Reklama
Strona 135 z 1245 PierwszaPierwsza ... 35851251331341351361371451852356351135 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,011 do 2,025 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #2011
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem kto mu da tyle za E34 xD. Jak dolozy i kupi juz przedliftowe E39, które technologicznie jest lata świetlne do przodu. Ja za turasa 2,5D z 2003r dalem 14 tys. Wiec sadze ze jakby dobrze poszukal to nawet nie musialby dokladac do przedlifta.
    Weź się nie wypowiadaj jak nie znasz cen, jeśli z tym egzemplarzem na chwilę obecną jest cacy, to 9300 jest ceną okazyjną (wg mnie), ew. normalną.
    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tu się płaci za dodatki więcej niż za samą wartość samochodu. Alusy, kable, wzmacniacz, tuba, głośniki, lpg, odnawianie siedzeń :D
    W życiu bym nie dał prawie 10k za takie coś :/
    Lepiej jeździć E46 w dieslu, no kurwa znam to uczucie, sam w końcu się będę ropniakiem niedługo woził i do tego jeszcze Paskiem.
    kurwa hax, weź se jaj nie rób XDDD
    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam sie nad sprzedaniem mojego cruza (2012r) i sprowadzeniem sobie chryslera 300c z ok. 2006r. Jakieś za i przeciw?
    Za, przede wszystkim dlatego, bo ten Cruz jest brzydki. 300C to przynajmniej konkretne auto za te pieniądze.
    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te dodatki są bezwartościowe czy jak?
    Dla niektórych tak, bo przecież od zawsze wiadomo, że się nie odzyska włożonej kasy w auto, ni ma chuja, nie dopłacem! Lepiej kupić od Zbigniewa, on za 2200 sprzedaje takiego samego, o.


    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W Chryslerach to nawet skóra wydaje się plastikowa ;) Ten samochód to tandeta.
    To tak jak Mini, totalna porażka. Nie zmienia to faktu, że Chrysler bardzo fajnie wygląda i cieszy się niezłymi opiniami poza może właśnie wykończeniem wnętrza.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 27-02-2015, 15:19

  2. #2012
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    instalacja LPG też raczej byłaby jakimś rozwiązaniem w 525i. Wiadomo, to zjada troche. Chciałbym przede wszystkim w pierwszej kolejnosci zadbać o własciwości jezdne, żebym mógł cieszyć sie z piąteczki.

    btw. rodzice ciągle mi to wybijają, mówią, stare, bedzie sie psuć, nie warto. Ale do cholery, zarabiajac koło 3k na miesiąc chyba moge sobie na to pozwolić, zeby ładować kase w auto a nie całe życie odkładać jak cep.

  3. Reklama
  4. #2013
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://otomoto.pl/honda-civic-viii-k...C34878267.html

    Jedziemy po nią z bratem w niedziele, jakieś zastrzeżenia?

  5. #2014

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    66
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    bylem wczoraj ze znajomym pierwszy raz w niemczech na placu w berlinie i ... w zyciu bym sie nie spodziewal TAKICH CEN I TAKICH AUT !!! to co sie dzieje u naszych SASIADOW to jest masaka, ceny tak smieszne ze myslisz ze robia wyprzedaze.. sam sciagnalem audi a4 99' benzynka,w czarnym kolorze, piekny stan, srodek to jakby wyszedl dopiero z salonu, za .. 1100 euro!! gdzie u nas takie auta stoja po 10000. Mialem wrazenie ze te auta gryza niemcow i najchetniej by je oddali za darmo, wychodzac z placu zaczepil nas jakis turek i zaczal nam mowic po niemiecku-angielsku-polsku ze mamy z nim isc, pokazal nam audi z 2000 roku, kombi, 2.7 silnik turbo quattro,na wypasie, piekny stan za ... 1000 euro.. smieszne, jeszcze raz, smieszne, jeszcze nam powiedzial ze jak nie mamy calosci teraz to mozemy mu dac 500 teraz i 500 nastepnym razem, ale nie wzielismy tylko dlatego ze nie mielismy juz miejsca na lawecie. Po zobaczeniu tego co tam widzialem, w zyciiu nie kupie auta w polsce bo przeplacam 2x wiecej... Astry II za 800-900 euro, Fiat Stilo 2002r 1.8 140 km za 950 euro.. 70% ludzi ktorzy tam byli to polacy.. wszedzie bylo slychac "kurwa" i "chuj", bez problemu poznalem rodakow.

    Teraz kolezanka chce sprzedac auto i kupic audi a4 b7 sedana w niemczech, ale jak bylem to nie patrzylem na ich ceny, moze ktos sie orientuje ile moze kosztowac srednio takie auto w benzynie w niemczech? Na otomoto stoja po ~32.000 w dobrym stanie. ( w polsce)
    Ostatnio zmieniony przez jimmykiss : 27-02-2015, 15:46

  6. #2015
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    wszystko pewnie po dzwonie, albo złożone z 4. Od turasa pewnie bez papierów xD

    czasy super okazji to przeszłość moim zdaniem.
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  7. #2016

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    66
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    audi ktore kupilem nigdy nie bylo pukane, malowane itd. mielismy miernik lakieru. ten znajomy jezdzi od 8 lat co 2 tygodnie po fury i zawsze jest zadowolony ;)

  8. #2017
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj igla1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw. rodzice ciągle mi to wybijają, mówią, stare, bedzie sie psuć, nie warto. Ale do cholery, zarabiajac koło 3k na miesiąc chyba moge sobie na to pozwolić, zeby ładować kase w auto a nie całe życie odkładać jak cep.
    Tak jest zawsze, mówią tak, bo po prostu się nie znają i nie rozumieją, że 20letnie auto może być w dużo lepszym stanie niż 5letnie.

    A nie myślałeś może nad czymś innym? Bo w końcu z tamtego okresu jest jeszcze kilka fajnych aut, np. A6 C4.
    Cytuj jimmykiss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    audi ktore kupilem nigdy nie bylo pukane, malowane itd. mielismy miernik lakieru. ten znajomy jezdzi od 8 lat co 2 tygodnie po fury i zawsze jest zadowolony ;)
    Przecież 1100 euro za takie A4 to jest normalna cena, skąd ten zachwyt? Wystarczy policzyć chwilę - sam koszt auta to ponad 4500 zł, do tego opłaty, koszt paliwa, czas który poświęciliście itd. i już mamy dobrze ponad 7 tysięcy. Takie auta stoją u nas po maksimum 8-9 tysięcy, może ktoś zaświruje z dychą, ale nikt mu tego nie kupi.
    Gdzie tu okazja? Ja nie widzę.

    Poza tym na placach w Niemczech stoją bardzo mało atrakcyjne auta, ew. te, których właściciele się chcieli szybko pozbyć. Prawdziwe perełki się kupuje bezpośrednio od Niemca, a tam już nie ma tanio.

    @
    Jeszcze taka ciekawostka - dziadek ma Betkę E36 316i (compact) '95, oczywiście nówka salon, przebieg 156 tysięcy, auto jest jak nowe, robione cały czas w ASO na oryginalnych częściach itd.
    Wg obecnej wyceny samochód ten jest warty niecałe 900 euro. No.
    u nas bym go opierdolił za grubą kasę, ale ktoś musiałby mi jeszcze uwierzyć, bo przecież wszyscy to złodzieje XD
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 27-02-2015, 18:38

  9. #2018

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    66
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    1100euro czyli 4500 zl, koszty paliwa,laweta itd kosztowalo mnie 500 zl czyli za 5000zl, oplaty 1500zl max, 6500 zl to duzo? nie znalazlbys za chuja, takiego auta w takiej cenie

  10. #2019
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj jimmykiss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    audi ktore kupilem nigdy nie bylo pukane, malowane itd. mielismy miernik lakieru. ten znajomy jezdzi od 8 lat co 2 tygodnie po fury i zawsze jest zadowolony ;)
    Akurat to czy auto było walone czy nie, wie chyba tylko jego pierwszy właściciel.
    Znajomy miał stłuczkę, co prawdą nie dużą ale jednak samochód oberwał od przedniego zderzaka, przez lampę i błotnik.
    Wszystkie części wstawione nowe, w kolorze i nie ma opcji żebyś udowodnił mu, że fura była robiona, nie ma żadnego śladu.


    Nie mówię, że ściąganie fur z niemiec dla siebie to zły pomysł, faktycznie mogłeś znaleźć fajną audicę i oby Ci długo służyła, ale denerwuje mnie jak ktoś mówi, że fura na pewno nie klepana bo miał miernik.
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 27-02-2015, 19:06

  11. #2020

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No to skoro nic nie widać ,i nie ma jak tego udowodnić to można dać że auto jest bezwypadkowe,bo co to za problem jak się gdzieś puknie zderzakiem czy coś ? zderzak element wymienny.
    miernikiem sprawdzą się tzw. ćwiary słupki czy dach,to są najważniejsze elementy na których szpachla zwykle skreśla auto.

  12. #2021
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Akurat mi przypomnieliście historię, jaką przeczytałem na pewnym forum o amerykańcach. Gość sprzedawał corvette z 76 roku chyba, przyjechał do niego typek, wydawałoby się - ogarnięty. Chodzi wokół auta, ogląda, opukuje... Po czym wyciąga z plecaka miernik lakieru xD

  13. #2022
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie widzę nic śmiesznego w mierniku, zawsze można sprawdzić :p
    Zresztą, jak mam kupić padło bo "wstydziłem/bałem" się sprawdzić, to wole się namęczyć, pooglądać więcej czasu z każdej strony i mieć pewność. W końcu wydajemy pieniądze na które harowaliśmy/ nasi rodzice. Jednak dalej cisne beke z pseudo-znawców, którzy by chcieli auto pełnoletnie w stanie salonowym.

  14. #2023
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,408
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jimmykiss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1100euro czyli 4500 zl, koszty paliwa,laweta itd kosztowalo mnie 500 zl czyli za 5000zl, oplaty 1500zl max, 6500 zl to duzo? nie znalazlbys za chuja, takiego auta w takiej cenie
    Z tego co się orientuje to same opłaty za tłumacza+tablice i inne opłaty wychodzą coś koło 3000 tysi. jeśli coś pokićkałem to mnie poprawcie.
    btw 1100 euro za 15 letniego scharowanego samochoda xd
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 27-02-2015, 23:28
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #2024
    Avatar Que Mante
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    138
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zalezy jaki samochod jaka pojemność itp itd ale ja za golfa 4 za opłaty na pewno nie dalem wiecej niz 1,5k.

  16. #2025
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie widzę nic śmiesznego w mierniku, zawsze można sprawdzić :p
    Zresztą, jak mam kupić padło bo "wstydziłem/bałem" się sprawdzić, to wole się namęczyć, pooglądać więcej czasu z każdej strony i mieć pewność. W końcu wydajemy pieniądze na które harowaliśmy/ nasi rodzice. Jednak dalej cisne beke z pseudo-znawców, którzy by chcieli auto pełnoletnie w stanie salonowym.
    Tym bardziej niemal czterdziestoletnie. Spodziewał się, że zastanie niemalowane? Gdyby stało cały ten czas w garażu w Californii, to może i by takie dostał, no ale dobrych parę latek spędziło na naszym wypizdowie, więc imo miernik lakieru do takiego auta to nonsens i głupota.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •