Reklama
Strona 977 z 1245 PierwszaPierwsza ... 47787792796797597697797897998710271077 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,641 do 14,655 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14641

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Grande Punto spoko wybór dla kogoś kto szuka małego w miarę taniego w eksploatacji autka do ok 10 tys?
    Nie chce przeszukiwać tematu, interesujący nas silnik to 1,4t 120km (fajnie jakby ten samochód się chociaż trochę odpychal), ew jakieś alternatywy?

    Mój ojciec miał Stilo kiedyś ale ten samochód to byl dramat, ciągle kurwa coś. Nadrabial jedynie na trasie w miarę wygoda i wiadomo 1.9jtd, a na punciaki nie zauważyłem aby narzekano

    Do 11-12k się dostanie z tym silnikiem coś?
    Grandziakiem jeździłem 3 lata i to jest bardzo fajne autko. Założyłem sobie gaz na starcie, więc jeździłem za pół darmo. Za tą kasę, to chyba wgl jest imo najładniejsza fura zarówno z zewnątrz jak i przede wszystkim w środku. Przez te 3 lata miałem 2 awarie chyba tylko - raz musiałem wymienić alternator, za drugim razem łapę sprzęgła - obydwie naprawy naprawdę tanie, zresztą jak wszystkie części chyba.

    Sprzedałem tylko dlatego, że miałem silnik 1.2 75 koni no i to już za mocno wkurwiało, że samochód nie jeździł. No ale taka wersja 120 kuca przy wadze tego autka to powinno być idealnie.

    Ja swojego grandziaka w nienajlepszym stanie wizulanym puściłem za 7k, także za 10-11 to pewnie sztukę idealną idzie wyrwać.
    Na koniec dodam tylko, że długo się zastanawiałem, czy nie zmienić na Grande Punto Abarth (ale jednak wybrałem Bravo, bo jednak klasę wyżej w wygodzie i wyposażeniu)

  2. #14642
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A jak te bravo II w lpg?

  3. Reklama
  4. #14643

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak te bravo II w lpg?
    Nie zakładałem w Bravo, za mało jeżdżę prywatnie teraz, żeby mi się opłaciło.

  5. #14644
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    a może @Mexeminor ; wie cos na tej temat, mysle, ze taki brawo to fajna alternatywa dla golfa v 1.6 102km

  6. #14645
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no zajebista, znajomy jezdzil 3 lata robił tylko pierdoły, tez z 1,4 t jetem
    jak ktos nie musi sie lansować niemieckim znaczkiem na masce to polecam, części tańsze trwałość pewnie na podobnym/nieco gorszym poziomie

    sam się zastanawiałem ale mam troche za maly budzet, a stwierdzilem, ze dołożę troche kasy zamiast kupowac chrupki za 6-7 tysięcy i poszukam jakiegoś gp

  7. #14646
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No Bravo wiadomo, że dobre, czy to wolnossak czy T-Jet. Lubi się z gazem, ogólnie solidna konstrukcja bez większych problemów.

  8. #14647
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A dobra sztuka bardziej pod 15k czy 20k? Wiadomo, zalezy rok itd. ale ale no wiecie o co chodzi

  9. #14648
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A dobra sztuka bardziej pod 15k czy 20k? Wiadomo, zalezy rok itd. ale ale no wiecie o co chodzi
    ja pierdole...
    kwintesencja poslkiego spierdolenia motoryzacyjnego

    idz kurwa wez tego za 20, drozszy to pewnie lepszy.

  10. #14649
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dobra masz racje iksde psieplasiam

  11. #14650

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,056
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    20? wut tutej igielka w ELPIDZI za 25
    https://olx.pl/oferta/fiat-bravo-2-1...ition=5&page=8

  12. #14651
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Upalany weekendowo na nurburgring to żadna perełka

  13. #14652

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    w pracy z nudow obczajalem rozne auta na otomoto i kurde te vectry C z 3.2 v6 to myslalem ze drozsze sa , powiedzmy okolice 18-20k a tu widze ze za jakies 12k to juz mozna sie rozgladac za taka , naped nie z tej strony ale takie e39 z 3.0 r6 to, bije na glowe w kosztach utrzymania , jesli sie zaakceptuje troche gorsza jakosc

  14. #14653
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    @Poncjusz_Piłat ;

    https://sprzedajemy.pl/alfa-romeo-16...a9f-nr59409918

    Co sadzisz Boru fajna czy lepiej brac taka za 14.000 Moze bym starsza namowil na podmianke Ibizy.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #14654
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Binim napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w pracy z nudow obczajalem rozne auta na otomoto i kurde te vectry C z 3.2 v6 to myslalem ze drozsze sa , powiedzmy okolice 18-20k a tu widze ze za jakies 12k to juz mozna sie rozgladac za taka , naped nie z tej strony ale takie e39 z 3.0 r6 to, bije na glowe w kosztach utrzymania , jesli sie zaakceptuje troche gorsza jakosc
    Podobają mi się one, są nawet spoko, ale ponoć tyle drobnych usterek i awarii im się trafia, że pierdolca można dostać i naprawdę lepiej poszukać czegoś innego, a w tej kasie są już fajne fury.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Poncjusz_Piłat ;

    https://sprzedajemy.pl/alfa-romeo-16...a9f-nr59409918

    Co sadzisz Boru fajna czy lepiej brac taka za 14.000 Moze bym starsza namowil na podmianke Ibizy.
    Kurde, fajniutka. W takiej kasie to sam bym wziął

  16. #14655
    Boruciarz

    Domyślny

    nie ma juz dobrych 166. wiekszosc to juz niestety rozjebundy. za drogie czesci zeby sie w to bawic. chuj ze w zakupie jak barszcz, ale jakby chciec zrobic wszystko to drugie tyle trzeba wpierdolic..

    kurwa. w sumie hm.....15 k wtedy wyjdzie. polecam.

    ugułem w swoim 159 co to tera kupilem jeszcze kurwa nie doszedlem do ładu. myslalem ze bedzie trzeba wpierdolic tak z 1 - 1,5k a bedzie trzeba wpierdolic ze trujeczke. geometria turbo stanela jak chuj na basenie i chuj wie czy to te kierownice turbo, czy map sensor, czy kurwa egr, czy kurwa przepływka, czy kurwa wonż od turbo czy kurwa chuj wie co. i nie wiem jak mozna miec takie szczescie jak ja, ze podczas jazdy probnej maglownica nawet jednego dzwieku dziwka nie wydala. a teraz szmata jeczy i kweka jak twoja stara w truskawkach przy schylaniu.
    wkurwia mnie ogolnie ten samochod bo nie mma czasu zeby tego ogarniac.
    166 kupilem za becen - nigdy nie zjebalo sie nic, gt kupilem za bezcen - to byl doskonaly samochod, teraz w tej kurwie caly czas cos wychodzi. hamulce z tylu sie zapiekły, kurwa klocek pyli ze felga ujebana jak chuj, pod gorke nie ma sily auto podjechac a tu jeszcze szewc w dziurawych butach zapierdala i sie nie moze doprosic zeby te kurwa pierdoloen mechaniki laskawie wziely auto na podnosnik i zrobily cokolwiek. przeciez im kurwa zaplace

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •