Reklama
Strona 1133 z 1245 PierwszaPierwsza ... 13363310331083112311311132113311341135114311831233 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16,981 do 16,995 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #16981
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zawsze tak jest :| jedyny plus że ta droższa jest z fv to chociaż 2% nie muszę płacić, ale to nadal jeszcze przekracza założenia, zobaczymy do ilu będą skłonni zejść. No chyba że ta za 50 będzie oki, chociaż w niej fotele wyglądają gorzej, tzn na takie płaskie, pewnie mniej wygodne (chyba że to tylko takie złudzenie)
    Bo to są inne fotele. Ta czarna ma wnętrz S-Line z kubełkowymi fotelami, które mają wysuwane podparcie udowe plus bardzo ważną regulację wysokości frontu siedziska, tzw. kołyskę. To jest kurwa niebo a ziema te fotele, nie ma w ogóle porównania.

    Do tego czarna rok młodsza i 27kkm nalotu mniej, stąd wysoka cena. Jak za 55k puszczą, to ja bym brał, bo jest lepsza od tamtej częstochowskiej, plus masz rękojmię od handlarza jakby coś grubego wyszło do roku od zakupu.

    Przy tym przebiegu i standardowym serwisie ASO nie powinno tam być żadnych niespodzianek. Normalne auto poleasingowe jakich tysiące, większość z nich się trzyma nieźle. Do 220-250kkm nie spodziewałbym się problemów, ze skrzynią również, bo latała raczej większość tras więc nie powinna być zmęczona. Zmienić wszystkie płyny, w tym olej w skrzyni i powinno być oke.

  2. #16982
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    plus masz rękojmię od handlarza jakby coś grubego wyszło do roku od zakupu.
    to ważne.

  3. Reklama
  4. #16983
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo to są inne fotele. Ta czarna ma wnętrz S-Line z kubełkowymi fotelami, które mają wysuwane podparcie udowe plus bardzo ważną regulację wysokości frontu siedziska, tzw. kołyskę. To jest kurwa niebo a ziema te fotele, nie ma w ogóle porównania.

    Do tego czarna rok młodsza i 27kkm nalotu mniej, stąd wysoka cena. Jak za 55k puszczą, to ja bym brał, bo jest lepsza od tamtej częstochowskiej, plus masz rękojmię od handlarza jakby coś grubego wyszło do roku od zakupu.

    Przy tym przebiegu i standardowym serwisie ASO nie powinno tam być żadnych niespodzianek. Normalne auto poleasingowe jakich tysiące, większość z nich się trzyma nieźle. Do 220-250kkm nie spodziewałbym się problemów, ze skrzynią również, bo latała raczej większość tras więc nie powinna być zmęczona. Zmienić wszystkie płyny, w tym olej w skrzyni i powinno być oke.
    I jeszcze webasto ma, do pełni szczęścia brakuje tylko dachu panoramicznego który miała ta z Częstochowy, no ale już nie wymyślam :D ta wersja też jest spoko
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  5. #16984
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to ważne.
    No kurwa lepiej mieć jak nie mieć. Oczywiście co z tym zwojuje to inna para kaloszy, ale taki handlarzo-komis może pójść na ugodę żeby nie jebać się w sądach.

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I jeszcze webasto ma, do pełni szczęścia brakuje tylko dachu panoramicznego który miała ta z Częstochowy, no ale już nie wymyślam :D ta wersja też jest spoko
    Dach panoramiczny to pizda i chuj - lepiej nie mieć, mniej potencjalnych problemów. Ta opcja jest zajebista, naprawdę niewiele jej brakuje, szczególnie, że rzeczywiście ma to jebane webasto, które jest kozackie. Sprawdź czy działa.

    Teraz spojrzałem, że ta srebrna ma zmieniony już rozrząd. To jest jakieś 2k, czarna na pewno nie ma, bo interwał to 210kkm i skoro do końca była w ASO (a była, bo ostatni wpis marzec 2020, tegoroczny pewnie niezrobiony, bo stoi już u handlera), to ma jeszcze fabryczny. Ja bym się nie srał, jeszcze rok można na tym oblatać do tych ~200kkm i potem zmienić bez nerwów.

  6. #16985
    Boruciarz

    Domyślny

    mam nadzieje ze ci sie cos solidnie zjebie w tym fokusku i bede mial okazje cie wysmiac i wyjebac na kopach

  7. #16986
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ja też mam taką nadzieję

  8. #16987
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mam nadzieje ze ci sie cos solidnie zjebie w tym fokusku i bede mial okazje cie wysmiac i wyjebac na kopach
    XD

    Wtedy nie będę konwersował z tobą, tylko z twoim szefem misiu kolorowy. No ale to by już musiało być coś w kurwę grubego, np. jakby mi zaczęło jebać w środku i znalazłbym tam np. gówno Bogdanka albo zgubioną godność Bora, która zaczęła się rozkładać.

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja też mam taką nadzieję
    ty lepiej miej nadzieję, że przeżyjesz kolejny rok zapierdalania, ew. kolejne miesiące bez roboty jak do tego dojdzie.

  9. #16988
    Boruciarz

    Domyślny

    To bys kurwa dopiero narobil xddddd
    Szeryf to by cie na jeszcze wiekszych kopach wyjebal xddd
    I to przekonanie ze szeryfowie takich autohousow kiedykolwiek w ogole rozmawiaja z jakimis robakami xd

  10. #16989
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To bys kurwa dopiero narobil xddddd
    Szeryf to by cie na jeszcze wiekszych kopach wyjebal xddd
    I to przekonanie ze szeryfowie takich autohousow kiedykolwiek w ogole rozmawiaja z jakimis robakami xd
    Mądrego to i dobrze posłuchać. Szef tam przelicza ile po zmianie kursu euro ma Forester kosztować, a nie będzie się jakimiś rękojmiami zajmował, tfu, jebać skurwysynów biedaków, trzeba było nowego XVa kupować, najlepiej 1.6.

  11. #16990
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak jak mowilem
    Jezeli ktos jest na tyle pozbawiony stylu i dobrego smaku zeby jezdzic np e46 bedac doroslym, swiadomym czlowiekiem to nie ma dla niego ratunku
    Takze niech chlop kupuje to a4 czy co tam bylo polecane z nalotem 500kkm i bedzie szczesliwy. Samochody przeciez trzeba wybierac tak zeby wlascicielowi sie podobaly po prostu, reszta kryteriow to tam chuj
    Mówisz mi o stylu w samochodzie którego przód wygląda jakby ktoś mu zajebał z dwóch stron patelnią i grill wyskoczył do przodu.
    Ciężko czasami naprawdę zrozumieć że samochód może się z wyglądu nie podobać? Bo ten przód to niestety ale jest w niej tragiczny jak dla mnie, gdzie tył jest jeszcze okej a przodu za nic nie zaakceptuje w tym modelu.
    Już z dwojga złego wolę szukać tego a4b8 bądź leona niż kupić samochód który z zewnątrz za nic mi się nie podoba
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  12. #16991
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,881
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mówisz mi o stylu w samochodzie którego przód wygląda jakby ktoś mu zajebał z dwóch stron patelnią i grill wyskoczył do przodu.
    Ciężko czasami naprawdę zrozumieć że samochód może się z wyglądu nie podobać? Bo ten przód to niestety ale jest w niej tragiczny jak dla mnie, gdzie tył jest jeszcze okej a przodu za nic nie zaakceptuje w tym modelu.
    Już z dwojga złego wolę szukać tego a4b8 bądź leona niż kupić samochód który z zewnątrz za nic mi się nie podoba
    No tak jak pisalem
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #16992
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mówisz mi o stylu w samochodzie którego przód wygląda jakby ktoś mu zajebał z dwóch stron patelnią i grill wyskoczył do przodu.
    Ciężko czasami naprawdę zrozumieć że samochód może się z wyglądu nie podobać? Bo ten przód to niestety ale jest w niej tragiczny jak dla mnie, gdzie tył jest jeszcze okej a przodu za nic nie zaakceptuje w tym modelu.
    Już z dwojga złego wolę szukać tego a4b8 bądź leona niż kupić samochód który z zewnątrz za nic mi się nie podoba
    Proste, ma się dla cb podobać.

    Opisałem parę postów temu z czego się w większości przypadków bierze kult niemieckich aut w Polsce i dlaczego włoskie i francuskie są opluwane (i nie, nie chodzi tutaj o awaryjność, która jest bujdą na resorach).

  14. #16993
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,881
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Kupuj to a4b8 za 35k i esa nie beda ci jakies frajery z forum mowic czym masz jezdzic
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #16994
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,687
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    normalnie gosciu wjezdzaj a4b8 fajna furka, przynajmniej laski pod remiza beda leciały na blache
    wgl sugerowanie, ze jakis fabia albo ctiroen > audi
    nie wchodze tu wiecej

  16. #16995
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,881
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No coz gust jak dupa kazdy ma swuj Ja tylko stwierdzilem, ze dla chlopaka nie ma ratunku
    Inna rzecz, ze a4b8 ma w chuj potencjal na zostanie przyszlym rydwanem mlodziezy wpierdolu z blokowisk i wszelkich polakow robakow, ktorzy wlasnie chca podkreslic swoje bogactwo samochodem za 30 tysiecy Mam wrazenie, ze kazdy osiedlowy koksu ma marzenie kupic sobie poliftowe a4b8 (nie mam nic do mrozka to pewnie tylko zbieg okolicznosci bo to normalny uzytnik). No, ale cos musialo w koncu zastapic e36, e46 czy golfa piontke gti w dizlu i imo a4b8 ma w chuj potencjal na to tylko jeszcze jest kapeczke za drogie. Jak bedzie tak chodzic po jakies 18-22 tysie.





    Co prawda totalnie inny rodzaj samochodow, ale no coz.. Nic do a4b8 nie mam. Poza tym, ze jest absurdalnie nudnym do porzygania samochodem, jakby mi kolo tego pasata b piatke postawili to jeden chuj dla mnie by bylo, ktorym mam jechac.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •