Reklama
Strona 1134 z 1245 PierwszaPierwsza ... 13463410341084112411321133113411351136114411841234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16,996 do 17,010 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #16996
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No coz gust jak dupa kazdy ma swuj Ja tylko stwierdzilem, ze dla chlopaka nie ma ratunku
    Inna rzecz, ze a4b8 ma w chuj potencjal na zostanie przyszlym rydwanem mlodziezy wpierdolu z blokowisk i wszelkich polakow robakow, ktorzy wlasnie chca podkreslic swoje bogactwo samochodem za 30 tysiecy Mam wrazenie, ze kazdy osiedlowy koksu ma marzenie kupic sobie poliftowe a4b8 (nie mam nic do mrozka to pewnie tylko zbieg okolicznosci bo to normalny uzytnik). No, ale cos musialo w koncu zastapic e36, e46 czy golfa piontke gti w dizlu i imo a4b8 ma w chuj potencjal na to tylko jeszcze jest kapeczke za drogie. Jak bedzie tak chodzic po jakies 18-22 tysie.
    Ono nie ma potencjału, ono już się nim stało. B8 jest od chuja na ulicach, dużo więcej niż sławnego B5/B5FL. Właśnie Audi zastąpiło w dużej mierze BMW, najpierw było to A4B6, potem B7 (ciągle chyba top3 jeśli chodzi o auta używane w PL, o ile nie top1), a teraz na ostrej piździe wchodzi B8.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co prawda totalnie inny rodzaj samochodow, ale no coz.. Nic do a4b8 nie mam. Poza tym, ze jest absurdalnie nudnym do porzygania samochodem, jakby mi kolo tego pasata b piatke postawili to jeden chuj dla mnie by bylo, ktorym mam jechac.
    Najlepsze jest to, że mrozek mówił, że on do Passata się nie przekona, bo ma niesmak po B5, zapewne dlatego, że stał się synonimem januszerki. W tym samym momencie chce kupić B8, które właściwie już też nim jest, bo ta januszerka od B5 ma ciutkę więcej kasy i po prostu kupuje droższe auta, a B8 jest kurwa wręcz w idealnym pułapie cenowym, a do tego Audi, nie VW!
    Dodatkowym lol factorem jest tutaj fakt, że B8 ma ultra chujowe benzyny i janusze to wiedzą, a więc znowu kupują diesle XD Tak jak B5 mieli w dieslu, bo ropa była tańsza w chuj od Pb (przypominam lata ~2005-2010), tak teraz też mają diesle, tym razem "Bo panie, wiesz pan, te tefefesi to chujowe so, psujo się, a dizelek jak zawsze dobry, w końcu panie audi nie? to taki lepsiejszy folkswagen hehe no, tego ten. Wychylylybymy somsiedzie, ha!?"

    Zapewniam, że Paski B7 i B8 są absolutnie niejanuszowe, co najwyżej kojarzą się z autami służbowymi, ale tutaj i tak prym wiodą Skody. Ostatnie dwie generacja Passata totalnie nie kojarzą się z niczym negatywnym i są po prostu do bólu poprawnymi autami dla przeciętnego ziomka, który ceni sobie atuty grupy VAG.

    W ogóle odkryłem już dlaczego B7 nam się przez 2 miesiące nie chciało sprzedać XD Chuj, że może ciutkę za drogo wystawiony był, bo zawsze mógł zadzwonić typ z propozycją parę tysi niższą i by mógł zostać wysłuchany. Nie dzwonił nikt, NIKT. Teraz już wiem, że to dlatego, bo B8 zastąpiło Passata jako typowy wóz do pokazania się na osiedlu, tym razem i dla Janusza i Sebusia. No nikt nie chce uczciwego B7 z zajebistym wyposażeniem, którego nie ma tak ze 75% B8 z szybami na korbkę. Jak B5FL sprzedawaliśmy, to klient się szybko znalazł i nawet nie negocjował, ale to było w 2016 roku i cena niższa. W okolicach 30k Passat jest niesprzedawalny, bo po chuj mieć MY2012 z prawdziwym przebiegiem, jak można w tej samej kasie mieć B8 z 2008 roku z nalotem 250kkm (osiąganym już trzeci raz, #pdk). Wybór jest logiczny i nie jest nim VW.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 26-03-2021, 10:11

  2. #16997
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ekspert ile jadu wylal, ale jestem dumny
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #16998
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zawsze mnie to bolało, że p0lak nie potrafi docenić nic poza jebanymi teutońskimi produktami i do tego jeszcze pluje pierdoląc, że nie kupuje się aut na F albo że Alfa to hehe na lawecie tylko może jeździć.
    Tfu na tych ograniczonych cymbałów i w ogóle wszystkich kierujących się motoryzacyjnymi stereotypami.

    Największa beka z tego, że ogólnie p0lak patriota husarz nienawidzi zazwyczaj Niemców (i to tak kurwa mocno nienawidzi), ale autko niemieckie pryma sort panie somsiedzi, najlepsiejsze. Miałem kiedyś Forda to panie się psuł cały czas, ale to hamerykańskie jest, to Mondeło jebane noooo (fun fact - Mondeo jest kurwa niemieckie XDDD, to tak jakby ktoś nie wiedział).

    Szanuję dziadków, co kupowali i kupują Toyoty czy Hondy z salonu, bo oni przynajmniej nie zdradzają swoich przekonań co do naszych zachodnich sąsiadów. Owszem, Japonia wraz z Trzecią Rzeszą waliła nas na pizdę (no Japonia nie bezpośrednio, ale jednak to był wróg), ale jednak u nas nikt nie mówi, że nienawidzi Japończyków czy coś, a z Niemcami jest inaczej.

    p0lak to w ogóle powinien jeździć kurwa Polonezem, bo jest bardziej polski niż Polski Fiat (w końcu 125p i 126p to bezpośrednie konotacje z Włochami), chociaż i tak kurwa podłogę ma ze 125p, a budę projektował Włoch, no ale kurwa niech już będzie, że to polskie auto. Niemieckim powinien gardzić, tak samo francuskim (jebani kolaboranci i tchórze w końcu) i włoskimi (największy sojusznik Hitlera, który idealnie potem się ustawił, cwaniaki jak chuj, większe niż p0laki więc jebać ich tym bardziej), w sumie też hiszpańskimi (Seat to teraz VAG, kiedyś ścisła współpraca z Fiatem, a dodatkowo Hiszpania też była faszystowska więc jebać ich).
    Amerykańskie też powinni jebać, bo USA nas rucha od zawsze i jebać ich, tylko polska tarcza antykrakietowa! No ale dużo p0laków klaska uszami, że USA nas największy sojusznik więc może to jest opcja, jeździć amerykańskimi autami.

    Kurwa, od jutra zarządzam import całego chujstwa z cop-arta do wielgiej b0lzgi! Jeździjmy rozjebanymi Taurusami i Crown Victoriami, Blazerami i innymi Tahoeami! Hurra, wielki sojusz, wielki alajens z juesofej!

    To by było jakieś, nie powiem.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 26-03-2021, 12:28

  5. #16999
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Objerzałem te dwie A3, jednak faktycznie o wiele fajniejsze fotele są w tej droższej:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a...-ID6DEr3s.html

    I tak, malowany prawy tylni błotnik, prawe tylne drzwi, lewy przedni błotnik i wymieniona szyba czołowa - wszystko w ASO.
    Nie zejdą niżej niż 57000 i mogą dorzucić koła zimowe. Z tego co patrzyłem moim laickim okiem to klocki hamulcowe do wymiany, więc to kolejny dodatkowy koszt. Już sam nie wiem :D
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  6. #17000
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jeśli było to malowane, czytaj miernik pokazuje tak do 400 mikronów, to pewnie obcierki parkingowe, dość standardowe - narożniki. Nie ma się co bać jeśli wygląda to ok, nie ma fuszerki w postaci chujowego malowani, zacieków czy jakichś nierówności. Jakby tam była szpachla, to ja bym w tej cenie podziękował, bo nigdy nie wiesz co się z tym będzie działo za jakiś czas. Szyba to akurat norma.

    Klocki to tam chuj. Ogólnie cena no nie jest niska, ale w sumie dość standardowa i nie ma realnych podstaw do obniżki - w końcu już 900 zł ci zeszli na te klocki i w sumie wymianę wszystkich płynów, a więc czego jeszcze chcesz? No nie da się z taką argumentacją kłócić.

    Krótka piła - bierzesz albo nie, oni frajera zawsze znajdą dlatego w chuju mają jakieś negocjacje z Maciusiem z torga.
    Jak się zafiksowałeś na sedana, to będzie ciężko znaleźć coś lepszego.

  7. #17001
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No właśnie w jednym miejscu powiedzial nawet 700 mikronów i to już sporo mi sie wydawało
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  8. #17002
    Avatar Atakowany Panek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    557
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ma ogrzewanie postojowe, ja mam u siebie i mi w zimę robi robotę, tylko gdzieś kluczyk wjebalem i nie mogę zdalnie :(

  9. #17003
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szanuję dziadków, co kupowali i kupują Toyoty czy Hondy z salonu, bo oni przynajmniej nie zdradzają swoich przekonań co do naszych zachodnich sąsiadów. Owszem, Japonia wraz z Trzecią Rzeszą waliła nas na pizdę (no Japonia nie bezpośrednio, ale jednak to był wróg), ale jednak u nas nikt nie mówi, że nienawidzi Japończyków czy coś, a z Niemcami jest inaczej.
    Wszystkie japonskie auta pod kazdym wzgledem moga niemieckim autom ciągnąć gałe.

  10. #17004
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie w jednym miejscu powiedzial nawet 700 mikronów i to już sporo mi sie wydawało
    No to już jest pociągnięte szpachlą na pewno. Co prawda cienko i nie powinno być z tym problemów, ale nigdy nie wiesz jak to zostało zrobione. Ja bym se dał spokój, bo poprawianie potem takich napraw jest drogie i nie daje żadnej gwarancji. W tej cenie to już jest spora wada.

    A ta srebrna nie była wolna od przygód blacharskich? Bo w takim wypadku bym to rozważył poważnie. @Shooterq ;

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystkie japonskie auta pod kazdym wzgledem moga niemieckim autom ciągnąć gałe.
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    To, że nowe Subaru są obiektywnie chujowe i nie mają już żadnej karty przetargowej, nie oznacza, że inne też.

    Poza tym patrząc wstecz było bardzo wiele aut japońskich, które kopały dupę każdemu swojemu konkurentowi pod wieloma względami. Wśród tych aut była chociażby Impreza GC, ale i kolejne generacje. Potem oczywiście wszystkie auta zaczęły mieć 4x4 i Subaru nie ogarnęło, że została im wytrącona z ręki mocna karta przetargowa. No ale wiesz jak to jest, oni dalej mają w Polsce ceny w euro XDDD

    Już nawet nie wspomnę, że najbardziej perfekcyjne auto w historii zostało zrobione przez Toyotę za kwotę miliarda dolarów w końcówce lat 80. LS400 to majstersztyk, który zaorał niemieckie auta ze swojego segmentu w USA, co było od samego początku celem Toyoty. Sorry, to jest fakt, tak samo jak to, że Camry do dzisiaj jest najlepiej sprzedającym się autem w USA i jest tak już od prawie 30 lat.

  11. #17005
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ta srebrna 100% oryginał lakier. No u niej jest wszystko na plus oprócz tych jebanych foteli xd
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  12. #17006
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    fotele wymien

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    które kopały dupę każdemu swojemu konkurentowi pod
    land cruiser na przyklad nie ma konkurencji

  13. #17007
    Boruciarz

    Domyślny

    Mozesz sobie pierdolic co tam chcesz ale te kurwa tojotki, nissanki, mazdzinki, mitsubisie i inne scierwa to niemieckim autom mogą lizac rure.
    I to jest kurwa obiektywne.

    A i w pizdzie mam kategorie bezawaryjnosci. Bo pewnie beda rowno.
    Po prostu niemieckie samochody sa lepsze, szybsze, bardziej dopracowane, lepiej wygladaja i sa na pewno wygodniejsze.
    I nie jest to generalizowanie.

    Japonskie auta kupują jacys totalni przyjebancy i dorabiają ideologie do swojej niekompetencji. Cos im sie tam wydaje, cos im tam ktos powiedzial i oto w garazu stoi jakis jebany przeplacony nowotwór. Oczywiscie wybrany niby swiadomie ale jak chuj bezrefleksyjnie

  14. #17008
    Cinson

    Domyślny

    akurat jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, to taki is trujeczka > f30, a4 b8

  15. #17009
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fotele wymien


    land cruiser na przyklad nie ma konkurencji
    Dwa razy tak ode mnie.
    @Shooterq ; ta srebrna gituwa, fotele to chuj w dupę, tamte też są wygodne, a zmienić można. Masz wymieniony rozrząd, ori lakier i 8k mniejszą cenę, bo pewnie zejdą na 49k.

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mozesz sobie pierdolic co tam chcesz ale te kurwa tojotki, nissanki, mazdzinki, mitsubisie i inne scierwa to niemieckim autom mogą lizac rure.
    I to jest kurwa obiektywne.

    A i w pizdzie mam kategorie bezawaryjnosci. Bo pewnie beda rowno.
    Po prostu niemieckie samochody sa lepsze, szybsze, bardziej dopracowane, lepiej wygladaja i sa na pewno wygodniejsze.
    I nie jest to generalizowanie.

    Japonskie auta kupują jacys totalni przyjebancy i dorabiają ideologie do swojej niekompetencji. Cos im sie tam wydaje, cos im tam ktos powiedzial i oto w garazu stoi jakis jebany przeplacony nowotwór. Oczywiscie wybrany niby swiadomie ale jak chuj bezrefleksyjnie
    XD

    Chłop odklejony, nie słuchajcie go, bo widać, że nie wie co mówi.

    Cytuj Cinson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    akurat jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, to taki is trujeczka > f30, a4 b8
    W ogóle IS > 3er, A4 czy C klasa. Każda generacja.

    I to jest hehe "obiektywne", bo Lexus:
    -jest spoko pod kątem blacharskim (lepszy od jebanego Mercedesa i trochę lepszy od BMW, od Audi wiadomo - ciut gorzej, tutaj mowa o gen. I i II, teraz się wszyscy poprawili),
    -wygoda na tym samym poziomie, to wszystko nie są auta nastawione na luksus a na mix osiągów i wygody,
    -osiągi bardzo dobre, co prawda mały wybór silników, ale są przynajmniej zajebiste. Nie ma diesli poza drugą generacją, ale tego jako minus nie zaliczam, jedynie przyczyniło się to znacząco do popularności tych aut w ich czasach (teraz hybryda to wiadomo, bardziej na czasie),
    -wygląd: no japierdole, pierwszy IS to jest mistrzostwo, drugi też jest bdb, trzeci też nie ma się czego wstydzić,
    -awaryjność: Lexus tutaj wypada świetnie, dużo lepiej niż rywale i to jest fakt.

    No ogólnie jest zajebisty i to widać po cenach. Dobry pierwszy IS z końca produkcji to jest minimum 20k, a z 2JZ to i 30k kosztują na luzie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 26-03-2021, 14:46

  16. #17010
    Avatar galaczek
    Data rejestracji
    2020
    Położenie
    pokuj gracza
    Posty
    1,270
    Siła reputacji
    4

    Domyślny

    witam, po 20 dniach na otomoto sprzedała się toyotka rav4, dokładnie ta w której wyjebało wtryski tego feralnego dnia pozdro:) nowe ałtko niedługo

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •