Reklama
Strona 500 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4004504904984995005015025105506001000 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,486 do 7,500 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #7486
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Master ; dobry troll z tym dieselkiem, szanuję XD

    A MX-5 spokojniutko NC dostaniesz w budżecie, a jak nie, to pomodzona NB wjedzie spoko. Ludzie uturbiają te 1.8 i ma to ponad 200 kuca, a takie combo pojedzie lepiej niż 350Z, to na pewno. No ale to kosztuje kasę i czas niestety.

  2. #7487

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Master ; dobry troll z tym dieselkiem, szanuję XD

    A MX-5 spokojniutko NC dostaniesz w budżecie, a jak nie, to pomodzona NB wjedzie spoko. Ludzie uturbiają te 1.8 i ma to ponad 200 kuca, a takie combo pojedzie lepiej niż 350Z, to na pewno. No ale to kosztuje kasę i czas niestety.
    za te same pieniadze jak nie mniejsze w 350z zrobi sie 400km i ta twoja mazda z 200 kucami to moze conajwyzej po rope do tego diesla dla mastera jechac

  3. Reklama
  4. #7488
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    350z jest 500kg ciezszy od miaty.

  5. #7489

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    350z jest 500kg ciezszy od miaty.
    nom 500kg ciezszy ale 200koni wiecej + mozna go cos zawsze odchudzic

  6. #7490
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom 500kg ciezszy ale 200koni wiecej + mozna go cos zawsze odchudzic
    Ile? 50kg?

  7. #7491
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no ale będzie 400 koni więc spoks nadrobi zakręty na każdej prostej xd
    jebana miata wymiana na tougach, więc czemu nie w mieście z duża ilością zakrętów

    fajna opcja jeszcze rx-8 i s2k, ta druga jakoś dziwnie tanio tam nawet jak na UK
    Ostatnio zmieniony przez Ander Twenty : 04-09-2017, 18:49

  8. #7492
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W sumie nie ma co tutaj dalej ciągnąć tematu - 350Z jest świetnym autem i w ogóle, ale do ścigania się po wąskich ulicach Londynu nadaje się średnio. Da radę, to oczywiste, ale wcale nie jest najlepszą opcją w podanej cenie. Dużo lepiej jest wziąć coś możliwie małego (i automatycznie lekkiego, wiadomo) z dobrym stosunkiem moc/masa.

  9. #7493
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Chuja wy wszyscy się znacie, 400 koni robi robotę i co wy niby pierdolicie ze co jezdziliscie w124 to idz do kubicy powiedz ze mam w124 w dieslu i znam sie na wyscigach ;dddd zjeby sie nie znacie wiec po chuj sie odzywacie przeciez napisalem ze 350z jest najlepsze bo ma na tyl naped juz nawet jeden pierdolil debil co jezdzi na ciezarowkach ze tyl naped to gowno ze najlepszy 4x4 a chuj sie zna najlepszy jest tyl jak jezdzic sie umie a nie jak nie umie bo wtedy to i 4x4 nie pomaga i jakas mazda to gowno mowie ze 350z w tej cenie najlepsze a mozna zawsze jeszcze wyjebac plastiki, fotel pasazera i sprzedac na olx to w tej cenie jeszcze na filtr stozkowy starczy to mowie lekko w tej cenie albo i taniej nawet mozna 400 koni i 10 od filtra i odchudzony to daje nam lekko 438 koni i zapierdalacz jest kozak xDDDDDDD
    ale co wy mozecie wiedziec jak wy nie wiecie nawet pewnie gdzie nielegalne wyscigi sa

  10. #7494
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chuja wy wszyscy się znacie, 400 koni robi robotę i co wy niby pierdolicie ze co jezdziliscie w124 to idz do kubicy powiedz ze mam w124 w dieslu i znam sie na wyscigach ;dddd zjeby sie nie znacie wiec po chuj sie odzywacie przeciez napisalem ze 350z jest najlepsze bo ma na tyl naped juz nawet jeden pierdolil debil co jezdzi na ciezarowkach ze tyl naped to gowno ze najlepszy 4x4 a chuj sie zna najlepszy jest tyl jak jezdzic sie umie a nie jak nie umie bo wtedy to i 4x4 nie pomaga i jakas mazda to gowno mowie ze 350z w tej cenie najlepsze a mozna zawsze jeszcze wyjebac plastiki, fotel pasazera i sprzedac na olx to w tej cenie jeszcze na filtr stozkowy starczy to mowie lekko w tej cenie albo i taniej nawet mozna 400 koni i 10 od filtra i odchudzony to daje nam lekko 438 koni i zapierdalacz jest kozak xDDDDDDD
    ale co wy mozecie wiedziec jak wy nie wiecie nawet pewnie gdzie nielegalne wyscigi sa
    Ale po Co ta agresja. Gniewny dobrze wyjasnil.

    A focus St? Sa stosunkowo tanie

  11. #7495
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po Co ta agresja. Gniewny dobrze wyjasnil.

    A focus St? Sa stosunkowo tanie
    Bo gość się zachowuje jak ostatni burak.

  12. #7496

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jaki burak?cos ci wytulacze bo widze ze sie pierdolenie zaczyna, jesli ktos rozmawia zemna jak burak to jak ja mam z nim rozmawiac jak z czlowiekiem no powiedz mi?typ najlezdal an 350z dopiero jak ludzie staneli zamna to sie ogarnal tak to by najezdzal dalej na mnie, zauwazylem ze niektorzy zamiast normalnie dyskutowac to tylko chca komus dopiec, nie wiem ten waw chyba chce sie dowartosciowac

  13. #7497
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jaki burak?cos ci wytulacze bo widze ze sie pierdolenie zaczyna, jesli ktos rozmawia zemna jak burak to jak ja mam z nim rozmawiac jak z czlowiekiem no powiedz mi?typ najlezdal an 350z dopiero jak ludzie staneli zamna to sie ogarnal tak to by najezdzal dalej na mnie, zauwazylem ze niektorzy zamiast normalnie dyskutowac to tylko chca komus dopiec, nie wiem ten waw chyba chce sie dowartosciowac
    Ostatni mój komentarz w Twoją stronę.
    Waw swojego posta nie kierował do Ciebie, Ty pierwsze, co zrobiłeś, to napisałeś mu:

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widac ze chuja sie znasz jak ktos ogarnia jazde w przeciwienstwie do ciebie to dobrze wie ze tyl naped wyciaga z zakretu lepiej niz jakies 4x4, on kurwa po miescie sie sciga
    Także weź mi tu nie pierdol, bo za każdym razem jak widzę Twoją wypowiedź to dochodzę do wniosku, że powinieneś ubiegać się o zmianę nicku na pojebany burak.

  14. #7498

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ostatni mój komentarz w Twoją stronę.
    Waw swojego posta nie kierował do Ciebie, Ty pierwsze, co zrobiłeś, to napisałeś mu:



    Także weź mi tu nie pierdol, bo za każdym razem jak widzę Twoją wypowiedź to dochodzę do wniosku, że powinieneś ubiegać się o zmianę nicku na pojebany burak.

    gosciu wawa znam nie od dzis i musialem to dosadniej mu powiedziec, bo inaczej nie trafi do niego, ze czasem pierdoli glupoty bo sam o tym wie, ze czasem tak robi ogarnij sie i nie wyzywaj mnie nie prowokuj jak szczeniak

  15. #7499
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Skad ty niby mnie znasz? I pokaz mi raz jeszcze gdzie ja najechalem na twoja propozycje? Bo z tego co pamietam to sie wjebales ze swoim gownianym postem a dopiero na kolejnej stronie napisales cos o nissanie. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, twoje wypowiedzi sa nieczytelne, w 99% przypadkow idziesz w zaparte ze swoja wyimaginowana wizja ktora tylko wylacznie ty rozumiesz. I na koniec dodam ze bije od ciebie idiotyzmem z daleka, dlatego ja tez koncze juz wywody z toba bo jeszcze mi dosadniej cos pobelkoczesz i wtedy bede zmuszony uznac wyzszosc twojego doswiadczenia w przebywaniu centymetr nad poziomem podlogi

  16. #7500
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ale wezcie idzcie z tym na priv, ustawcie sie na solowe, wpierdol jeden drugiemu i moze cos to da.

    Ja bym jeszcze obczail focusa mk2 lub jakas honde civic. Moze na wyscigach sie nie znam, ale tych jebanych scigajacych sie ciapakow najwiecej jezdzi wlasnie tym szrotem.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •