) Ale butla się kończy. Nie no muszę się tego pozbyć i to szybko.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  11. #760
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lepiej B5, bo jest o wiele mniej awaryjne od E46.
    rozwiń

  12. #761

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozwiń
    Podbijam,widzę mexeminor ma złote rady na temat każdego auta,z tego co widzę czerpane z internetu,bądź opinii ludzi pokroju mirka handlarza.
    Potwarzanie tego co mówią/piszą inni to bzdura,chyba że naprawdę śledzisz dobre fora klubowe motoryzacyjne,KAŻDE AUTO jest inne,fakt są wyjątki jak padające silniki w w reno megane przedlifta przy przebiegu 200 tys,czy wadliwa dwumasa/wtryski w pierwszych 2.0 tdi bo to faktycznie dzieje się prawie zawsze,ale porównywanie awaryjności e46 i b5 na jakiej podstawie? mam znajomych co płacili za e46 po 25/30 tyś i przez lata nie wymagało wkładu,mam tez takich co płacili tyle samo i wkładali sosu od chu*a,i to samo tyczy się audi można kupić za 10 zajebiste,a można kupic za 20 tyś takie same w 3x bardziej tragicznym stanie ze wzgledu na poprzedniego wlaściciela który sprytnie ukryje jego stan,więc to co mexeminor wypisujesz w ogóle się nie pokrywa z rzeczywistością
    Samochody trzeba jeździć oglądać,a nie kierować się ceną,okazje nie istnieją,ale czasem można kupić od kogoś w potrzebie bardziej zadbane auto,niż od typa co ma super komis,który zaplaci za dobre zdjecia,zaplaci za polerke,to wszystko i tak wliczy w cene auta,i ja jeszcze zawyzy,zeby wygladalo na super prestizowa igle.
    Moj tata jest strasznym "raptusem" jak cos mu sie spodoba to od razu bierze,i jak wlasnie moich rodzicow wyrolowal komis "auto komis traf" w szczecinie
    wystawili bodajze 3-4 lata temu A klase 2004 czarna,igielka perla perfekcyjne zdjecia,przebieg niby 100 tys,dopiero sprowadzona z niemiec po kobiecie,rodzice ja kupili,a jakis czas potem z zupelnego przypadku podlaczam kompa a tam sie okazuje ze poduszki powyciagane,ale oczywiscie bledu nie ma ( w moich pierwszym e46 ,kontrolki od poduszek zalane byly czarnym silikonem-wyszlo jak zakladalem ringi) a tutaj w a klasie pewnie ktos usunal zarowki bo blad sie nie palil ,a potem jeszcze wyszlo na czujniku ze auto bylo bite,moja mama malo jezdzi i przez ten czas moze zrobila z 15 tys,i wszystko sie w tym aucie zaczyna jebac,a zaplacili za niego naprawde kolosalne pieniadze,bo wygladalo na super igle,teraz nie jest warty nawet polowe tego co zaplacili.
    I teraz myslicie ze niemcowi,bo auto z niemiec chcialo sie rzezbic auto zeby wygladalo dobrze do sprzedazy ?, odkupili za polowe ceny rynkowej,i zrobili na igle z tego co widze co sie dzieje w tym aucie,przebieg cofniety conajmniej o 100%,ktos powymienial najbardziej zuzyte plastiki,to co bylo za drogie to kupil czesciowo i podkleil,wrzucili caly przod nowy,bo generalnie buda byla w dobrym stanie i wystawili to auto za poltorej rynkowej ceny,oczywiscie wina rodzicow,bo takiemu auto powinny jako pierwsze sprawdzic historie,auta przebieg, ale komisy maja to do siebie ze potrafia perfekcyjnie czlowieka skołować :)
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 16-06-2014, 15:20

  13. #762
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakich masz tych pełno lepszych w tym segmencie ? TDI 2.5 najlepiej


    Ja swoje a4b5 sprzedaję za 5 tysięcy. Ale też są takie za 10 to co ja mam złom?
    Pełno, ale czy ja mówię, że diesli?

    A skoro Twoje auto takie super, to czemu nie wystawisz za więcej? Jeśli sprzedajesz za 5, to wiesz, że jest tyle warte i koniec, więcej nie dostaniesz. Nie wiem czy to jest spowodowane wyposażeniem, zużyciem, rocznikiem czy przebiegiem, ale są jakieś ku temu powody.

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem jak stan techniczny twojej bryki Ulrak, ale cena jest całkiem adekwatna. Troszkę nieciekawy kolor, do tego lakier też w stanie jakim jest takim jest. Silnik tylko 1.6. Rocznik 1996, Najwyższa wersja wyposażenia też to raczej nie jest. Kiepskie alufelgi. Mój znajomy sprowadził sobie parę lat temu polifta 1.9 TDI z niemiec za 15+ tysięcy i prezentuje się "troszkę" lepiej. Nie to, że masz złoma po prostu cena robi swoje ;)
    No właśnie, za 1.6 benzynę chciałby nagle z 10k. Tyle to kosztują 1.9TDI i to o wiele ładniejsze.
    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozwiń
    E46 są znane ze swojej wysokiej jak na BMW awaryjności. Stały swego czasu bardzo nisko w rankingu niezawodności. Wiadomo, że wiele zależy od tego kto jak dbał, ale problemy z elektryką zdarzają się tam dość często. Rdza też je kocha jakby trochę bardziej, ale to jest już kwestia, która zależy mocno od sposobu użytkowania. Do tego jeszcze dochodzą te wadliwe diesle przed liftem.

    Nie żeby to była liga Laguny II (którą dużo osób i tak chwali, ale jak wiadomo zazwyczaj decyduje egzemplarz), ale na pewno jest dużo gorzej niż w E36, a auta są przecież nowsze.


    A kij w to, znajdź se na necie, co ja się będę produkował. Każdy wie, że ile aut tyle opinii, a że ja stałem się przesadnym wręcz perfekcjonistą, to E46 mnie po prostu odrzuca, nie chcę następnego Fiata z problemami z dupy i co chwila więcej. Dlatego chcę Japońca, tam elektryka nigdy nie była problemem.
    Cytuj Nyguzz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podbijam,widzę mexeminor ma złote rady na temat każdego auta,z tego co widzę czerpane z internetu,bądź opinii ludzi pokroju mirka handlarza.
    No proszę, zgadł. A co, to źle? Każdy musi się na czymś opierać, a nie jest możliwe mieć każdego auta samemu i wydawać opinie (które i tak by można o dupę potłuc, bo jeden egzamplarz to za mało do wydania rzetelnej opinii).

    Reszta posta się zgadza.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 16-06-2014, 17:48

  14. #763
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E46 są znane ze swojej wysokiej jak na BMW awaryjności. Stały swego czasu bardzo nisko w rankingu niezawodności. Wiadomo, że wiele zależy od tego kto jak dbał, ale problemy z elektryką zdarzają się tam dość często. Rdza też je kocha jakby trochę bardziej, ale to jest już kwestia, która zależy mocno od sposobu użytkowania. Do tego jeszcze dochodzą te wadliwe diesle przed liftem.
    w temacie o e46 który założyłem pisałeś co innego. To jaka jest twoja ostateczna wersja? :D

  15. #764
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Bo po tyle chodzą z takiego rocznika itd... mogę wystawić za 10 ale nikt nie kupi bo za 10 są nowsze auta już. Poza tym benzyna jest droższa od disla. Wystawie po tyle bo po tyle chodzą.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #765
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w temacie o e46 który założyłem pisałeś co innego. To jaka jest twoja ostateczna wersja? :D
    Zależy co usłyszy od znajomego znajomych, to wtedy będzie ostateczna wersja. Jakoś tak czytam wiele for, sam w domu miałem e46 i tej awaryjności nie zauważyłem zbytnio. Zaznaczę, że był to model przed liftem diesel ;)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •