Reklama
Strona 503 z 1245 PierwszaPierwsza ... 34034534935015025035045055135536031003 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,531 do 7,545 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #7531

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj boryss^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a mógłbyś coś powiedzieć o przytoczonym 75?
    jakie są bolączki? ile kosztuje utrzymanie?
    to auto to coś pięknego, może w dalszej przyszłości do niego wrócę

    no i myślałem też o
    mercedes w124/c124
    ford probe II
    focus I

    no i ogólnie to chętnie bym skosztował diesla, bo jeszcze nie miałem przyjemności

    a co do tej alfy 147 - polift jest piękny, ale czy zmieszczę się w budżecie, który jest moją granicą?
    chcesz samochod w dieslie to biez alfe u nich diesle sa jeszcze ok, dziwne masz kryteria jak rozwazasz c124 a focusa 1 jak na moje slabo zdecydowany jestes albo nie wiesz sam jakiego typu samochod chcesz w kazdej klasie znajdzie sie cos ciekawego i mniej lub bardziej unikatowego jesli tego chcesz

  2. #7532
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak ktoś chciałby zagazować c124 to ja bym takich ludzi od razu pod ścianę stawiał i profilaktycznie kulka w tył głowy żeby nie wydało nasienia
    Ja bym zagazował. Ale dla mnie nie ma w tej kwestii świętości, więc ja nie gazowałbym tylko takich aut, których bym nie musiał, żeby nimi regularnie klepać kilometry xD

  3. Reklama
  4. #7533

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym zagazował. Ale dla mnie nie ma w tej kwestii świętości, więc ja nie gazowałbym tylko takich aut, których bym nie musiał, żeby nimi regularnie klepać kilometry xD
    ogolnie to radze gazowac samochody co lubia gaz w tym mercedesie te silniki srednio na gaz sa nastawione

  5. #7534
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogolnie to radze gazowac samochody co lubia gaz w tym mercedesie te silniki srednio na gaz sa nastawione
    No o tym to mi mówić nie musisz. Auta, które lpg nie toleruje po prostu bym nie kupił xD

  6. #7535
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogolnie to radze gazowac samochody co lubia gaz w tym mercedesie te silniki srednio na gaz sa nastawione
    E? 3.2 lubi się z gazem, tak samo 2.8, 2.2 i 2.0 136 konne. Ogólnie elektroniczny wtrysk.

    Doedukować się polecam.

  7. #7536

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E? 3.2 lubi się z gazem, tak samo 2.8, 2.2 i 2.0 136 konne. Ogólnie elektroniczny wtrysk.

    Doedukować się polecam.
    ty sie doedukuj tak sie sklada,ze czytaj forum mercedesa i cos ci zacytuje "w124 nie lubi gazu, ale może go tolerować, pod warunkiem że ty będziesz tolerował koszty związane z mercedesem. "

    te silniki nigdy gazu nie lubialy tylko go tolerowaly a to roznica i koszty sa duze zwiazane z lpg w tym modelu jak dalej bedziesz udwac goscia co sie zna a chuja zna to ci wypunktuje dokladnie co sie przez lpg pierdoli w tych silnikach nawet waw na tyle glupi nie jest zeby to gazowac
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 10-09-2017, 22:20

  8. #7537
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    XDDD No to teraz już w ogóle padłem na pysk i chyba nie wstanę, bo lepsze jaja to chyba tylko w Sejmie.

    Powiem Ci tak - jest wielu gazowników, choć trzeba wiedzieć gdzie uderzać, którzy idealnie potrafią wystroić gaz nawet w KE-Jetronicu. Widziałem kilka takich W124, które chodziły na gazie pięknie. Co teraz mi powiesz? Co się spierdoli w silniku przez ten gaz?

    A elektronicznego wtrysku nie skomentuję, bo się lubi z gazem bardzo, nie ma żadnych przeciwwskazań co do jego używania. Równie dobrze mógłbyś napisać, że silniki M5x od BMW jedynie tolerują gaz, a każdy chyba wie, że to nie jest prawda, bo lubią go całkiem całkiem.

  9. #7538

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XDDD No to teraz już w ogóle padłem na pysk i chyba nie wstanę, bo lepsze jaja to chyba tylko w Sejmie.

    Powiem Ci tak - jest wielu gazowników, choć trzeba wiedzieć gdzie uderzać, którzy idealnie potrafią wystroić gaz nawet w KE-Jetronicu. Widziałem kilka takich W124, które chodziły na gazie pięknie. Co teraz mi powiesz? Co się spierdoli w silniku przez ten gaz?

    A elektronicznego wtrysku nie skomentuję, bo się lubi z gazem bardzo, nie ma żadnych przeciwwskazań co do jego używania. Równie dobrze mógłbyś napisać, że silniki M5x od BMW jedynie tolerują gaz, a każdy chyba wie, że to nie jest prawda, bo lubią go całkiem całkiem.
    dobra ale ratujac sie zapomniales o najwazniejszym aspekcie mowa o gazie wyszla i dotyczy i jest zwiazana z pytaniem o samochod do 10k wiem ze mozna nawet gaz zalozyc w kazdym samochodzie tylko chodzi o to jakie sa tego koszta patrzac tak jak ty to nawet gaz do diesla mozna dac i powiesz ze jest zajebiscie, nie rozumiesz zalozysz wystroisz ta instalacje gazowa ktora i tak bedzie droga bo do c124 nie jest tania i nie unikniesz tego ,ze pewne podzespoly beda szybciej sie eksplotowaly niz w innych samochodach z tez gazem.
    jak narazie rozmowa normalna czyli na argumenty i fakty jest dla ciebie smieszna i padasz na pysk widac jaki poziom trzeba z toba trzymac

  10. #7539
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja uciekam

  11. #7540
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja zaraz będę gazował 3.0 boxer.

  12. #7541

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj boryss^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a mógłbyś coś powiedzieć o przytoczonym 75?
    jakie są bolączki? ile kosztuje utrzymanie?
    to auto to coś pięknego, może w dalszej przyszłości do niego wrócę

    no i myślałem też o
    mercedes w124/c124
    ford probe II
    focus I

    no i ogólnie to chętnie bym skosztował diesla, bo jeszcze nie miałem przyjemności

    a co do tej alfy 147 - polift jest piękny, ale czy zmieszczę się w budżecie, który jest moją granicą?
    Mam styczność z 75ką, utrzymanie kosztuje tyle, co mniej więcej konkurentów tej klasy. 2.0 CDT silnik to jednostka pochodząca od BMW, nieco (niektórzy powiedzą, że dużo) słabsza niż Bawarski odpowiednik. Pamiętaj, że to nie jest jakoś popularne auto w naszym kraju i nie każdy mechanik podejmie się naprawy tego auta. Blacha jak na polskie warunki wytrzymała w tym wozie.
    Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to pytaj.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  13. #7542
    Avatar Vajruz
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    151
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    siemano

    Mam do Was pytanie, mianowicie ogarniam nadal temat samochodu na dojazdy do pracy, i mam możliwość kupna toyoty corolli e11 lift, 2000 rocznik 1,4 vvti 97 kucy od dobrego kumpla mojego szwagra.
    Oglądałem to auto z znajomym mechanikiem i wszystko było jak najbardziej ok, lekka obryska parkingowa i małe ognisko rdzy, na nadkolu. Reszta blachy jak najbardziej spoko, progi zdrowe, podloga też. Mechanicznie też w dobrym stanie, jedynie klocki i tarcze tył do zrobienia.
    Wyposażenie też jak na to auto dobre, najbogatsza wersja.
    No ale, chodzi mi o to że auto ma 300 k przebiegu, wydaje się zadbane jak najbardziej, ale rozrząd był nie wymieniany niby od nowości. Wiem że te silniki 1,4 vvti mają łańcuszek rozrządu więc niby są trwale. Myślicie że pcham się w koszty kupując takie auto? Silnik działa równo, dużo oleju nie bierze, jest poprawnie wszystko. Mial ktoś styczność z tym autem? Czy biorąc z takim przebiegiem moge mieć duże wydatki? Auto wydaje mi się zadbane, gość od razu mi powiedział co jest nie tak (hamulce) no ale nie wiem czy silnik nie będzie wymagał jakichś wkładów.

  14. #7543
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,827
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Vajruz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siemano

    Mam do Was pytanie, mianowicie ogarniam nadal temat samochodu na dojazdy do pracy, i mam możliwość kupna toyoty corolli e11 lift, 2000 rocznik 1,4 vvti 97 kucy od dobrego kumpla mojego szwagra.
    Oglądałem to auto z znajomym mechanikiem i wszystko było jak najbardziej ok, lekka obryska parkingowa i małe ognisko rdzy, na nadkolu. Reszta blachy jak najbardziej spoko, progi zdrowe, podloga też. Mechanicznie też w dobrym stanie, jedynie klocki i tarcze tył do zrobienia.
    Wyposażenie też jak na to auto dobre, najbogatsza wersja.
    No ale, chodzi mi o to że auto ma 300 k przebiegu, wydaje się zadbane jak najbardziej, ale rozrząd był nie wymieniany niby od nowości. Wiem że te silniki 1,4 vvti mają łańcuszek rozrządu więc niby są trwale. Myślicie że pcham się w koszty kupując takie auto? Silnik działa równo, dużo oleju nie bierze, jest poprawnie wszystko. Mial ktoś styczność z tym autem? Czy biorąc z takim przebiegiem moge mieć duże wydatki? Auto wydaje mi się zadbane, gość od razu mi powiedział co jest nie tak (hamulce) no ale nie wiem czy silnik nie będzie wymagał jakichś wkładów.
    Jeździłem tym autem 2 lata, w rodzinie 8, zrobiliśmy nim z 77kkm do 205kkm i NIGDY nic poważnego się nie stało, same eksploatacyjne rzeczy. Na dojazd do pracy niby spoko, ale wkurwiało mnie, że łykał po 8-9l, a był to też 1.4 benzyniak. Z blachą jak to w japońcu, ale chyba zdajesz sobie z tego sprawę.

    @Vajruz ;

  15. #7544

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    dobra, dzisiaj padla moja 15 letnia corsa c, odwlekalem decyzje o kupnie auta ale potrzebuje go na juz bo jestem chwilowo niemobilny i udupiony

    budzet 20-30k, benzyna, prosze kazdego specjaliste o opinie co by wybral w mojej sytuacji

  16. #7545
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,827
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taviik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w mojej sytuacji
    No tak nie bardzo znamy twoją sytuację poza tym, że chcesz przeznaczyć 20-30k i mieć ten samochód w benzynie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •