Reklama
Strona 1167 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1676671067111711571165116611671168116911771217 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,491 do 17,505 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #17491
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak już się tak mocno irytujesz to przynajmniej zweryfikuj sobie regulamin na podstawie którego masz stopować ludzi, a nie na podstawie uczuć czy twojego wkurwienia
    ps. dobrze, że w kadrze nie ma chyba, kobiet bo co miesiąc byłaby fala
    Pisanie głupot, trollowanie, robienie burdelu - paragraf zawsze się znajdzie miły panie, do tego dodamy recydywę z innych tematów i voila. Nie bądź maskotem, on dobrze nie skończył.

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha czyli ją czytać nie umiem no to huj idź w giuliette jak ci się podoba
    Chociaż jakbym miał sedana szukać za ok 30k to chyba bym szedł w jakiegoś zadbanego lexusa/infiniti, ogólnie prędzej coś japonskiego, może Saab.......
    Infiniti to hehe, powodzenia. Raz, że za 30k to nic nie kupi, dwa, że może i tam trochę części z Nissana pasuje, ale do takiego G35 to może co najwyżej tuleja tu i tam, a cała reszta zajebie kosztami. Lexus można, bo do 30k kupisz IS250 w jakimś tam stanie, chociaż lepiej szukać pierwszej generacji albo GSa drugiej generacji w tym budżecie. Nie zmienia to faktu, że to już auta specjalnej troski i wydatki idą w tysiące rocznie, jak nie dziesiątki tysięcy jak akurat się coś posypie.

    Saaba nie skomentuję, bo tu trzeba być świrem i to mocnym. Blacha? Koroduje i to dość poważnie. Silniki? Fajne, podatne na mody, ale również o dość niskiej trwałości i drogich częściach, dodajmy do tego jeszcze coraz mniej speców od Saaba, bo po prostu nie mają już co naprawiać. Saab jest dla fanatyków, a tych jest coraz mniej, bo te auta nie oferują niczego ponadprzeciętnego i dlatego właśnie częściej kończą na złomie niż w rękach pasjonaty.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-07-2021, 08:08

  2. #17492
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Infiniti to hehe, powodzenia. Raz, że za 30k to nic nie kupi, dwa, że może i tam trochę części z Nissana pasuje, ale do takiego G35 to może co najwyżej tuleja tu i tam, a cała reszta zajebie kosztami. Lexus można, bo do 30k kupisz IS250 w jakimś tam stanie, chociaż lepiej szukać pierwszej generacji albo GSa drugiej generacji w tym budżecie. Nie zmienia to faktu, że to już auta specjalnej troski i wydatki idą w tysiące rocznie, jak nie dziesiątki tysięcy jak akurat się coś posypie.

    Saaba nie skomentuję, bo tu trzeba być świrem i to mocnym. Blacha? Koroduje i to dość poważnie. Silniki? Fajne, podatne na mody, ale również o dość niskiej trwałości i drogich częściach, dodajmy do tego jeszcze coraz mniej speców od Saaba, bo po prostu nie mają już co naprawiać. Saab jest dla fanatyków, a tych jest coraz mniej, bo te auta nie oferują niczego ponadprzeciętnego i dlatego właśnie częściej kończą na złomie niż w rękach pasjonaty.
    no w sumie zapomnialem ze to ma byc auto ktore sie nie jebie xdddd
    z infiniti racja, tak wypalilem a potem sprawdzilem jak to wyglada
    wiec zostaje w sumie tylko lexus

  3. Reklama
  4. #17493
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kurwa ja tak kojarzyłem po twoich postach, ze saab 93 to zajebisty wybór xd

  5. #17494
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no raczej wersja areło i mozna jezdzic

  6. #17495
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no ale jaki sens kupować ałto którego już nie produkują?xd
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  7. #17496
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa ja tak kojarzyłem po twoich postach, ze saab 93 to zajebisty wybór xd
    Zajebisty jeśli jesteś pojebany tak jak np. ja i chciałbyś coś innego. Dla normalnego człowieka ta marka nie powinna w ogóle być brana pod uwagę.

  8. #17497
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Haha kurwa a ja mówiłem wszystkim, ze saab zajebisty

  9. #17498
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Haha kurwa a ja mówiłem wszystkim, ze saab zajebisty
    to dobrze, mechanicy zarobiom
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  10. #17499
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ale to ogólnie prawda tylko auto wymaga trochę więcej troski niż a4 w 1.9tdi

  11. #17500
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    to je ałto fajne
    Wybór samochodu.-img_20210720_202439.jpg
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #17501

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    witam torgi

    generalnie srednio znam sie na samochodach, nigdy nie przywiazywalem do tego wagi, jedyne co potrafie to zadbac w srodku / na zewnatrz a tak to samochod ma mi jezdzic i tyle dla mnie

    chce zakupic nowy samochodzik z uwagi na powiekszenie rodziny, poki co 2+1 wiec zwykly sedan jest ok

    zalezy mi na w miare dobrym roczniku zeby nie wymieniac go do 5 lat - mozecie polecic pare sztuk?

    budzet fajnie byloby zamknac sie w 30k, nie mam zadnych wymagan co do marki / silnikow bo po prostu sie nie znam, bazuje na tym co wyczytam na otomoto czy innych portalach motoryzacyjnych wiec generalnie jestem elastyczny co do wszystkiego

  13. #17502
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    bierz dacie tani, prosty, raczej bezawaryjny no i żadnej suczki na nią nie złapiesz to też na + jeśli chcesz przy obecnej foczce zostać pzdr
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #17503
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zapomniany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    witam torgi

    generalnie srednio znam sie na samochodach, nigdy nie przywiazywalem do tego wagi, jedyne co potrafie to zadbac w srodku / na zewnatrz a tak to samochod ma mi jezdzic i tyle dla mnie

    chce zakupic nowy samochodzik z uwagi na powiekszenie rodziny, poki co 2+1 wiec zwykly sedan jest ok

    zalezy mi na w miare dobrym roczniku zeby nie wymieniac go do 5 lat - mozecie polecic pare sztuk?

    budzet fajnie byloby zamknac sie w 30k, nie mam zadnych wymagan co do marki / silnikow bo po prostu sie nie znam, bazuje na tym co wyczytam na otomoto czy innych portalach motoryzacyjnych wiec generalnie jestem elastyczny co do wszystkiego
    Powodzenia z wkładaniem wózka do sedana. Poza tym do 30k i jak najmłodszy to sedanów praktycznie nie ma, to nie ta klasa samochodów.

    Mając taki budżet celujesz w maks rocznik 2012, może 2013 w przypadku paru modeli. Ja bym szukał kombi, bo zapakować się na wakacje z wózkiem i innymi pierdołami będzie ciężko do mniejszego auta.

    Jednym z najlepszych wyborów będzie Octavia II z końca produkcji z 1.6 MPI i z LPG. Wsadzisz tam wszystko (nawet do liftbacka, ale kombi i tak preferowane), silnik łyka LPG jak mało który i jest bardzo prosty, zatem tani w naprawach. Ogólnie całe auto jest proste i tanie do ogarnięcia, nie gnije - bardzo solidny wóz dla kogoś, kto szuka narzędzia do latania z A do B.

  15. #17504

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Wezmę sobie radę z sedanem do serca, poobczajam octavię w takim razie, dziękuję

  16. #17505
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    przy 2+1 sedan daje rade ale nie jest to specjalnie wygodne
    jak nie lubisz zmieniac aut a planujesz drugie dziecko to lepiej od razu wjechac w cos wiekszego

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •