Reklama
Strona 463 z 1245 PierwszaPierwsza ... 363413453461462463464465473513563963 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,931 do 6,945 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #6931
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a bmw x5 4.4 silnik? zmieszcze sie w 80tys?
    Chyba od znajomego jak masz, ja na rynku bym fur nie kupował, bo teraz to same Janusze biznesu. Każdą furę jaką zamierzam kupić to od kogoś znajomego ew. z forum stowarzyszenia gdzie mam pewne fury, a nie sklejone z 4 innych bezwypadkowych.

    //

    Weź Cayenne, one tanie są - drogie w utrzymaniu trochę - ale frajda z jazdy zupełnie inna. Jak już masz taki budżet to weźmiesz Cayenne i zostanie Ci trochę na doinwestowanie po zakupie.

    http://allegro.pl/porsche-cayenne-tu...6.html#thumb/5

    140k przebiegu, więc dopiero początek :)

    Na forum pisali że ok. Poza tym chyba klubowicz z 911 swoją. Spalanie na poziomie 30 w mieście jak dasz radę przełknąć to imo worth it ;)
    Ostatnio zmieniony przez Venzet : 18-05-2017, 16:34
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  2. #6932
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dacia duster z salonu

  3. Reklama
  4. #6933
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @Venzet ;

    w gre wchodzi tez leasing wiec ta x5 nowa, co do cayene spalania rzedu 30 nie ma szans ;/ najwczesniej i tak koniec lipca takze mam troche czasu a chce sie rozeznac, bo w temacie motoryzacji slabo sie poruszam
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  5. #6934
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zorientuj się w tych Grand Cherokee, to bardzo wdzięczne auta. V8 dostarcza przyjemnych osiągów, w razie potrzeby można tym spokojnie wjechać w pola czy do lasu - to auto terenowe, nie SUV ;) gaz łyka aż miło, także koszty jazdy nie są duże, a w Polsce mamy wielką grupę zrzeszoną wokół tych aut. Wszystkie ewentualne problemy rozgryzione nawszelkie możliwe sposoby, zawsze uzyskasz pomoc. Gdybym dla siebie szukał czegoś w tym segmencie, to szukałbym takiego Jeepa albo jeszcze Dodgea Durango. Tak samo fajny, a były wersje na 7 osób. Na wakacje super sprawa.

  6. #6935
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Imo kupowanie 7 osobowego samochodu do jazdy 350 dni w roku samemu/we dwójkę mija się z celem. W tej chwili jest w chuj wypożyczalni i można nie drogo ogarnąć nawet i 9 osobowy na wczasy nie musząc go utrzymywać cały rok.

    Gdybym to ja miał wybierać, wybór pewnie padłby pomiędzy xc90/x5/q7 gdzie ta x5 to w ostateczności, w tym przedziale cenowym jeszcze infiniti fx można znaleźć ale mam wrażenie jakby była w chuj mała/ciasna pomimo gabarytów (coś jak cls) ale dla mnie 170 wzrostu, 75 wagi nie byłoby to problemem no i land cruiser ale za taką kasę będą stare dziady same w porównaniu do reszty stawki. A najchętniej, to Dodga Ram'a XDDDDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 18-05-2017, 21:13

  7. #6936
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zorientuj się w tych Grand Cherokee, to bardzo wdzięczne auta. V8 dostarcza przyjemnych osiągów, w razie potrzeby można tym spokojnie wjechać w pola czy do lasu - to auto terenowe, nie SUV ;) gaz łyka aż miło, także koszty jazdy nie są duże, a w Polsce mamy wielką grupę zrzeszoną wokół tych aut. Wszystkie ewentualne problemy rozgryzione nawszelkie możliwe sposoby, zawsze uzyskasz pomoc. Gdybym dla siebie szukał czegoś w tym segmencie, to szukałbym takiego Jeepa albo jeszcze Dodgea Durango. Tak samo fajny, a były wersje na 7 osób. Na wakacje super sprawa.
    W grandach podobno skrzynie słabe, ale tylko z słyszenia. Nie przerabiałem. Ja tylko Porsche i BMW jak coś. Nowe X5 epickie auto.
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  8. #6937
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Imo kupowanie 7 osobowego samochodu do jazdy 350 dni w roku samemu/we dwójkę mija się z celem. W tej chwili jest w chuj wypożyczalni i można nie drogo ogarnąć nawet i 9 osobowy na wczasy nie musząc go utrzymywać cały rok.

    Gdybym to ja miał wybierać, wybór pewnie padłby pomiędzy xc90/x5/q7 gdzie ta x5 to w ostateczności, w tym przedziale cenowym jeszcze infiniti fx można znaleźć ale mam wrażenie jakby była w chuj mała/ciasna pomimo gabarytów (coś jak cls) ale dla mnie 170 wzrostu, 75 wagi nie byłoby to problemem no i land cruiser ale za taką kasę będą stare dziady same w porównaniu do reszty stawki. A najchętniej, to Dodga Ram'a XDDDDDDDD
    Ale jaka jest różnica między utrzymaniem auta 7 osobowego, a 5 osobowego? Jeśli Byczek chce coś większego od Audi A4, to nie ma żadnej różnicy czy to będzie 5 os czy 7 os ;d
    https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-...tml#xtor=SEC-8
    Jak Durango to zwykła terenówka. I właśnie brat bliźniak Rama, to prawie że te same auta ;)


    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W grandach podobno skrzynie słabe, ale tylko z słyszenia. Nie przerabiałem. Ja tylko Porsche i BMW jak coś. Nowe X5 epickie auto.
    Z tymi skrzyniami to jest tak, że najwięcej narzekają ludzie, który kupili takiego Granda i z miejsca polecieli nim w ciężkie błota, a jak już utopili samochód po progi, to przez dwie godziny pałowali gaz myśląc, że w ten sposób wyjadą, a zamiast tego usmażyli skrzynię.
    Jak ktoś chce używać samochodu w ten sposób, to warto skrzynię wzmocnić, bo to nie jest żadne Heavy Duty niestety. Ale nie można o nich powiedzieć, że są słabe. Jak się odpowiednio dba, to jeżdżą i jeżdżą.

  9. #6938
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A to przepraszam, ja nie bardzo into amcary. A roznica miedzy 5 a 7 osob wiaze sie z 0 przestrzenia zaladunku, jebanien sie z fotelami etc.

  10. #6939
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    chce cos duzego ze wzgledu na moje gabaryty mam problemy wysiadac/wsiadac do malych aut (z tego miejsca pozdrawiam mazde mx5 do ktorej wsiasc i wysiasc dla mnie to jebana gimnastykaxD) rozeznalem sie troche w ratach leasingowych i na obecna chwile nie jestem w stanie sobie pozwolic na to, koszta 3-5tys brutto - to za duzo


    dzieki za pomoc Panowie, rozeznam sie w temacie grand cherokie na poczatek pzdr
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  11. #6940
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To jaki przedzial cenowy jezeli chodzi o gotowe?

  12. #6941
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    X5 z M62 za 25k nie kupisz, to na pewno. Samo auto i silnik są bardzo dobre, a i znalezienie czegoś w dobrym stanie nie jest takie trudne, bo tymi autami nie jeżdżą zazwyczaj młodzi gniewni i nie są zajeżdżane jak np. E36 czy E39.

    Jeep natomiast na pewno będzie tańszy w zakupie i w naprawach, bo BMW żre kasę ostro, a X5 to już w ogóle (nie wspominam nawet o samym silniku, który na pewno na sam początek będzie wymagał pewnej inwestycji, a przez pewną inwestycję rozumiem 2k+). W sumie sam bym wolał Jeepa, a nie klocowate X5 E53, ale o gustach się nie dyskutuje.
    @Byczek ;

  13. #6942
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    wolalbym się zamknąć w 20 ale jeżeli te 5k zrobi wielką różnicę w klasie auta to też wchodzi w gre
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #6943
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To ja Ci jeszcze polecę klasykiem z mojej strony, akurat by Ci pasował.

    Mercedes W124. Może nie SUV, ale auto duże i niejednego wielkiego chłopa już widziałem w nim i żaden nie narzekał, ba, wręcz na odwrót.

    W cenie ~20k dostaniesz bardzo fajny egzemplarz z benzyną na elektronicznym wtrysku, tj. auto od 1993-1995 roku i silniki 2.0, 2.2, 2.8 i 3.2. Dwulitrówkę to tak średnio polecam, bo to tylko 136 koni, ale 150 konne 2.2 to już okej jest i na pewno wystarczy. Jako, że masz te 20k, to 2.8 nie będzie problemem, 3.2 natomiast już może być, ale przecież wystarczy 197 koni, po co 220? Sedan czy kombi, jeden pies, no chyba, że chcesz mieć w pizdu miejsca na bagaż, to kombi jest ogromne.

    Nie jest łatwo znaleźć coś dobrego, ale jak masz kasę (a Ty masz), to będzie dużo prościej. Takiej niezawodności i komfortu jazdy nie da żadne auto w tej cenie, a na dodatek trzeba pamiętać, że solidny egzemplarz już nie straci na wartości o ile zostanie utrzymany w należytym stanie.

    No nic, nie ma co więcej pisać, zobacz czy w ogóle chcesz mieć takie auto, bo to nie jest dla każdego @Byczek ;

  15. #6944
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    typowy gangsterski oldschool ten w124, musiałbym ogarnąć tu w okolicy kogoś kto ma i się przejechać, co innego na fotkach co innego z bliska, obejrzeć, pojeździc. W kazdym razie dzieki za rady jakbym coś już upatrzył to bede dopytywał o szczegóły @Mexeminor ; dzieki
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  16. #6945
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak duzy gangsterski woz to e38 tylko za 20 tysiecy to moze wymagac inwestycji. Co do suvow i temu podobnych, to moglbys juz trafic mla ale uwazaj na blacharke, i nie spodziewaj sie cudow w tej kategorii cenowej.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •