Reklama
Strona 21 z 1245 PierwszaPierwsza ... 11192021222331711215211021 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 301 do 315 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #301

    Notoryczny Miotacz Postów lolekk jest teraz offline
    Avatar lolekk
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,277
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    pytasz jakie chcesz auto, nie podasz preferowanej bądź niepreferowanej marki, typu nadwozia, pojemnosci silnika, czy tam mocy, roku produkcji
    http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=285856&type=sigpic&dateline=1315062585

  2. #302

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    28
    Posty
    451
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    siema torgi. będzie krótko. szukam samochodu do 20 000zł. moje wymagania nie są zbyt wygórowane, zależy mi na tym aby był to sedan.

    myślałem nad E46, ale kompletnie nie wiem jaki silnik i jak wyglądają koszty eksploatacji. jeśli bym brał E46 to pewnie z 2003/2004, ale jak patrze to mało który ma przebieg mniejszy niż 200tys km.

    help pls :(

  3. Reklama
  4. #303

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    wiec pisze jeszcze raz... nie znam sie na autach i nie wiem co podawac, kumpel ma audi a4 teraz, wczesniej mial audi 80 i z oby dwoch jest zadowolony wiec moze kolejne audi by bylo dobre, jezeli nie audi to pewnie inna jakas niemiecka marka, najlepiej w benie, KWOTA 10,000. pozd

  5. #304
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiec pisze jeszcze raz... nie znam sie na autach i nie wiem co podawac, kumpel ma audi a4 teraz, wczesniej mial audi 80 i z oby dwoch jest zadowolony wiec moze kolejne audi by bylo dobre, jezeli nie audi to pewnie inna jakas niemiecka marka, najlepiej w benie, KWOTA 10,000. pozd
    E36 w 2.0 albo 2.8 jeśli znajdziesz dobry egzemplarz.

  6. #305

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    jakies kolejne propozycje?

  7. #306

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Siema chłopaki ;).
    Nadeszła wiosna i w sumie musiałbym zmieniać samochód.(mam seicento, w miarę dobrym stanie XD ale 900 to nie moje spełnienie marzeń). Chciałem coś z większym silnikiem, większą mocą. Nie mam specjalnych wymagań, tylko żeby to nie było kombi. Mały czy duży samochód, to bez znaczenia. Chciałbym tylko, żeby paliło to w granicach normy(powiedzmy, ze ok 7l/100, jak będzie 8l/100 to się nic nie stanie, ale nie przesadzajmy z 11l/100km). Nie mam żadnego konkretnego pomysłu. Chciałbym w przyszłości w ten samochód trochę siana władować, tuningować trochę go(chodzi głównie o mechanikę, a nie zglebować i zajebać fele 1240cali). Cena ok 7tyś. Jakieś propozycje? Myślałem może w kierunku Golfa3 lub 4, czy coś...

  8. #307
    Avatar PanMarcel
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    386
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Auto do 3 tysi w gazie najlepiej - potrzebuje na dojazdy do szkoly/na studia 20km dziennie

  9. #308

    Notoryczny Miotacz Postów lolekk jest teraz offline
    Avatar lolekk
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,277
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    panmarcel, a jak gabarytowo itp? audi 80, tico, jakies peugeoty, ople corsy, renault

    celesta, a co Ty stuningujesz w takiej furze za 7k xD, ogólnie hondy - civic v, vi, vii, audi, bmw, ople, fiaty, wszystko zależy jakie auto chcesz kupić w tym przedziale cenowym masz duży wybór i z reguły te marki co wymieniłem to na przełomie 95-2000r produkowały solidne samochody, a to w jakim stanie kupisz to inna sprawa
    http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=285856&type=sigpic&dateline=1315062585

  10. #309
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Celesta Slayer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siema chłopaki ;).
    Nadeszła wiosna i w sumie musiałbym zmieniać samochód.(mam seicento, w miarę dobrym stanie XD ale 900 to nie moje spełnienie marzeń). Chciałem coś z większym silnikiem, większą mocą. Nie mam specjalnych wymagań, tylko żeby to nie było kombi. Mały czy duży samochód, to bez znaczenia. Chciałbym tylko, żeby paliło to w granicach normy(powiedzmy, ze ok 7l/100, jak będzie 8l/100 to się nic nie stanie, ale nie przesadzajmy z 11l/100km). Nie mam żadnego konkretnego pomysłu. Chciałbym w przyszłości w ten samochód trochę siana władować, tuningować trochę go(chodzi głównie o mechanikę, a nie zglebować i zajebać fele 1240cali). Cena ok 7tyś. Jakieś propozycje? Myślałem może w kierunku Golfa3 lub 4, czy coś...
    rover 200/400 sdi

  11. #310
    Avatar Draglex
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    HK
    Posty
    153
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj PanMarcel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Auto do 3 tysi w gazie najlepiej - potrzebuje na dojazdy do szkoly/na studia 20km dziennie

    W takim przedziale cenowym nie skupiaj się na MARCE czy MODELU tylko szukaj autka najbardziej zadbanego...
    Cytuj Funciek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Jak był marsz wyzwolenia konopi to można było legalnie jarać xd (tak mi kolega mówił -.- ).

  12. #311
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E36 w 2.0 albo 2.8 jeśli znajdziesz dobry egzemplarz.
    Już widzę, jak znajdzie zadbane e36 2.8 do 10tyś. Ogólnie e36 to ciężki temat w Polsce. Zaczyna się też tak dziać z e46 bo potaniały i chłopaczki jadą za granicę a później robią z tego auta to co robią. Ciężko znaleźć dobry i zadbany egzemplarz a jak się już trafi to swoje kosztuje.

  13. #312

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    964
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj lolekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    celesta, a co Ty stuningujesz w takiej furze za 7k xD, ogólnie hondy - civic v, vi, vii, audi, bmw, ople, fiaty, wszystko zależy jakie auto chcesz kupić w tym przedziale cenowym masz duży wybór i z reguły te marki co wymieniłem to na przełomie 95-2000r produkowały solidne samochody, a to w jakim stanie kupisz to inna sprawa
    XD no kurwa, wiem, że szału tym nie zrobię :D, ale jak wiara gównianie tuninguje audi A4, czy coś to myślałem, że coś ciekawego da radę z tego wykrzesać :D

  14. #313
    Avatar Riko15
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    116
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ktoś kiedykolwiek miał styczność z Ford Probe? Rozważam zakup modelu z 95-98 i zbieram opinie na temat tego modelu.

  15. #314
    Mexeminor

    Domyślny

    A jak myślisz? Autocentrum plus fora fordowskie, tutaj nie dostaniesz odpowiedzi.

  16. #315
    Avatar MatikMatrix
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    31
    Posty
    813
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Panowie za czym się rozglądać w pułapie cenowym
    a) do 15 tys
    b) do 20 tys

    Priorytety dla mnie to wiek auta mniejszy niż 10 lat, co najmniej 95koni, diesel lub benzyna+gaz, najlepiej 3-drzwiowy hatchback ostatecznie sedan (kombi odpada).
    A co do wyposażenia: klima, tempomat.

    Na razie patrzyłem za Citroenem C4 1.6 HDI / 2.0 ben+gaz

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •