Reklama
Strona 1055 z 1245 PierwszaPierwsza ... 555559551005104510531054105510561057106511051155 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 15,811 do 15,825 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #15811
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Najlepiej zrobisz jeśli weźmiesz s90.
    A już tak najlepiej najlepiej to jak weźmiesz u mnie. zapraszam
    No powiem dla ciebie Macieg, że ja przy tych cenach wolałbym se dopłacić 10k do BMW. No chyba, że zdradzisz nam jaką przewagę ma nad BMW Volvo, sam jestem ciekaw.

  2. #15812
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Chodzi o to ,że lepiej żeby Klient wziął 5. 5 nowa bez przebiegu ale 190km za 190 z wyposazeniem jak S90. S90 za 200 ale 240 konne i z 10k przebiegu.
    Pytanie czy znacie wady takiego Volva, ja sie nie znam kompletnie na tej marce. Zawsze jak ktoś chciał kupić suva volvo to dawalismy jazdę próbną X3 lub X5 i zapominal o szwedzkiej marce.
    Ale tu mam Klienta na dystans i nie wiem co moze byc chujowego w Volvo, na pewno osbluga multimediow prostsza w bmw.

  3. Reklama
  4. #15813
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Volvo zawsze miało chujowe spasowanie elementów we wnętrzu i w sumie sama ich jakość była dyskusyjna. Nie wiem jak z tymi nowymi, ale nie wydaje mi się żeby było lepiej niż w BMW.

    Powtórzę jeszcze raz - Volvo kiedyś się wyróżniało bezpieczeństwem i solidnymi, pięciocylindrowymi silnikami. Obecnie bezpieczeństwo w każdej marce poszło bardzo do przodu, a samo Volvo zrezygnowało z pięciu garów na rzecz 4. To solidne auta, ale na chwilę obecną nie wyróżniają się niczym, a dalej muszą konkurować z wielką niemiecką trójką. Obecnie przestali być konkurencyjni cenowo, co jeszcze jakiś czas temu miało miejsce.
    Zauważalnym na pierwszy rzut oka plusem są nieźle wycenione wersje Polestar (w stosunku do eMek czy AMG i eSek).

    W sumie zbawienne może być dla nich szybkie odejście od diesli i oferowanie każdego modelu w wersji plug-in. Dobrze się za to zabrali, zobaczymy jak pójdzie.

  5. #15814
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    e zdradzisz nam jaką przewagę ma nad BMW Volvo, sam jestem ciekaw.
    taką że może kurwa zarobie

  6. #15815
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    taką że może kurwa zarobie
    XD

    Nie no, wiadomo, Volvo superanckie, najlepsze, dizelki miodzio i design taki nietypowy, wyróżniający się spośród reszty klasy premium.

    No i pamiętajcie, że Żywiec chuje, tylko Tyskie

  7. #15816
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    i to właśnie taki ekspert nijaki, ja powiem ci czym się różnią bo taka odpowiedź nie padła - znaczkiem, znaczek inny i tego ci ekspert motoryzacyjny nie powiedział ale dzięki mnie już wiesz
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #15817
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    te 2.0 w volvo nawet jak ma 240 koni to padaka jest
    stare volvo v70 330 tysiecy przebiegu 1997r w środku plastiki nie trzeszczą chociaż wnętrze mocno styrane bo nikt nie dba i co dziwne w środku wszystko działa każda elektryczna rzecz nawet fotele z pamięcią.

  9. #15818
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i to właśnie taki ekspert nijaki, ja powiem ci czym się różnią bo taka odpowiedź nie padła - znaczkiem, znaczek inny i tego ci ekspert motoryzacyjny nie powiedział ale dzięki mnie już wiesz
    Dobra we tam koczek pal fabie rs i na rybki jedź a nie mnie tu temat zaśmiecasz.

    No ale przynajmniej trochę śmieszny jesteś, to zostawię

  10. #15819
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    te 2.0 w volvo nawet jak ma 240 koni to padaka jest
    stare volvo v70 330 tysiecy przebiegu 1997r w środku plastiki nie trzeszczą chociaż wnętrze mocno styrane bo nikt nie dba i co dziwne w środku wszystko działa każda elektryczna rzecz nawet fotele z pamięcią.
    Jak nie trzeszczy to chyba ktoś to zakleił na stałe, bo to niemożliwe. Nie było S60/V70 I, które oglądałem i nie trzeszczały przynajmniej w dwóch, trzech miejscach.

    A że wytarte to norma, szczególnie podłokietnik, gałka, kierownica też nie jest zbyt wytrzymała, tapicerki się drą, łuszczą, pękają. No nie ma dramatu, ale jest źle jak na premium, w BMW czy Mercach z tamtego okresu jest o kilka klas lepiej. Volvo niestety można śmiało porównać z Fordem czy Oplem.

    No ale elektryka jest mocna, o blasze nie wspominam, bo tutaj jest kozacko i każdy niemiecki wóz się chowa. A umówmy się, w starym aucie dużo ważniejsza jest blacha od jakości wnętrza, dlatego właśnie w chuj szanuję te auta i chętnie bym jakieś przygarnął.

  11. #15820
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no dobra teraz pomacałem wnętrze no i fakt pod mocnym naciskiem skrzypi xD
    a podczas jazdy to nie wiem bo tak zawieszenie wyjebane że dudni wszystko

  12. #15821
    Boruciarz

    Domyślny

    Sluchanie mexa w sprawie samochodow nie starszych niz 8 lat to jak czytanie auto swiatu xdddd

  13. #15822
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi o to ,że lepiej żeby Klient wziął 5. 5 nowa bez przebiegu ale 190km za 190 z wyposazeniem jak S90. S90 za 200 ale 240 konne i z 10k przebiegu.
    Pytanie czy znacie wady takiego Volva, ja sie nie znam kompletnie na tej marce. Zawsze jak ktoś chciał kupić suva volvo to dawalismy jazdę próbną X3 lub X5 i zapominal o szwedzkiej marce.
    Ale tu mam Klienta na dystans i nie wiem co moze byc chujowego w Volvo, na pewno osbluga multimediow prostsza w bmw.
    żeby dobrze ogarnąć różnicę, trzeba byłoby się zagłębiać w aspekty serwisowania jednego i drugiego, także jak chcesz namówić klienta na 5 to mu powiedz że sprawdzona marka od wielu lat, a nie chińska świeżość, niepraktyczny design tunelu i deski, a poza tym już ty tam na pewno wiesz co zrobić żeby wcisnąć

  14. #15823
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sluchanie mexa w sprawie samochodow nie starszych niz 8 lat to jak czytanie auto swiatu xdddd
    Dzięki za komplement Maciek, nigdy nie śmiałbym się porównywać do dziennikarzy motoryzacyjnych, a tu proszę, takie wyróżnienie od samego Boruciarza, sprzedawcy Subaru i Kii, przykładnego ojca i partnera, wirtuoza słowa i piłki siatkowej, mendy nad mendami i chuja nad chujami.
    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    żeby dobrze ogarnąć różnicę, trzeba byłoby się zagłębiać w aspekty serwisowania jednego i drugiego, także jak chcesz namówić klienta na 5 to mu powiedz że sprawdzona marka od wielu lat, a nie chińska świeżość, niepraktyczny design tunelu i deski, a poza tym już ty tam na pewno wiesz co zrobić żeby wcisnąć
    Kappa czy bez kappy, ale to jest 100% prawda. Jeśli klient nie jest zdecydowany i nie zna obu aut, to wystarczy mu pocisnąć trochę korporacyjnego pierdolenia producentów aut, poprzeć to swoimi doświadczeniami z marką i zrobić dobrą ofertę i on to przecież łyknie. No a jak nie łyknie, to chuj zrobisz, jego wybór.

  15. #15824
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Beke mam jak ktos pierdoli o wytartych tapicerkach po 250-300k nalotu xD Moja giulietta podrzedna wloska marka dla biedakow przypominam co sie sypie co 16 km zara bedzie miec 300kkm nalotu i jedynie boczek fotela kierowcy jest mega delikatnie przytarty, ale w zasadzie jakby jebnac jakis detailer to nic nie bedzie widac xD Ale eksperty i tak beda sie spuszczac nad jakimis markami premium, ze super bo po 150kkm kierownica nadal jest jeszcze okragla to je marka premium, a nie to tamto :)) W 90% przypadkow to jest jeden chuj ktorej marki plastik i skora, jedyna roznica to to jak ktos dane auto traktowal czy jest kurwa bucem jak ja w kowbojskim kapeluszu i dzinsach z guzikami czy kamilem wiverna jezdzacym tylko w bialych lnianych i jedwabnych spodniach elo

  16. #15825
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Beke mam jak ktos pierdoli o wytartych tapicerkach po 250-300k nalotu xD Moja giulietta podrzedna wloska marka dla biedakow przypominam co sie sypie co 16 km zara bedzie miec 300kkm nalotu i jedynie boczek fotela kierowcy jest mega delikatnie przytarty, ale w zasadzie jakby jebnac jakis detailer to nic nie bedzie widac xD Ale eksperty i tak beda sie spuszczac nad jakimis markami premium, ze super bo po 150kkm kierownica nadal jest jeszcze okragla to je marka premium, a nie to tamto :)) W 90% przypadkow to jest jeden chuj ktorej marki plastik i skora, jedyna roznica to to jak ktos dane auto traktowal czy jest kurwa bucem jak ja w kowbojskim kapeluszu i dzinsach z guzikami czy kamilem wiverna jezdzacym tylko w bialych lnianych i jedwabnych spodniach elo
    Otusz to, a konkretnie rozchodzi się o to jakie auto pokonywało trasy. Jak se klepało po 2km w mieście, to środek po 100kkm będzie dojebany jak Kamil po dwóch dniach wykopów, a jak latało trasy do Rajchu, to i po 400kkm nie będzie widać prawie żadnego zużycia (jako dowód polecam Polonez z nalotem 440kkm i jego fotele, które wyglądają prawie jak nowe).

    Oczywiście dochodzą jeszcze takie ważne czynniki jak waga użytkownika, co użytkownik nosił i jak dbał o wnętrze, bo regularna konserwacja skóry czy plastików pomaga na dłuższą metę i to bardzo. A, no i jedna z najważniejszych rzeczy jeśli chodzi o kondycję kiery i gałki - pierścionki. Oglądałem Giuliettę z nalotem jakimś śmiesznym, koło 70kkm, co jeździła nią kobita z paroma pierścionkami. Efekt - kierownica jak w Ursusie po zoraniu 10000000 hektarów, a gałka nie była srebrna, a jakoś srebrno-czarno-biało-chujwiejaka, cała w rysach.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •