Reklama
Strona 1242 z 1245 PierwszaPierwsza ... 24274211421192123212401241124212431244 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 18,616 do 18,630 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #18616
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    no to luzik

  2. #18617
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeździłem wczoraj tmy lr no i zapierdala ale tak se myślę eeee 5s no fajne ale szybko sie przyzwyczajasz to może z busterkiem albo performens @Master ; sprawdzałeś busterka?

    No i tak w sumie po tym czasie użytkowania lepszego samochodu, jakieś uwagi?

  3. Reklama
  4. #18618
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeździłem wczoraj tmy lr no i zapierdala ale tak se myślę eeee 5s no fajne ale szybko sie przyzwyczajasz to może z busterkiem albo performens @Master ; sprawdzałeś busterka?

    No i tak w sumie po tym czasie użytkowania lepszego samochodu, jakieś uwagi?
    na baterii możesz dojebać znakomitom karkóweczke
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #18619
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak się zakocham w skodzie to następna będzie już bardziej odpicowana
    o chuj, tutaj to już poleciałeś fest XD

    obyś się w tym paździerzu nie zakochał, bo nie ma w czym. To po prostu narzędzie za adekwatne do możliwości i jakości pieniądze. Jeżdżenie tym autem jest totalnie bezpłciowe i nieangażujące. I dobrze, bo tak ma być, po to to auto zostało stworzone. Ja nie wiem kiedy mi stuknęło nim 30kkm i w sumie cieszę się z tego, bo właśnie tego oczekiwałem.

  6. #18620
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeżdżenie tym autem jest totalnie bezpłciowe i nieangażujące.
    Czyli pewnie jak każdym innym, który nie jest samochodem typowo sportowym albo posiadającym pojebaną ilość koni. Podoba mi sie tez Karoq i Kodiaq z suvow i Superka z sedanow wiec moze kiedys wybor padnie na te

  7. #18621
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kupic auto co biora przedstawiciela handlowym xD

  8. #18622
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupic auto co biora przedstawiciela handlowym xD
    lepiej za ten sam hajs kupic x letnie audi albo bmke ktore beda mi sie pierdolic, nie potrzebuje niczego wiecej niz jezdzic z punktu a do punktu b majac wyjebane na serwisowanie tego wiec nie wiem na chuj takie komentarze xD oczywiscie uzytkownik torgpl lepiej wie co 2ga osoba ma zrobic ze swoim hajsem XD powiedz chociaz, ze jezdzisz jakims dojebanym porszakiem czy chuj wie czym, a nie tylko pierdolisz by pierdolic XD
    Ostatnio zmieniony przez Zakon : 04-02-2024, 20:05

  9. #18623
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    I tak lepsza octavia niz gdyby wybral tipo xD

  10. #18624
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lepiej za ten sam hajs kupic x letnie audi albo bmke ktore beda mi sie pierdolic,
    wszystko moze sie pierdolic, nie mozna wychodzic z takiego zalozenia

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I tak lepsza octavia niz gdyby wybral tipo xD
    xD

  11. #18625
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli pewnie jak każdym innym, który nie jest samochodem typowo sportowym albo posiadającym pojebaną ilość koni
    różnicę dopiero poczujesz przy klasie premium i nie mówię tu o osranym Audi, a o BMW. No i nie mówimy o podstawowym silniku w BMW, bo mocarne 156 koni różnicy też nie zrobi XD
    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszystko moze sie pierdolic, nie mozna wychodzic z takiego zalozenia
    to akurat prawda i patrząc jakie problemy miałem już z nową Octavią po 30kkm, to jestem w stanie założyć, że 3 letnie BMW z nalotem poniżej 100kkm sprawiłoby w tym okresie mniej problemów i przy okazji dało dużo więcej przyjemności z użytkowania XD

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD
    no ale tutaj też akurat prawda, bo Tipo to straszny paździerz, ale ma to sens, bo cena dużo niższa. Tipo nie nadaje się do eksploatacji w trasach, Octavia wręcz przeciwnie i dlatego jest tak często wybierana na auto flotowe (łączy wszystkie plusy: cenę, pojemność, przystosowanie do wszystkich typów tras).

  12. #18626
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem gdzie Ty widzisz całe place, w salonie dostępny od reki był tylko jeden ostatni, a i o 30k rabatu to pomarzyć można. Wszystko co wlatuje do salonów leci od razu na floty. SKODA Octavia 1.5 TSI e-Tec Style DSG. Z tego wszystkiego najbardziej mi zależało na matrixach i grzanej szybie.

    Załącznik 383000
    Załącznik 383001

    Tak to +/- wyglada
    Załącznik 383002


    w chuj bylem zaskoczony bagaznikiem, jakbym to folia wylozyl to kurwa jacuzzi mozna tam zrobic XD ten dodatek hybrydowy tez fajnie daje rade mimo, ze bylem sceptycznie nastawiony do tego. Chwile sie pobujalem na A4 i fajnie sie to zbiera, a i w samochodzie cichutko mimo 180-200 na liczniku. Jak dla mnie idealna propocja cena/jakosc. Toyota za te sama kwote w srodku jest tak biedna, ze az szok.
    Fajna maszyna graty, ladny design ma nowa Octavia to fakt.

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeździłem wczoraj tmy lr no i zapierdala ale tak se myślę eeee 5s no fajne ale szybko sie przyzwyczajasz to może z busterkiem albo performens @Master ; sprawdzałeś busterka?

    No i tak w sumie po tym czasie użytkowania lepszego samochodu, jakieś uwagi?
    Raczej sie az tak nie przyzwyczaisz, ja nadal dobrze czuje to pierdolniecie, myslalem, ze od razu wykupie boosta, ale po tym jak mi zawineli prawko na 3 miechy troche glowa sie ostudziła i na razie odpuscilem (jakbys zamawial to wez moj reflink to se wtedy wezme za punkty za free boosta XD). W TYMLR nie jezdzilem z boostem, ale jezdzilem TM3P przez jeden dzien (3.5s) i BMW i4 M50 tez mialem na caly dzien (3.4s). No jest to popierdolone przyspieszenie oczywiscie i mozna sie zesrac na miętowo. Tylko, ze to Ci sie moze przydac jakbys chcial sie poscigac ze swiatel z innym takim elektrykiem. Wszystkie jakies Porszaki, Ferari i inne Lambordżini moga ci possac kutasa na swiatlach co najwyzej i tak. Tylko, ze w Bielsku takich aut nawet nie spotkasz. W Bielsku z pod swiatel to sobie mozesz ruszyc od czasu do czasu z jakims BMW M3 czy jakims Mercem AMG, ale nawet jak te spaliny maja te 3.5-4s do 100km/h to je rozjebujesz bez zadnego problemu momentem dostepnym od razu w TMYLR, a malo kto ruszy z Tobą z procedurą startu (a tylko z procedura spaliny maja takie przyspieszenie, bez maja zazwyczaj te 6-7s). Takze ja na razie bez boosta i raczej o tym nie mysle, zapierdala to to niemilosiernie i tak.

    A po dluzszym uzytkowaniu no co, nie widze lepszego auta, ktore oferuje tak duzo za takie pieniadze. Nie jest to w zadnym wypadku jakies docelowe auto, krol wszystkiego, ideal, ale jakosc, spasowanie, osiagi, wymiary i wyposazenie za ta kwote sa nieosiagalne w zadnym innym aucie. Mam zrobione 21.000 od Kwietnia 2024. Dlugich tras jakos duzo nie jezdze - 1 raz bylem nad Gardą (~2500km w trasie lacznie), 1 raz robilismy objazdowke po Wloszech (lacznie ~3.500km), ze 3 razy lecialem Bielsko-Warszawa. Na takich dystansach podrozuje mi sie normalnie, czasy przejazdow zblizone jak spalinowym. Giulią od Kwietnia 2024 zrobilismy ~4.000km bo nikt tym nie chce jezdzic (zamuła straszna jak sie pojezdzi elektrykiem to wrocic do spaliny to jest taki ) wiec glownie moja matula sobie jezdzi od czasu do czasu bo tak to by stala caly czas. A tak poza tym z autem sie nic nie dzieje, zadnych uszkodzen, usterek, problemow, normalne, bezobslugowe auto, od czasu do czasu plyn do spryskiwaczy trzeba dolac i tyle. Nic nie trzeszczy, nic nie puka, nic nie stuka. Tak jak wczesniej mowilem wg. mnie na chwile obecna, w takim miescie jak Bielsko warunek posiadania takiego auta to wlasny dom / garaz i dostep do gniazdka. W Bielsku jest moze z 5-6 ladowarek, wszystkie raczej wolne i jakbym mial raz/dwa razy w tygodniu specjalnie na nie jezdzic zeby sie doladowac to by bylo slabo. No i fotele warto obszyc jakas normalniejsza skora albo jakas alkantarą bo ta cerata jest chujowa fest.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #18627
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kurwa cerata to jest 0/10, typowe cięcie kosztów i robią to już nawet w markach premium XDDDDDDDDD Ja sobie chwalę materiałową tapicerkę ze Skody, naprawdę to jest przyjemne, nawet przy -10 stopniach.

    A tak to się tylko zgodzę. Jakbym miał dom i musiałbym kupić prywatne auto, to tylko TM3 i essassito. Za 180k to nie ma nawet dyskusji, bo od razu oszczędzasz na paliwie i realnie auto zamiast generować koszty, to ci je obniża XD Do jazdy po mieście to i tak jest overkill jeśli chodzi o wygodę itd., a i w trasę pojedziesz bez większego bólu.

    Ej w ogóle, to jak mam miejsce w hali garażowej, to przecież też będzie działać elektryk, tylko muszę jakoś gniazdko ogarnąć. Aż se sprawdzę z ciekawości czy gdzieś jest i jaki to ma potencjał na ew. przyszłość. Inb4 zakażą elektryków w garażach podziemnych i tyle kurwa z tego będzie XDD

  14. #18628
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,852
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej w ogóle, to jak mam miejsce w hali garażowej, to przecież też będzie działać elektryk, tylko muszę jakoś gniazdko ogarnąć. Aż se sprawdzę z ciekawości czy gdzieś jest i jaki to ma potencjał na ew. przyszłość. Inb4 zakażą elektryków w garażach podziemnych i tyle kurwa z tego będzie XDD
    No najlepiej z czesci wspolnej se ladowac Ale raczej watpie zebys mial gdzies w takiej hali gniazdo trojfazowe, ewentualnie w jakims zamknietym pomieszczeniu.

  15. #18629
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Avillon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No najlepiej z czesci wspolnej se ladowac Ale raczej watpie zebys mial gdzies w takiej hali gniazdo trojfazowe, ewentualnie w jakims zamknietym pomieszczeniu.
    wiadomo, że najlepiej

    zaobserwuję czy tam ktoś ma EV. Pewnie i tak w przyszłości będzie jakiś plan na założenie ładowarek, bo ilość elektryków będzie rosnąć. Na razie wyjebane, trzeba czekać na rozwój sytuacji.

  16. #18630

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W sumie to ponawiam pytanie,
    co polecicie do 75k brutto? potrzebna faktura vat
    widze w tym przedziale głównie nieco nowsze Meganki i Ceedy ze słabym wyposażeniem ale małym przebiegiem (<60k), albo Talismany i Insignie, z dużo lepszym wyposażeniem (radary, matrixy, itp) ale starsze i większe przebiegi.
    znalazlem nawet Taliba na full wypasie, ze 100k przebiegu z 2018 roku

    pytanie czy warto sie pchac w starsze, auto z wiekszym przebiegiem i lepszym wyposazeniem, czy lepiej w tym budzecie brac cos mlodszego, z malym przebiegiem ale gorszym wyposazeniem?
    @Mexeminor ;
    odpowiedz sobie po co ci to auto i będziesz wiedział. Klepanie długich tras regularnie takim Megane czy Ceedem szybko stanie się męczące. Jazda po mieście to jeden chuj, a nawet mniejsze auto lepsze.
    Bo to nie tylko kwestia rodzaju auta, czy male czy duze, ale rowniez czy starsze z wiekszym przebiegiem, ale klase wyzej, czy nowsze klase nizej

    Dodam, ze szukam w takim a nie innym budzecie bo potrzebuje czegos maksymalnie bezawaryjnego, co przez najblizsze 2 lata bedzie po prostu tanie w eksploatacji, a taki koszt samochodu rowna sie racie okolo 1k brutto
    Alternatywnie rozwazam tez jakis najem dlugoterminowy, ale sam nie wiem czy sie w to pchac

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •