Strona 1021 z 1134 PierwszaPierwsza ... 21521921971101110191020102110221023103110711121 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,201 do 10,210 z 11336

Temat: Wybór samochodu.

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Może Hyundai Coupe? Chociaż nie wiem, jak z awaryjnością, ale zakładam, że to dobre auto.
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    To to by kosztowało więcej niż takie Fiero do dragu xD
    Z resztą, takie auta najpierw mają zapierdalać, a dopiero później wyglądać.
    No czyli można kupić kawałek budy, kawałek silnika i można już jechać się ścigać na 1/4 mili, hamulce nie potrzebne bo to ma zapierdalać nie hamować, zawieszenie nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, opony z najwyższej półki nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, solidna buda nie potrzebna bo to ma zapierdalać a nie kupy się trzymać. I jadę se wtedy na wyścigi na 1/4 mili żeby sobie pooglądać jak się chłopaki ścigają bo mnie nawet do udziału nie dopuszczają ze względu na stan techniczny auta (a dam sobie rękę uciąć że sprawdzają takie rzeczy, skoro nawet na kjsach sprawdzają) a spod świateł byle e46 x330d mnie odpierdala. Ale drag racera mam jakby ktoś się pytał.

Janek, ja ci tylko powiem że kiedyś czytałem że te audi b5 w kombi co miało większość rekordów Polski kosztowało około 500 tysięcy, to hmhmhmhmhmmh ciekawe ile kosztuje budowa takiego autka do drag race'ów, nie wspominając o tym że auto wtedy służy tylko i wyłącznie do tego, więc musisz mieć lawetę którą sobie to auto dowieziesz na tor, wpisowe, eksploatacja auta, serwisowanie go, ciągłe ulepszanie go. Niestety, ugaszę twój zapał ale to nie jest hobby nawet dla ludzi którzy zarabiają 10k netto miesięcznie, nie wspominając o 2.5-3k netto. A to że ty kupisz fiero wsadzisz mocniejszy motor i ustawisz się z dziadkiem w borze 1.9sdi i go odjebiesz to nie znaczy że ty drag racera masz XD

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    No czyli można kupić kawałek budy, kawałek silnika i można już jechać się ścigać na 1/4 mili, hamulce nie potrzebne bo to ma zapierdalać nie hamować, zawieszenie nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, opony z najwyższej półki nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, solidna buda nie potrzebna bo to ma zapierdalać a nie kupy się trzymać. I jadę se wtedy na wyścigi na 1/4 mili żeby sobie pooglądać jak się chłopaki ścigają bo mnie nawet do udziału nie dopuszczają ze względu na stan techniczny auta (a dam sobie rękę uciąć że sprawdzają takie rzeczy, skoro nawet na kjsach sprawdzają) a spod świateł byle e46 x330d mnie odpierdala. Ale drag racera mam jakby ktoś się pytał.

Janek, ja ci tylko powiem że kiedyś czytałem że te audi b5 w kombi co miało większość rekordów Polski kosztowało około 500 tysięcy, to hmhmhmhmhmmh ciekawe ile kosztuje budowa takiego autka do drag race'ów, nie wspominając o tym że auto wtedy służy tylko i wyłącznie do tego, więc musisz mieć lawetę którą sobie to auto dowieziesz na tor, wpisowe, eksploatacja auta, serwisowanie go, ciągłe ulepszanie go. Niestety, ugaszę twój zapał ale to nie jest hobby nawet dla ludzi którzy zarabiają 10k netto miesięcznie, nie wspominając o 2.5-3k netto. A to że ty kupisz fiero wsadzisz mocniejszy motor i ustawisz się z dziadkiem w borze 1.9sdi i go odjebiesz to nie znaczy że ty drag racera masz XD
    Auto dycha, napęd dycha, heble z Corvette C4, customowy tylny zawias (chociaż do czasów, w które bym celował, nie jest konieczny) strojenie + pierdoły i gumy dycha. Buda jest na ramie, nie potrzeba tam nic ruszać.
    Weź mi tu nie wyjeżdżaj z autami za pół bańki, bo to zupełnie inna liga. Na profesjonalne ściganie się w życiu nie będzie mnie stać, ale na małe eventy, gdzie niskimi dwunastkami można już coś ugrać, a na pewno dobrze się bawić, takie Fiero za 3 dychy w zupelności wystarczy.
    I nie muszę mieć wcale "drag racera", lol. Wystarczy mi szybka fura, którą można by się poscigać.

Jak już tak bardzo chcesz się przypierdalać, to weź to zrób dobrze, sprawdź temat, poczytaj sobie o Fiero, zobacz czym to auto jest i co można z niego wyciągnąć, jakim nakładem. W necie jest tego od groma, nie będziesz musiał długo szukać.
    Swapom typu 3.8 supercharged czy 4.6 northstar, bliżej jest do plug & Play, niż do jakichś grubych projektów, także nie jest to żadne nieosiągalne przedsięwzięcie.

Z resztą ja tu niczego nie planuję, wcale o tym nie myślę, przy okazji tematu motorsportu rzuciłem tylko, że chciałbym sobie coś takiego zbudować i tym polatać, a nie że ruszam z kolejnym popierdolonym samochodem xD

Data rejestracji
    Nov 2004
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Nie wiem czego się czepiacie astinusa, ale sam nieźle ogarnia mechanikę, więc żeby pocisnąć na światłach czy tak jak pisał jeździć na małe eventy i się ścigać co nie znaczy wygrywać to jak najbardziej.
    Limitations are limitless

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    13

Domyślny

lul ponad 200 na godzine w takim czymś xD
    https://www.youtube.com/watch?v=No-i-kD4Esw

Data rejestracji
    Aug 2005
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Mysle, ze mimo wszystko to jest bardziej hardkorowe
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Co robi facet w białym kombinezonie? Po każdym sprincie przed pierwszym położeniem się szura kulasem o asfalt. Potem może się sto razy na lewo prawo położyć i nic, ale po kolejnym sprincie znowu tylko raz sobie szurnie.

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

oho, widze mezczyzni dorośli i mozemy pogadac o szlifiereczkach. widzialem wczoraj na zywo (co prawda nie jezdzace) ducati penigale i to jest kurwa najpiekniejsza maszyna jaka powstala na swiecie. wlosi to kurwa jednak potrafią. kurwa a jak to zapierdala. borze, tego sie nie da pojac rozumem. kiedy ja mam dwie paki to on ma chyba 400
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Jestem osobą publiczną i każdy ma nawet obowiązek mnie promować. Takie zachowanie żeby zabraniać promowania mojej osoby jest bez sensu.

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

akurat ducati robi kosmiczne dupowozy, to ducati X diavel to jest jakis majstersztyk

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Jaranie sie skuterami...

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania