Reklama
Strona 401 z 1245 PierwszaPierwsza ... 301351391399400401402403411451501901 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,001 do 6,015 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #6001
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Samochod Merc W220 C 2008 w dziwnie niskiej cenie po ok 30tys gdy reszta stoi 40tys. Napiszcie co o tym myslicie.
    Masz odpowiedź. Also W204, nie W220.

    Nie takie rzeczy już ludzie robili żeby zajebać kilka groszy. Lepiej wybij to teściowi z głowy, bo robi straszną głupotę i utopi kasę. Przecież coś takiego od razu śmierdzi i powinno od razu powodować, że pokazujemy cwaniakom środkowy palec.

  2. #6002
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mysle dokladnie to samo, gosc pisze maile ze jest w Danii i nie mozna normalnie auta ogladnac takze jebac to sprobuje jakos im to uswiadomic, albo zeby byla zabawa niech gosc wysle ale niech nie placa przy odbiorze :D

  3. Reklama
  4. #6003
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to jest wałek z firma transportową i kaucja. Nawet nie mysl o tym

  5. #6004

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    29
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Panowie, ktoś ma jakieś rozeznanie w cenach sprzedaży auta do komisu?
    Chcę sprzedać golf V 1.9 tdi, sporo częsci w aucie wymienione, jedynie lekko zderzak z prawej strony niżej z powodu jego dawnego zerwania i lekkie ogniska rdzy nad kołami :p
    Ktoś umiałby dać przybliżone info ile taki Mirek Handlarz za to da?

  6. #6005
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Wizy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, ktoś ma jakieś rozeznanie w cenach sprzedaży auta do komisu?
    Chcę sprzedać golf V 1.9 tdi, sporo częsci w aucie wymienione, jedynie lekko zderzak z prawej strony niżej z powodu jego dawnego zerwania i lekkie ogniska rdzy nad kołami :p
    Ktoś umiałby dać przybliżone info ile taki Mirek Handlarz za to da?
    A dlaczego nie sprzedasz sam? To chodliwe auta są, na pewno będzie spore zainteresowanie. Jak Ci zależy na czasie, to daj atrakcyjną cenę. Tak czy siak dostaniesz kilka tysięcy więcej niż u chuja, a na dodatek nie dasz złodziejowi zarobić i sprzedasz auto komuś w miarę normalnemu (bo ludzie kupujący w komisach nie są dla mnie normalni).

    U gnidy dostaniesz poniżej 10 tysięcy, sądzę, że sporo poniżej. On to potem wystawi za 13k, zejdzie na 12k, przy negocjacjach opuści na 11k i sprzeda. Takie ceny są, takie realia. Naprawdę, bądź mądrzejszy.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 04-11-2016, 16:45

  7. #6006
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam. Jaie panowie polecaja auto na pierwszy samochod ? cena do 10k, myslalem nad bmw e36 bo starsznie podoba mi sie naped na tyl, a, i pod uwage biore tylko diesle.Jakies propozycje ?
    @Mexeminor ;

  8. #6007
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    golf 4 1.9 tdi
    najslabszy ma 90km, najmocniejszy 150
    a jak nie vw to to samo masz w a3/leonie I
    życiowy ded

  9. #6008
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A z jakiego powodu podoba Ci się napęd na tył? Bo jeśli chcesz poświrować, to diesle nienajlepiej się do tego nadają.

  10. #6009
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    tez fakt, jak chcesz sie bawic i katowac to lepiej benzyne :D
    życiowy ded

  11. #6010
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W komisie sprzedałem smarta kiedys wartego ~10k (musiałem natychmiast miec kase) to dostałem w komisie 6tys za niego, było to z 4 lata temu

  12. #6011
    Mexeminor

    Domyślny

    E36 w dieslu? E?

    Jak chcesz fajnego diesla za 10k, to szukaj VAGa. Masz duży wybór modeli, bo i A4 dostaniesz i A3, Golfa jak i Leona, a nawet Passata i A6. 1.9TDI to jest to, najlepszy budżetowy diesel.
    Ja za 10k szukałbym zadbanego A4B5 z 90 konnym TDI. Totalnie niezawodny, bez dwumasy (ale uwaga, jest bodaj jeden, co dwumasę ma), a climatronic tak czy siak wpadnie, oczywiście razem z paroma innymi zbędnymi bajerami.

    NO A JAK JESTEŚ PRAWDZIWY CHOP, TO W124 TYLKO! Ale tutaj przygotuj się na ból w poszukiwaniu i pogodzenie się z brakiem klimy. Also brak turbo, co jest plusem jak i minusem. W sumie 2.5 20v to kozacki silnik w sedanie, jedzie naprawdę spoko, dwiesta pociągnie, klimę często ma. Do 10k nie będzie super utrzymany, ale nie będzie też zły.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 05-11-2016, 22:30

  13. #6012

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Panowie szybkie pytanie, mazda cx5 2.5 benzyna w topowej wersji czy audi q5 2.0tdi w średniej wersji?
    Auto dla kobiety,większość czasu jezdzone w 1-2osoby, głównie trasa 12km w jedna stronę i troche miasta, ale również dalsze wyjazdy co parę miesięcy typu narty, wczasy itp. Cenowo roznica 30k na niekorzyść audi.

  14. #6013
    Mexeminor

    Domyślny

    Co to jest w ogóle za pytanie. Bierz co się bardziej podoba, przecież to dwa zupełnie różne auta. Jeśli budżet nie robi różnicy, to ja bym wziął Audi, ale jednak 30 tysięcy piechotą nie chodzi.

    PS SUVy ssą pałę. Kupcie normalne auto.

  15. #6014

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Wlasnie audi lepiej wyglada imo, ale siedzialem w tej mazdzie i uwazam ze nie odstaje w kwesti wykonania tak bardzo od audi jak mogloby sie wydawac, do tego ma kompletne wyposazenie, czego w cenie 200k w audi nie ma szans zobaczyc. Poza tym silnik chyba bardziej bedzie pasował pod ten typ eksploatacji. Ostateczny wybór i tak nie nalezy do mnie, a co do wyboru suva - rodzicom sie podoba, do tego mieszkamy w górach i serio sie przydaje wiekszy przeswit czy stały naped na 4 buty.

  16. #6015
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A czemu nie starsze ale troche większe Q7?

    Co myślicie o tym audi, blisko mojej mamy więc mógłbym sobie może takie sprowadzić, napisane jest że od prywaciarza ale jeszcze wykonam telefon
    link

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •