Reklama
Strona 8 z 1245 PierwszaPierwsza ... 67891018581085081008 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #106
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ile dał za tą zabawke?
    Sprowadzana i ze wszystkimi opłatami w tamtym roku wyszlo jakies 70 tysi. Nawet nie w tamtym, w 2012 :)
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 06-02-2014, 19:41

  2. #107
    Avatar Szymon Waleczy Samiec
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    255
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A tak się pytałem o to ubezpieczenie bo słyszałem że to w chuj drogo wychodzi właśnie.. Bo np goście na bmw forum płacili po 4-5 tys tylko że tam bmw 6 4.5 benzyna. No i myślałem że to też zależy od samochodu rzadkości itp. Bo w przyszłości właśnie jakby były wolne fundusze to bym się zastanawiał nad evo lub imprezą

  3. Reklama
  4. #108
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak się pytałem o to ubezpieczenie bo słyszałem że to w chuj drogo wychodzi właśnie.. Bo np goście na bmw forum płacili po 4-5 tys tylko że tam bmw 6 4.5 benzyna. No i myślałem że to też zależy od samochodu rzadkości itp. Bo w przyszłości właśnie jakby były wolne fundusze to bym się zastanawiał nad evo lub imprezą
    Polecam rankomat.pl lub libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki do obliczania ubezpieczenia ;p

  5. #109
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak się pytałem o to ubezpieczenie bo słyszałem że to w chuj drogo wychodzi właśnie.. Bo np goście na bmw forum płacili po 4-5 tys tylko że tam bmw 6 4.5 benzyna. No i myślałem że to też zależy od samochodu rzadkości itp. Bo w przyszłości właśnie jakby były wolne fundusze to bym się zastanawiał nad evo lub imprezą
    No widzisz, w bmw masz 2 razy taki silnik, stąd to ubezpieczenie. I to zależy czy z AC i jakie pakiety chcesz mieć.
    Impreza tańszy odpowiednik, evo droższy. W sumie zależy jaki rocznik.

  6. #110
    Avatar Szymon Waleczy Samiec
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    255
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A to za około 2-3 lata pewnie bo na razie wolnych środków na takie przyjemności brak ;) Coś koło pewnie 40 tyś bym chciał wydac no bo jeszcze z 10-15 na jakieś wydatki związane z autkiem jakby wypadły ;)

  7. #111

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    104
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Właśnie wróciłem z przejażdżki :) Kupiłem Audi A6 2012 2.0 (177KM). Powiem wam, że samochód bardzo dobrze się prowadzi, z przyspieszeniem też nie jest najgorzej, Jedyne co mnie w tym samochodze denerwuje to gdy wyciągnę wyświetlacz, to zasłania mi drogę, i nie widzę pobocza, a nie jestem osobą, która ma 2m, więc jest tak jak jest... Jeszcze muszę US zaliczyć i SP. Ogólnie samochód w mojej ocenie to 9.5/10 ze względu na ten wyświetlacz. W poprzednich wersjach był on nieco lepiej ulokowany, ale zachciało im się modyfikować całkowicie deskę rozdzielczą... Dużym + jest też niestandartowy wyświetlacz przy zegarze, który w większości tego typu samochodów jest prostokątny, a tutaj jest zaokrąglony do kształtu obrotomierza oraz zegara. Kolejną zaletą jest również niesamowite podświetlenie panelu klimatyzacji etc, które jest na tyle jasne, że nie stanowi problemu włączenie czegokolwiek, oraz nie ma odczuwalnej różnicy z wyłączonym podświetleniem. Polecam samochód każdej osobie, która dysponuje taką kwotą, oraz ciągnie ją do "kółek"

  8. #112
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    wybaczysz, że nie uwierzę ;) Trochę to nie poważne.

  9. #113

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    104
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Wybaczam, nikt Cię nie zmusza do wierzenia w to co piszę.
    Podzieliłem się tylko spostrzeżeniami nt zakupionego samochodu.
    Ostatnio zmieniony przez Vokee : 06-02-2014, 22:14

  10. #114
    Avatar Szymon Waleczy Samiec
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    255
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No to gratuluje ;) A mógłbyś mi jeszcze zrobic jutro (bo dzisiaj za ciemno jest) zdjęcia naklejek jak otworzysz drzwi przednie od kierowcy na tym słupku? ;)

  11. #115
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Szymon Waleczy Samiec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A to za około 2-3 lata pewnie bo na razie wolnych środków na takie przyjemności brak ;) Coś koło pewnie 40 tyś bym chciał wydac no bo jeszcze z 10-15 na jakieś wydatki związane z autkiem jakby wypadły ;)
    Cena EVO spada baardzo wolno, trzyma sie w cenie jak cholera, wiec zeby kupic dobry egzemplarz 40k Ci nie wystarczy :). Chyba, ze starsze wersje typu Evo VII.

  12. #116

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    104
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Chodzi Ci o tabliczkę która jest zamieszczona na słupku oddzielającym drzwi przednie od tylnych?

  13. #117

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jaki byście polecili pierwszy samochód do jazdy dziennej? Ciężarowy czy osobowy? Czym się kierować przy zakupie? Ceną, czy pojemnością bagażnika?

  14. #118
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Knajciq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki byście polecili pierwszy samochód do jazdy dziennej? Ciężarowy czy osobowy? Czym się kierować przy zakupie? Ceną, czy pojemnością bagażnika?
    Zalezy w jakim celu chcesz uzywac tego pojazdu. Bo podales ciezarowy czy osobowy.

  15. #119
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vokee napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie wróciłem z przejażdżki :) Kupiłem Audi A6 2012 2.0 (177KM). Powiem wam, że samochód bardzo dobrze się prowadzi, z przyspieszeniem też nie jest najgorzej, Jedyne co mnie w tym samochodze denerwuje to gdy wyciągnę wyświetlacz, to zasłania mi drogę, i nie widzę pobocza, a nie jestem osobą, która ma 2m, więc jest tak jak jest... Jeszcze muszę US zaliczyć i SP. Ogólnie samochód w mojej ocenie to 9.5/10 ze względu na ten wyświetlacz. W poprzednich wersjach był on nieco lepiej ulokowany, ale zachciało im się modyfikować całkowicie deskę rozdzielczą... Dużym + jest też niestandartowy wyświetlacz przy zegarze, który w większości tego typu samochodów jest prostokątny, a tutaj jest zaokrąglony do kształtu obrotomierza oraz zegara. Kolejną zaletą jest również niesamowite podświetlenie panelu klimatyzacji etc, które jest na tyle jasne, że nie stanowi problemu włączenie czegokolwiek, oraz nie ma odczuwalnej różnicy z wyłączonym podświetleniem. Polecam samochód każdej osobie, która dysponuje taką kwotą, oraz ciągnie ją do "kółek"
    fotka samochodu z kartką z napisem "torg ~Vokee" albo nie wydarzyło się ;P

  16. #120
    Avatar Danci
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    948
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Albo się wydarzyło tylko, że hajsik od rodziców :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •