Reklama
Strona 11 z 1245 PierwszaPierwsza ... 91011121321611115111011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #151
    Mexeminor

    Domyślny

    w quattro się nie pakuj nawet, bo to są koszta jak coś siądzie. I nie mówimy tu o drobniakach.

    Bierz Golfa/Octavię w 1.9TDI (najlepiej 110 koni) i ciesz się dobrym autem.

    A4 B6 nie na Twoje pienądze, w dobrym stanie za tyle będzie trudno coś znaleźć.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 10-02-2014, 19:46

  2. #152
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Jerem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szybka piłka
    szukam wygodnego, ekonomicznego, dobrze prowadzącego się kombiaka z dość żwawym silnikiem (chodzi tu bardziej o przyśpieszenie, a nie o prędkość max) za około 20 tyś (18-22 powiedzmy). myślałem o a4 b6 z napędem na 4 koła, silnik 1.9 tdi, ale sądzę, że mogą być lepsze opcje. wolałbym auto bardziej wygodne i użyteczne, niż do "zapie*dalania". za czym się rozglądać, co omijać, bo mówiąc szczerze z większymi autami do tej pory miałem mało do czynienia, tylko z mondeo moich rodziców, którego na 100% nie chce :D
    Mitsubishi galant?
    Dlaczego Focusy mają takie wzięcie? ;o

    O dzięki za odp. a jakiś najbardziej polecany silnik. 1.6b? Czemu kombi tańsze od hatchbacka?
    Ostatnio zmieniony przez nightmarer121 : 10-02-2014, 21:45
    :)

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mitsubishi galant?
    Dlaczego Focusy mają takie wzięcie? ;o
    bo są tanie, wygodne, przecietnie awaryjne i w prowadzeniu w swojej klasie chyba najlepsze?

    #no i nie brzydkie (kwestia gustu)
    Ostatnio zmieniony przez ~Qacper~ : 10-02-2014, 21:39

  5. #154
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Quattro nie jest drogie w utrzymaniu pod warunkiem że się kupi zadbany samochód.
    Jedyny problem to że z tyłu troche inne zawieszenie no i non stop 4 opony trzeba kupować takie same a nie że założysz na przód inne a na tył inne.

  6. #155
    Avatar Jerem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawka
    Wiek
    29
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    akurat na utrzymanie jestem w stanie trochę kasy przeznaczyć, jeżeli trzeba, choć jak każdy wolałbym wydawać mniej. a jechałem a6 allroadem mojej kuzynki, i to po prostu jeździ cudnie, stad moje spojrzenie na audi na pierwszym miejscu, ale jak już mówiłem, dłużej niż jeden dzień z większymi autami do czynienia nie miałem, więc wolę zapytać kogoś bardziej obeznanego w temacie. co do golfa, to golf jest moim zdaniem po prostu za mały. chce aut, którego nie będę sprzedawał trochę czasu, a nie zmieniał co chwilę, więc wole przygotować się na to, że będzie potrzebne większe, do tego zwykle na wakacje jeżdżę autem, stąd duży bagażnik itd.

  7. #156
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Jerem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    akurat na utrzymanie jestem w stanie trochę kasy przeznaczyć, jeżeli trzeba, choć jak każdy wolałbym wydawać mniej. a jechałem a6 allroadem mojej kuzynki, i to po prostu jeździ cudnie, stad moje spojrzenie na audi na pierwszym miejscu, ale jak już mówiłem, dłużej niż jeden dzień z większymi autami do czynienia nie miałem, więc wolę zapytać kogoś bardziej obeznanego w temacie. co do golfa, to golf jest moim zdaniem po prostu za mały. chce aut, którego nie będę sprzedawał trochę czasu, a nie zmieniał co chwilę, więc wole przygotować się na to, że będzie potrzebne większe, do tego zwykle na wakacje jeżdżę autem, stąd duży bagażnik itd.
    A8 D2 jak masz dużo kasy na utrzymanie :P bo awaria może Cie zniszczyć.. jeden amortyzator to koszt około 1600zł z tego co się orientuje ;p
    ale jak trafisz na dobry egzemplarz to Ci się odwdzięczy :) mega wygodny samochód z klasy premium.. świetnie wyposażony i do tego wyglądem zabija z tym, że spalanie też oczywiście nie małe bo poniżej 12l ciężko zejść
    ale takie "w granicach rozsądku" i normalności jest A6 C5 wg mnie najlepsze wyjście, z silnikiem 1.8T (tylko dbaj o turbinkę bo jak padnie to nie wiem ile wyjdzie regeneracja/wymiana i boję się nawet myśleć :D) lub 2.4 (mile widziany gaz) jeżeli chodzi o benzynę lub 1.9 TDI jeżeli wolisz ropee :)
    Ostatnio zmieniony przez Pyroflames : 10-02-2014, 23:03

  8. #157
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Quattro nie jest drogie w utrzymaniu pod warunkiem że się kupi zadbany samochód.
    Jedyny problem to że z tyłu troche inne zawieszenie no i non stop 4 opony trzeba kupować takie same a nie że założysz na przód inne a na tył inne.

    a czy to nie jest tak, ze w polsce jest nakaz, by wszystkie opony byly takie same?

    No i ogolnie caly post jest bezsensu, bo w sumie mozemy tak komentowac kazdy egzemplarz 'xxx nie jest drogie w utrzymaniu pod warunkiem ze sie kupi zadbany samochod'

  9. #158
    Avatar Danci
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    948
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Na osi jedynie takie same trzeba, a przód / tył mogą być różne.

  10. #159

    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Opole
    Posty
    82
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nowy semestr się zaczyna i muszę wybrać jakieś autko żeby dojeżdzać i mam dylemat które. Ceny w miarę podobne. Nie chodzi w sumie o konkretny samochód, tylko o model, wybrałem te co wydawały mi się najlepsze z danego modelu z moimi możliwościami finansowymi:
    1) http://otomoto.pl/volkswagen-golf-st...C32183416.html

    2) http://otomoto.pl/opel-corsa-cosmo-C31813847.html

    3) http://otomoto.pl/opel-astra-bezwypa...C32116581.html

    które kupilibyście i dlaczego te i dlaczego nie inne? proszę o pomoc, bo na autach się prawie wgl nie znam

  11. #160
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ja bym brał Golfa ale ten przebieg to raczej cofany i to sporo xd

    Corsa nowsza no ale Golf ładniejszy xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #161
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    astra jesli czasem jezdzisz w dluzsze trasy i zabierasz wiecej osob
    jak tylko do dojezdzania po miescie to corsa bo nowsze autko
    golfie v w tej cenie to nic dobrego

  13. #162
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    No Golf ma za mały przebieg cofane pewnie w huj ;P Corsa najnowsza ale niezbyt ładna. Zależy kto co lubi xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  14. #163
    Avatar Danci
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    948
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co do Golfa to też wydaje mi się, że mocno cofany. Cena dość mała, więc ostrożnie bym podchodził. Jak przeglądałem oferty piąteczek to tak 20 ~ koła to średnio było.

  15. #164
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj everybody_lies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nowy semestr się zaczyna i muszę wybrać jakieś autko żeby dojeżdzać i mam dylemat które. Ceny w miarę podobne. Nie chodzi w sumie o konkretny samochód, tylko o model, wybrałem te co wydawały mi się najlepsze z danego modelu z moimi możliwościami finansowymi:
    1) http://otomoto.pl/volkswagen-golf-st...C32183416.html

    2) http://otomoto.pl/opel-corsa-cosmo-C31813847.html

    3) http://otomoto.pl/opel-astra-bezwypa...C32116581.html

    które kupilibyście i dlaczego te i dlaczego nie inne? proszę o pomoc, bo na autach się prawie wgl nie znam
    Szczerze, to zadnego bym nie bral z w/w. Przebieg Gulfa raczej nie realny, a do Opli mam uraze. Moze Honda Civic 7 gen? Bardzo przyjemne auto jeśli chodzi o takie podchodzące w deseń miejskich. W miare ekonomiczne i ładne.
    Aha, polecam tylko silniki benzynowe, bo tylko te są od hondy. Diesel 1.7 jest od Opla.

  16. #165
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jeśli posiadasz taki budżet to może warto zainteresować się sprowadzeniem samochodu z Niemiec? Dużo taniej cię wyniesie +1,5k~ za przetłumaczenie i te papierki, tak więc za te 15 tysi miałbyś naprawdę autko cud-miód wypieszczone w niemieckich warunkach bez dziur.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •