Reklama
Strona 1185 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1856851085113511751183118411851186118711951235 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,761 do 17,775 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #17761
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bubuch bracie dawaj jakies foty

  2. #17762
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nowy zakup w mojej stajni gruzów:
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.4 jtd 175 km multijet!!
    Silnik to jakieś dziwadło bo przyzwyczaiłem się do spalania 16 litrów w trasie a tutaj spalanie 4,5-6 litrów ON na 100 km...
    czym ty jezdziles, sześćdziesiątką? małe dizle z dwumasa rzadko 7l/100 przekraczaja

  3. Reklama
  4. #17763
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nowy zakup w mojej stajni gruzów:
    Alfa Romeo 156 Sport Wagon 2.4 jtd 175 km multijet!!
    Silnik to jakieś dziwadło bo przyzwyczaiłem się do spalania 16 litrów w trasie a tutaj spalanie 4,5-6 litrów ON na 100 km...
    Szanuje to teraz licze na rozwuj tej wspanialej maszyny

    Cytuj Lord napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie moge z typa xD
    panie, jak cjcesz miec prestizowe auto ktorym nie jezdzi poł Kóz
    Powiem tak
    Matizow u nas jest w chuj malo na wiosce, na pewno mniej niz CLA bo te sa co najmniej dwa na mojej dzielni

    Jak ma zajebiste felgi, to auto jest bardziej prestiżowe, niż jak jeździ z kołpakami. Jak ma skórzaną tapicerkę, to jest bardziej prestiżowe. I tak dalej.
    Natomiast asystent czegoś tam nie zwiększa prestiżu, bo go nie widać. Nie wiesz które auto go ma, a które nie. Trzeba by dopiero usiąść za kierownicą, ale to i wtedy tylko jacyś pasjonaci przywiązywaliby do tego większą, czy jakąkolwiek, wagę. Tak samo jak to, czy ma napęd na przód czy tył. No chyba, że się przechwalasz, że mój samochód ma jeszcze to i to, a jak tam twój? ;] I porównujecie dane techniczne.
    Nie, nie na tym to polega.
    Nie kolego to nie jest prestiz. To jest wioskowe myslenie biedaka niestety. Zaproszenie kogos do nowego samochodu i zaprezentowanie mu 130 konnego motoru i foteli bez grzania i wentylacji czy brak autopilota jest zenada, a nie prestizem. Tzn. nie jest zenada sama w sobie bo 90% samochodow na naszych ulicach nie ma takich opcji, ale proby udawania, ze kupuje sie auto PRESTIZOWE bez takich opcji jest zenujace i proste albo po prostu pozerskie. Chcesz uchodzic za krezusa, ktorego STAC dlatego chcialbys miec Mercedesa CLA bo to PRESTIZOWA marka i PRESTIZOWE felgi (17 calowe 215 szerokosci z naciagnietym nokianem xD ), ale czlowiek, ktory faktycznie obraca sie w "prestizowym" towarzystwie i "prestizowych" samochodach od razu zauwazy, ze jestes biedakiem, ktory stara sie zgrywac bogola. A to samo w sobie jest gorsze niz jezdzenie budzetowa marka. xD

    Prestizowe to moze byc BMW Askarnoha, ale ono kosztuje pewnie tyle co taki exori, jego stara i caly ich rodzinny dobytek na 3 pokolenia w tyl. Tak to jeden chuj czy masz i30, honde, czy mercedesa w biedzie. Mozna przypozowac przy biednych znajomych, ale kazdy kto ma troche siana zauwazy z kim ma do czynienai do razu xD

    Jakbym chciał prestiżowe auto, to bym sobie kupił używaną Giulię lub używanego Jaguara.
    Giulie to se mozesz kupic na lawete zapakowac i wywiez na zlom a nie prestizowego cwaniaka zgrywac pzdr
    Ostatnio zmieniony przez Master : 13-11-2021, 23:03
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #17764
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KAŻDY DEBIL MOŻE SOBIE KUPIĆ GIULIĘ, wystarczy kupić używaną, jak cię nie stać na rocznik X, to kupujesz dwa lata starszą, a jak i na ten nie stać, to kolejne dwa lata starszą, i tak aż cię będzie stać.
    Troche tak ale jednak nie bo niezaleznie czy kupisz nowa, roczna czy dwuletnia jak ci przyjdzie zaplacic przeglad + wymiana oleju + zmiana butów 19/20" + ubezpieczenie i wyjdzie ci rachunek na 15 000 to moze cie wyjebac z kapci na bosaka. No tylko to juz wszystko zalezy bo mnie opony beda kosztowac tyle co wszystkie ww. koszty razem w takim CLA bieda edycji o jakim tu byla mowa. Ale ugulem zmierzam do tego, ze kupno auta to jest chuj, dopiero jego utrzymanie na jakims poziomie jest jakims sukcesem pozdrawiam
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #17765
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,302
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KAŻDY DEBIL MOŻE SOBIE KUPIĆ GIULIĘ, wystarczy kupić używaną, jak cię nie stać na rocznik X, to kupujesz dwa lata starszą, a jak i na ten nie stać, to kolejne dwa lata starszą, i tak aż cię będzie stać.

    Prestiżowe auto jest wtedy, jak się jeździ Ładą z przełożonym silnikiem z Mustanga.

    Usunąłem wszystkie posty z tego tematu, bo już nie chcę cytowania.
    dobra exori max erex wypierdalaj




    Odkrył prosty trik, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach zobacz jak haha huj ci w dupe

  7. #17766
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale do kaszkaja czy tahoe?
    Multipla cross

  8. #17767
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kupowanie cla w biedzie dla prestiżu to ten sam poziom co hehe mordo 20 letnia klasa premium to jest samochud a nie jakaś tam 5 letnia kia

    Ale nie wiem co gorsze, cla co jedzie jak Multipla z 1.9jtd czy mustang z 2.3 ecoboostem

  9. #17768
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ej ale ten 2.3 ekoboost jest calkiem zajebisty, ale fakt ze srednio pasuje do mustanga, bardziej do focusa. Ale dobry kompromis dla tych co nie chca jezdzic 5 litrowym smokiem

  10. #17769
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To prawda, silnik sam w sobie fajny, w focusie rsie nic mu nie brakuje

    A w mustangu masz głośniki, żeby poczuć się prestiżowo jakbys V8 miał xdd

  11. #17770
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    mam nadzieję, że nie spowoduję, że czyjś świat legnie w gruzach, ale chciałem wam powiedzieć, że prestiżowy to może być mclaren, czy tam inne porsche 911 rocznik 2021 prosto z salonu za gotówkę, a nie kredyt na jakiegoś merola albo żulia po trzecim właścicielu xD i nieważne czy jest z klimą i kamerką czy bez xD chuj to kogo obchodzi xD nie mówię już o jakichś bawarach ze szrota, niemiec płakał jak sprzedawał, bo i takie sugestie tu padały xD
    na tym poziomie to możecie co najwyżej dyskutować o tym, które z tych pierdzikółek ma o 5% większą szansę na wyrwanie lachona pod remizą w Sulistrowiczkach, a nie o PRESTIŻU XD
    i uprzedzając: nie, nie posiadam żadnego z wymienionych, ale też nie wmawiam sobie, że jeżdżę zajebistym prestiżowym rowerkiem z kozackimi sprzychami i osprzętem, jak niektórzy odklejeńcy, mam nadzieję że pomogłem i proszę skończyć ten festiwal żenady pzdr

  12. #17771
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mam nadzieję, że nie spowoduję, że czyjś świat legnie w gruzach, ale chciałem wam powiedzieć, że prestiżowy to może być mclaren, czy tam inne porsche 911 rocznik 2021 prosto z salonu za gotówkę, a nie kredyt na jakąś żulię albo merola xD i nieważne czy jest z klimą i kamerką czy bez xD chuj to kogo obchodzi xD nie mówię już o jakichś bawarach ze szrota, niemiec płakał jak sprzedawał, bo i takie sugestie tu padały xD
    na tym poziomie to możecie co najwyżej dyskutować o tym, które z tych pierdzikółek ma o 5% większą szansę na wyrwanie lachona pod remizą w Sulistrowiczkach, a nie o PRESTIŻU XD
    i uprzedzając: nie, nie posiadam żadnego z wymienionych, ale też nie wmawiam sobie, że jeżdżę zajebistym prestiżowym rowerkiem z kozackimi sprzychami i osprzętem, jak niektórzy odklejeńcy, mam nadzieję że pomogłem
    Nie do konca. Stary mercedes sel moze byc rownie prestizowy co nowe porsche z salonu.

  13. #17772
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,649
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja tam bym wolal mustaniegm z lat 70 bez klimty i szybka na korbke sie pobujać przez week niz prestiżową kia ceed 2k21 na full opcji

  14. #17773
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie do konca. Stary mercedes sel moze byc rownie prestizowy co nowe porsche z salonu.
    xDDD niech zgadnę, pewnie zupełnie przypadkiem sam jeździsz takim szrotem?

  15. #17774
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie do konca. Stary mercedes sel moze byc rownie prestizowy co nowe porsche z salonu.
    sel raczej nie, bo ich nadal są setki na świecie
    ale już jakiś mesiek z lat 40-50 w idealnym stanie których zostało 10 sztuk już mógłby być

    tylko teraz pytanie, bo czym innym jest prestiż na wiosce, czym innym jest prestiż w grupach odklejeńców motoryzacyjnych którzy pracują na etatach, czym innym jest prestiż wśród ludzi którzy mają już trochę pieniędzy, czym innym jest prestiż u ludzi na których aventador nie robi żadnego wrażenia

  16. #17775
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sel raczej nie, bo ich nadal są setki na świecie
    ale już jakiś mesiek z lat 40-50 w idealnym stanie których zostało 10 sztuk już mógłby być
    xDDDDDDD od razu z 1926 trzeba było dojebać, po co się ograniczać
    wiedziałem, że zaraz hehe miłośnicy czeterech kułek w stanie zaprzeczenia i odklejenia będą udowadniać, jakie to ich złomy mogą być prestiżowe, no szkoda tylko że nikt tutaj nie jest w posiadaniu takiego przedwojennego antyku, tylko co najwyżej zwykłego szrota z 1995, więc równie dobrze można napisać, że gnojowóz z koniem jest bardzo prestiżowy, bo przecież może to być karoca po Ludwiku XIV

    tylko teraz pytanie, bo czym innym jest prestiż na wiosce, czym innym jest prestiż w grupach odklejeńców motoryzacyjnych którzy pracują na etatach, czym innym jest prestiż wśród ludzi którzy mają już trochę pieniędzy, czym innym jest prestiż u ludzi na których aventador nie robi żadnego wrażenia
    każdy sposób jest dobry, żeby się pokrzepić prestiżem swojego golfika trójeczki (bo to hehe klasyg i jest prestiżowy wśród meneli)

    o tym właśnie mówię, że kierowanie się szpanem i hehe "prestiżem" na tym poziomie to jest groteska

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •