Reklama
Strona 1131 z 1245 PierwszaPierwsza ... 13163110311081112111291130113111321133114111811231 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16,951 do 16,965 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #16951
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No na żywo pewnie w chuj lepiej ale zdjęcie takie że wygląda to jak najgorsza eko skura 2.50 za metr
    dokładnie, fotograf amator płakał, jak wywoływał
    nie mój styl, ale tu w środku dnia w najmocniejszym słońcu zdjęcia poszły no i zamiast fajnej brązowej skórki jest sierotka karotka
    nic.

  2. #16952
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jebane wiesniaki pozbawione stylu i poczucia dobrego smaku
    Wam to tylko jezdzenie golfem i jebanym audi do konca zycia pozostaje w ogole nie dziwi, ze stolica mody sa wlochy, a nie jakas zapyziala polska czy niemcy ehh
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #16953
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jebane wiesniaki pozbawione stylu i poczucia dobrego smaku
    Wam to tylko jezdzenie golfem i jebanym audi do konca zycia pozostaje w ogole nie dziwi, ze stolica mody sa wlochy, a nie jakas zapyziala polska czy niemcy ehh
    te, te, te bez takich, nie mój styl, ale nie powiedziałem, że brzydkie bo pewnie na żywo nawet wpada w oko, ale według mnie po prostu za duży kontrast, nie każdy lubi takich wyrazistych kolorów na tle czerni - poza tym jak pisałem, do pełnej oceny dopiero na żywo.

    mogłem porównać z jakimś Tipo czy Fabią #pdk, a nie zrobiłem tego
    nic.

  5. #16954
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jebane wiesniaki pozbawione stylu i poczucia dobrego smaku
    Wam to tylko jezdzenie golfem i jebanym audi do konca zycia pozostaje w ogole nie dziwi, ze stolica mody sa wlochy, a nie jakas zapyziala polska czy niemcy ehh
    ale tu chodzi o pragmatyzm no kurwa nie chcesz z wczasów wracać na lawecie to to zniszczy wypoczynek i alfa na złom pzdr
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  6. #16955
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dajcie mi lepiej alfette z v8

  7. #16956
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Co tu się odpierdala, halo halo, spokojnie.

    Giulietta ma jeden kurwa podstawowy problem - nie dostaniesz deski w innym kolorze jak czarny. W takiej 159 miałeś kremową deskę, do tego kremowe skóry, ładny bordowe lakier i essa, jedna z najlepszych konfiguracji ever. A w Guliettcie to chuj w dupę, takie brązowe skóry wyglądają średnio z czarnym wnętrzem niestety, ratunkiem są klasyczne czerwone obicia, ale też trudno Giuliettę z czerwoną skórą znaleźć - niestety.

    No i Boro zdający sobie sprawę, że QV za 40k już się izi dostanie XD No dostanie, bo te auta mają już ponad 10 lat, czasu nie oszukasz. Co nie zmienia faktu, że kurewsko mocno Giulietty trzymają cenę i poniżej 30k trudno kupić coś sensownego, no może poza dieslem z dużym nalotem. Ja naprawdę od dawna myślę nad Giuliettą, ale nie widzi mi się wydawać 30k za gołego T-Jeta z 2011 roku...

  8. #16957
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takiej 159 miałeś kremową deskę, do tego kremowe skóry, ładny bordowe lakier i essa, jedna z najlepszych konfiguracji ever
    Nie mozna bylo tak skonfigurowac 159. Podobnie bylo z kolorem białym i srebrnym. Wlosi mowili nie i chuj.

  9. #16958
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ktoś mu zabierze kiedyś dostęp do tego działu czy dalej będzie pierdolił o tych fabiach
    dobrze że civic z 87 roku za 23k nie był jeszcze wciskany

  10. #16959
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tylko czekałem aż ktoś mi rzuci propkę alfy ale torgowica nigdy nie zawodzi.
    Co z tego że ona jest ładna w środku jak to coś z zewnątrz wygląda jak ja po alkoholu (niedojebany)?
    Dla mnie to z zewnątrz po prostu nie wygląda i taki samochód mógłbym ewentualnie dostać za free po czym w trybie natychmiastowym go ojebać.
    To jest tylko i wyłącznie moja opinia ale ten samochód z zewnątrz jest po prostu paskudny XD
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  11. #16960
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zna ktoś może ludzi z https://jaksprawdzacauta.pl/ ?
    Do tego Audi z Częstochowy mam 4h drogi, sam się chuja znam na mechanice więc musiałbym znajomego mechanika angażować + paliwo + czas to chyba bym wolał zapłacić te 250 zł za sprawdzenie samochodu tym typkom, tylko pytanie czy takie coś będzie legitne w miarę?
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  12. #16961
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko czekałem aż ktoś mi rzuci propkę alfy ale torgowica nigdy nie zawodzi.
    Co z tego że ona jest ładna w środku jak to coś z zewnątrz wygląda jak ja po alkoholu (niedojebany)?
    Dla mnie to z zewnątrz po prostu nie wygląda i taki samochód mógłbym ewentualnie dostać za free po czym w trybie natychmiastowym go ojebać.
    To jest tylko i wyłącznie moja opinia ale ten samochód z zewnątrz jest po prostu paskudny XD
    no i musisz mieć ryj jak master i dasz radę się wozić jak cfel
    pzdr
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #16962
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko czekałem aż ktoś mi rzuci propkę alfy ale torgowica nigdy nie zawodzi.
    Co z tego że ona jest ładna w środku jak to coś z zewnątrz wygląda jak ja po alkoholu (niedojebany)?
    Dla mnie to z zewnątrz po prostu nie wygląda i taki samochód mógłbym ewentualnie dostać za free po czym w trybie natychmiastowym go ojebać.
    To jest tylko i wyłącznie moja opinia ale ten samochód z zewnątrz jest po prostu paskudny XD
    No tak jak mowilem
    Jezeli ktos jest na tyle pozbawiony stylu i dobrego smaku zeby jezdzic np e46 bedac doroslym, swiadomym czlowiekiem to nie ma dla niego ratunku
    Takze niech chlop kupuje to a4 czy co tam bylo polecane z nalotem 500kkm i bedzie szczesliwy. Samochody przeciez trzeba wybierac tak zeby wlascicielowi sie podobaly po prostu, reszta kryteriow to tam chuj
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #16963
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mozna bylo tak skonfigurowac 159. Podobnie bylo z kolorem białym i srebrnym. Wlosi mowili nie i chuj.
    Jak kurwa nie były jak takie widziałem przynajmniej parę razy? A srebrny i biały to w jakim sensie? Bo jak najbardziej od kurwy tych aut jest w tych kolorach.

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktoś mu zabierze kiedyś dostęp do tego działu czy dalej będzie pierdolił o tych fabiach
    dobrze że civic z 87 roku za 23k nie był jeszcze wciskany
    Dobra utkaj tam, bo spóźniłeś się o parę stron w dyskusji.

    A Civic to było piękne jajeczko w oryginale w najmocniejszej wersji i to z klimą. Jakby dzisiaj mi je ktoś oferował w tip top stanie za ok. 17k (taką kwotę też podawałem wtedy, mówiąc, że 23 to jednak przesada), to bym bez wahania kupił. Niestety nikt tego nie zrobi, bo tych aut jest kurwa w Polsce może kilka i są kurewsko rzadkie, a w oryginale to już w ogóle. Ładne jajko w oryginale to przynajmniej z 6k i mówimy tutaj o kaszlącym 1.3, ew. 1.5.

    Nie ma co zakłamywać rzeczywistości, to auto jest tak samo warte uwagi jak np. Accordy Coupe czy Legendy, a z innych marek np. pierwsze generacje Celici czy chociażby słynne Corolle KE70, które czasami się pojawiają. Oczywiście jest jeszcze Civic IV, tzw. żelazko, który też osiąga już odpowiednio wysokie ceny za dobre egzemplarze, ale jednak jajko ma szerszą gamę silnikową i prowadzi się jeszcze lepiej od poprzednika. Wersje z D16 to skurwysyńskie rakiety, 125 albo 160 koni w aucie, który waży 900 kg, ma w pełni niezależne zawieszenie i bardzo nisko umieszczony środek ciężkości. Już nie wspomnę o kolejnej generacji i o wersjach EK4 i Type-R, ale to już chyba wiadomo o co chodzi.

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zna ktoś może ludzi z https://jaksprawdzacauta.pl/ ?
    Do tego Audi z Częstochowy mam 4h drogi, sam się chuja znam na mechanice więc musiałbym znajomego mechanika angażować + paliwo + czas to chyba bym wolał zapłacić te 250 zł za sprawdzenie samochodu tym typkom, tylko pytanie czy takie coś będzie legitne w miarę?
    Bierz ich w ciemno, cena jest spoko i działają w okolicy. Ja bym ci mógł to pojechać obejrzeć, bo mam godzinę do Czewy, ale wyjdzie cię to taniej może 150 zł, a nie powiem ci wielu rzeczy, które mogą być istotne, typu nie znajdę ci każdej ryski na aucie, bo nie jestem aż tak pojebany, a oni raczej powinni. Nie zmienia ta faktu, że w tym aucie pewnie cudów nie ma i wystarczy obejrzeć je z grubsza, obmierzyć miernikiem, przejechać się i wjechać na diagnostyczną. Jakbyś był zainteresowany to daj znać, ale ja to i tak dopiero w weekend będę wolny, no i może w piątek też @Shooterq ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-03-2021, 09:32

  15. #16964
    Boruciarz

    Domyślny

    chuj mnie boli co widziałeś.
    mowie tylko ze nie dalo sie skonfigurowac bordowego, srebrnego i białego z jasną deską (mówie o tej co ja mialem, pewnie pamietasz). O ile fotele mogly byc, to total beige nie mozna bylo i calkiem kurwa slusznie.
    w bmw jak se klient chce kupic niebieskiego z czerwoną skórą to maja to w pizdzie i nasz klient nasz pan, ale wlosi mowili nie i chuj bo to brzydkie jest i nie bedzie pan tak jezdzic.

  16. #16965
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuj mnie boli co widziałeś.
    mowie tylko ze nie dalo sie skonfigurowac bordowego, srebrnego i białego z jasną deską (mówie o tej co ja mialem, pewnie pamietasz). O ile fotele mogly byc, to total beige nie mozna bylo i calkiem kurwa slusznie.
    w bmw jak se klient chce kupic niebieskiego z czerwoną skórą to maja to w pizdzie i nasz klient nasz pan, ale wlosi mowili nie i chuj bo to brzydkie jest i nie bedzie pan tak jezdzic.
    Że białego i srebrnego z kremową deską nie, a to ok, takiego to rzeczywiście nie widziałem. Ale bordowe z kremowym wnętrzem były na 100%, tylko teraz nie jestem pewien co do kremowej deski, ale skóry na pewno.

    Swoją drogą blokowanie kremowej deski do bordowego lakieru to jest XD Przecież to jedno z lepszych połączeń.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •