Strona 501 z 1134 PierwszaPierwsza ... 4014514914995005015025035115516011001 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,001 do 5,010 z 11336

Temat: Wybór samochodu.

Data rejestracji
    Oct 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    11

Domyślny

rozmyslam nad
    astra h gtc 1.9cdti 150km
    alfa romeo 159 1.9jtd 150km sedan

bardziej jestem przekonany nad astra ale ciagle mam watpliwosci jakie za i przeciw ?

Mexeminor

Domyślny

Ten sam silnik. Alfa jest dużo ładniejsza, mniej awaryjna i ma dobre materiały we wnętrzu. Ceny podobne.
    Wybór jest imo prosty.

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Wydaje się, że jak Opel to i części nie drogie. Co do Alfy 159 to kuzyn ma już ją chyba z trzy lata i nie słyszałem żeby narzekał, trochę aut w życiu miał i gdyby było źle z tym autem to sądzę, że nie pierdoliłby się z naprawami tylko sprzedał i wziął coś innego.

Nikt w temacie nie ma Mercedesa C klasy żeby powiedzieć co nieco o tym aucie ?

Mexeminor

Domyślny

Która klasa C?

Data rejestracji
    Dec 2006
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Gdybym był kobieta brałbym gtc xD nawet nie wiedziałem ze alfy 159 takie tanie, myslalem ze one trzymają cenę około 40k zł

Co do terenowych, znajomy ma mitasubiszi pajero i sobie chwali, w sumie to jezdzi nim juz z dobre 5 lat, co zimę po lasach robi kulig na ~10 sanek i ciągnie lepiej niz traktor ;D

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Zgorzelec
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Mam C klase od 5lat. Po lifcie 2005 rok, 2,2cdi 122km. Pytaj, chetnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości
    Ostatnio zmieniony przez Sik Wit It : 07-07-2016, 16:09
    What's in your head?

Data rejestracji
    Mar 2014
    Położenie
    Linia 79
    Siła reputacji
    5

Domyślny

szukam pierwszego samochodu :P

nie szukam jakiegos ultra malego pizdzika typu smart, ale nie potrzebuje tez duzego sedana czy kombi, jakis fajny hatchback, 3d lub 5d.
    silnik najlepiej diesel, ale jakas fajna wytrzymala benzyna tez bedzie w porzadku. nie planuje zakladac LPG
    oczywiscie jak najtanszego XD ale nie takiego, zeby trzeba bylo wkladac miliony w jego odbudowe, zeby ledwo co przeszedl przeglad. cos popularnego ;>

celuje ;
    golf 4 1.9 tdi 90km - rdzy na nich nie ma, silnik dobry, wytrzymaly, osiągi w sam raz ( nie jest pet, dosyc dynamiczny, ale nie jest tez za mocny ), popularny, spoko wymiary
    leon 1.9 tdi - to samo co wyzej, tyle ze wyglada ciut inaczej
    civic 1.4 sedan - nie wiem czy to juz nie za stare samochody

dla mnie lepszy = tani i jak najmłodszy, ale wiadomo... cos polecacie?
    życiowy ded

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Zgorzelec
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Trochę bym polemizował nad dynamika w Golfie IV z tym silnikiem, osobiście uważam, ze jest mułowaty.

Jeśli szukasz czegoś młodego, taniego i popularnego, to popatrz na Clio, Corsy, Peugoty 206, Polówki, może jakaś Almera. Dobrze, że celujesz w benzynę, silniki benzynowe w wyżej wymienionych modelach są dużo mniej awaryjne niż w silnikach diesla.
    What's in your head?

Data rejestracji
    Mar 2014
    Położenie
    Linia 79
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Cytuj Sik Wit It napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trochę bym polemizował nad dynamika w Golfie IV z tym silnikiem, osobiście uważam, ze jest mułowaty.

Jeśli szukasz czegoś młodego, taniego i popularnego, to popatrz na Clio, Corsy, Peugoty 206, Polówki, może jakaś Almera. Dobrze, że celujesz w benzynę, silniki benzynowe w wyżej wymienionych modelach są dużo mniej awaryjne niż w silnikach diesla.
    tzn jezdzilem 206 60km? czy tam 65, benzyna to wydaje mi sie ze jego dynamika na dojazd do pracy/szkoly jest wystarczajaca :D
    dlatego wydaje mi sie ze 90km, 1.9 oraz sam fakt ze to diesel wiec powinien dosyc sobie po miescie pykać :D
    życiowy ded

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Zgorzelec
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Jeśli chodzi o dojazd do szkoły czy do pracy, to wystarczy, tak jak mówisz. Kiedyś moi rodzice mieli Borę 1,9 tdi w wersji 130-sto konnej, również ją użytkowałem i po tym, jak znajomy kupił golfa 1,9 tdi 90km, wydawał mi się mułowaty. Stad też moja opinia, ale masz racje, po prostu źle to porównałem, bo 90km golfa przy 60km peugota, to rzeczywiście jest o wiele bardziej dynamiczny :D
    What's in your head?

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania