Reklama
Strona 377 z 1245 PierwszaPierwsza ... 277327367375376377378379387427477877 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,641 do 5,655 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #5641
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    https://www.mobile.de/pl/Samochod/Op...232137228.html
    jadę po to cudeńko <3, już mi na szczęście przeszła zajawka płacić 10k euro za 10 letnie bmw XD

  2. #5642
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    troszeczke kobieca ale przepiękna, mi sie podoba

  3. Reklama
  4. #5643
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pytanko bo pustka w głowie, jakieś ciekawe alternatywy dla e39, e46, e36 w cenie do ok. 25k? wymagania: dość mocny silnik, rwd/awd, bez znaczenia czy na gazie, benzynie bądź ropie, jak najlepsze wyposażenie
    audi a8/bmw 7 itp. raczej odpadają, za drogie w utrzymaniu (chyba)
    audi a6/a4/a3 w quattro już patrzyłem
    bardzo fajna wydaje się 159 awd ale wiele ich nie ma

  5. #5644
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pytanko bo pustka w głowie, jakieś ciekawe alternatywy dla e39, e46, e36 w cenie do ok. 25k? wymagania: dość mocny silnik, rwd/awd, bez znaczenia czy na gazie, benzynie bądź ropie, jak najlepsze wyposażenie
    audi a8/bmw 7 itp. raczej odpadają, za drogie w utrzymaniu (chyba)
    audi a6/a4/a3 w quattro już patrzyłem
    bardzo fajna wydaje się 159 awd ale wiele ich nie ma, podobnie z kadilakami

  6. #5645
    Mexeminor

    Domyślny

    Audi w kwarto spoko, ale trudno znaleźć coś sensownego niestety. 7er nie jest przesadnie droga w utrzymaniu, ale łatwo kupić zły egzemplarz, a wtedy to wiadomo.
    Popatrz na Subaru. Legacy imo bardzo ładne, oczywiście AWD i całkiem mocne silniki. Tylko tutaj gorzej z wypasem, no ale coś za coś.
    No i możesz szukać W211, ale miej na uwadze, że przedlifty trochę mogą rdzewieć. No ale skoro szukasz tak czy siak auta, które ma ponad 10 lat, to raczej nie powinno Cię to zniechęcić. Merc jest świetny, wygodny, ma bdb 3.2 V6 do wyboru i w ogóle jest super.

  7. #5646
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobnie z kadilakami
    One fwd ;/
    a Lexusy? LS 400/GS 300?
    Mocne silniki, komfort, wyposażenie. Jak znalazł.

    @Rozumiem, że czterodrzwiowego szukasz?
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 14-09-2016, 09:27

  8. #5647
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Przede wszystkim sedany/heczbeki 4/5 drzwiowe, coupe też ok, kombi średnio ale choćby taka 159 fajna, więc zastanowić się można

  9. #5648
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Firebirdy/Camaro się podobają? Mocne silniki, rwd, wyposażenie też odpowiednie i za 25k kupisz fajny egzemplarz, może nawet z lpg.

  10. #5649

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Audi w kwarto spoko, ale trudno znaleźć coś sensownego niestety. 7er nie jest przesadnie droga w utrzymaniu, ale łatwo kupić zły egzemplarz, a wtedy to wiadomo.
    Popatrz na Subaru. Legacy imo bardzo ładne, oczywiście AWD i całkiem mocne silniki. Tylko tutaj gorzej z wypasem, no ale coś za coś.
    No i możesz szukać W211, ale miej na uwadze, że przedlifty trochę mogą rdzewieć. No ale skoro szukasz tak czy siak auta, które ma ponad 10 lat, to raczej nie powinno Cię to zniechęcić. Merc jest świetny, wygodny, ma bdb 3.2 V6 do wyboru i w ogóle jest super.
    Jeżeli mowa o v8 to niech zapomni bo raczej nie dostanie zdrowego egzemplarza, a koszta idą w grubych tysiącach

  11. #5650
    Mexeminor

    Domyślny

    Ano i rzeczywiście zapomniałem o Lexusie. GS300 czy GS430 będą jak ulał. LS400 też dzik, ale jednak sporo starszy.

  12. #5651
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wczoraj zakupiłem e38 5,4l V12 328 km kręcone wyzej. 1995 r Egzemplarz piękny, sprawdzona przeszłość i wszystko u znajomych mechaników na warsztacie. Na zewnątrz elegancko, kilka rys, malowany pięć lat temu. W środku to nie widziałem jeszcze ładniejsze go auta. Z tyłu miejsca tyle ze można leżeć. Full skóra i full pakiet. Wersja jest po wozeniu vipow lub ambasadzie. Jeżeli chodzi o jazdę to wgniata w fotel ze ja pierdole :D nie jeździłem niczym szybszym w życiu. Kilka rzeczy do zrobienia typu przewody hamulcowe, tarcze itp, akumulator do wymiany. W środku trochę więcej typu do połowy otwierający się szyberdach i nie działająca klima (nie reaguje przycisk) tempomat nie trzyma prędkości i jakieś drobne obtarcia skóry lub jakieś lekkie pęknięcia plastików. Zrobię kilka zdjęć po pracy. Ale jak narazie nakurwiam wszędzie gdzie się da. Piękne tanie i diabelnie mocne. Wiem ze utrzymanie nie jest łatwe ale jest wgrana mapa podnosząca kuce do 350 i obniżając spalanie. Realne będzie jak skończę wariacje w okolicach 12-14l. Cena? 13000. Traktuje to jako hobby a nie główny środek transportu. Mam w nim i przy nim odpoczywać a nie liczyć czy miesięcznie na paliwo wydam 300 czy 500 zł.

  13. #5652
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zazdro : D
    ile taka bestia ma do setki ? dwóch ?

  14. #5653

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wczoraj zakupiłem e38 5,4l V12 328 km kręcone wyzej. 1995 r Egzemplarz piękny, sprawdzona przeszłość i wszystko u znajomych mechaników na warsztacie. Na zewnątrz elegancko, kilka rys, malowany pięć lat temu. W środku to nie widziałem jeszcze ładniejsze go auta. Z tyłu miejsca tyle ze można leżeć. Full skóra i full pakiet. Wersja jest po wozeniu vipow lub ambasadzie. Jeżeli chodzi o jazdę to wgniata w fotel ze ja pierdole :D nie jeździłem niczym szybszym w życiu. Kilka rzeczy do zrobienia typu przewody hamulcowe, tarcze itp, akumulator do wymiany. W środku trochę więcej typu do połowy otwierający się szyberdach i nie działająca klima (nie reaguje przycisk) tempomat nie trzyma prędkości i jakieś drobne obtarcia skóry lub jakieś lekkie pęknięcia plastików. Zrobię kilka zdjęć po pracy. Ale jak narazie nakurwiam wszędzie gdzie się da. Piękne tanie i diabelnie mocne. Wiem ze utrzymanie nie jest łatwe ale jest wgrana mapa podnosząca kuce do 350 i obniżając spalanie. Realne będzie jak skończę wariacje w okolicach 12-14l. Cena? 13000. Traktuje to jako hobby a nie główny środek transportu. Mam w nim i przy nim odpoczywać a nie liczyć czy miesięcznie na paliwo wydam 300 czy 500 zł.
    Paliwo to twoje ostatnie zmartwie przy bmw z jakimś "kręconym" V12 za 13,000 zł
    Spuść cały olej i zalej świeżym o poprawnej lepkości i gęstości i daj mu pochodzić.
    Ostatnio zmieniony przez Zdzicha co w portki kicha : 16-09-2016, 18:42

  15. #5654
    Boruciarz

    Domyślny

    A ile Ty byś jeszcze chciał dać za 21 letni samochód? Kurwa on by już by nawet w stanach mógł legalnie alkohol pić.

  16. #5655

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie krytykuje absolutnie kolegi bo sam jestem pełen podziwu że miał tak dużo odwagi na kupno tego V12.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •