Reklama
Strona 502 z 1245 PierwszaPierwsza ... 24024524925005015025035045125526021002 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,516 do 7,530 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #7516
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czym sie kieruja ludzie kupujacy szroty typu stare pognite punto i inwestuja w to pieniadze??

    albo chlop co chce corse jedynke tuningowac nie
    debile

  2. #7517
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo chlop co chce corse jedynke tuningowac nie
    debile
    Widze kolega nie zrozumial, ale czego sie spodziewac po kierowcy ciezarowki, wiadomo, ze to nie wyzyny inteligencji tego spoleczenstwa, a raczej jej podloga no, ale kurwa bez przesady. XD

    Ostatnio zmieniony przez Master : 10-09-2017, 08:10
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #7518
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Chcesz gume palcami rzuć?

  5. #7519
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Widzę twardziutko nasz tematowy troll jest ignorowany, szanuję jak pojebion.

    PS Tjuningowanie Corsy B jest fe i błe, nie podjąłbym się. Rymy częstochowskie. Ole.

  6. #7520

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    gosciu po tym co piszesz ze civic 6 jest bez porowniania z golfem 4 to zaczynam myslec, ze ten caly temat to jakis zart

  7. #7521
    Boruciarz

    Domyślny

    Oczywiscie, ze tak jest xd. Golf cztery to kurwa taczka z czterema kolami i moturem i nie dorabiaj mu ideologii. Nie odpisuj bo wracam cie ignorowac

  8. #7522

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oczywiscie, ze tak jest xd. Golf cztery to kurwa taczka z czterema kolami i moturem i nie dorabiaj mu ideologii. Nie odpisuj bo wracam cie ignorowac
    a czym jest civic 6? taka klasa samochodow ale z dwojga zlego golf lepszy i kazdy ogarniety kierowca wam to powie czy mechanik, civikiem to mozesz conajwzej ponapierdalac wydechem jak lubisz

  9. #7523
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    O nie, ten troll jest tak kwality, że aż muszę odpisać, przepraszam @Master ; @Astinus ; Waw i inni :(

    Sugerowanie się zdaniem mechaników, gdy mówimy o Golfie IV vs Civic VI, to jest takie XDDD, że aż nie mogę.

    Czym jest Golf IV a czym jest Civic VI. Jakie wersje nadwoziowe mają oba auta? Hatchback, standard, najwięcej egzemplarzy obu modeli. Jakieś poważne różnice? W sumie nie do końca, może Honda się lepiej prowadzi, ale nie byłbym tego taki pewny, nie miałem okazji osobiście sprawdzić tego w jakiś porządny sposób, przy normalnej jeździe nie ma różnicy, no ale przy normalnej jeździe nawet Polonez wydaje się niezły.

    Silniki. No tak, tutaj mamy dwa zupełnie różne auta. Zupełnie różne poza tym, że są w obu silniki 1.4. Ten z Hondy ma 90 kunia, jest żwawy, niezniszczalny, bardzo, bardzo dobry. Ten z VW ma mierne 75 kucyków, pękają w nim głowice, wypalają się UPG, ogólnie jest chujowy, dużo pali, nie ma mocy itd. To jest akurat prawda w 100% i nikt nie może się z tym spierać.
    Honda potem ma kilka fajnych benzyniaków, w tym jakiś pojebany 160 konny, no kurwa, co ma Golf? 150 konne 1.8T? Jebać, Honda robi to z NA, nie potrzebuje turbo. Ktoś będzie się spierać które silniki są lepsze? Już nie mówię o żywotności, podatności na mody (bo oczywiste, że turbo zawsze będzie tutaj górą), po prostu o samym designie silnika, jego fabrycznej specyfikacji, mocy uzyskanej z pojemności itd., zaawansowaniu tego tworu.

    Chuj, wklejam prosto z Wiki, niech VW pobije to:

    D14A2, SOHC, 16V, 1396 cm, 90 KM
    D14A3, SOHC, 16V, 1396 cm, 75 KM
    D14A4, SOHC, 16V, 1396 cm ,90 KM
    D14A5, SOHC, 16V, 1396 cm, 75 KM
    D14A6E, SOHC, 16V, 1396 cm, 75 KM
    D14A7E, SOHC, 16V, 1396 cm, 75 KM
    D14A8E, SOHC, 16V, 1396 cm, 90 KM
    D14Z1, SOHC, 16V, 1396 cm, 75 KM
    D14Z2, SOHC, 16V, 1396 cm, 90 KM
    D14Z3E, SOHC, 16V, 1396 cm, 75 KM
    D14Z4E, SOHC, 16V, 1396 cm, 90 KM
    D14Z6, SOHC, 16V, 1396 cm, 90 KM
    D15Z3, SOHC VTEC-E, 16V, 1493 cm, 90 KM
    D15Z6, SOHC, VTEC-E, 16V, 1493 cm, 114 KM
    D15Z8, SOHC VTEC-E, 16V, 1493 cm, 114 KM
    D15Z8E, SOHC VTEC-E, 16V, 1493 cm, 115 KM
    D16B2, SOHC, 16V, 1590 cm, 116 KM
    D16W3E, SOHC, 16V, 1590 cm, 116 KM
    D16W4E, SOHC VTEC, 16V, 1590 cm, 125 KM
    D16Y2, SOHC VTEC, 16V, 1590 cm, 126 KM
    D16Y3, SOHC, 16V, 1590 cm, 114 KM
    D16Y5, SOHC VTEC-E, 16V, 1590 cm, 115 KM
    D16Y7, SOHC, 16V, 1590 cm, 106 KM
    D16Y8, SOHC VTEC, 16V, 1590 cm, 127 KM
    D16Y9, SOHC, 16V, 1590 cm, 106 KM
    D16Z7, SOHC VTEC, 16V, 1590 cm, 125 KM
    B16A2, DOHC VTEC, 16V, 1595 cm, 160 KM
    B16A4, DOHC VTEC, 16V, 1595 cm, 170 KM
    B16B, DOHC VTEC, 16V, 1595 cm, 185 KM, Civic Type-R
    B18C4, DOHC VTEC, 16V, 1797 cm, 169 KM Civic VTi/VTi AeroDeck

    Takie tam tylko parę silników, kilka ino, jedno 1.6, jedno 1.4, 75 kunia i 102 kunia, wiadomka, słabiutko, ale przynajmniej niemiecka jakość i technologia, najlepsza przecież.
    tak, wiem, że 1.4 Hondy też mogło mieć 75 koni. Ważne jest jednak to, że miało również więcej, a nie tylko tyle.

    Oh wait.

    Silniki już mamy, to teraz wersje nadwoziowe. Golf: hatchback i kombi. Fajno, kombi praktyczne, brzydkie jak chuj, ale co tam, kombi nie ma być ładne nie? No po co, nie musi. Co ma Honda? Hatchback, coupe, kombi, sedan. Pełen wypas. Sedan nie jest piękny, prawda, ale cała reszta? Coupe jest fenomenalne, idealny przykład jak robić takie wersje nadwozia. A kombi? Przepraszam, AeroDeck. Kurwa, Święty Graal każdego hondziarza. Rarytas. Piękno samo w sobie. Same mocne silniki. A, czyli jednak da się zrobić fajne kombi, no popatrz!

    Teraz czekam na argumenty typu "hundy rdzewiejo", będzie beka XD

  10. #7524

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ale co ty napisales?bo ja tutaj nic nie widze jak ty komus mowisz ze dany samochod jest w porownaniu do drugiego bez podjazdu i napewno go nie kupuj przez to, ze jest ladniejsze a sa to samochody za grosze to o czym jest rozmowa gosciu gratuluje ci naprawde, ze wy patrzycie w samochodach za jakies 5k na wyglad to powodzenia zycze sluchac takich ekspertow, wiadomo lepiej sluchac goscia co wklei wykas silnikow z wikipedi i sie podnieci chuj ze wiekszosc z nich jest praktycznie nie dokupienia w polsce i taka rade ci dam bo slabo sie orientujesz widze golfa sie kupuje tylko 1.9tdi, a nie benzyniaki baranie i jeszcze jedna sprawa zajebiscie ze mowisz ile honda koni wycisla itp tylko kogo to interesuje w tej klasie samochodow, naprawde zacznijcie kupowac z glowa i normalne fury a nie jakies gowienka dla wiejskiego szpanu jeszcze mu doradz zglebic ta honde i wstawic szerokie kapce ja pierdole masakra

  11. #7525
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sie kupuje tylko 1.9tdi, a nie benzyniaki baranie
    Kwintesencja polskości w jednym zdaniu. Już rozumiem czemu jakakolwiek dyskusja z tobą wygląda jak próba przebicia muru tym płaskim czymś nad nosem.

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakieś brednie
    ale co ty typie wogle pierdolisz niby ekspert a huj sie znasz bo co powkleijasz z wikipedji silniki i co a ze niby te wszystkie silniki latwo kupic boze ja nie wiem kto ci dal ta funkcje na forum bo nic nie znasz sie tak samo jak z tymi wyscigami nie znalesc sie golf gosciu w dieslu sie kupuje a nie w benzynie i huj jak to wyglada czajsz bo to za takie pieniadze to sie nie patrzy na takie rzeczy typie bo nie bo za takie to ma jezdzic i co z tego ile to koni wycislo typie jak taki dizel 1.9 to bedzie jezdzic i jezdzic i tylko bedzie rzepok trzeba lac i nic wiecej nie robic a ty typie pierdolisz i co moze jeszcze niech oglebi samochod i fele z parapetem wstawi i bedzie ze wyglada a huj wyglada bo rdzywieje jak huj

  12. #7526
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    eldo
    rozglądam się już powoli za samochodem, który zmieni moje szalone sejczento jedenjeden w przyszłym roku
    przeznaczenie samochodu to codzienna jazda do pracy 15-20km w jedną stronę, sobota+niedziela 70km na studia w jedną stronę, więc trochę kilometrów naklepię
    chcę się koniecznie zmieścić razem z naprawami potrzebnymi na start w 10k
    uwielbiam styl a'la rover 75 jeśli chodzi o wnętrze
    za czym polecalibyście się patrzyć? jako że ja zmotoryzowany dopiero od marca i słabo się znam, to chciałbym trochę wejść w rynek, żeby w przyszłym roku nie kupić ścierwa
    w sumie jedyne wymaganie to żaden gulf czy inne pierdzikółko bez charakteru
    co myślicie o roverze 25?
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  13. #7527
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Takiego wnętrza jak 75 nie ma nic innego, bo 75 to auto utrzymane w stylu starych angielskich aut, oczywiście jedynie z wyglądu, bo poza tym nie ma z nimi nic wspólnego. Można oczywiście sobie coś takiego sprawić jeśli się jest pasjonatem, ale to jak z Saabem - albo kochasz go takiego jakim jest, albo po prostu go nienawidzisz i tyle.

    Ja bym popatrzył na coś innego niż Rover, bo dobrze jest mieć porównanie. Jeśli chcesz coś mniej oklepanego, to popatrz np. na Alfę 147. To auto też trzeba po prostu chcieć mieć, bo może sprawić problemy, ale nie ma tragedii, zadbane egzemplarze się trzymają. Poza tym Civic VII w hatchbacku 3d. Może być trochę za drogi, ale za 10k już trochę tego wyskakuje na olxach, a więc można spróbować. 1.4 pod machą i w sumie nie martwisz się o mechaniczne kwestie, bo nie tylko silnik jest pancerny, ale i inne komponenty. Jak kupisz takiego do jazdy, to powinien długo być do jazdy przy wymianie płynów i co jakiś czas części eksploatacyjnych. Może jeszcze być Corolla E12, znowu hatch 3d. 1.4 jest mocarne jak cholera, prawie 100 koni, właściwie nie ma większego sensu branie 1.6, które ma jedynie 110 kucy, chociaż oczywiście można, ceny nie zależą od tego jaki silnik jest pod maską. Bardzo dobre blachy, rzadko występuje korozja, mechanicznie kompletnie bezawaryjny, bardzo dobrze wykonany w środku, ogólnie solidny kawał auta. Mam z nim bardzo duże doświadczenie i polecam każdemu, bo to świetne auta. Jak kupisz bez rdzy i z przebiegiem poniżej 300k, to posłuży następne 5 lat bez najmniejszych kłopotów. No i da się je kupić do 10k spokojnie.

  14. #7528
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    a mógłbyś coś powiedzieć o przytoczonym 75?
    jakie są bolączki? ile kosztuje utrzymanie?
    to auto to coś pięknego, może w dalszej przyszłości do niego wrócę

    no i myślałem też o
    mercedes w124/c124
    ford probe II
    focus I

    no i ogólnie to chętnie bym skosztował diesla, bo jeszcze nie miałem przyjemności

    a co do tej alfy 147 - polift jest piękny, ale czy zmieszczę się w budżecie, który jest moją granicą?
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 10-09-2017, 19:10
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  15. #7529
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale co ty napisales?bo ja tutaj nic nie widze jak ty komus mowisz ze dany samochod jest w porownaniu do drugiego bez podjazdu i napewno go nie kupuj przez to, ze jest ladniejsze a sa to samochody za grosze to o czym jest rozmowa gosciu gratuluje ci naprawde, ze wy patrzycie w samochodach za jakies 5k na wyglad to powodzenia zycze sluchac takich ekspertow, wiadomo lepiej sluchac goscia co wklei wykas silnikow z wikipedi i sie podnieci chuj ze wiekszosc z nich jest praktycznie nie dokupienia w polsce i taka rade ci dam bo slabo sie orientujesz widze golfa sie kupuje tylko 1.9tdi, a nie benzyniaki baranie i jeszcze jedna sprawa zajebiscie ze mowisz ile honda koni wycisla itp tylko kogo to interesuje w tej klasie samochodow, naprawde zacznijcie kupowac z glowa i normalne fury a nie jakies gowienka dla wiejskiego szpanu jeszcze mu doradz zglebic ta honde i wstawic szerokie kapce ja pierdole masakra
    Gratuluje to chyba najdluzsze zdanie w historii torg.pl
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #7530
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj boryss^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a mógłbyś coś powiedzieć o przytoczonym 75?
    jakie są bolączki? ile kosztuje utrzymanie?
    to auto to coś pięknego, może w dalszej przyszłości do niego wrócę

    no i myślałem też o
    mercedes w124/c124
    ford probe II
    focus I

    no i ogólnie to chętnie bym skosztował diesla, bo jeszcze nie miałem przyjemności

    a co do tej alfy 147 - polift jest piękny, ale czy zmieszczę się w budżecie, który jest moją granicą?
    To przestań myśleć o c124 bo raz że twój budżet jest o 3 razy za mały na ten samochód, a dwa że nie jestem pewien czy chciałbyś robić 400km tygodniowo takim autem bo jedyne sensowne silniki w tej budzie to 3.0 i 3.2 które przy spokojnej jeździe po mieście nie schodzą poniżej 15 litrów. A jak ktoś chciałby zagazować c124 to ja bym takich ludzi od razu pod ścianę stawiał i profilaktycznie kulka w tył głowy żeby nie wydało nasienia

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •