Strona 1001 z 1131 PierwszaPierwsza ... 5019019519919991000100110021003101110511101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,001 do 10,010 z 11306

Temat: Wybór samochodu.

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Supra za 30k? XD chyba resorak
    Tak samo trafne jak to wasze kurwa s6 wiec sie paluj mlody.

Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Ja tylko zapytam - montują butle gazu 120L lub większe żeby taka S6 przejechać te 400km? xD Btw filtr oleju 100, filtr powietrza 100, niezłe ceny xD na motoneo widziałem klocki nawet po 50 zł, ale chyba zaufałbym tylko ate za 5 stówek, bo te pierwsze to raczej go nie zatrzymają xD czy my tu ostatnio nie gadaliśmy o e39 525, a już skok na s6? xD
    No oni sa popierdoleni i troluja kuleczko wzajemnej adoracji z tmspiw przyszlo i sie teraz beda stykac koncowkami pedaly, a nie dawac powazne proposalse jak kolega, jutro dam reputka bo dzis limity.
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Moderator
    Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post
    Tak samo trafne jak to wasze kurwa s6 wiec sie paluj mlody.
    No kurwa XD Artur nie trolluj już, bo słabo Ci idzie.
    No oni sa popierdoleni i troluja kuleczko wzajemnej adoracji z tmspiw przyszlo i sie teraz beda stykac koncowkami pedaly, a nie dawac powazne proposalse jak kolega, jutro dam reputka bo dzis limity.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Witam, zwracam się z taką sprawą. Wpadłem ostatnio na to, że mam przecież kumpla w paryżu i mógłby mi obejrzeć i wysłać rozbitka do polski. Widziałby mi się jakiś poobijany megane III rs do zrobienia. Jakie są portale samochodowo aukcyjne we francji? A no i jeszcze taka kwestia, że gość totalnie nic nie czuje motoryzacji także dobrze, że chociaż mamy czasy internetu i smartfonów.

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    No kurwa XD Artur nie trolluj już, bo słabo Ci idzie.

>witan koleguw szukam kombi/hatchback EWENTUALNIE sedan do jazdy na codzien musi w miare zapierdalac i malo palic w gre raczej w chodzi gnojuwka lub el pi dzi do 30k MAX pozdrawiam licze na powazne odpowiedzi
    >hurrr kup se kurwa kadilaka 8 litruw silnik v16 pali tylko 74/100km dasz rade najwyzej se lpg zamontujesz, ale sa tylko durr dwa warsztaty w polsce ktore to robiom pozdro dasz rade
    >co ty pierdolisz janek dzbanie w takich piniondzach to tylko s6c6 4.2 litra motor spalanie duzo mniejsze bo tylko 53l/100km ALE PANIE JAKIE TO MA PJERDOLNIENCIE NAWET HEHE LEONA 150KUCY OBJEDZIESZ TYM LOOOOL LEON XddDD

Nono niezla motoryzacja dobrze, ze tu sie ludzie znaja, a nie jak gdzies indziej

Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    A no i jeszcze taka kwestia, że gość totalnie nic nie czuje motoryzacji także dobrze, że chociaż mamy czasy internetu i smartfonów.
    To co ma Ci dac takie "ogladanie" samochodu po za doznaniami rownymi przegladaniu zdjec na portalu aukcyjnym bo nie rozumiem??
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-05-2018, 09:20
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

To co ma Ci dac takie "ogladanie" samochodu po za doznaniami rownymi przegladaniu zdjec na portalu aukcyjnym bo nie rozumiem??
    A to, że zrobi mi 150 zdjęć z każdej strony, nagra filmiki jak to pracuje i przede wszystkim wypyta o wszystko sprzedającego czego ja na pewno nie zrobię. No pominąłem wspomnieć o tym, że ten mój człowiek jest nativem. Co prawda tylko połowa francuz, ale całe życie tu i tu mieszka. Jak wszystko będzie git malina to, albo zapakuje na lawete i wyśle, albo samemu się po to bryknę. To już kwestia ile to będzie kosztować.

https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#d0d5dba308
    Generalnie zainspirowało mnie to ogłoszenie, ale z drugiej strony kurdebele kto to kupuje tak właściwie? Chyba najwęższa możliwie grupa odbiorców.
    Ostatnio zmieniony przez Sinis : 08-05-2018, 10:25

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#d0d5dba308
    Generalnie zainspirowało mnie to ogłoszenie, ale z drugiej strony kurdebele kto to kupuje tak właściwie? Chyba najwęższa możliwie grupa odbiorców.
    Tzn. co kto to kupuje? Auta z FR sie fajnie kupuje, niektorzy masowo to ciagna z ubezpieczen: https://icd.otomoto.pl/?q=&search%5B...t_price%3Adesc icd z Kęt z tego co wiem maja dosc legitne auta. Znaczy legitne... ciagna bite, nie klepia tego i sprzedaja jak jest z jakas tam prowizja, ale z tego co wiem to dosc uczciwie podchodza do sprawy - kupujesz w realnym stanie. Jak to sobie pozniej uskladasz to juz Twoja sprawa... ale takie perelki jak Megane RS raczej rzadko sie tam zdarzaja.
    Znam paru ludzi z okolicy, ktorzy kupowali, klepali i jeszcze dalej sprzedawali jak sie cos spoko trafilo. Tylko, ze tam jest naprawde w kurwe wybor bo tam maja dwa takie placyki na kazdym chyba z pińcet aut i przebierasz kurwa jak sklepie z uzywana odzieza. xD Ogladalem tam kiedys Volvo V40 dosc dawno temu i niedawno takiego Golfiaka V, eleganckie byly choc bite, ale mechanicznie serio igiełka, a dosc tak jest sprawdzalismy.
    Cytuj Decretis napisał

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Ale czekaj, chcesz kupic rozbite auto we francji jo? Przeciez na zachodzie malo ktory prywatny wlasciciel sprzedaje swojego rozbitka, zazwyczaj oddaja firmom ktore nie maja bladego pojecia o danym aucie wiec juz sie niczego nie dowiesz poza ksiazka serwisowa. Do tego watpie zeby firma zgodzila sie na porobienie 150 zdjec i filmikow ot tak osobie z ulicy. A ostatnie ze za ten sam samochod zaplacisz u nich wiecej niz jakbys mial te auto odkupic od handlarza w Polsce ktory narzuci swoja marze. On ma inne ceny biorac ilosci hurtowe, dlatego komus z osob trzecich taniej wychodzi kupic auto w Polsce jak za granica.

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

W sumie tak se przegladam, taka Brere np. https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6zXroG.html
    Gdyby nie to, ze ten silnik jest chyba chujowy to w 18-20k pewnie by sie calosc zamknela, a tak jak mowie tam mozna czesto spotkac serio spoko furki.

A tak po za tym to co Waw mowi - lepiej juz chyba od handlarzy w polszy co ciagna po 500 aut rocznie stamtad hurtowo.
    Cytuj Decretis napisał

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Madafaka i po RSce.

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Jezdzilem ta Brera 2.2 JTS, tylko wiele o przyspieszeniu nie moge powiedziec bo miala ujebany czujnik oleju i auto w ogole nie ciagnelo (chociaz inne osoby ktore tez jechaly tym autem mowily ze popierdala) ale jesli chodzi o brzmienie komfort i wnetrze to IMO na plus

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania