Reklama
Strona 393 z 1245 PierwszaPierwsza ... 293343383391392393394395403443493893 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,881 do 5,895 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #5881
    Mexeminor

    Domyślny

    Ale co to jest w ogóle za pytanie XDD

    Porównujesz benzynę do diesla? Przecież to sensu nie ma.

    Nie wiem jak brzmi Twoje pytanie, ale zgaduję i odpowiadam - 1.8T jest szybsze. Mam nadzieję, że pomogłem.

  2. #5882

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    125
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie, mam opcję kupna Forda Fiesty VII 2009r. z silnikiem 1,25i 82 km w wersji Titanium, oczywiście wiem że żaden z tego demon prędkości nie będzie. Z tego co czytałem to silnik prosty jak budowa cepa, spalanie raczej szału nie robi (7-8l) ale kompletnie nie siedzę w autach używanych a to jest pewniak od kuzyna ze Szwajcarii. Pytanie do Was czy za kwotę 16k + koszty sprowadzenia, opłaty i wymianę rozrządu (dla świętego spokoju) jest to opłacalny interes? Auto ma 110k przebiegu.
    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może i jestem zwykłym userem, ale Torg to dla mnie coś więcej niźli zwykłe forum. To miejsce gdzie mogę inteligentnie porozmawiać z ludźmi. Tu czuje spokój i ukojenie.

  3. Reklama
  4. #5883

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Siemka, potrzebuje pomocy w wyborze samochodu. Szukam jakiegoś sedana średniej wielkości max 5 letniego w kwocie do ok 80tys. Obojętne czy benzyna czy diesel. Zależy mi na dobrym wyposażeniu, żeby miał conajmniej 200kuni i byl w miare sensowny jeżeli chodzi o koszty eksploatacji.

  5. #5884
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj ketrab1992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemka, potrzebuje pomocy w wyborze samochodu. Szukam jakiegoś sedana średniej wielkości max 5 letniego w kwocie do ok 80tys. Obojętne czy benzyna czy diesel. Zależy mi na dobrym wyposażeniu, żeby miał conajmniej 200kuni i byl w miare sensowny jeżeli chodzi o koszty eksploatacji.
    F10, C7, B8 x2 i jeszcze jakieś inne pewnie też by się znalazły.

  6. #5885
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zastanawiam się nad sprzedażą swojego Porsche Boxstera i dopłaceniu do 911 996, opinie?
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  7. #5886

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam się nad sprzedażą swojego Porsche Boxstera i dopłaceniu do 911 996, opinie?
    Polecam

  8. #5887
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    masz zwykłą wersję czy S? daj ss
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #5888
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam się nad sprzedażą swojego Porsche Boxstera i dopłaceniu do 911 996, opinie?
    Zapodaj fotki skurwysynka, bardzo ciężko o Boxstera na drogach.

  10. #5889
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Czy ty przypadkiem nie jesteś tą osobą która zamawiala garniak na ali? XD
    Również czekam na zdj boxstera

  11. #5890

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Mexeminor ; a jakieś konkretne silniki znasz/polecasz? Myślałem
    Jeszcze nad e90 z końca produkcji, a5 albo volvo s60/s80

  12. #5891
    Mexeminor

    Domyślny

    O silnikach nic nie powiem, bo wiem tyle co nic. Jedynie o 2.0 TDI w Audi powiem, że to naprawdę fajna konstrukcja jak na obecne czasy, do tego (jak na Audi) tania w obsłudze. Mocy wystarczy, masz różne warianty i na pewno coś będzie pasować.

    E90 bym odpuścił mając 80 tysięcy. Za te pieniądze można mieć przecież F30. A5 jest fajne, ale jak dla mnie to strasznie pospolite auto. Widzi się go naprawdę dużo, dużo więcej niż by można przypuszczać znając cenę. Design zewnętrzny jest bardzo udany i podoba mi się, ale to w sumie wszystko, co to auto oferuje. Cenę trzyma strasznie, porównałbym to z A4B7 1.9TDI albo 1.8T - kosmos.

    A Volvo jak Volvo, ale to już też nie to samo co kiedyś, a więc skupić się należy na aspektach estetycznych. Mi się nowsze S60 i S80 w ogóle nie podobają, na dodatek środek jest tragiczny, materiały też nie są z najwyższej półki (ale to samo można powiedzieć o BMW i Audi, choć Audi i tak wypada najlepiej - odczucia subiektywne).
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-10-2016, 17:23

  13. #5892
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mam 2.0 tdi i generalnie spoko silnik tylko trzeba uwazac na pompe oleju w ktorej wyciera sie ołówek jak tego nie dopilnujemy to można nawet i 6000 wtopić
    po kupnie od razu zabrałem się za wymiane go i okazało się że od nowości jest ten sam, nie był specjalnie zużyty jak na 160k przebiegu. W każdym razie mechanik polecił mi go wymieniać co 90k i będzie git
    mowa o starszych 2.0 bo te nowe nie maja już tych problemow
    Ostatnio zmieniony przez Kredka : 25-10-2016, 19:33

  14. #5893
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedynie o 2.0 TDI w Audi powiem, że to naprawdę fajna konstrukcja jak na obecne czasy
    ale że serio? xd


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bardzo ciężko o Boxstera na drogach.
    Nie powiedział bym że ciężko jak jest tego troche i tanie jak barszcz. U mnie w mieście jest z 5 z czego 1 w pracy. A mieszkam na mega zadupiu. A może mam szczęście że widzę często 986.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 25-10-2016, 21:22
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  15. #5894
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale że serio? xd
    No, a co? Nie wiem o co chodzi, rozwiń.
    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie powiedział bym że ciężko jak jest tego troche i tanie jak barszcz. U mnie w mieście jest z 5 z czego 1 w pracy. A mieszkam na mega zadupiu. A może mam szczęście że widzę często 986.
    Ja ostatnim razem widziałem Boxstera z rok temu w Niemczech. Aglomeracja Górnośląska here tutaj.

  16. #5895
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    przecież to najbardziej awaryjne jednostki. Zresztą jeszcze trzeba zobaczyć na kod silnika ale 2.0 TDI to odradził bym. Chyba że po 2008-2009 roku coś się zmieniło. Te od 2003 to są drewna totalne.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •