Reklama
Strona 1206 z 1245 PierwszaPierwsza ... 206706110611561196120412051206120712081216 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 18,076 do 18,090 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #18076
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,408
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #18077
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kurwa już się tak oswoiłem z tymi nerkami, że zapomniałem jak paskudne one są. A najgorsza jest tablica rejestracyjna na samym ich środku, no kabaret. Jeśli nowe BMW z tą abominacją, to tylko w USA, gdzie możesz nie mieć przednich tablic.

  3. Reklama
  4. #18078
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,408
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    serio artek weź tom blache za przedniom szybe wypierdol
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #18079
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i4 troche taki kloc niby, bardzo zabudowane wnetrze, z tylu przy 178cm prawie sie nie mieszcze, a przy Giulii wyglada na spore auto. Prowadzi sie kozacko, a przyspiesznie jest popierdolone


    https://streamable.com/nvvyfg
    https://streamable.com/pqk9fi
    pytanko mam takie
    wiadomo tesla ma superczargery (ktore chyba nawet w cenie auta chyba jakos sa, abonamemnty czy cos tam??) i jazda po europie nie wyglada tak zle, maja tez fajna mapke ze se ustawiasz gdzie chcesz jechac i ci oblicza gdzie i na ile trzeba sie zatrzymac zeby podladowac
    a czy bmw ma cos takiego??
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 22-08-2022, 15:19

  6. #18080
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,408
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pytanko mam takie
    wiadomo tesla ma superczargery (ktore chyba nawet w cenie auta chyba jakos sa, abonamemnty czy cos tam??) i jazda po europie nie wyglada tak zle, maja tez fajna mapke ze se ustawiasz gdzie chcesz jechac i ci oblicza gdzie i na ile trzeba sie zatrzymac zeby podladowac
    a czy bmw ma cos takiego??
    ta te miejsca chyba w ełropie zachodniej, w polsce musisz zawsze ze sobą wozić długi przedłużacz minimum 30 metrów, wiem z autopsji bo taką tesle posiada osobnik z rodziny szwagra, w tym kraju to ciemnogrud posiadać takie auto chyba że ma służyć po mieście, on robi trasy i auto kompletnie śmieszne i nieefektywne.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  7. #18081
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    z 32,500 PLN na 24,500 PLN
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a...-ID6EGDJ2.html

    Czekam dalej poniżej 20k może sobie sprawię taki wóz xD

  8. #18082
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,436
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z 32,500 PLN na 24,500 PLN
    brzmi jak desperacja

  9. #18083
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Lord napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    brzmi jak desperacja
    nie te czasy na takie auta
    diesel v8, dwie turbo swoje spali

    teraz era i czas na hybrydy lub elektryka

  10. #18084
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pytanko mam takie
    wiadomo tesla ma superczargery (ktore chyba nawet w cenie auta chyba jakos sa, abonamemnty czy cos tam??) i jazda po europie nie wyglada tak zle, maja tez fajna mapke ze se ustawiasz gdzie chcesz jechac i ci oblicza gdzie i na ile trzeba sie zatrzymac zeby podladowac
    a czy bmw ma cos takiego??
    Ma caly czas ci wyswietla najblizsza ladowarke w chuj tego jest. Ten system tez lepszy w BMW. W Tesli musisz miec ABRP bo tam tylko SUC sie wyswietlaja czyli w polsce kurwa 2 i puł stacji xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #18085
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ma caly czas ci wyswietla najblizsza ladowarke w chuj tego jest. Ten system tez lepszy w BMW. W Tesli musisz miec ABRP bo tam tylko SUC sie wyswietlaja czyli w polsce kurwa 2 i puł stacji xD
    To jebać tom tesle rzeczywiście

  12. #18086
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jebać tom tesle rzeczywiście
    No Tesla chwali sie niby zajebistym softem, autopilotem, updatami itd... Ale z tego co widzialem jak mi ludzie pokazywali to tak srednio 3/10. W sensie te opcje sa sprzedawane swietnie marketingowo bo jak powiesz Teslowcowi, ze ma tempomat adaptacyjny to cie opierdoli, ze to przeciez SYSTEM AUTOPILOTA CO TY PIERDOLISZ HUR DUR NIE ZNASZ SIE TEMPOMAT TO MA JAKIES TAM BEMWU!!! Gdzie realia sa takie, ze to wlasnie jeste tempomat adaptacyjny, jak doplacisz 20 tysiecy to jest w stanie ewentualnie zmienic pas ruchu na autostradzie i to w bardzo ograniczony sposob w porownaniu z takim BMW na przyklad. No tyle, ze w BMW to sie nie nazywa AUTOPILOT tylko tempomat adaptacyjny z funkcja zmiany pasa ruchu xD Generalnie to nie jest zle auto, Tesla robi jedne z najlepszych aut BEV na pewno, o ile nie najlepsze. Po prostu ich marketing tak dziala, ze ludzie kupujac auto za 300k mysla i czuja sie jakby kupowali takie za 500-600k i z takimi sie porownujac co glupio wychodzi. xD Gdzie realnie no roznica jest widoczna golym okiem - pomiedzy takim BMW i4 m50, a TM3P jest ogromna roznica... ale tez cenowo to jest jakies 80.000 roznicy i ta doplate czuc.

    Tak czy siak nadal najrozsądniejszym wyborem jest wg. mnie TMYP. Suvik, fajny zasieg, fajne osiagi, niskie zuzycie, a koszt o jakies 60.000 mniej niz takie BMW i4.

    Fani tesli jaraja sie takimi rzeczami np.:
    Wybór samochodu.-facebook-6-.png
    Oni sie jaraja takimi rzeczami i pierdola o jakichs super softach gdzie realia sa takie, ze ten autopilot jak spotka polskie rondo to jedzie przez srodek, sygnalizacje to se tak co druga czyta, a czesto hamuje jak pojebany na zielonym, o ograniczeniach predkosci w ogole nie ma co mowic. xD Takze ten autopilot to moze sie spisuje na jakims route 66 gdzie przez 6000km jedziesz prosto, ale w normalnej polskiej wiosce/miescie to taki chuj i jest to zwyczajny tempomat adaptacyjny z utrzymaniem pasa ruchu, za ktory trzeba doplacic 40 tysiecy, dziala gorzej niz w BMW i tak samo jak w kazdym innym aucie i tak musisz trzymac ryncami kierownice caly czas.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-08-2022, 09:50
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #18087
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tez ostatnio mam takie wrazenie, elon musk wielki wizjonier i drzwi co sie podnoszom do gury wiec na pewno bedzie lepsze niz marki ktore robia auta od 150 lat i maja kosmiczna flote i r&d

  14. #18088
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Wawik ;
    jaka minikoparka najlepsza na start?

  15. #18089
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zastanawiam się pomiędzy Astra K hatchback 2016, a Meganką 4 hatchback 2017~. Niby wszelkie znaki na ziemi i niebie mi mówią że astra jest lepsza, bo nie jest tak awaryjna jak meganka + ma lepsze silniki, ale może ktoś z was stał przed podobnym dylematem/ zna się trochę lepiej na samochodach i podpowie mi który z nich jest sensowniejszym wyborem?

    Ewentualnie jakiś hatchback/sedan 2014+, tak do 55k? Teraz liczy się dla mnie jedynie wygląd i w miarę tania eksploatacja.

  16. #18090
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj mazda313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam się pomiędzy Astra K hatchback 2016, a Meganką 4 hatchback 2017~. Niby wszelkie znaki na ziemi i niebie mi mówią że astra jest lepsza, bo nie jest tak awaryjna jak meganka + ma lepsze silniki, ale może ktoś z was stał przed podobnym dylematem/ zna się trochę lepiej na samochodach i podpowie mi który z nich jest sensowniejszym wyborem?

    Ewentualnie jakiś hatchback/sedan 2014+, tak do 55k? Teraz liczy się dla mnie jedynie wygląd i w miarę tania eksploatacja.
    Ja bym brał talismana z początku produkcji. Nie wiem jak z kosztami eksploatacji, ale zajebiscie podoba mi sie ten samochód wizualnie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •