Reklama
Strona 830 z 1245 PierwszaPierwsza ... 330730780820828829830831832840880930 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,436 do 12,450 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #12436
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny


    tak mi wyskakuje to ostatnio no i w sumie ani się nie zagłebiałem, pewnie typowy handlarzyna ze skreconymi rozjebusami zalanymi, a wmawia, że po drobniutkiej kolizji
    no ale może akurat

  2. #12437
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dam se chuja uciac ze z aukcji typ je ma

  3. Reklama
  4. #12438
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    mnie bardziej intrygują te przebiegi, te zderzaki to chyba pękały z bezsilności że auta bezwypadkowe i mają książkę serwisowąXD
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 06-12-2018, 20:16
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #12439
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Sa powyzej 200kkm to chyba wszystko ok co sie dopierdalasz mlody??
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #12440
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie no @Tasmann ; Ameryki kurwa nie odkryłeś XD Ja nie szukam najtańszych aut, ja szukam po prostu normalnie wycenionych. Jeśli chodzi o takiego ST, to w Polsce jest ich kilka do sprzedania i nie ma czegoś takiego jak rynek na nie, każdy jeden w każdej cenie może być dobry albo zły, trzeba oglądać. Oczywiście ten z Tychów okazał się gówniany, ale z drugiej strony mógł być dużo gorszy i pewnie za 25k by to był super zakup. Nie próbuj mnie pouczać jak się auta kupuje i jakie się ogląda, bo ja to bardzo dobrze wiem i właśnie z doświadczenia mówię wam tutaj wszystkim wszem i wobec - cena nie ma znaczenia w większości przypadków, niestety. Tańsze auto potrafi mieć dużo plusów względem droższego, ale to droższe będzie miało znowu inne mocne strony itp. itd. Takie naprawdę super igły, gdzie nie ma się do czego doczepić też niekoniecznie muszą kosztować 150% średniej ceny, często nieznacznie odbiegają cenowo, szczególnie w przypadku tak popularnych fur jak Civic VIII sedan 1.8. Nie wiem jaki to był rocznik tej Hondy, ale jak ~2010 i 130kkm nalotu, to ja nie wiem kto uważał 30k za wysoką cenę, gdy to jest całkowicie normalna kwota, nawet nie powyżej średniej.

    Stoi czerwone Ufo w Bytomiu za 33k, handlarz bo handlarz, ale wygląda to w miarę uczciwie, ale kurwa nie potrafię się do tego auta przekonać. Wiem, że gniją, wiem, że nie jest to ani szybkie, ani wygodne, ani specjalnie dobrze wykonane. Bezawaryjne, to prawda, a do tego zawsze mi się podobało, ale 33k to jednak sporo, gdy nie jest się przekonanym.

    A, ISy odpuszczam, to auto to jest głos serca, ale rozum tutaj odpuszcza w 100%. Stare auto, typowe problemy. Tu już nie ma znaczenia, że to Japończyk, wiek robi wszystko jak chce i awarie z nim związane dotykają wszystkiego jak leci. Poza tym historia tych aut często jest jaka jest i to im nie pomaga. To nie jest łatwa decyzja, ale cóż, na coś się trzeba zdecydować i 16 letni wóz za 25k nie jest tutaj opcją. Decyzję podjąłem jak dowiedziałem się ile kosztuje regulacja zaworów w IS200. Rozrząd trzeba ściągać, to jedna sprawa. Druga, to jedna szklanka kosztuje 80 zł, a nierzadko trzeba zmieniać wszystkie wydechowe, a więc 960 zł nie nasze. Robocizna to 700-800 zł, rozrząd 500-600. Ogólnie dwóch mechaników powiedziało mi, że 2k to minimum, 2,5k lepiej mieć żeby się nie zdziwić. No i to jest dopiero początek w tym IS200 o którym pisałem, pewnie serwis startowy nie zamknie się w 3k, liczę, że osiągnie okolice 4k. To fajnie, bo ja do BMW dołożyłem tyle w 2 lata XD a kupiłem je za 9,5k, a nie 19 XDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 06-12-2018, 21:37

  7. #12441
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Btw jak chodzi o przebieg to śmiesznie wyglądają takie 150-218kkm, ale z drugiej strony nie każdy kręci, a ściąga po prostu takie bo wie, że Polak z większym przebiegiem 10-20 letniego diesla nie kupi hehehe

    A tylko, że zwykle są droższe, bo jak Niemiec ma dobre auto to za tysionc euro nie sprzeda
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 06-12-2018, 21:32

  8. #12442
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kurwa mex, jakbym wonsa czytał, generalnie jak trochę dołożysz to będzie nowa fabia albo duster, a już z pewnością sandero
    co do isów to za 25k mm nice cars często wypuszcza isy 300, więc zakładając, że nie bedzie to polepione to całkiem spoko, niestety trzeba by liczyc pakiet startowy do 10 koła, bo prawie 5 dobry gaziarz weźmie, a reszta to chuj wi, może tysiunc może 5, no ale kurwa 2jz pod maską, isy jedynki z wyglądu mnie nie przekonują, ale silnik w chuj rozwojowy.

    also astinus jezeli chodzi o hamerykance - jaki problem z lsa (nie wazne jaki gen) wyciągnać z 800 kunia? wiadomix, że mnie nie stac, ale wiem ze w drificie większość silników to albo 2jzy albo lsy porobione grubo, więc pewnie dobre motury
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 06-12-2018, 22:04

  9. #12443
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kurwa MM Nice Cars XD Pisałem już wielokrotnie, że oni razem z Auto Bawarią to mendy niewarte odwiedzania. Ostatnio gadałem z tymi dwoma właścicielami ISów, kurwa, oni mieli co gadać o MM XD Ogólnie to, czego się spodziewałem - same igiełki na placu, wszystko super, oglądaj sobie, na pewno kupisz ziomeczku no, dobre furki mamy hehe. Ziomkowy, debilny i sztuczny przede wszystkim klimat, stare jak świat sztuczki na sprzedanie auto ubrane w luzacki klimacik dla gimbusów, którzy jarają się furami, bo RWD i #niemcy #japonia #jestemzjebany. Te ich auta wymagają prawie zawsze grubej inwestycji, już nie mówię o gazie, ale ogólnie. To, że są polepione to jedno, oni powiedzą, że się nad tymi autami, cytuję Kamila z AB "nie spuszczają" XDDD Tak właśnie nazywają zatajanie informacji przez telefon, ale chuj, co tam. MMy to po historiach tamtych dwóch gości dokładnie ta sama ranga, niezadowoleni oglądający nawet nie chcą tracić czasu na obsmarowywanie ich na FB, bo zaraz zleci się zgraja małolatów i jakichś głąbów 30+ z Karynami i Brajanami, że przecież CO KURWO MASZ CZELNOŚĆ WYMAGAĆ OD 20 LETNICH AUT KURWA ZA 15-20-30 TYSIĘCY, IDŹ SE KUP ZA 10 TYSIĘCY ZOBACZYSZ DOPIERO CO KUPISZ KURWA CHŁOPAKI ROBIOM DOBROM ROBOTEM.

    Dziękuję, postoję.

    W Zawierciu mam IS300 za 23k z gazem i fakturami na 11k, do zrobienia końcówka progu, malnięcie zderzaka i w sumie tyle wg sprzedającego. Czemu nie chcę nawet jechać? Bo wiem, że to auto pochłonie minimum 5k na pierwszy rok, nie liczę ubezpieczenia. Gość wpakował w niego 11k, czaicie to? Bez gazu, gaz osobno liczy. Powiecie "no to teraz to już spokój, przecież 11k już wsadzone". Serio, spokój? Jak to się dopiero rozkręca XD Jeszcze nie robił np. lambd, a regulacja zaworów była 68kkm temu, sprawdzana niby 8kkm temu, ale sprawdzania nie oznacza, że za 20kkm nie trzeba będzie znowu pierdolnąć operacji za 2,5k. Tzn. w sumie trzeba będzie, bo się rozrząd akurat skończy. No i to się tak poskłada do kupy przez pierwszy rok i wyjdzie 5-7k, bo blacharz za darmo też nie pracuje, a próg i zderzak to minimum 1,5k. To się tak dodaje i dodaje, im starsze auto i im bardziej premium tym szybciej.

    No i mi nie chodzi o rozwojowość 2JZ, mi chodzi o pancerność. I owszem, jest pancerny, ale na pewno nie bezawaryjny i tani w utrzymaniu. Tak samo jak M52, tylko i wyłącznie pancerny, nic więcej. To jest mit, że to się nie psuje, wykreowali to tacy idioci jak wyznawcy AB i MM. Taka jest prawda.

  10. #12444
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    also astinus jezeli chodzi o hamerykance - jaki problem z lsa (nie wazne jaki gen) wyciągnać z 800 kunia? wiadomix, że mnie nie stac, ale wiem ze w drificie większość silników to albo 2jzy albo lsy porobione grubo, więc pewnie dobre motury
    Żaden problem
    Ile potrzeba nakładu finansów i pracy to już zależy od generacji, ale z lsów to ludzie wyciągają i drugie tyle, także 800 kuca to nie jest żaden niesamowity wynik dla tych silników. Dobre motury to raczej mało powiedziane, powiedzenie "LS swap the world" nie wzięło się znikąd ;)


    A Mexowi to coś ostatnio tak się poprzestawiało, że zaczął pierdolić gorzej niż Artur. Człowieku, Ty chcesz samochód czy eksponat, skoro tak się boisz wkładania w to pieniędzy? xD Takie wymagania nagle sobie wymyśliłeś, że nie ma szans, żebyś kupił coś, co spełni chociaż większość z nich. A jak kupisz coś pokroju Avensisa, to będziesz musiał zgolić tego wąsa, serio.

  11. #12445
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Prawda jest taka, że do wąsa pasuje tylko i wyłącznie W124, no może osiemdziesiuna też, w każdym razie stare auto. Żadna Giulietta czy nawet inny IS będzie ni przypiął ni wypiął.

    W sumie taki dziadkowy Avensis to by nawet pasował, wrzuciłbym tylko stalówki zamiast alu, ubrał kapelusz i hehe na cmentarzyk w sobotę jak znalazł

    PS Jest jedno W124, które chętnie bym se kupił, chyba trzeba zastosować słynne powiedzenie do trzech razy sztuka.

    PSS Ty Janek wiesz, że ja Merca sprzedałem, nie? Bo ostatnio sugerowałeś, że go dalej mam, a to nie jest prawda.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 06-12-2018, 23:05

  12. #12446
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No nvm, dalej masz miatę i możesz sobie pozwolić na odstawienie auta do warsztatu i na miesiąc.
    Audi też przecież jeszcze masz, nie?

  13. #12447
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No i Janusz jak zwykle miał rację, jebac jakieś babranie się ze starociami, trzeba brać nowe bo spokój i wygodnie pzdr
    Mam nadzieje, że już szukasz salonu Dacii w okolicy :)

  14. #12448
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A Mexowi to coś ostatnio tak się poprzestawiało, że zaczął pierdolić gorzej niż Artur.
    Wez sobie do reki 40-50 tysiecy tak od buta w gotowce, rozloz se to na stol i zacznij szukac auta.
    Zobaczymy wtedy jak bedziesz cwaniakowal. xD Bo dopoki sie auta nie szuka i nie zaczyna rozwazyc na co rozpierdolic kilkadziesiat kola to sie lekko mowi. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #12449
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Weźcie po skodzie z 2.0tdi i spokuj

  16. #12450
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wez sobie do reki 40-50 tysiecy tak od buta w gotowce, rozloz se to na stol i zacznij szukac auta.
    Zobaczymy wtedy jak bedziesz cwaniakowal. xD Bo dopoki sie auta nie szuka i nie zaczyna rozwazyc na co rozpierdolic kilkadziesiat kola to sie lekko mowi. xD
    W sumie to świetnie to ująłeś, tak to właśnie wygląda.

    Jeszcze jakiś czas temu myślałem, że auto za 30-35k będzie bardzo łatwo kupić, bo przecież wiem co i jak, nie jestem z pierwszej łapanki chłopak i taka kupa kasy mi da wybór.

    Taki chuj, albo idziesz w pewne auta albo musisz cudować. Ten wspomniany Avensis to by rzeczywiście była krótka piła, oglądanie 30 minut, jazda, potem umawianie ASO, negocjacje i zakup za jakieś 25k, siema - zrobione. Ale nie, przecież trzeba czegoś ciekawego poszukać. No i co? No i gówno, bo dalej musisz plusy i minusy ważyć, co jest ważniejsze, co mniej, bo niestety taka kwota to jest wielki chuj i tego co naprawdę chcesz sobie za to nie kupisz. Ja na chwilę obecną kontempluję nawet W124 kolejne, oczywiście takie naprawdę już konkretne, a nie, że po pół roku w sumie okazuje się, że 5k trzeba wkładać, bo już wszystko się zaraz wysra XDD

    Ciągle uważam, że grupa Fiata może dla mnie zrobić najwięcej dobrego. Sęk w tym, że Abarthów jest jak na lekarstwo w całej Polsce, Giulietty akurat to nie problem, musiałbym oglądać każdą i chyba tak zrobię aż się zrzygam i odpuszczę (bo pewnie każda będzie overpriced i to mocno, niestety), 159 odpuszczam, bo jednak TBi to będzie wydatek zbyt duży. Taki T-Jet w serii i zrobić mu program na ~160 koni, to jest wszystko czego trzeba, około 8 sekund do setki, niskie spalanie, można LPG ładować. Nie potrafię lepszego kompromisu wydumać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 06-12-2018, 23:44

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •