Reklama
Strona 794 z 1245 PierwszaPierwsza ... 294694744784792793794795796804844894 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11,896 do 11,910 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #11896
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W sensie, że l5 jakoś brzmi, bo l4 to co najwyżej jakieś wysokoobrotowe japońskie silniki mają coś, co można nazwać dźwiękiem. Ostatnio porównując l5 z Volvo z l6 z BMW doszedłem do wniosku, że te kaszle z Volvo mogą buty czyścić BMW, nie ma podjazdu nawet na seryjnym wydechu.

  2. #11897
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kumpel ma S60 2,5 turbo AWD i całe to auto jest dla mnie wielkim rozczarowaniem - jego bezpłciowość mnie po prostu rozjebała. Wygląda jako-tako, nie brzmi, nie jedzie, nie płynie.
    To ja nie wiem czym to przekonuje kupców.

  3. Reklama
  4. #11898
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    no właśnie a środek to całkowite rozczarowanie
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #11899
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    @Mexeminor ;

    Ile za A4B6 z 1.8T i sline?
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #11900
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    16

  7. #11901
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale Artur, kwarto czy nie kwarto? Jak nie kwarto, to 20, jak kwarto, to 25. Oczywiście można taniej, ale poniżej 20k bym nie schodził z kwarto i w sumie bez podobnie to cenowo wychodzi jeśli chodzi o jakieś minimum. Poza tym zawsze trzeba zobaczyć wszystkie auta w swojej okolicy i wyrobić sobie zdanie, niestety każdy bierze cenę mniej lub bardziej z dupy i serio za małą kasę idzie dostać dobrą furę, a za gruby hajs same gówno czasami.

  8. #11902
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A to sory Artur wprowadziłem cb w blad
    Za 13 to znajomy kupił polskie b6 w kombi z 1.9tdi, no ale prawie to samo, chyba nawet lepsze ;]]
    A poza tym to jest obrzydliwe niestety, dobre solidne auto ale tak bezpłciowe nudne i aż smutne, że huj

  9. #11903
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No B6 to pizda jest niestety, tak samo jak Janek określił S60, zgadzam się w pełni. Jechałem S60 i nie zgodzę się tylko z tym, że nie płynie. Płynie, ale oczywiście nie w amerykański sposób, mimo to jest pod tym względem świetne na tle europejskich i japońskich aut, bardzo dobre auto w trasy. Wszystko inne niestety jest po prostu nudne, a do tego jak masz więcej wzrostu niż golem, to za tobą nikt nie usiądzie.

    W sumie jak dla mnie są dwa fajne auta z 1.8T - S3 i TT, a szczególnie to drugie. Do dziś mi się podoba to auto i pamiętam jak je pokazali, mam nawet model 1:18, pamiętam jak go kupowałem, ah, wspomnienia. Widać to też po cenach, bo trzymają się bardzo dobrze. Szkoda tylko, że tam jest quattro na hujdexie, w sumie nie ma sensu go w ogóle brać pod uwagę, lepiej se wziąć ośkę, wyjdzie na to samo.

  10. #11904

    Notoryczny Miotacz Postów FoX-x jest teraz offline
    Avatar FoX-x
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Wiek
    30
    Posty
    1,441
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wiecie cos wiecej na temat mitsubishi colt 1.5 turbo? szukam czegos malego, zwinnego do 13 tysi~+- i to wpadlo mi w oko

  11. #11905
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To mój rozjebany tbird fajniej płynął od tych volvin, Mex, błagam xD

  12. #11906

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiecie cos wiecej na temat mitsubishi colt 1.5 turbo? szukam czegos malego, zwinnego do 13 tysi~+- i to wpadlo mi w oko
    rozrzad na pasku a nie jak w 1,3 , 1,1 na lancuszku , ale za to hydrauliczna regulacje zaworow, wiec jesli chcialbys dodac lpg to nie trzeba sprawdzac luzow , ja mam 1,3 po 100kkm konieczna byla regulacja , koszt 1000zl. Samo auto spoko do miasta ale glosne w srodku, mi 1,3 spala w miescie gdzies 9lpg , zawieszenie sztywne i raczej srednio komfortowe ale to wiadomo , auto mniej popularne wiec wieksza szansa kupic nie zajechane

  13. #11907
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W sumie koszt regulacji tak wysoki i z takim interwałem, że wychodzi jak rozrząd, a więc jeden pies. W sumie to 1.5 turbo wydaje się spoko, 150 koni będzie takie małe gówno pędzić ładnie, duży plus za wysoką pozycję za kierownicą, musi się stosunkowo wygodnie do tego wsiadać i wysiadać. Szkoda, że taka mała podaż, bo bym się do tego przymierzył chętnie.

  14. #11908
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Panowie udało mi się sprzedać Clio za uczciwe pieniądze więc szukam teraz auta do 10k. Czy ktoś z was ma doświadczenia z BMW e46 w silnikach benzynowych 1.9 118KM? Może ktoś z was tym jeździ?

  15. #11909
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Moim zdaniem nie warto, piszę jako posiadacz e46 330. Prowadzić będzie się dobrze, manewrowanie parkingowe troche słabo, komfort jak na lata produkcji dobry, ale części są drogie i jak na moje jak kupujesz większy silnik to tak to nie boli bo generalnie w porównaniu do innych aut z większą mocą, ale myslę ze biorac pod uwage mniejszy silnik to warto rozważyć cos jeszcze. Generalnie gniją na nadkolach, klapy, maski, progi, podłogi w wiekszosci egzemplarzów powinny być OK, ale może się trafić z dziurami.

  16. #11910
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Generalnie ja wiem że najlepiej 323, 325, 328 lub nawet 320 ale w r6, tyle że te auta raczej w granicah 10k ciezko.

    Faktycznie jak zaczalem teraz patrzec na trzech konkurentow czyli e46, a4b5 i passat b5 to bmw w kwestii blacharki odpada w przedbiegach.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •