Reklama
Strona 1130 z 1245 PierwszaPierwsza ... 13063010301080112011281129113011311132114011801230 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16,936 do 16,950 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #16936
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale Byku ma NC, a NC jest kurwa ogromne. Jakby wsiadł do NA to japierdole, pewnie robiłby zimnego łokcia z obu stron naraz XD

  2. #16937
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przepraszam bill gejt ty kurwo PRZESTANIESZ MNIE SLEDZIEC???

    Wybór samochodu.-screenshot_2021-03-23-wybor-samochodu-strona-1694-1-.jpg
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #16938
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Micheliny chce kupić do rozjebundy wartej 18k, co za łeb XD

  5. #16939
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Mexeminor ;
    Te 35k to nie jest sztywna kwota, zawsze te 5k mogę dołożyć jeśli faktycznie będzie warto jednak wolałbym nie przekroczyć granicy 40k bo kobieta mnie zje XD

    Co do samego Passata to odpada przez moje "chore" uprzedzenie do passata b5 i choćby skały srały nie umiem się do niego przekonać.
    Po prostu zaczynam się powoli rozglądać za nowym samochodem w kwocie 35k (ostateczność 40k) żeby się przesiąść z tej swojej e46.
    Co do wyposażenia to na pewno pójdzie w górę bo bmka to przedlift bez mpaka, szukałem pod kątem silnika m54b30 w czasach gdzie miałem gówno znajomość na temat wyposażenia bmw więc każdy zakup będzie dla mnie przeskokiem w wyposażeniu.
    A4B8 to nie jest sztywny wybór tylko problem jest taki że większość samochodów albo nie podoba mi się z zewnątrz albo wewnątrz gdzie a4 mnie jednak urzekło.
    Tak samo wersja kombi nie jest sztywnym wyborem, po prostu a4b8 podoba mi się w kombi.
    Tak naprawdę warunkiem jest samochód który ma 5 drzwi
    Przy czym chociażby A3 8P 5drzwi mi się ni kurwy nie podoba

    Plus najchętniej chciałbym coś z VAG'a zeby razem ze swoją śmigać tam i uwdzie na spoty plus niczego oprócz audi, bmw, mercedesa praktycznie nie akceptuje XDD
    Ostatnio zmieniony przez mroz3k1 : 23-03-2021, 21:29
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  6. #16940
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Mexeminor ;
    Te 35k to nie jest sztywna kwota, zawsze te 5k mogę dołożyć jeśli faktycznie będzie warto jednak wolałbym nie przekroczyć granicy 40k bo kobieta mnie zje XD

    Co do samego Passata to odpada przez moje "chore" uprzedzenie do passata b5 i choćby skały srały nie umiem się do niego przekonać.
    Po prostu zaczynam się powoli rozglądać za nowym samochodem w kwocie 35k (ostateczność 40k) żeby się przesiąść z tej swojej e46.
    Co do wyposażenia to na pewno pójdzie w górę bo bmka to przedlift bez mpaka, szukałem pod kątem silnika m54b30 w czasach gdzie miałem gówno znajomość na temat wyposażenia bmw więc każdy zakup będzie dla mnie przeskokiem w wyposażeniu.
    A4B8 to nie jest sztywny wybór tylko problem jest taki że większość samochodów albo nie podoba mi się z zewnątrz albo wewnątrz gdzie a4 mnie jednak urzekło.
    Tak samo wersja kombi nie jest sztywnym wyborem, po prostu a4b8 podoba mi się w kombi.
    Tak naprawdę warunkiem jest samochód który ma 5 drzwi
    Przy czym chociażby A3 8P 5drzwi mi się ni kurwy nie podoba

    Plus najchętniej chciałbym coś z VAG'a zeby razem ze swoją śmigać tam i uwdzie na spoty plus niczego oprócz vaga, bmw, mercedesa praktycznie nie akceptuje XDD
    Ja bym pojebał te niemieckie rozjebundy i se poszukał do 40k Giulietty QV. Pierdolnięcie ma boskie, wygląda do dzisiaj jak nowy model, jest piękna z zewnątrz i w środku.

    A zloty VAGa to rakowisko jak chuj, pojedziesz se na zlot z forum Alfaholików i dostaniesz orgazmu. Ba, pojedziesz na Forza Italia do Warszawy i pewnie jak ładne fotki zrobisz, to cię nawet wpuszczą na teren Pałacu i se wystawisz furkę w akompaniamencie najlepszych włoskich furek ever. Mówię całkowicie serio, społeczność Alfy Romeo jest w miarę dojebana, a nie jak VAGiniarze czy kurwa Beemiarze, 3/4 to jebane dzbany, którzy nie uznają innych marek i brandzlują się do tych swoich parchów wyplakowanych i ojebanych na szybkości quick detailerem z dodatkiem spermy kolegi. Tfu, jebać.

    Miałem E39, miałem jebane B5FL i nawet chciałem, naprawdę chciałem jakieś zloty pozaliczać (bo ładne miałem te autka, no ładne), poznać ludzi, pooglądać se auta. Jak posiedziałem trochę na forach, to kurwa zwątpiłem i na żaden zlot nigdy nie pojechałem, bo bałbym się, że resztka szarych komórek mi tam wyparuje.
    Jak się trochę posiedzi wśród alfistów to no wiadomo, są też dzbany, ale może niecałe 50% to zjeby, reszta jest całkiem oke i nie pluje jadem na każdą inna markę, a więc jest ogromny proges względem "fanów" niemieckich aut.

    A jak już się usrałeś na Niemcy, to se poszukaj W204. Świetne auto pod niemalże każdym względem, weźmiesz se 2.1 CDI w automacie i wyjebane jaja ogólnie, dużo lepszy silnik niż VAGowe TDI i do tego super automacik. Wisienką na torcie jest całkiem dojebana społeczność Mercedesa w Polsce - dużo starszych typów, którzy w chuj ogarniają mechanikę i znają swoje auta od podszewki. Jest januszerka, wiadomo, ale na czilku i bez spin, bez durnego tuningu, mało jest gleb, germanów i innego chujstwa, więcej stockowych fur w super stanie. Musisz tylko omijać spierdoleńców od Beczek i Baleronów, bo te zjeby najczęściej są tak zafiksowani na "legendzie" tych parchów, że można ochujeć z ich pierdolenia o tych wiadrach rdzy. Nie polecam, miałem dwa W124 i się z tym niestety spotkałem nie raz.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-03-2021, 21:39

  7. #16941
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym pojebał te niemieckie rozjebundy i se poszukał do 40k Giulietty QV
    Do 40k giulietta qv i chuj.
    Do 40k

  8. #16942
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,341
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    jak to wyglada jak gowno przestan xD

  9. #16943
    Boruciarz

    Domyślny

    Dobra, jakby cos z tym qv mex nie pierdoli. Da sie.

  10. #16944
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XDDDDDDDDDDDDDDDDD

    To są normalne ceny. Co ty porównujesz, auto ściągane bezpośrednio z Niemiec do takiego, co już jest w Polsce. 11k euro, dodaj wszystkie opłaty i po obecnym kursie wychodzi to ~53-55k, bliżej tej górnej granicy, bo przecież czas, paliwo itd. Rzeczywiście, 35k vs 55k to żadna różnica XD

    Zanim zaczniesz, że to było 2 lata temu - to kurwa nieistotne, bo wtedy to przedlifty też kosztowały te ~35k. Już mówiłem - ceny aut używanych poszły w górę i dlatego te audi kosztują mniej więcej tyle samo co 2 lata temu, niestety takie są realia. Kupowałeś auto jak Euro było stosunkowo tanie i ceny używek na normalnym poziomie. Wtedy wyszło cię ono pewnie maks 50k po wszystkich opłatach i kosztach, teraz takie samo, z tego samego rocznika itd., wyjdzie tyle samo albo drożej.

    To tak jakbyś mu pierdolił, że se 2 lata temu kupowałeś mieszkanie po 5k za metr i żeby nie dał się zrobić na te pojebane ceny 6,5k XDDDDD Zejdź na ziemię, proszę cię.

    I owszem, nie każde 10+ letnie auto musi mieć 300kkm, ale diesel w VAGu zazwyczaj tyle ma, to jest spokojnie 8 na 10 przypadków, bo w Niemczech mało jest cepów, którzy kupują te silniki do wożenia się ~15-20kkm rocznie. Nie będę wnikał czy ten twój ma oryginalny przebieg, bo może ma, ale to jest wyjątek. My mieliśmy dwa Passaty, które po 3 latach miały 182 i 190kkm i to są najczęstsze przebiegi, które taki diesel robi w 3-5 pierwszych latach, jak ma go właściciel, który kupuje samochód do kręcenia kilometrów. Potem to się często zmienia i auto zaczyna robić po ~30kkm - to wszystko dodaje się do tych ~300-350kkm po 10 latach w Niemczech i to są wartości najczęściej spotykane.

    PS A ci "jebnięci" ludzie ze Śląska kupują tutaj po tyle auta, bo, uwaga - TO NAJGĘŚCIEJ ZALUDNIONY REGION TEGO CHLEWU OSRANEGO GÓWNEM I LOGICZNYM JEST, ŻE CENY BĘDĄ TUTAJ NAJWYŻSZE. Zawsze były, zawsze będą, to raz. Dwa, że wstawiłem kilka aut, gdzie zostały niedawno zrobione bardzo drogie naprawy i ludzie chcą odzyskać chociaż część inwestycji, które wykorzysta nowy właściciel.
    Poza tym powodzenia w kupieniu podobnych wersji wyposażenia i stanu aut w innych rejonach Polski taniej. Powodzenia kurwa, naprawdę życzę.



    No jak Yaris przeszedł, to Fabia tym bardziej. Poza tym co ona wybrzydza? Jak taka do przodu, to niech se zarobi drugie 50k i kupi coś nowego albo nie wiem, Audi A1 (które swoją drogą też jest opcją z 1.0 pod maską, ale nie wiem czy za 50k już się dostanie) czy coś innego premium.

    Poza tym Fabia III jest naprawdę ładnym autem, a w wersji Monte Carlo miażdży konkurencję. Jakby ją posadzić jeszcze z 3 cm niżej i dać cal albo dwa większą felgę, to kurwa - miód w tej klasie aut.
    Przedlifty wtedy tez kosztowaly w przedziale 27-35, a nawet 40k, zalezy od stanu, przebiegu i wyposazenia rzecz jasna.

    Dobra, z tą ceną i kursem masz racje jak najbardziej, mea kulpa

    Ale kurwa na litosc, po co kupowac 12~ letniego diesla z przebiegiem ponad 300k gdzie trzeba zainteresowac sie imbusem, byc moze pompa, turbo i wtryski tez beda blizej konca co generuje duze koszty na dodatek z srednim wyposazeniem.

    Kosztow napraw Ci nigdy nikt nie zwroci, jak masz szczescie to faktycznie ktos przystanie na twoje argumenty i zaplaci ta kwote ktora masz w ogloszeniu, a rownie dobrze moze byc tak ze bedzie wisiec i wisiec i tylko problem na glowie bo auto bedzie stalo pod blokiem miesiacami.

    Gdybym ja mial taki budzet i mial pchac sie w a4 to wolalbym sie wstrzymac, kupic mlodszego polifta za jakies 45-50k~ nie zjezdzonego, japa tez troche swiezej wyglada az milej sie patrzy.

    PS. chuja sie znam, wiem

  11. #16945
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Micheliny chce kupić do rozjebundy wartej 18k, co za łeb XD
    Jakie kurwa micheliny debilu. Wklejam bo jak tylko napisalem "ludzik miszelin" to momentalnie mi sie wyswietlaja opony miszelin bo pierdolony bil gejs nas sledzi.
    Ja w zyciu innych gum niz Pirelli nie zaloze do mojego samochodu.

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym pojebał te niemieckie rozjebundy i se poszukał do 40k Giulietty QV. Pierdolnięcie ma boskie, wygląda do dzisiaj jak nowy model, jest piękna z zewnątrz i w środku.

    A zloty VAGa to rakowisko jak chuj, pojedziesz se na zlot z forum Alfaholików i dostaniesz orgazmu. Ba, pojedziesz na Forza Italia do Warszawy i pewnie jak ładne fotki zrobisz, to cię nawet wpuszczą na teren Pałacu i se wystawisz furkę w akompaniamencie najlepszych włoskich furek ever. Mówię całkowicie serio, społeczność Alfy Romeo jest w miarę dojebana, a nie jak VAGiniarze czy kurwa Beemiarze, 3/4 to jebane dzbany, którzy nie uznają innych marek i brandzlują się do tych swoich parchów wyplakowanych i ojebanych na szybkości quick detailerem z dodatkiem spermy kolegi. Tfu, jebać.

    Miałem E39, miałem jebane B5FL i nawet chciałem, naprawdę chciałem jakieś zloty pozaliczać (bo ładne miałem te autka, no ładne), poznać ludzi, pooglądać se auta. Jak posiedziałem trochę na forach, to kurwa zwątpiłem i na żaden zlot nigdy nie pojechałem, bo bałbym się, że resztka szarych komórek mi tam wyparuje.
    Jak się trochę posiedzi wśród alfistów to no wiadomo, są też dzbany, ale może niecałe 50% to zjeby, reszta jest całkiem oke i nie pluje jadem na każdą inna markę, a więc jest ogromny proges względem "fanów" niemieckich aut.

    A jak już się usrałeś na Niemcy, to se poszukaj W204. Świetne auto pod niemalże każdym względem, weźmiesz se 2.1 CDI w automacie i wyjebane jaja ogólnie, dużo lepszy silnik niż VAGowe TDI i do tego super automacik. Wisienką na torcie jest całkiem dojebana społeczność Mercedesa w Polsce - dużo starszych typów, którzy w chuj ogarniają mechanikę i znają swoje auta od podszewki. Jest januszerka, wiadomo, ale na czilku i bez spin, bez durnego tuningu, mało jest gleb, germanów i innego chujstwa, więcej stockowych fur w super stanie. Musisz tylko omijać spierdoleńców od Beczek i Baleronów, bo te zjeby najczęściej są tak zafiksowani na "legendzie" tych parchów, że można ochujeć z ich pierdolenia o tych wiadrach rdzy. Nie polecam, miałem dwa W124 i się z tym niestety spotkałem nie raz.
    Jak ktos jest w miare dorosla osoba i pasuje mu jezdzenie e46 i nadal jest nastawiony na niemieckie samochody, ktore mu sie podobaja to zapewne nie bedzie jezdzil Alfa.
    W ogole skonczcie z tymi osranymi fiatami bo od 10 stron jedno i to samo jeszcze ktos pomysli, ze to jakies sensowne i dobre auta sa. xD Chuja prawda. Prawda jest taka, ze kupi ta Alfe i mu sie zjebie dwa dni po zakupie max. I do tego sa drogie w utrzymaniu. I wybor czesci mniejszy. Nie ma co sie pakowac w to pzdr

    Jak ktos lubi i preferuje to
    Wybór samochodu.-image-1080x720.jpg

    To pewnie nie bedzie chcial jezdzic tym
    Wybór samochodu.-163795868_1146364709119733_3886389491060578877_n.jpg
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-03-2021, 23:18
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #16946
    Boruciarz

    Domyślny

    Czesci i zamiennikow akurat jest od chuja ale polecam od razu brac x 2

  13. #16947
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czesci i zamiennikow akurat jest od chuja ale polecam od razu brac x 2
    No tak bo czy to jakas alfa czy fiat to jeden chuj i pewnie wahacz czy hamulec z tipo idealnie pasuje do takiej giuliety na bank temu tak jest
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #16948
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ale tak szczerze to wnętrze tej giulietty na tym zdjęciu wygląda jak jakiś fiat stilo 2003 carrot edition

  15. #16949
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale tak szczerze to wnętrze tej giulietty na tym zdjęciu wygląda jak jakiś fiat stilo 2003 carrot edition
    Chyba cie pojebalo jak ta braz skurka wyglada jak siodlo po moim dziadku na ktorym ujezdzalem bora stara
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #16950
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba cie pojebalo jak ta braz skurka wyglada jak siodlo po moim dziadku na ktorym ujezdzalem bora stara
    No na żywo pewnie w chuj lepiej ale zdjęcie takie że wygląda to jak najgorsza eko skura 2.50 za metr

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •