Reklama
Strona 1181 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1816811081113111711179118011811182118311911231 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,701 do 17,715 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #17701
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mex czy ja dobrze widze, ty chwalisz crossovera?? Jeszcze chwila, przejazdzka jakims suvem i czuje ze zaczniesz normalnie gadac

  2. #17702
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ja nie chwalę, po prostu stwierdzam fakt, że crossovery często są po prostu podwyższonymi kompaktami, których wymiary nie są problematyczne i praktyczność nie jest obniżona. Są oczywiście jebane abominacje jak np. CH-R czy Juke, ale w opozycji jest Yaris Cross czy VW T-Cross, które mają sens, bo przez kształty nie są upośledzone w kwestii praktyczności.
    Dodatkowo Yaris Cross ma bardzo duży prześwit i z tyłu da się usiąść za samym sobą mając 180 cm, a bagaj 390 litrów też daje radę. To ma sens, nie jak w CH-R, gdzie bagaj mniejszy, a z tyłu to musiałbym se nogi ujebać żeby usiąść.

    Przerośnięte SUVy natomiast są spierdolone w większości pod tymi aspektami i jeszcze się za to dopłaca.

  3. Reklama
  4. #17703
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mex nie wie co pisze, stare znałem pzdr

  5. #17704
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zgadzam sie z mexem. Trzeba byc popierdolonym zeby rozwazac tego merca za 130k i to na dodatek w manualu. I potem jeszcze cos pierdolic o oszczedzaniu na paliwie. Wycofuje sie z dyskusji.

  6. #17705
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ta gościu jest wchuj odklejony xD automat to najlepsze co można mieć w samochodzie. Ale widać że ma duże parcie na szkło, bo ehehe bez gwiazdy nie ma jazdy XD darujcie mu
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  7. #17706
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ej kurwa ja się teraz zorientowałem że cla ma napęd na przód, a nie na tył
    O kurwa serio ktoś to kupuje?xD

  8. #17707
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ale w sumie po co w takim samochodzie napęd na tył? Nie jest on bardziej problemowy?
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  9. #17708
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale w sumie po co w takim samochodzie napęd na tył? Nie jest on bardziej problemowy?
    podejrzewam, ze z napedem na tyl by sie po prostu lepiej prowadzil

  10. #17709
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, tak, tak.

    Tylko żeby był SUV.
    I automat.
    I hybryda.
    I silnik 200KM.
    I dojebane wyposażenie.
    I skórzana tapicerka.
    I tylko wyższej klasy auto.
    I żeby był nowy z salonu.

    Bo jak nie to xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd ale bieda iks deeeeeeee, wstyd podjechać xD

    Jakbym miał nieograniczony budżet, to bym sobie kupił pewnie Jaguara XE, które są tylko w automacie.
    A że nie mam, to skrzynia leci jako pierwsza, wiadomo.
    Raczej ludzie sie smieja, ze biedak chce kupic auto na jakie go nie stac i tyle. W sensie takim, ze posiadanie merca w biedzie mija sie troche z celem, ale co kto lubi twoje auto wazne zeby tobie sie podobalo
    No i proby argumentacji, ze "wole manual bo lepsza kontrola" zostaw lepiej dla siebie jak chcesz z kims gadac o motoryzacji pzdr

    W ogole czuje ta sytuacje jestes typem chcesz kupic auto za 150 kola i srasz pod siebie na mysl o pol litra wiekszym spalaniu xD (nie no wiadomo jaka jest na to odpowiedz DLA MNIE SIE PO PROSTU LICZY OSZCZEDNOSC TO NIC ZLEGO!!1) kuriozum jak chuj

    ps.
    Te zuzycia paliwa podawane przez producenta xD W Giuli tam chyba pisza 5.9l, ja mam w trybie mieszanym 14.5l i to jezdzac delikatnie, praktycznie z nikim nie stajac na swiatlach (bo kurwa ni ma z kim nawet ). Powinni za to karac skurwieli. xD

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale w sumie po co w takim samochodzie napęd na tył? Nie jest on bardziej problemowy?
    W sumie po nic bo to auto sie na smietnik nadaje i niezaleznie od napedu powinno byc w stanie tam dojechac.
    Ale ogolnie rozpatrujac to pod katem mercedesa dla ludzi ubogich to tak naped na tyl jest drozszy, bardziej problemowy wiec nie ma sensu wciskac go do auta, ktore i tak prowadzi sie jak taczka z gnojem i ma z 11 sekund do 100. Ogolnie sa tam dostepne 4matiki, ale oczywiscie nie w tych pieniadzach, a tutaj rozpatrujemy wersje bieda.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 05-11-2021, 23:25
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #17710
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To jakby powiedzieć: "Wolę huja we własnych rękach trzymać, bo chce mieć nad nim kontrole"XD

    Tak kiedyś ludzie mieli jak kupowali np fabie ze zderzakami niemalowanymi tzw bieda edyszyn bez nawet wspomagania, ale huj jeździli fabiom XD
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #17711
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak kiedyś ludzie mieli jak kupowali np fabie ze zderzakami niemalowanymi tzw bieda edyszyn bez nawet wspomagania, ale huj jeździli fabiom XD
    Ta mentalnosc byla zawsze bo ludzie chca poczuc prestiz, jakikolwiek. Jak wsrod znajomych powiesz, ze jezdzisz Kia ProCeed to chuj Kia to Kia. Ale jak powiesz, ze masz MESIA KUPE no to juz inaczej brzmi.
    I w sumie szacun tez dla Mercedesa, ze robi na tym kase i potrafi to sprzedac bo pewnie tych biednych Merckow sporo schodzi (patrzac na to co jezdzi po Bielsku to w chuj).
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #17712
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To jak cie nie stac na wyrzucanie pieniedzy w bloto to odpusc sobie tego mercedesa.

    Kup juz lepiej tego jaguara co mowiles. Jakiegos uzywanego dojebanego przez ciapaka na taxi z anglii dorwiesz za 40k, to juz zaoszczedziles 100k chlopie. Bedzie na rope na dlugie lata. I jeszcze na miescie beda gadac jaki to prestiz z kierownica po drugiej stronie.

  14. #17713
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    wydawać 100 koła na auto i trząść dupą o pół litra/100km xDDDD
    o chuj, fajnie tu czasem zajrzeć

  15. #17714

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ale debil xD

  16. #17715
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Chłop porównuje spalanie wersji z napędem na przód w manualu i 4MATICa z automatem i zdziwiony, że jest 0,5l więcej, trzymajcie mnie kurwa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    No i myśli, że ubezpieczenie auta z automatem jest droższe, czaicie tego typa w ogóle? Już nawet nie mówię, że jak zapłaci OC i AC z GAPem za tego nowego CLA, to się zesra na różowo, bo wyjdzie go to jakieś 4k jak ma full zniżki, a jak nie, to ze 6-7, ale chuj, 0,5l to jest to panie, kto tyle doł?
    A może AC też nie kupi, bo po co to komu, on nie lubi pieniędzy w błoto wyrzucać XD

    Przecież to jest kompromitacja, rozpoczynaliśmy od auta za 100k, a skończyliśmy na oszczędzaniu paru złotych za 100km i gównem opakowanym w papierek i z cenówką opiewającą na 130k.

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie. Wolę mieć prestiżowe auto. Nawet mówiłem na samym początku, że nie chcę Be eM Ki, Audicy ani Volkswagena, bo połowa miasta w tym jeździ i wolałbym się czymś wyróżnić.
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Mam dla ciebie smutną wiadomość - CLA nie jest prestiżowe. Druga kwestia - tym też jeździ połowa miasta, hajp na Mercedesy się rozkręca właśnie przez takiego biedackie myślenie - chuj, więcej jest Audi i BMW, to ja wezmę Mercedesa, bo się muszę wyróżnić (chuj wie po co, pewnie kompleksy, bo co innego).

    A, i na początku coś wspomniałeś, że Audi jest dla Januszy. No ta, bo Mercedesami to nigdy nie jeździły złotówy i stare dziady, nigdy. Kurwa, Mercedes to definicja auta dla Janusza i tak było w Polsce od upadku komuny, dopiero z 10 lat temu Passat przejął pałeczkę, ale to i tak nie zmieniło tego, że dalej złotówy kochają Merce, tak samo kaszkieciarze.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 06-11-2021, 11:34

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •