Reklama
Strona 1051 z 1245 PierwszaPierwsza ... 515519511001104110491050105110521053106111011151 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 15,751 do 15,765 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #15751
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,400
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W owym roku najlepszy dostepny woz, 240k za to to jak promocja przeciez
    a był pakiet laweta+
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  2. #15752
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A kto kupuje golfy po 150 tysięcy w dzisiejszych czasach?
    kurwa golf to chuj, niby kto o zdrowych zmyslach zaplaci 200 tysiecy za mustanga 2.3 albo 3.6, a jednak kurwa mustangow najebane wiecej na drogach niz seicento w 2005 roku, mamy nawet na forum gościa którego rodzice kupili takiego mustanga, a on nim jeździ

  3. Reklama
  4. #15753
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wrzuć tu ogłoszenie.

    No i odpisz mi na PW, coś poszukam.

    No nowe to może i tak, ale to i tak już jakieś lepiej wyposażone. 7er startuje grubo poniżej 500k.

    Ty no kurwa, spoko cena
    Używane BMW Seria 7 - 199 000 PLN, 33 000 km, 2017 - otomoto.pl
    Generalnie spoko cena, szkoda tylko ze bez vatu i ciezko mu bedzie to pogonic.

  5. #15754
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Generalnie spoko cena, szkoda tylko ze bez vatu i ciezko mu bedzie to pogonic.
    Ale jak bez VATu, napisał przecież, że brutto.

  6. #15755
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z vat marży nie odzyskasz VATu, jedynie całą kwotę tj. brutto a nie netto możesz wrzucić w koszty

  7. #15756
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A, okej, to działa w drugą stronę, że nie odliczysz se. Ok, no w sumie jak ktoś chce to brać na firmę, to chujowa opcja.

  8. #15757
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Torgi, rozglądam sie obecnie za mercedesem c klasy. Na samochód chciał bym wydać maksymalnie 35 tysi. Znalazłem ogłoszenie samochodu które w sumie jest dosyć blisko mnie, z wyposażeniem dokładnie takim jakie mnie interesuje jak i kwocie. Po skontaktowaniu sie z włascicielem dowiedzialem się wiecej szczegółów, min. rozrząd nie był wymieniany, a to co do wymiany pozostało to drążki kierownicze, miska olejowa skrzyni biegów ponieważ jest skorodowana jak i sam olej w skrzyni. Cena ponoć do negocjacji, nawet sporej jak sam właściciel wspomniał, jeśli chodzi o mechanike jak i naprawy to jestem nie zbyt w temacie dlatego pytanie kieruje do was czy miało by sens się w ogóle interesować tym ogłoszeniem. Dodaje link do wglądu.


    Bezwypadkowy i z Polski Mercedes-Benz. C 200 KOMPRESSOR W204 AVANGARDE Gliwice Trynek • OLX.pl

  9. #15758
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    jeździł ktoś talismanem? 130 koni w takiej budzie w dieslu wystarczy do toczenia sie czy jednak 160?

  10. #15759
    Boruciarz

    Domyślny

    160 tez malo. Ale ten talyzman jest ok

  11. #15760
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeździł ktoś talismanem? 130 koni w takiej budzie w dieslu wystarczy do toczenia sie czy jednak 160?
    wystarczy, bo to dizel i nie musisz tak skurwiela krecic
    no ale zapierdalac 250kmh po bialostockich autostradach juz nie bedziesz

    ale osobiście to bym wolał za jakims peugejotem popatrzyć, renault mnie obrzydza i się ich boje
    a c5 nie proponuje bo to to samo auto przez 15 lat

  12. #15761
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,400
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    tera jakaś afera z peżotem to też to tak średnio widze kupowanie akurat tej marki
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #15762
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @dozyk24 ; Wygląda uczciwie, drugi właściciel i Polski salon to na pewno duże atuty, przebieg na pewno jest ori i nie użytkował tego jakiś Turek i jego kolega Irańczyk na zmianę pod Eisenach czy inną Gerą.

    Ogólnie jak nie wiesz co jest pięć w temacie aut, to mogę z tobą podjechać to obejrzeć, daj znaka na PW jeśli jesteś zainteresowany. Ogólnie wydaje się być sensowny ten Merc i cena dobra jeśli gość jest skłonny mocno negocjować, bo one są dość drogie i okolice 32-33k to dobra cena. Rozrządu bym się nie bał, nawet jeśli niedługo się odezwie, to nie są to duże koszty jak na tę klasę auta. Ogólnie może być tak, że za 40k będziesz miał to auto już porobione, tzn. rozrząd, miska i inne pierdoły które tam wyjdą, a to jest spoko kasa za pewne W204 z tym silnikiem i z tego roku.

  14. #15763
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,400
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @dozyk24 ; Wygląda uczciwie, drugi właściciel i Polski salon to na pewno duże atuty, przebieg na pewno jest ori i nie użytkował tego jakiś Turek i jego kolega Irańczyk na zmianę pod Eisenach czy inną Gerą.

    Ogólnie jak nie wiesz co jest pięć w temacie aut, to mogę z tobą podjechać to obejrzeć, daj znaka na PW jeśli jesteś zainteresowany. Ogólnie wydaje się być sensowny ten Merc i cena dobra jeśli gość jest skłonny mocno negocjować, bo one są dość drogie i okolice 32-33k to dobra cena. Rozrządu bym się nie bał, nawet jeśli niedługo się odezwie, to nie są to duże koszty jak na tę klasę auta. Ogólnie może być tak, że za 40k będziesz miał to auto już porobione, tzn. rozrząd, miska i inne pierdoły które tam wyjdą, a to jest spoko kasa za pewne W204 z tym silnikiem i z tego roku.
    Specjalista w formie, polski salon to już pewnik
    S63 AMG Za 1 000 000 ZŁ Bez Gwarancji SKANDAL w MERCEDES Benz - YouTube
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #15764
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Właśnie nie zawsze mozna ufac ze krajowy, chociaż to większy atut niz sprowadzany z zagranicy. Strach trochę jesli chodzi o te miske olejowa co trzeba wymienic, ale najbardziej przeraza mnie ten rozrząd ze nie był nigdy wymieniany a przejechane juz ma 218k, a łańcuchy lubią sie rozciągać ponoć w tych silnikach. Czytając tak po części to nie którzy mieli do wymiany po 100 tys a nie którzy znowu przy 200k przebiegu.

  16. #15765
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale co cię przeraża, rozrząd, który jest normalną częścią eksploatacyjną, czy miska, która nie jest niczym wielkim, a olej w skrzyni i tak warto zmienić. Auto jest tanie, nawet bardzo tanie, bo gość jest gotowy na negocjacje. Jeśli rozrząd nie będzie nakurwiał jak młockarnia, a buda będzie zdrowa, to ja nie widzę przeciwskazań. Jak nie obejrzysz, to się nie dowiesz. Ja obejrzałem grubo ponad 60-70 W124 i przynajmniej 40 BMW E46 i E39 zanim coś kupiłem, a ty nie pojedziesz jednego W204 obejrzeć? @dozyk24 ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •