Reklama
Strona 201 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1011511911992002012022032112513017011201 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,001 do 3,015 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #3001
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj tymbarkpl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a przy kręceniu sie po mieście przy czasem mocniejszym depnięciu ze swiateł 11-12L (15 litrów nie udało mi się przekroczyć przy sprincie przy kazdej mozliwej okazji)
    kolega sprawdzil czy ma dobry wyswietlacz przy spalaniu ? przeciez to jest niemozliwe

    Cytuj tymbarkpl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    480 000 km przelotu
    z ciekawosci, udalo ci sie to sprzedac?
    Ostatnio zmieniony przez SzalonyMes : 24-08-2015, 23:09
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  2. #3002
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie słyszałem żeby ktoś w ogóle mówił że passat to dobre auto jeździ się tym tylko dlatego że nie stać kogoś na nic innego XD
    w sumie sam chciałem kiedyś kupić i jedynym powodem był brak kasy na coś lepszego
    To jest bardzo dobre auto*, tanie, oszczędne, solidne, naprawy kosztują sensowne pieniądze, wygoda jest na wysokim poziomie, nie jest przesadnie skomplikowany jak na swój czas (mając wszystko, czego normalnemu człowiekowi potrzeba), każdy go naprawi, każdy go zna, jest masa info od użytkowników itd.

    Listę zalet można by ciągnąć, wad właściwie nie ma w tej cenie, jak się znajdzie zadbany egzemplarz, to pojeździmy jeszcze długo.

    No i jeśli masz kasę na zadbaną B5FLkę, to masz też kasę na np. E39, W210, W203, E46, S60, V70 - wiele aut z segmentu premium ogólnie rzecz biorąc. Pytanie czy masz kasę by je utrzymać, tutaj jest problem.

    *Mowa o B5/B5FL, bo zakładam, że o tych modelach rozmawiamy.
    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z ciekawosci, udalo ci sie to sprzedac?
    jak był w dobrym stanie, to sam bym brał z miejsca. Te silniki jadą bez niczego do 700 tysięcy, jeden gość w Niemczech zrobił taką 1,187 miliona kilometrów.

    # @hotszot ; o kurwa, W208 za 17,5k? Z 1998 roku? Japierdole, 2001 stoją za ~12, oczywiście nie z takim smokiem pod maską, ale po co Ci to?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-08-2015, 00:16

  3. Reklama
  4. #3003

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i jeśli masz kasę na zadbaną B5FLkę, to masz też kasę na np. E39, W210, W203, E46, S60
    A s60 to nie stoją więcej niż b5?

  5. #3004
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    passatem b5 i b5 fl zajebiscie sie jezdzi[
    To jeszcze kwestia tego, co kto uważa za "zajebiste".

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolega ma gaz w swojej pro audi a6 2.8l i NONSTOP problemy, w auto wsadzil w chuj kasy i nonstop regulacje tego gazu, szarpie to gowno, zalacza sie pozno, w zasadzie i tak i tak tankuje jakas benzyna a jezdzi sie chujowo
    A ja w Galancie miałem to na cacy, ojciec w swojej A6 c5 2.4 też.
    @Mexeminor ; down:
    no poza tym, że nie jeździ "zajebiście" ;p pasek to fajne auto, ale nie dla kogoś, kto chce się autem pobawić
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 25-08-2015, 01:35

  6. #3005
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jeszcze kwestia tego, co kto uważa za "zajebiste".
    może miał na myśli "po prostu nie można mu nic zarzucić". To akurat święta prawda, to auto nie ma wad jako takich.
    Cytuj hotszot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A s60 to nie stoją więcej niż b5?
    Zadbana FLka z końca produkcji (2004/5) to co najmniej 15 tysięcy. S60 z początku dekady kosztują już nawet 10-11 tysięcy i to wcale nie w takim złym stanie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-08-2015, 01:13

  7. #3006
    Avatar Marionarus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    352
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i jeśli masz kasę na zadbaną B5FLkę, to masz też kasę na np. E39, W210, W203, E46, S60, V70 - wiele aut z segmentu premium ogólnie rzecz biorąc. Pytanie czy masz kasę by je utrzymać, tutaj jest problem.
    Napisal typ ktory jeszcze kilka postow temu mial wielki bol dupy jak przeczytal ze bmw to nie sa auta dla biedakow XD. Przeczysz sam sobie kolego, i nie dawaj gownianych rad jak nie wiesz czego chcesz.

    Pozdro dla Ciebie i Twojego passerati w TDI, ktore tak oszczedzasz bo nadaje sie tylko do jazdy w trasie.

    I napewno taksiarze jezdza w trasy :D. Chyba ze dla Ciebie trasa to przejazd przez miasto i wyjazd na lotnisko 10km dalej. Napisz jak bedziesz miec jakies pojecie o samochodach zaczerpniete z wlasnego doswiadczenia, a nie wypocin napinaczy ktorzy kupili golfa IV w promocji od handlarza za ostatnie pieniadze i placza ze sie turbo sypie i wtryski do wymiany. Bo ma dopiero 15 lat i 197tys przebiegu udokumentowanego ksiazka serwisowa pisana na szybko na kolanie z piecztkami robionymi z ziemniakow.

    Poki co skoncz sobie te studia, zebys nie musial meczyc passata jazda po miescie i odezwij sie jak juz sie nauczysz samemu zmieniac olej w samochodzie:).
    Ostatnio zmieniony przez Marionarus : 25-08-2015, 01:52

  8. #3007
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Napisal typ ktory jeszcze kilka postow temu mial wielki bol dupy jak przeczytal ze bmw to nie sa auta dla biedakow XD. Przeczysz sam sobie kolego, i nie dawaj gownianych rad jak nie wiesz czego chcesz.
    Nie wiem o co Ci chodzi, naprawdę nie wiem. Nigdzie nie napisałem, że E39 jest drogie w obsłudze (ale na pewno droższe niż Passat). Jeśli stać kogoś ledwo na Passata, to się nie pakuje w BMW, proste. Inna sprawa, że mając z ~20 tysięcy na wydanie i normalnie się zarabia, to taka Beta nie jest żadnym problemem. Żadnym.
    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pozdro dla Ciebie i Twojego passerati w TDI, ktore tak oszczedzasz bo nadaje sie tylko do jazdy w trasie.
    Dzięki, przekaże mu, na pewno się ucieszy ;) I zawsze miło słyszeć termin "Passerati", zazwyczaj używają go posiadacze albo ci, których z jakiegoś powodu boli pupa. Nie wiem dlaczego, po prostu tak jest.

    Wiem, że możesz nie zrozumieć, ale postaram się wytłumaczyć: diesel nie nadaje się przede wszystkim na takie dojazdy do roboty, jakie Ty masz. 7 kilometrów w jedną stronę klepane regularnie to zdecydowanie za mało. No chyba, że do tego kilka razy w tygodniu robisz dłuższą trasę i "przeganiasz" go trochę. Wtedy to jeszcze nie będzie tak źle, ale ciągle idiotyzmem jest kupienie na dojazdy do pracy diesla i jeszcze kłócenie się tutaj nie mając totalnie racji.
    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I napewno taksiarze jezdza w trasy :D. Chyba ze dla Ciebie trasa to przejazd przez miasto i wyjazd na lotnisko 10km dalej. Napisz jak bedziesz miec jakies pojecie o samochodach zaczerpniete z wlasnego doswiadczenia, a nie wypocin napinaczy ktorzy kupili golfa IV w promocji od handlarza za ostatnie pieniadze i placza ze sie turbo sypie i wtryski do wymiany. Bo ma dopiero 15 lat i 197tys przebiegu udokumentowanego ksiazka serwisowa pisana na szybko na kolanie z piecztkami robionymi z ziemniakow.
    O matko, pisałem to już, ale widzę nie dotarło: taksówkarze przede wszystkim robią duże przebiegi. Bardzo duże. Ogromne. Codziennie to setki kilometrów. Zagrzewają auto po pierwszym, drugim wyjeździe i potem temperatura się trzyma, nawet jeśli ma jakiś postój. Do tego sugerowanie, że oni nie robią tras jest idiotyczne. Przecież te auta to ich własność, jeżdżą nimi przed i po robocie, jeżdżą wszędzie. Na dodatek w pracy też codziennie zdarzy się dłuższy kurs poza miasto.

    A co do pojęcia o samochodach - dalej bądź taki przekonany o swojej mądrości, to zobaczysz. Sam się przekonasz, że mylisz się i to grubo. Tego Ci życzę, bo inaczej się nie nauczysz.
    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poki co skoncz sobie te studia, zebys nie musial meczyc passata jazda po miescie i odezwij sie jak juz sie nauczysz samemu zmieniac olej w samochodzie:).
    A tutaj wychodzi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że na studia jeżdżę po mieście? Do tego widzę, że chyba boli tyłek, ale pocieszę Cię, studia to nie jest aż taka przeprawa, serio, dałbyś radę.

    No i gratuluję umiejętności wymiany oleju, rzeczywiście to jest wiedza, która jest zarezerwowana dla specjalistów. Skoro już to umiesz, to pewnie robisz wszystko przy aucie, a do tego nie jesteś mechanikiem, zgadłem?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-08-2015, 02:07

  9. #3008
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Napisal typ ktory jeszcze kilka postow temu mial wielki bol dupy jak przeczytal ze bmw to nie sa auta dla biedakow XD. Przeczysz sam sobie kolego, i nie dawaj gownianych rad jak nie wiesz czego chcesz.

    Pozdro dla Ciebie i Twojego passerati w TDI, ktore tak oszczedzasz bo nadaje sie tylko do jazdy w trasie.

    I napewno taksiarze jezdza w trasy :D. Chyba ze dla Ciebie trasa to przejazd przez miasto i wyjazd na lotnisko 10km dalej. Napisz jak bedziesz miec jakies pojecie o samochodach zaczerpniete z wlasnego doswiadczenia, a nie wypocin napinaczy ktorzy kupili golfa IV w promocji od handlarza za ostatnie pieniadze i placza ze sie turbo sypie i wtryski do wymiany. Bo ma dopiero 15 lat i 197tys przebiegu udokumentowanego ksiazka serwisowa pisana na szybko na kolanie z piecztkami robionymi z ziemniakow.

    Poki co skoncz sobie te studia, zebys nie musial meczyc passata jazda po miescie i odezwij sie jak juz sie nauczysz samemu zmieniac olej w samochodzie:).

    te passerati przejeździ wszystkie Twoje bmki *x2

    ps. bmki to nie są auta ekskluzywne, bo widzę, że Ty dalej do tego dążysz


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki, przekaże mu, na pewno się ucieszy ;) I zawsze miło słyszeć termin "Passerati", zazwyczaj używają go posiadacze albo ci, których z jakiegoś powodu boli pupa. Nie wiem dlaczego, po prostu tak jest.
    Dupcia boli tych, którzy wiedzą, że można jeździć oszczędnie i praktycznie bez awarii, ale jeżdżą czymś innym. No i właściciele bmw. Bo oni to są najlepsi, najszybsi i w ogóle tacy ohh i ahh. Takie koty na światłach....;)
    Ostatnio zmieniony przez t0bby : 25-08-2015, 13:19

  10. #3009
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj t0bby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps. bmki to nie są auta ekskluzywne
    to sa po prostu auta w ktorych jest wygodnie, jest duzo elektroniki ktorej wiekszosci nie bedzie sie zapewne uzywalo, no nie powiem fajnie sie jezdzi ale ja nie mialem porownania bo rpzesiadlem sie z almery wiec przepasc mocna, dzisiaj wsiadlem na chwile do almery to czulem jakby slon mi usiadl na dachu.

    Ale zeby spuszczac sie ze te auta sa najlepsze to nie wiem no.

    Jedyna fajna sprawa ze bmw jest zawsze chodliwe i ceny sie trzymaja zainteresownaie tym autem jest wielokrotnie wieksze
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  11. #3010
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to sa po prostu auta w ktorych jest wygodnie, jest duzo elektroniki ktorej wiekszosci nie bedzie sie zapewne uzywalo, no nie powiem fajnie sie jezdzi ale ja nie mialem porownania bo rpzesiadlem sie z almery wiec przepasc mocna, dzisiaj wsiadlem na chwile do almery to czulem jakby slon mi usiadl na dachu.

    Ale zeby spuszczac sie ze te auta sa najlepsze to nie wiem no.

    Jedyna fajna sprawa ze bmw jest zawsze chodliwe i ceny sie trzymaja zainteresownaie tym autem jest wielokrotnie wieksze

    Niedawno zakupiłem 545 ze skrzynia smg. Już 7tyś w naprawy włożone, a to jeszcze nie wszystko. Ceny kosmos. Spalanie kosmos. Auto wygodne, ale nie za takie kwoty...poza tym konkurencja ma bardziej ekonomiczne silniki. Mowa tu o audi, jagu i lexusie - bo tu mam porównanie - osiągi do spalania.
    Ostatnio zmieniony przez t0bby : 25-08-2015, 15:25

  12. #3011
    Mexeminor

    Domyślny

    Tak btw - Lexus jest nie do przeskoczenia, jakość jest powalająca, ceny wcale nie takie wysokie, spalanie w normie. No i do tego masz unikatowe auto, bo jest ich bardzo mało na drogach, nieważne jaki model, każdy rzadki.

  13. #3012
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak btw - Lexus jest nie do przeskoczenia, jakość jest powalająca, ceny wcale nie takie wysokie, spalanie w normie. No i do tego masz unikatowe auto, bo jest ich bardzo mało na drogach, nieważne jaki model, każdy rzadki.
    Ganiałem is300 (1gen) z kultowym, suprowskim 2JZ. Co prawda w automacie, ale ten dźwięk...zawstydza niejedno v8. No i mam wrażenie, że więcej ludzi się oglądało ^^ I duży plus za ocynk, który w japońcach jest chyba dość rzadki...

    https://www.youtube.com/watch?v=AAkBcY3HzXw
    Ostatnio zmieniony przez t0bby : 25-08-2015, 15:42

  14. #3013
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ale powoli jakos sie przekonuje do tego bmw

    na pewno juz nie mam tego zjebanego uczucia ze zrobilem najgorszy zakup w moim zyciu
    Ostatnio zmieniony przez SzalonyMes : 25-08-2015, 16:24
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  15. #3014

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    66
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i do tego 8 litrow w trasie xDD Jasny chuj, czekam z niecierpliwoscia na zdjecie samochodu dla niedowiarków xD



    pierwsza lepsza informacja zaciagnieta z internetu wskazuje na to ze 740i wersja long ma pojemnosc zbiornika 85l
    95L. Do tego mam dożywotnią gwarancje na skrzynie biegów i dyfer. Poza tym moja wersja jako jedyna w Polsce ma podwójny vanos i 315 koni. Tak jak mówiłem jest to auto po policyjne (nie seryjne).

    P.S Na autostradzie na tempomacie leciałem 120 km/h.

  16. #3015

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj t0bby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ganiałem is300
    Jeśli chodzi o is300 to jak ma się cena z częściami? I manual/automat? Ogólnie lexus, do 30 tyś.

    #Edit, ble is200


    Btw. kiedyś pisałeś, że x-type ma zawieszenie tylko i wyłącznie pod siebie. Gdzieś doczytałem, że x-type to płyta podłogowa mondeo, więc jak jest z tym zawieszeniem? To nie musi byc dostosowane?
    Ostatnio zmieniony przez hotszot : 25-08-2015, 19:12

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •