Reklama
Strona 1170 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1706701070112011601168116911701171117211801220 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,536 do 17,550 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #17536
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    była ostatnio odpowiedź więc proszę skleić pizdę i przeszukać temat



    Uczymy się czytać XDDD Hybryda w sensie hybryda różnych typów aut, a nie napęd.

    A X1 to nie SUV, a crossover, dosłownie podniesiony o parę cm hatchback, który się marginalnie różni od BMW 1er czy 3er. Stwierdzenie, że prowadził się lepiej od 4er jest kłamstwem, jest to niemożliwe - pewnie wynikało to z odczucia, nie ma innej możliwości. Cała reszta to pierdolety, w 4er też miałeś miejsce na głowę, dobrą pozycję za kierownicą itp. itd. To odczucie siedzenia parę cm wyżej jest naprawdę złudne i szybko przechodzi w takim crossoverze, którym nawet nie wjedziesz na krawężnik, bo realnie nie jest wiele wyższy od 3er, 4er czy 5er, bo ma w pizdu spojlerów od spodu. Fakty, nie opinie.
    Przeczytalem w pospiechu przed kawa i tak wyszlo. Przyznalem sie do bledu.

    4ke mialem w 3l dizlu i na zakretach czuc bylo mase silnika i lekko w zakrety nie wchodzil. X1 na stronie bmw widnieje jako suv i w sumie chuj w to czy to xover czy suv. Marginalnie moze rozni sie dla ciebie, jak te auta widziales na parkingu. Ale jak jechales seria 1, 3 i x1 to bedziesz w stanie ocenic roznice w siedzeniu, prowadzeniu i ogolnym komforcie jazdy.

    Mowisz tak jakbys ze mna jezdzil tymi samochodami xD. W 4ce glowa dotykala o sufit chyba ze dalem siedzenie na jeszcze bardziej pozycje lezaco co nie bylo wygodne. Non stop musialem majstrowac z fotelem zeby dobrac sobie wygodna pozycje i w koncu takiej nie znalazlem. Po paru godzinach jazdy x1 lub 4ka tez czuc roznice. W 4ce dretwial mi kark, plecy robily sie ciezke, po godzinie sie ciagle wiercilem. Moze to nie ma koniecznie zwiazku z suvami, nie sadze ze to cos co sobie wymyslilem lub dopowiedzialem. Kazdy ma inne oczekiwania jezeli chodzi o komfort jazdy wiec nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara.

    Zludzenie siedzenia wyzej jeszcze mi nie przeszlo chociaz racja ze to tylko pare cm. Pare cm to jednak bardzo duzo, spytaj swojej kobiety. Z tymi kraweznikami to tak w sumie mam wyjebane bo nigdy specjalnie nie lubilem po nich jezdzic.

    Moze tego NIE rozumiesz przez to ze jestes normalnego wzrostu. Mi robi kolosalna roznice to czy kolano mam pare cm wyzej czy nizej. Czasami te pare cm sprawia ze kolana mam wyzej od bioder po czym robi sie niewygodnie i czuc to na plecach.
    Ostatnio zmieniony przez Royalsiwy : 02-08-2021, 15:10

  2. #17537
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moze tego NIE rozumiesz przez to ze jestes normalnego wzrostu. Mi robi kolosalna roznice to czy kolano mam pare cm wyzej czy nizej. Czasami te pare cm sprawia ze kolana mam wyzej od bioder po czym robi sie niewygodnie i czuc to na plecach.
    No jak ktoś jest jakichś pojebanych rozmiarów, to może i potrzebuje bardziej taboretowej pozycji za kierownicą, w końcu to zawsze parę cm większa odległość od pedałów (choć nie jest to reguła), tak samo nad głową. Nie dotyczy to jednak zdecydowanej większości populacji. Ja np. nie lubię siedzieć jak na taborecie, bo mam za duży ucisk na uda, co powoduje ból na dłuższej trasie i to jest wspólne raczej dla wszystkich ludzi, poza oczywiście tak wysokimi, że nawet na taborecie mają uda lekko w górze.

    A, i nie porównuj diesla z benzyną jeśli chodzi o prowadzenie, bo te dodatkowe kilkadziesiąt kilo na przedniej osi potrafi wygenerować podsterowność przy szybkim wchodzeniu w zakręty. Legendarne 50:50 w BMW to bujda, mało który model ma i miał taki rozkład mas, najbliżej chyba było Z3, Z4 i E36/E36 w kompocie i ogólnie z silnikami R4, które były krótkie, bo R6 przez swoją długość zwisały zbyt przed przednią oś + były cięższe i pizda gówno, już było np. 52:48.

  3. Reklama
  4. #17538
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie siedze jak na taborecie i nie mam pojebanego wzrostu. 1.93m. Probuje siedziec ksiazkowo, odchylajac fotel lekko do tylu.

    Skad wziales ze porownywalem diesla do benzyny? Napisalem tylko ze jezdzilem 4ka ale nie mowilem nic wiecej.

  5. #17539
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    O dizlu napisałeś w poprzednim poście xd
    Kurde chyba muszę wypożyczyć sobie jakiegoś quality suva żeby sobie o nich opinię wyrobić bo ogólnie mi bliżej do argumentacji mexa
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  6. #17540
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skad wziales ze porownywalem diesla do benzyny? Napisalem tylko ze jezdzilem 4ka ale nie mowilem nic wiecej.

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    4ke mialem w 3l dizlu i na zakretach czuc bylo mase silnika i lekko w zakrety nie wchodzil.
    Krolewski Siwy krolewsko najebany chyba od rana

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O dizlu napisałeś w poprzednim poście xd
    Kurde chyba muszę wypożyczyć sobie jakiegoś quality suva żeby sobie o nich opinię wyrobić bo ogólnie mi bliżej do argumentacji mexa
    Wystarczy odrobinka otwartego umyslu i bedzie zmiana zdania. :) Ale to troche jak z elektrykami albo z tymi zapalonymi fanami manuela - "ja to tam wole miec kontrole nad swoim samochodem, a nie zeby mi tam jakis konkuter zmienial biegi kto to w ogole wymyslil. "
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #17541
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie siedze jak na taborecie i nie mam pojebanego wzrostu. 1.93m. Probuje siedziec ksiazkowo, odchylajac fotel lekko do tylu.

    Skad wziales ze porownywalem diesla do benzyny? Napisalem tylko ze jezdzilem 4ka ale nie mowilem nic wiecej.
    Napisałeś najpierw, że 4er się gorzej prowadziła od X1 (co jest kurwa po prostu mocnym XD), a dopiero potem, że to był diesel. Dalej wątpliwe, że prowadziła się gorzej, ale pominąłeś ważną kwestię.

    193 to dość pojebany wzrost, w bardzo wielu autach już nie pojeździsz, np. w roadsterach takich jak MX-5 NA/NB czy BMW Z3 (choć tu może będzie na styk). Niby nic, ale jednak. Nie zmienia to faktu, że w BMW 4er znalazłeś ok pozycję, która wg ciebie była nieodpowiednia, ale ja bym się pokłócił z tym. Co jak co, ale Niemcy potrafią w pozycję za kierownicą, a sami nie są narodem niskich ludzi.

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O dizlu napisałeś w poprzednim poście xd
    Kurde chyba muszę wypożyczyć sobie jakiegoś quality suva żeby sobie o nich opinię wyrobić bo ogólnie mi bliżej do argumentacji mexa
    Wypożycz se jakąś Skodę albo nawet Tiguana. Zapragniesz z tego wysiąść bardzo szybko. Nie mówię już o Dusterze, bo tam jest dramat (choć samo auto lubię, ma swoje zastosowania, ale jeżdżenie nim na co dzień po mieście nie jest jednym z nich).

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wystarczy odrobinka otwartego umyslu i bedzie zmiana zdania. :) Ale to troche jak z elektrykami albo z tymi zapalonymi fanami manuela - "ja to tam wole miec kontrole nad swoim samochodem, a nie zeby mi tam jakis konkuter zmienial biegi kto to w ogole wymyslil. "
    Różnica jest taka, że z automatem ma się lepszą kontrolę nad autem, bo nie zajmuje nas zmiana biegów, elektryki to przyszłość i już dzisiaj da się nimi normalnie jeździć bez problemów z ładowaniem, a SUVy nie mają żadnych wyróżniających je właściwości, a zbiór właściwości, którym są, jest kurwa komiczny i nie argumentuje w żaden logiczny sposób wyboru takiego auta poza pewnymi wyjątkami jak np. starzy ludzie muszący wtoczyć się do auta, a niemogący kupić czegoś innego, bo kurwa SUVy wszystko wypchnęły z rynku XD

  8. #17542
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A no faktycznie pisalem ze diesel xdd.

    No mowie ci ze prowadzila sie gorzej 4ka. Tak bylo, nie zmyslam. A no moze pominalem jeszcze jeden istotny fakt, 4ka miala 5 lat jak nia jechalem a x1 byla nowa xd.

    Te samochody co wymieniles to takie troche babskie, wole Suvy

    A te elektryki to troche daleka przyszlosc. Brakuje infrastruktury i do tego paliwo tankujesz w minute a baterie ladujesz minimum godzine zeby znow jechac.

  9. #17543
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wypożycz se jakąś Skodę albo nawet Tiguana. Zapragniesz z tego wysiąść bardzo szybko. Nie mówię już o Dusterze, bo tam jest dramat (choć samo auto lubię, ma swoje zastosowania, ale jeżdżenie nim na co dzień po mieście nie jest jednym z nich).
    No to super rada, faktycznie godna kurwa experta. xD Wypozycz se najwieksza chujnie zeby stwierdzic, ze to najwieksza chujnia hehe paczcie mam racje. xD
    Tak samo jak wszystkie kombi to chujnia bo i30 kombi to gowno prowadzace sie gorzej od taczki (nie zartuje) i tak samo heczbeki to syf bo dacia sandero nie ma radia i reglacji fotela i prowadzi sie jeszcze gorzej niz ten jebany i30 xD Puknij sie w leb typie.


    Różnica jest taka, że z automatem ma się lepszą kontrolę nad autem, bo nie zajmuje nas zmiana biegów, elektryki to przyszłość i już dzisiaj da się nimi normalnie jeździć bez problemów z ładowaniem, a SUVy nie mają żadnych wyróżniających je właściwości, a zbiór właściwości, którym są, jest kurwa komiczny i nie argumentuje w żaden logiczny sposób wyboru takiego auta poza pewnymi wyjątkami jak np. starzy ludzie muszący wtoczyć się do auta, a niemogący kupić czegoś innego, bo kurwa SUVy wszystko wypchnęły z rynku XD
    Ale to, ze ty nie widzisz zalet takich pojazdow, nie znaczy, ze tak jest. Po prostu wbiles sobie do glowy cos o czym nie masz pojecia i starasz sie to przelac na forum i innych ludzi. xD SUVy to najlepsze auta i ich swietna sprzedaz tylko to potwierdza, handluj z tym po prostu bo o czym tu dyskutowac. Zreszta takimi argumentami, ze no hehe w kombi jest tyle samo miejsca, a w ogole to w SUVie nie ma lepszej widocznosci bo ja tak mowie raczej nikogo nie przekonasz.

    SUV krul pogodz sie z tym. Najlepsze auto dla przecietnego uzytkownika.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #17544
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kolega wyzej ma racje. Sam Mex przyznales ze suv to taka hybryda wszystkiego xD no i tego ludzie wlasnie pragna. Chca troche kombi, troche wyzsze, ale dalej troche jak hatch no i masz.

  11. #17545

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz offline
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,101
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i tego ludzie wlasnie pragna. Chca troche kombi, troche wyzsze, ale dalej troche jak hatch no i masz.
    ...Skodę Rapid w benzynce. Najlepszy wybur.


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  12. #17546
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sonka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ...Skodę Rapid w benzynce. Najlepszy wybur.
    Wlasnie, ekspert jezdzil i poleca bo to najlepsze autko
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #17547
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A te elektryki to troche daleka przyszlosc. Brakuje infrastruktury i do tego paliwo tankujesz w minute a baterie ladujesz minimum godzine zeby znow jechac.
    Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość ludzi jeździ autem maks 15k rocznie, na co składa się głównie jeżdżenie do roboty i wokół komina, to elektryki już są w pełni legitne jako środek transportu dla każdego, kto ma dom. Wystarczy jakaś infrastruktura przy blokach itp. i już to mamy.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to super rada, faktycznie godna kurwa experta. xD Wypozycz se najwieksza chujnie zeby stwierdzic, ze to najwieksza chujnia hehe paczcie mam racje. xD
    XD Ta "największa chujnia" kosztuje po grubo ponad 100k i jest najczęściej kupowana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To jest populacja SUVów, dodatkowo są to Qashqaie, Tucsony i inne kosztujące około 100k i każdy jest tak samo upośledzony. To, że gdzieś od pułapu BMW X3 zaczynają się stosunkowo wygodne, mające cywilizowane zawieszenie, wyciszenie, wyposażenie, materiały itp. itd. SUVy nie oznacza, że to je powinniśmy brać jako przykład reprezentatywny, bo kurwa one nim nie są, gdyż stanowią jakiś mały procent całej populacji XDDD

    Podsumowując, jeszcze raz, żeby każdy zrozumiał, bo chyba jest z tym problem - drogie, duże SUVy premium się bronią, bo nie czuć w nich największych minusów tego typu aut (poza niedojebaną widocznością i wyczuciem wielkości auta, ale asystenty parkowania zrobią wszystko za nas, a inne systemy ochronią nas od wjebania się w coś, czego nie widzimy, a więc cóż, dalej się broni) i są na tyle duże, że nie trzeba się przejmować, że kupiliśmy wielkie auto, w którym jest tyle miejsca, co w kompakcie (co ma miejsce w takich Kaszkajach i podobnych).

    Nie bez powodu jednym z pierwszych SUVów był Mercedes ML, a nie kurwa Nissan Qashqai (który to znowusz spopularyzował ten typ aut w Polsce i nie tylko). Zrobili je jako alternatywa dla terenówek, ale dodatkowo dosrali na grubo luksusem i dali to ludziom, co było spoko, bo takie auto dalej spełniało swoje pierwotne założenia (jazda w lekkim terenie wychodziła im bardzo dobrze), a dodatkowo sięgała do dużej szerzy klientów. Reszta dalej jeździła tym, co było im potrzebne - kobiety wybierały małe auta, w których od dekad czuły się bardzo dobrze, do jazdy na trasie brało się wygodnego sedana, rodziny zwracały się ku kombi z potrzebą posiadania jak najpraktyczniejszego auta. A teraz? Chuj, wszystko SUV, bo najlepszy, bo już nie ma nic innego w gamie producentów, albo to albo nic, wypierdalać. Jest to kompletnie nielogiczny wybór w większości przypadków, ale obecnie jedyny. Dlaczego tak się stało? Chuj wie, ale podejrzewam jak zwykle konsumpjonizm, wpływ agresywnego marketingu i tego typu kwestie.

    Powtórzę - SUVy i crossovery (crossovery szczególnie) nie mają sensu. Logicznie myśląc są one niepotrzebne. Był i jeszcze jest wybór różnych typów aut dla każdego, a większość SUVów to nieudolne hybrydy, które nie spełniają zadań, które teoretycznie powinny. Zaczynają je spełniać gdy stają się absurdalnie ogromne i luksusowe, ale to i tak chuj, bo absurdalnie wielkie i luksusowe auta ZAWSZE spełniały większość oczekiwań, bo, uwaga - były absurdalnie ogromne i luksusowe.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 03-08-2021, 09:27

  14. #17548
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ej, powiedzcie prosze kto kogo w temacie baituje i trolluje bo juz sie pogubilem

  15. #17549
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    To jet kulturalna wymiana zdan, czego nie rozumiesz?
    Chociaz fakt faktem eksperta troche trudno traktowac powaznie.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #17550
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XD Ta "największa chujnia" kosztuje po grubo ponad 100k i jest najczęściej kupowana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To jest populacja SUVów, dodatkowo są to Qashqaie, Tucsony i inne kosztujące około 100k i każdy jest tak samo upośledzony. To, że gdzieś od pułapu BMW X3 zaczynają się stosunkowo wygodne, mające cywilizowane zawieszenie, wyciszenie, wyposażenie, materiały itp. itd. SUVy nie oznacza, że to je powinniśmy brać jako przykład reprezentatywny, bo kurwa one nim nie są, gdyż stanowią jakiś mały procent całej populacji XDDD
    No czyli reprezentatnem takich kombiakow to w twoim mniemaniu powinien byc wlasnie jakis i30 w kombi albo inny chujowy ceed, ktore w ogole nie powinny byc dopuszczone do ruchu drogowego bo wyjezdzajac z salonu te samochody sa niebezpieczne - taki jest poziom ich prowadzenia. I za chuja nikt nie wmowi, ze taki Tucson nie prowadzi sie lepiej niz i30 w kombi. xD A jezeli ktos tak twierdzi to jest chory pzdr Jezdzilem oboma i powtorze - i30 kombi to jest najgorzej prowadzace sie auto jakim jechalem i nawet to twoje obsrane 29 letnie czinkłaczento od zlomnika jest lepsze pod tym katem.

    To, ze gdzies tam od 130 tysiecy zaczynaja sie octavie w kombi czy passaty nie oznacza, ze powinnismy je traktowac jako przyklad reprezentatywny. xD Co to jest w ogole za pierdolenie, ze sens, klase rodzaju samochodu okresla sie na podstawie tego ile ich jezdzi xD Chyba logiczne jest, ze SUVy to nie sa auta dla totalnych biedakow i te z tanszych marek beda po prostu gorsze w stosunku do innych modeli marek premium. Ale jak widac nawet pomimo tego, ze PODOBNO maja takie gorsze prowadzenie i PODOBNO tak trudno sie nimi jezdzi (ekspert tak slyszal) ludzie i tak stawiaja na ten rodzaj samochodow, zadziwiajace.

    A teraz? Chuj, wszystko SUV, bo najlepszy, bo już nie ma nic innego w gamie producentów, albo to albo nic, wypierdalać. Jest to kompletnie nielogiczny wybór w większości przypadków, ale obecnie jedyny. Dlaczego tak się stało? Chuj wie, ale podejrzewam jak zwykle konsumpjonizm, wpływ agresywnego marketingu i tego typu kwestie.
    Dokladnie w koncu sie zrozumielismy. Wszystko SUV bo jest najlepszy do wszystkiego. Tak jak mowilem - jest bezpieczny, pakowny, ma swietna widocznosc, siedzi sie wyzej co tez jest dla wielu istotne, wysoki bagaznik pozwala na wygodne wkladanie przedmiotow, no generalnie nadsamochod tak jak sam opisales. :) Dlaczego tak sie stalo? No wlasnie dlatego, ze to najlepsze uniwersalne samochody. Ktore zreszta osiagami nie odstaja od sedanow czy kombiakow przy tym wszystkim. No piekna sprawa, piekne maszyny chyba nie mozna prosic o nic wiecej. Kazdy inny typ samochodu jak sedan, kombi, hacz ma w chuj minusow, a SUVy praktycznie zadnych.

    Powtórzę - SUVy i crossovery (crossovery szczególnie) nie mają sensu. Logicznie myśląc są one niepotrzebne. Był i jeszcze jest wybór różnych typów aut dla każdego, a większość SUVów to nieudolne hybrydy, które nie spełniają zadań, które teoretycznie powinny. Zaczynają je spełniać gdy stają się absurdalnie ogromne i luksusowe, ale to i tak chuj, bo absurdalnie wielkie i luksusowe auta ZAWSZE spełniały większość oczekiwań, bo, uwaga - były absurdalnie ogromne i luksusowe.
    Jak kurwa nie maja logicznego sensu? Logicznie myslac inne rodzaje samochodow nie maja sensu bo SUVy spelniaja absolutnie wszystkie potrzeby przecietnego czlowieka. Na chuj komus kombi, w ktorym szoruje sie dupa po ziemi, niewygodnie sie wklada rzeczy i gownianie sie prowadzi skoro zyskuje tylko pojemny bagaznik? Wystarczy wziac SUVa, ktory zadnego z tych minusow miec nie bedzie, a pojemny bagaznik tez da. Nie lubisz niskich sedanow bo nakurwiasz o krawezniki i zle sie laduje rzeczy do bagiera? Kup SUVa - poprawi obie te rzeczy, a przy tym nie jest gorszy w ABSOLUTNIE niczym w stosunku do sedana. Lubisz zapierdalac?Mozesz se wziac Giulie Veloce i uwiazac sie malym sedanem z slupkiem A wielkosci jambodżeta i bagaznikiem, w ktorym przewieziesz co najwyzej koszyk śliwek i dwa jabka z sadu od dziadka... Ale mozesz tez wziac Stelvio Veloce, ktore fakt - spali wiecej, ale ma 100 innych plusow w stosunku do Giulii.
    Otworzyles mi oczy mex - sedany, coupe, heczbeki to wszystko chuj, nie wiem po co ktokolwiek jeszcze prodokuje te typy samochodow, to jest relikt przeszlosci.

    ps.
    Zreszta sam spuszczasz sie nad Dacia Duster i uwazasz, ze to absolutny top motoryzacyjny takze przestan sie zgrywac i przyznaj, ze zyles w delikatnym bledzie pare lat. :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •