Reklama
Strona 111 z 1245 PierwszaPierwsza ... 11611011091101111121131211612116111111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,651 do 1,665 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1651

    Notoryczny Miotacz Postów lolekk jest teraz offline
    Avatar lolekk
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,277
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a co Ty chcesz szukać fajnego?
    Wchodzisz na ogłoszenie - i jak ktoś praktycznie nic nie napisał o autku to możesz od razu odrzucić, albo ewentualnie dzwonisz i sie wypytujesz i wtedy oceniasz czy w ogóle warto jechać.
    Potem oględziny, to wiadomo jak procedura

    po ogłoszeniu, to możesz tylko zobaczyć, czy ktoś jest kompletnym debilem - milion błędów ort., ewentualnie wyselekcjonować auta po paliwie, przebiegu. Bo nawet te zdjęcia co wstawiają to zazwyczaj nie oddają stanu faktycznego.
    Więc - dzwonic i sprawdzać na żywo
    ----
    a co do np skody, auto, jak auto, jak spełnia Twoje wymagania i jest w dobrym stanie, to dlaczego nie?
    http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=285856&type=sigpic&dateline=1315062585

  2. #1652

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    45
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Wyglad wygladem, mi osobiscie bardziej podoba sie Yaris ale o gustach sie nie dyskutuje. Znajomy polecil mi Peugeot 206/207 w Dieslu ; co o tym myslicie?
    Cos w ten desen:
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...geot?logcode=p
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...13sl?logcode=p

  3. Reklama
  4. #1653
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ale nie za takie pieniadze, zwariowales, ze chciales dawac 2,5k funtow za peugeota z 2006 roku. szukaj sobie jakiegos golfa 4, sa tanie i dobre, jeszcze Ci troche kasy zostanie

  5. #1654

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    45
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    To az tak wielka kasa za 8-letnie auto ze znosnym przebiegiem?

  6. #1655
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Matka ma możliwość kupna auta do jeżdżenia po mieście, a że mało co znam się na autach, chcę Was zapytać o opinię, zanim pojechałbym ewentualnie do mechanika na przegląd.

    Suzuki Swift III
    Rok produkcji: 1999
    Benzyna
    1000 cm3
    Bezwypadkowy
    Przebieg poniżej 100.000 KM
    Drugi właściciel

    Cena: 1500 po znajomości.

    Chodzi mi o ogólną opinię dot. tego samochodu.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 16-12-2014, 11:13

  7. #1656
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Matka ma możliwość kupna auta do jeżdżenia po mieście, a że mało co znam się na autach, chcę Was zapytać o opinię, zanim pojechałbym ewentualnie do mechanika na przegląd.

    Suzuki Swift III
    Rok produkcji: 1999
    Benzyna
    1000 cm3
    Bezwypadkowy
    Przebieg poniżej 100.000 KM
    Drugi właściciel

    Cena: 1500 po znajomości.

    Chodzi mi o ogólną opinię dot. tego samochodu.
    jak przebieg prawdziwy to tylko sprawdzić w mechaniora ile trzeba włożyć i jak nie ma dramatu to brać, szkoda, że od 96 składali ja tylko na węgrzech a nie japonii ale to chyba i tak nie ma tragedii
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #1657
    Avatar EliteSonGGo
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Tomaszów Maz
    Posty
    572
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Audi A4B5 sedan <--- nadaje się jako pierwszy samochód? Ciężkie to w utrzymaniu? Awaryjność? Przy odpowiadaniu prosiłbym otagować mnie.
    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ze 2-3 lata temu szedlem ulica i jakis cwel wylal na mnie chyba cala wanne przez okno(dodam, ze bylo chyba dosc podobnie pogodowo jak teraz[zima]). Nie powiem zeby mnie to specjalnie bawilo. Nie sadze tez by mu sie to oplacalo bo wybilem mu okno.

  9. #1658
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj EliteSonGGo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Audi A4B5 sedan <--- nadaje się jako pierwszy samochód? Ciężkie to w utrzymaniu? Awaryjność? Przy odpowiadaniu prosiłbym otagować mnie.
    @EliteSonGGo

    Dużo zależy od tego jaki planujesz mieć silnik i napęd (ośka czy quattro). Z drozszych rzeczy w tym samochodzie to wahacze a tak to chyba bez tragedii jesli chodzi o koszta utrzymania. Blacha ocynk wiec rdzewiec nie powinno. Na TWoim miejscu brałbym avanta bo przynajmniej wlozysz cos do bagaznika (choc i tak nie za duzo) no i niech Cie nie zdziwi ilosc miejsca z tylu. Wydawać by się mogło, że powinno go tam być dość sporo, jak to w sedanie, ale jest inaczej.

    Koniec koncow polecam a4 b5

    jak chcesz wiedziec wiecej to pytaj - jako uzytkownik a4b5 chetnie odpowiem
    Ostatnio zmieniony przez Mebleusz : 16-12-2014, 19:37

  10. #1659
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Co do A4 to tak jak kolega wyżej polecam. Znajomy ma tylko, że w silniku 1.6 wiadomo demonem prędkości w połączeniu z tą budą nie jest ale założył do niej gaz i tanio się tym porusza.. Zależy z jakim też silnikiem szukasz bo co do kosztów to właśnie on odgrywa największą rolę. Przez te parę lat użytkowania nie spotkała go żadna większa awaria :) Moim zdaniem b5 to to bardzo dobry wybór :)

    @EliteSonGGo
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 16-12-2014, 19:52

  11. #1660
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co sadzicie o tym modelu merca i o tym silniku 2.2 cdi? Awaryjne?
    http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=773520
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  12. #1661
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co sadzicie o tym modelu merca i o tym silniku 2.2 cdi? Awaryjne?
    http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=773520
    Silniki dobre, ale zdecydowanie lepszy w tym modelu jest stary, dobry 2.5D.

    Okularnik jest bdb, większy od W124 i świeższy jeśli chodzi o wygląd. Niestety blacha rdzewieje i nic na to się nie poradzi, pod tym względem W124 jest o niebo lepszy. Sam miałem okazję kupić W210 2.5D w bdb stanie technicznym, ale niestety buda była już dość konkretnie zżarta i na pewno wymagałaby inwestycji liczonej w minimum 2000zł.

    Celowałbym jednak w W124 - takie moje zdanie.

  13. #1662
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, taka sprawa:
    Z przyczyn losowych musiałem na razie zrezygnować z kupna mojej nowej superbryki i przełożyć to na wiosnę, a na razie czeka mnie przesiadka do czegoś tańszego i oszczędniejszego niż Galant. Interesowałem się na razie jakimiś Corsami, Punciakami itd - byleby jeździło - ale istnieje niestety prawdopodobieństwo, że będę musiał w tym przebiedować trochę dłużej niż parę miesięcy i chciałbym jednak kupić coś, co chociaż w małym stopniu będzie mi się podobało. Do tego ten samochód - jeśli uda się kupić Camaro/Firebirda, oddam młodszemu bratu, który latem będzie robił prawko, także wspólnie ustaliliśmy, że celujemy w coś ciekawszego niż Renault Twingo ;p W naszym (a raczej moim ;d) budżecie najbardziej spodobały nam się Honda Civic V coupe i Toyota Paseo.
    Możecie coś powiedzieć o tych autach? Którym lepiej się zainteresować? Bardziej leży mi chyba Civic, bo większy, 5 miejsc (wiem, że umowne), w środku dużo ciekawszy, ale boję się trochę tego samochodu, bo wystarczy spojrzeć na aktualne oferty sprzedaży, żeby wiedzieć, kto tym jeździ i co się z tymi autami dzieje. Civic podobno niezniszczalny i tani w użytkowaniu, prawda to?
    Przy Paseo mogę z kolei liczyć na trochę młodszy samochód ale już naprawdę mały i ciasny. O Toyotce poczytałem trochę w necie i ma bardzo dobrą opinię, macie jakieś doświadczenia z nią?
    I jak z osiągami obydwu tych aut? Które da więcej frajdy z jazdy?

  14. #1663
    Mexeminor

    Domyślny

    Paseo to bardzo ciekawe auto, rzadko spotykane (właściwie w ogóle). Silnik 1.5 jest okej, pali okej, niezawodny jak wszystkie stare tojotowskie. Buda nie gnije (Civic to wiadomo jak leci).

    Ogólnie brałbym Toyotę, bo to po prostu bezpieczniejsza i ciekawsza opcja.

  15. #1664
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jakie polecilibyscie auto dla mamy xD 20-30 tys
    Ona daleko nie jeździ, auto raczej małe, miejskie, ekonomiczne, ale trochę damskie. Tylko nie takie małe typu smart czy fiesta, ale też nie np. Audi a4 czy coś bo to takie mało kobiece. W sensie podajcie parę modeli, silniki itp to później

  16. #1665
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie polecilibyscie auto dla mamy xD 20-30 tys
    Ona daleko nie jeździ, auto raczej małe, miejskie, ekonomiczne, ale trochę damskie. Tylko nie takie małe typu smart czy fiesta, ale też nie np. Audi a4 czy coś bo to takie mało kobiece. W sensie podajcie parę modeli, silniki itp to później
    @wampiirr ;
    W kolejności jakie ja bym wybierał dla mojej mamy :D
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm (120 KM, 150 KM)
    Volvo S40 (1.6D lub 2.0D)
    Mazda 3 w sedanie jako tako sie prezentuje co do silników to ciężko powiedzieć.
    Ostatnio zmieniony przez Bubuch : 24-12-2014, 21:04

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •