Reklama
Strona 798 z 1245 PierwszaPierwsza ... 298698748788796797798799800808848898 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11,956 do 11,970 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #11956
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mx 5 te starsze sa bardzo pognite?
    Jeden Mexeminor powie tak
    Inny Mexeminor powie nie

  2. #11957

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Chciałem podziękować torgom w pomocy wyboru furki.
    Niestety musiałem sobie wybić z głowy upragnioną Civiczke, bo wszystko co było na rynku w okolicy to szrot :/.
    Pozostałem przy Fiacie - Bravo 1.4 multiair sport 140km - w zasadzie fiatowej full opcji. Muszę w nim tylko sprzęgło zrobić, ale generalnie jeździ się super - jestem zadowolony.

    Teraz zostaje tylko filozoficzne pytanie "LPG or not to LPG"

  3. Reklama
  4. #11958
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,400
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Gratulacje kupienia;) najważniejsze że tobie się podoba, co do gazu to porób po mieście km i jakieś trasy zobacz spalanie, nie ma co się od razu wpychać bo zawsze można założyć.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #11959
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mx 5 te starsze sa bardzo pognite?
    Te tanie zazwyczaj tak, te droższe zazwyczaj nie. Ja swoją brałem za 9k z paroma niedoskonałościami, ale blacharsko spoko, purchel na tylnych nadkolach, solidna podłoga, zdrowe progi i cała reszta. Ogólnie nie jest łatwo dostać coś lepszego w okolicach 10k, czasem droższe są gorsze blacharsko, ale może więcej kasy w mechanikę być włożone, wiadomo. Ogólnie podaż jest niewielka, tak czy siak warto obejrzeć każde auto w okolicy i wyrobić sobie zdanie. W tym aucie kluczowa jest blacha, jak jest już mocno pognite, to nie ma czego ratować.
    @Xioniz ; kurwa multiair... Będziesz żałował, że nie T-Jet.

  6. #11960
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chciałem podziękować torgom w pomocy wyboru furki.
    Niestety musiałem sobie wybić z głowy upragnioną Civiczke, bo wszystko co było na rynku w okolicy to szrot :/.
    Pozostałem przy Fiacie - Bravo 1.4 multiair sport 140km - w zasadzie fiatowej full opcji. Muszę w nim tylko sprzęgło zrobić, ale generalnie jeździ się super - jestem zadowolony.

    Teraz zostaje tylko filozoficzne pytanie "LPG or not to LPG"
    Pojeździj z miesiąc czy dwa i wtedy nie będziesz miał problemu, żeby odpowiedzieć na to pytanie
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  7. #11961
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ałto w lizing owszem ale bez tak dużej wpłaty własnej i najlepiej raty w okolicach 600-1000 zł. To można takie auta brać. I oczywiście bez wykupu dalej bo to nie opłacalne i po co nam 3 letni szmelc XD

  8. #11962
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    co do e36 kupe to clubsporcik za 15k: https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-e3...uka-7664687711

  9. #11963
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    twoje?
    zły spas przednich lamp

  10. #11964
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Połowę kasy tej co wstawiłem, ale też widać, że to nie jest to. Raz, że nie 2.8, dwa spojler biedny, trzy nie ma vaderów, cztery jest srebrna, pięć jest do zrobienia blacharka. Na gotowo pewnie 20k, a tamto jest za 30 zapewne do grubej nego, może za 26 by się go wyjęło nawet, może 27.

  11. #11965
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,880
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    AB ma teraz na stanie fajne e36 za 16.5k bodaj.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #11966
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    e36 w sedanie m pakiet silnik m52b20 manual z 16500 już po naprawie blacharskiej
    nie pójdzie im to to szybko
    ja np jak miałbym kupować teraz e36 to może być z rdzą ale ważne żeby miała oryginalny lakier, zdrowe progi i zdrową podłogę. Blacharza dobrego mam więc by mi to ogarnął

  13. #11967
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,880
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Trzeba pamietac, ze to AB, a oni tam ceny maja wyjebane w kosmos lekko rzecz ujmujac.
    Ale jezeli jest porobione jak trzeba to wg. mnie jest ladna. Zreszta jezeli chodzi o e36 to chyba udalobym sie wlasnie do nich niz przebijal sie przez tony gruzu i szrotu polskiego rynku.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #11968
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jedni to ab chwalą drudzy nie to są zwykli handlarze którzy muszą mieć jakiś zysk.
    swoją drogą ja swoją też kupiłem od handlarza ale nie narzekam.
    swoją drogą znacie jakieś sposoby na auto które większość czasu stoi w garażu żeby nie dziadziało bo ostatnio wyjechałem swoją przewietrzyć to słyszałem jakieś skrzypienie z zawieszenia XD

  15. #11969
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Auto zawsze po dłuższym postoju trochę poskrzypi, szczególnie takie E36, MX-5 też wydaje dziwne odgłosy czasem, ale to ustaje po jakimś czasie, nie ma co się nerwować.

    A co do AB to ja już pisałem wielokrotnie, typowi handlarze z dobrą reklamą po prostu specjalizujący się, a więc wiedzą co jest trupem a co nie, ale zdarzają im się bardzo różne auta. Za 10k może być fajny, za 15k chujowy. Widziałem za 12k i 14k i były słabiutkie, blacha w stanie najwyżej przeciętnym, a nie oszukujmy się, w pełnoletnim BMW to jest najważniejsze. 16k za E36 w sedanie i jedynie 2.0 to też jest żart, ale takie mają ceny, za tego cabrio chcą 28k czy coś, a nie ma nawet tylnego zderzaka z mpaku i wygląda jak niedorobiony XDDDDDDDD Ale ludzie i tak kupią, bo AB, od prywatnego takie auto by nigdy za taki hajs nie poszło, to jest paradoks i tego nie zrozumiem. Wystarczy śledzić ich, często postują linki do aut, które sprzedali, a teraz są sprzedawane przez właścicieli. Nie ma fury, która by nie była grubo doinwestowana po zakupie u nich. Oczywiście to nie jest nic dziwnego, bo w końcu to są stare Beemki, ale o czymś to świadczy. Teraz stoi jakaś od nich u typa co ją w styczniu wziął, robił reparaturki tylnych nadkoli XD Chuj, że one jako ostatnie rdzewieją w E39. No i takiego 523i na welurach i z brakiem wyposażenia se typeczek za dychę na początku roku kupił, wsadził z ~3k i próbuje opierdolić za 10900 XDDDD No ciekawe kto się połasi, gościu chyba zapomniał, że on się nie nazywa Kamil i Filip i nie ma chuja, że ktoś wypłaci mu taki hajs za to.

  16. #11970
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jedni to ab chwalą drudzy nie to są zwykli handlarze którzy muszą mieć jakiś zysk.
    swoją drogą ja swoją też kupiłem od handlarza ale nie narzekam.
    swoją drogą znacie jakieś sposoby na auto które większość czasu stoi w garażu żeby nie dziadziało bo ostatnio wyjechałem swoją przewietrzyć to słyszałem jakieś skrzypienie z zawieszenia XD
    Ja ci powiem tak, jak handler ma papiery, że to od Niemca prosto wziął, jest aktuany TuV (chuj, może się nawet kończyć), to ja bym tak czy siak brał jak ogólnie ładny, bo pewne źródło, nie ma znaczenia, czy to AB czy nie AB. Oni też biorą gros aut z aukcji, a to jest tylko ciut lepsze od tych placów tureckich w Berlinie, też kupujesz kota w worku i dopiero po zakupie wiesz jak mocno wtopiłeś czy też nie. U AB auta od Niemca z podwórka kosztują extra i to mocno extra, oni nie są głupi, dużo więcej sobie za takie wołają niż inni handlarze. Jedyny plus taki, że oni liczników nie kręcą i tutaj jest porządek, ale z drugiej strony jest pełno uczciwych handlarzy, którzy też tego nie robią, bo jednak rynek w Polsce się zmienia, a poza tym po stare BMW nie przyjeżdża Janusz z rodziną i nie musi mieć 180kkm w 12 letnim dieslu żeby kupić.

    Jeszcze raz tutaj polecę totalną kopalnię beki, Komfort-Trans ze Zdzieszowic. Chłop ma tak wybuchane ego, że to głowa mała, buc nad buce. Ceny dopierdala okrutne, a ludzie tak samo łykają jak u AB, a nawet lepiej. Nigdy nie zapomnę tego E39 u niego, 18k, łuszczący się lakier po nieudolnym malowaniu w szopie, przód po wymianie w ASO po stłuczce tak spasowany, że spawany ulep z Kęt, który nawet nie miał VINu na kielichu, bo mu go wstawiali na nowo, miał mniejsze szpary i lepsze dopasowanie błotników XD No istna beka, ktoś to kupił i po roku do niego odsprzedał, w międzyczasie wsadził w furę kilka klocków, a nasz bohaterski Tomek przejął auto ponownie i wystawił za 19 czy tam 20k, bo kurwa rok starszy, jangtajmer pany, uklejone, paskudne 528i po kilku naprawach blacharskich. Ale za to 150kkm nalotu i customowa kiera, to dajemy heja cenę z dupy, a ludzie kupią, bo Komfort-Trans panie, W124 od Janusza z garażu za 80k pln XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •