Reklama
Strona 805 z 1245 PierwszaPierwsza ... 305705755795803804805806807815855905 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,061 do 12,075 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #12061
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    @Justakas ;
    Gosc do mnie dzwoni i pyta czy bedziesz wpadal po to e46 czy nie.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #12062
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak Adi obsrał zbroję i nie jedzie. Ja jutro wpadam do typka z 7,5k w kieszeni i lecę z flaszką do Kóz.

  3. Reklama
  4. #12063
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W tych pieniądzach możesz kupić cuprę i pomyśleć o wymianie tłoków na te z trzema pierścieniami jeśli spalanie oleju będzie Cie wkurwiało.
    Leon 2 odpada, wnetrze jest nie do zaakceptowania bo w Ibizie 6l jest 6 poziomow wyzej nad tym. Ogolnie Ibizy/Leony ogladalem juz i niestety odpadaja.

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja już Ci napisałem, w tej kasie kupujesz fajne 300c kombi w klekocie i zostaje jeszcze hajs na tuningi.
    Auto jest ciężkie, ale, wg pierwszego linka z "300c diesel tuning" z Googla, samym programem robisz z 218km 260km i z 510nm 610nm. A jak do tego dodasz jakieś większe turbo, wtryski, intercoolery i inne chuje muje, to będziesz miał zajebiście wygodne, dobrze nagłośnione i zapierdalające kombi.

    I eksploatacja o wiele, wiele tańsza od BMW, popatrz sobie nawet na allegro ceny części.
    Wiem Janeczku, ze pisales, totalnie nie widze takiej opcji na daily. Wszystkie amcary o jakich myslalem to wersje "do garazu" czy napierdalania po blocie, a ja chce najpierw kupic daily. I wiem, ze z miejsca musze znowu zapierdalac i szukac mechanika, ktory bedzie mi z tym robil bo wiem, ze moj nie bedzie grzebal w tym samochodzie bo go nie zna. Szukanie mechanika to sa kolejne miesiace, w ktorych czesto auto pozniej stoi tygodniami w garazach. Do tego ja sie boje takie auto kupowac za 40.000 i opierac o niego swoja przyszlosc bo totalnie sie na nim nie znam.

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    VRS to jest w chuj dobra opcja, zrobić u jakiegoś ogara program na około 200 kuca i siemano. Tanie w eksploatacji, bardzo dobry silnik (ale fajnie by było dorwać coś do 200kkm nalotu, jest to możliwe), pojemne, całkiem wygodne.
    No cipa to tak standardowo 205-220km, dalsze modyfikacje juz sa trudne, kosztowne, problemy z dymieniem etc. i jakby chciec wiecej to chyba lepiej benzin. Ale mysle, ze takie 205-220 w Octavce powinno robic robote calkiem elegancko - nie bedzie to 330d, ale jest jakims kompromisem. Co do silnika i nalotu - na pewno trzeba bedzie troche poszukac, ale w zwiazku, ze taki budzet oferuje mi ostatnie roczniki i "gorna polke" cenowa ogolnie to powinno to byc mozliwe. Z drugiej strony w tej chwili sa tylko dwa egzemplarze, ktore jakos moglyby mnie zainteresowac:
    1. https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-...tml#58576562e2
    2. https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-...tml#58576562e2
    3. (ewentualnie, ale tutaj strach) https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-...tml#760f299f2f

    Ale widze TORGi nie wpadaja na zadne nowe pomysly. Myslalem, ze moze kurwa pominalem jakis ciekawy model, ktory powinienem wziac pod uwage ehhh.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 20-11-2018, 20:28
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #12064
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No niestety przez niemieckie regulację spalin, w których sami oszukiwali, nie ma dla nich konkurencji w dizelkach
    Tylko vagi, mercedesy i bmw warte uwagi, no w sumie jeszcze jakiś fiat czy alfa i może jakiś francuz ale żaden mi do głowy nie przychodzi

  6. #12065
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.



    Wiem Janeczku, ze pisales, totalnie nie widze takiej opcji na daily. Wszystkie amcary o jakich myslalem to wersje "do garazu" czy napierdalania po blocie, a ja chce najpierw kupic daily. I wiem, ze z miejsca musze znowu zapierdalac i szukac mechanika, ktory bedzie mi z tym robil bo wiem, ze moj nie bedzie grzebal w tym samochodzie bo go nie zna. Szukanie mechanika to sa kolejne miesiace, w ktorych czesto auto pozniej stoi tygodniami w garazach. Do tego ja sie boje takie auto kupowac za 40.000 i opierac o niego swoja przyszlosc bo totalnie sie na nim nie znam.
    Cipa 610 niuta a ten marudzi...
    Mechanik też cipa, zamiast się rozwijać, poszerzać wiedzę i umiejętności, to woli się zamknąć na jakieś skody i fiaty, które znają nawet dzieci 2-3 latka max...


    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No niestety przez niemieckie regulację spalin, w których sami oszukiwali, nie ma dla nich konkurencji w dizelkach
    Tylko vagi, mercedesy i bmw warte uwagi, no w sumie jeszcze jakiś fiat czy alfa i może jakiś francuz ale żaden mi do głowy nie przychodzi
    >Nie ma konkurencji dla vag
    >Wymienia prawie wszystkich pozostałych producentów xD

  7. #12066
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie no o Azjatów mi chodzi
    xD

  8. #12067
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    IS2 do tego LPG i byłoby fajne autko

  9. #12068
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dobra jebac te Skody i Golfy czas spelniac marzenia z dziecinstwa:

    https://www.otomoto.pl/oferta/saab-9...tml#738f4a20b9

    Ni chuja nie wiem co to za silnik 1.9TTid wiem tylko, ze ma dwa turba i 180 kuni jak sie cos spierdoli to pewnie trzeba sciagac prosto od jakiegos nielsa ze sztokholmu z piwnicy co ma poukrywane czesci i chuj
    Chce taki
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #12069
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To jest petarda, myślałem o tym jako propozycja dla Ciebie, ale mało kto chce tym jeździć, bo "nie będę jeździł vectrą w przebraniu". Sam silnik jest porządny(produkt Fiata), osprzęt to jak wszędzie w dieslu egry itd... Z częściami też nie będzie problemu. Na programie wejdzie 220 kunia. W przedliftowych 93 radio działało na światłowodach z tego co pamiętam co uniemożliwiało przeróbki, a naprawy były drogie. W poliftach już sobie to odpuścili.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  11. #12070
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak chodzi o takie marzenia z dzieciństwa ehh alfa brera taka z 2.4jtd to by ci chyba siadła ale podejrzewam, że na sprzedaż ze 2 oferty będą xD

  12. #12071
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jest petarda, myślałem o tym jako propozycja dla Ciebie, ale mało kto chce tym jeździć, bo "nie będę jeździł vectrą w przebraniu". Sam silnik jest porządny(produkt Fiata), osprzęt to jak wszędzie w dieslu egry itd... Z częściami też nie będzie problemu. Na programie wejdzie 220 kunia. W przedliftowych 93 radio działało na światłowodach z tego co pamiętam co uniemożliwiało przeróbki, a naprawy były drogie. W poliftach już sobie to odpuścili.
    Ty mi juz kiedys go polecales i odmowilem. xD Ja sam sobie go kiedys polecalem i pisalem tu z rok-dwa temu o takich marzeniach.
    Tera jeszcze mi sie przypomnialo, ze to Vectra C dobrze umalowana z zajebiscie zrobionym tylkiem, cyckami i w dobrej kiecce i z czesciami nie ma problemu.
    A motor to chyba jakis Fiatowski jest.

    Jak cos to na pewno ten egzemplarz chcialbym oblukac bo wyposazenie unikatowe, ale ogolnie tylko te 1.9TTid polifty bede patrzyl. I serio chyba sobie takiego sprawie. I juz chuj tam nawet jakby sie mial psuc czy whatever.

    Brera fajna, ale ten pedal boru taka chyba jezdzi albo raczej o takiej marzy, a ja nie bede dzielic marzen z rudym inwalida.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-11-2018, 00:32
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #12072
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A 159 kombi 2.4? One chyba bardzo spoko, nie?

  14. #12073
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A 159 kombi 2.4? One chyba bardzo spoko, nie?
    Lepiej 1.9 i modzić, bo 2.4 w nich ma problemy z grzaniem się i nie wiadomo kto jak tym jeździł. Trochę mina na kołach, a z 1.9 zrobisz też szatana i będziesz miał mniej na głowie.

    A Saab spoko, ale jakość wykończenia wnętrza stoi na absolutnie niedopuszczalnym poziomie jak dla mnie, gorzej jak w Vectrze C. Poza tym te polifty są paskudne, ten przód to XD Sami saabiarze nazywają je paskudami, coś w tym jest.

    Ej, nie było przecież Volvo polecanego w ogóle XD 2.5T 210 koni seryjnie ma, zrobisz se izi 250, fajne to jest auto, było pisane niedawno o nich. Zdecydowanie V70, bo S60 nie ma z tyłu miejsca na nogi. Poza 2.5 jest jeszcze 2.4 200 konne i T5, a więc 2.3T 250 koni w serii. Nie mówię o wersji R, które da się kupić w Twoim budżecie i to są skurwiele niemiłosierne. Jednak serwis drogi, bo mają smaczki, których nie ma w cywilnych wersjach.

    A, Volvo nie rdzewieje, a Saab chrupie aż miło XD

  15. #12074
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    V70 odpada. Jest dla mnie brzydkie, a moje osobiste doswiadczenia sa takie, ze jezdzilem dwoma i oba tak skrzypialy jak rozpadajaca sie Ibiza (nie moja bo moja ma 10 razy wyzsza kulture wnetrza niz to chujstwo).
    Poza tym do tego trzeba doliczac LPG.
    A taki Saabik ehh to jest marzenie, to jest wlasnie to. A takie pierdolenie "sami sabiarze tak twierdza (...)" to wiesz xD To tak jak z tymi co pierdola eeeeee o panie beeemwu to sie skonczylo na e39 z rocznika 95, teraz to juz nie ma takich samochodow. xD
    Wg. mnie polift wyglada duzo lepiej od przedlifta + takie smaczki jak normalne radio. Nie no wykurwione to auto jest kiedys ogladajac stare V40 przejechalem sie przy okazjii Saabem 9-3 i powiedzialem, ze chuj musze takie auto miec. xD

    Dajcie mi jakis serwis, ktory zajmuje sie podjazdem i sprawdzeniem samochodu. Macie cos takiego? Juz pytalem to nikt nic nie dawal znac. Srednio mi sie widzi zapierdalac 1000 km zeby odbic sie od rozjebanej fury.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-11-2018, 10:08
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #12075
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    V70 odpada. Jest dla mnie brzydkie, a moje osobiste doswiadczenia sa takie, ze jezdzilem dwoma i oba tak skrzypialy jak rozpadajaca sie Ibiza (nie moja bo moja ma 10 razy wyzsza kulture wnetrza niz to chujstwo).
    Poza tym do tego trzeba doliczac LPG.
    A taki Saabik ehh to jest marzenie, to jest wlasnie to. A takie pierdolenie "sami sabiarze tak twierdza (...)" to wiesz xD To tak jak z tymi co pierdola eeeeee o panie beeemwu to sie skonczylo na e39 z rocznika 95, teraz to juz nie ma takich samochodow. xD
    Wg. mnie polift wyglada duzo lepiej od przedlifta + takie smaczki jak normalne radio. Nie no wykurwione to auto jest kiedys ogladajac stare V40 przejechalem sie przy okazjii Saabem 9-3 i powiedzialem, ze chuj musze takie auto miec. xD
    Ehh, czyli Artur saabiarz będzie, szkoda trochę. Będziesz się pozdrawiał jak kierowcy autobusów z innymi saabiarzami, podobno jak się nie pozdrowi, to walą delikwenta na sukę na zlocie i w warsztacie, bo wszyscy się znają i wżeniają się w swoje rodziny, takie trochę żydowstwo

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •