Reklama
Strona 103 z 1245 PierwszaPierwsza ... 353931011021031041051131532036031103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,531 do 1,545 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1531
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    załatw vin


    jeździłem touche Manuelem zapierdala nieźle naprawdę wciska w fotel, tylko nie wiem jak ten automat się sprawuje tam :D
    Ja bym szukał z większym wyposażeniem - lubię mieć wszystko.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 11-11-2014, 19:20
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  2. #1532
    Avatar vodorus
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    88
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ciężko narazie o dobre e90 do 40tys na otomoto, gdzie mogę jeszcze szukać?

    A taka? :)

    http://allegro.pl/sedan-bmw-e90-320d...757228546.html
    Ostatnio zmieniony przez vodorus : 11-11-2014, 19:45

  3. Reklama
  4. #1533
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    to było auto firmowe pewnie, więc nie polecam. Pewnie nikt nie dbał i cofka pewnie x2
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #1534
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    załatw vin


    jeździłem touche Manuelem zapierdala nieźle naprawdę wciska w fotel, tylko nie wiem jak ten automat się sprawuje tam :D
    Ja bym szukał z większym wyposażeniem - lubię mieć wszystko.
    Ulrak chyba żartujesz z tym wyposażeniem? Ta betka to przecież praktycznie full opcja ;P.

    A ta druga jeśli jest firmowa, to pewnie była serwisowana i można sprawdzić historie w salonie. Czy dbał czy nie dbał pal diabli, liczy się faktyczny stan auta.


    @Mexe, nie chcę Ci wróżyć. Jeśli kupisz dobre auto to przez najbliższe lata będziesz lać tylko w bak i płacić za przeglądy. Z drugiej strony jeśli już zacznie się coś psuć to 2 tysiące na rok mogą nie starczyć :). Do 300 tysiaków trzeba wziąć pod uwagę Turbo, DPF i klapki kolektora jeśli nie było to jeszcze robione. Zregenerować, wyciąć, wyciągnąć i jeździć. E90 przed liftem w turasie jest eleganckie :D

  6. #1535
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    tak i serwisowa ma tyle przebiegu na pewno xd

    zresztą widać że coś woziła z tyłu siedzenia są odbite
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #1536
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co woziła? Sedana bez składanej tylnej kanapy kupili, żeby coś wozić? Nie wiem ile ma przebiegu, ale jeśli była serwisowana to można sprawdzić ;) 2x ten przebieg to było by nawet spoko na takie auto.

  8. #1537
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Potrzebowałbym szybkiej opinii od panów Bawarczyków ;)

    Mam możliwość kupna E90tki touring 2.0d 163KM z przebiegiem ~240 tysięcy, rocznik 2005. Cena jest całkiem okej, ale nie o nią tutaj chodzi, a o koszta eksploatacji. Nie łudzę się, że będą one niskie, ale czy można spodziewać się jakichś droższych napraw w bliskiej przyszłości (powiedzmy koło 300 tysięcy)? Z tego co się orientuję, to te silniki są bardzo dobre, ale wszystko kiedyś musi się zużyć i może ktoś z Was będzie coś wiedział.

    Załóżmy, że miałbym do 2 tysięcy na same naprawy rocznie, może 3. Kasa oczywiście się odkłada, jeździł będę koło 15k rocznie.
    @Justakas ; @twardy ; @Master ;
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...it=320d+awarie

    Tutaj masz fajny temat, ktory pozwala Ci na ocenienie czy Cie stac.
    Wiadomo, ze ciezko przewidziec. W dieslu wiele zalezy od eksploatacji, ale ogolnie to dobre silniki, ludzie nie narzekaja - na pewno nie tak jak na stare disle. Mozna walkowac - wtryski, turbo, dpf. Ten, ktory jezdzi benzyna powie Ci, ze diesel to tylko koszta i nie bedzie Cie stac, a ktos kto ma dobrego diesla, ktorym pojezdzil 100kkm powie, ze benzyna to gowno. :) Osluchaj go, opukaj lub zabierz kogos kto zna sie lepiej od Ciebie zeby sprawdzil na miejscu bo kilka rzeczy mozna latwo od razu zauwayzyc.
    Takie standardowe rzeczy, wymiany w sumie nie sa az tak drogie, a jesli jebnie jakies turbo czy cos takiego to sam wiesz.

    Ja za wiele nie powiem bo moja glowna wiedza ogranicza sie raczej do staroci - e36, e46, e39, e38.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #1538
    Avatar vodorus
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    88
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Gdzie mogę szukać jeszcze e90 żeby zaimportować ją do Polski? Pozdrawiam

  10. #1539
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj vodorus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie mogę szukać jeszcze e90 żeby zaimportować ją do Polski? Pozdrawiam
    Wszędzie? Serio, nie potrafisz znaleźć chociaż jednego zagranicznego rynku? Serio?

  11. #1540
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszędzie? Serio, nie potrafisz znaleźć chociaż jednego zagranicznego rynku? Serio?
    Ja już skończyłem nawet odpowiadać na jego pytania widać że coś troluje.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #1541
    Avatar brandony
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    warszawa
    Wiek
    26
    Posty
    95
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj vodorus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie mogę szukać jeszcze e90 żeby zaimportować ją do Polski? Pozdrawiam
    ja rok temu kupowalem auto w podobnym przedziale cenowym (~45k), zdecydowalem sie na bmw e87 i za 10k euro kupilem gołego (2010 rocznik, przebieg 110k) i teraz patrzac czasem na otomoto to wydaje mi sie, ze te samochody w polsce w takim przedziale cenowym sa lepiej wyposazone z reguly (jesli ci na tym zalezy ofc) + musisz bulic wiecej za sprowadzenie jak silnik > 2.0, wiec chyba lepiej w polsce szukac

  13. #1542
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Z reguły nigdy nie interesowałem się nowymi samochodami, bo nie przypuszczałbym że kiedyś będę mógł sobie na to pozwolić. Jednak postanowiłem, że kupie mały samochód dostawczy, który mam nadzieję nie zwróci mi się po pewnym czasie. Budżet wiadomo, im taniej tym lepiej, ale w końcu to leasing więc cena jest prawie 2go rzędna.

    Zastanawiam się nad Dacią Dokker Van. Autem wyjeżdżasz za 30 tysięcy prosto z salonu. Tyle wynosi wpłata własna za caddego czy forda couriera. Dlaczego jest taki tani? Wyposażenie w standardzie ma lepsze od Caddego nawet.


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  14. #1543
    Avatar vodorus
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    88
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z reguły nigdy nie interesowałem się nowymi samochodami, bo nie przypuszczałbym że kiedyś będę mógł sobie na to pozwolić. Jednak postanowiłem, że kupie mały samochód dostawczy, który mam nadzieję nie zwróci mi się po pewnym czasie. Budżet wiadomo, im taniej tym lepiej, ale w końcu to leasing więc cena jest prawie 2go rzędna.

    Zastanawiam się nad Dacią Dokker Van. Autem wyjeżdżasz za 30 tysięcy prosto z salonu. Tyle wynosi wpłata własna za caddego czy forda couriera. Dlaczego jest taki tani? Wyposażenie w standardzie ma lepsze od Caddego nawet.
    Kupuj nówke, mój ojciec kupił Caddego używanego do firmy, sprzęgło poszło, wziął na serwis, typy zaczeły wyszukiwać milion różnych rzeczy, stary się wkurwił powiedział że tylko to co chce mają wymienić i i tak 5k poszło :), a na nowy pewnie masz gwarancje i raczej przez długi czas od nowości nic nie pójdzie

  15. #1544
    Avatar Fatal Linek
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    328
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Siemanko , jestem aktualnie posiadaczem Hondy Accord VII 2006 rok 2.0 155 KM 134 tys przebiegu polski salonowy(pewne auto wiem co było wymieniane i wgl). Zastanawiam się czy nie sprzedać i nie kupić http://olx.pl/oferta/honda-accord-vi...tml#c358acb8d8 . Moj jest goły pod względem modów a ta Honda jest juz fajnie zrobiona jakie są wasze rady ?
    Czekam na wasze opinie ) Ewentualnie co Ciekawego mogę kupić zamiast tej Hondy.

  16. #1545
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja chce kupić nowy, chodzi mi głównie o to, że taka Dacia kosztuje 30k a Caddy 70. Dlaczego?


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •