Reklama
Strona 899 z 1245 PierwszaPierwsza ... 399799849889897898899900901909949999 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,471 do 13,485 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13471
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Mexeminor ;
    Pegi 106 mają tę zjebaną tylną belkę, którą trzeba regenerować?

  2. #13472
    Avatar koalanal
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    435
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Mexeminor ;
    Pegi 106 mają tę zjebaną tylną belkę, którą trzeba regenerować?
    @Astinus ; mają, ale to łatwo sprawdzić na stacji kontroli, poza tym już na oko będziesz widział czy równo stoi czy siedzi na dupie. Poza tym to jest tania sprawa, zależy w jakim stanie ogólnym jest auto. Ogólnie jechałem 106 i powiem, że to jest jedno z najlepszych aut w tym segmencie, ma nieziemsko wygodne fotele i super się to zbiera z 1.4 pod maską, mały szatan.
    Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

  3. Reklama
  4. #13473
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ja kiedyś taką 106, fakt z utrudnieniami lekkimi, ale pierwszy raz wtedy siedziałem za fajerą tegóż ałta, to ciągnąłęm lagunę 1 na hol bo silnik się zatarł w niej, i kurwa o dziwo bo ten peżocik dał radę

  5. #13474
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj koalanal napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Astinus ; mają, ale to łatwo sprawdzić na stacji kontroli, poza tym już na oko będziesz widział czy równo stoi czy siedzi na dupie. Poza tym to jest tania sprawa, zależy w jakim stanie ogólnym jest auto. Ogólnie jechałem 106 i powiem, że to jest jedno z najlepszych aut w tym segmencie, ma nieziemsko wygodne fotele i super się to zbiera z 1.4 pod maską, mały szatan.
    Siedzi niby normalnie, cholera wie, bo ciemno było xD
    Coś tam stuka w zawieszeniu (raczej napierdala), ta belka wydaje z siebie jakieś odgłosy?
    No i ja mam niestety 1.1, ale wygrałem wczoraj wyścig z tramwajem, więc i tak nie jest źle.

  6. #13475
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie wiem czy wydaje odgłosy, ale pytanie jest skąd ty kurwa masz 106 i po co XD

  7. #13476
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No kupiłem sobie, bo tak tyram SHO, że aż szkoda. Przez półtora miesiąca rozjebałem pół zawiechy, bo drogę do pracy mam przejebaną, do tego co chwila gdzieś nim muszę podjechać w trakcie pracy, nie chce mi się przebierać i gnój w aucie się robi, dywan z wiórów itd., a jasny welur to się brudzi strasznie, więc kupiłem takie padło do zatyrania.
    Nawet w sumie nie sprawdziłem dobrze, odpaliłem, przejechałem się paręset metrów, wziąłem i chuj, najwyżej zaoram nim pole

  8. #13477
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co chwila gdzieś nim muszę podjechać w trakcie pracy
    Możesz napisać co cię zmusza do jeżdżenia prywatnym autem w czasie pracy? Nie ukrywam, że ta cała arborystyka mnie kręci, jednak póki co nie ma ofert w mojej okolicy

  9. #13478
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak dałeś za niego te 600 zł, to jeździj i chuj, ja się zjebie to się zjebie. Sprawdź se co tam stuka, jak to jest belka to nie ruszaj, bo dołożysz do niego więcej niż dałeś. @Astinus ;

  10. #13479
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Możesz napisać co cię zmusza do jeżdżenia prywatnym autem w czasie pracy? Nie ukrywam, że ta cała arborystyka mnie kręci, jednak póki co nie ma ofert w mojej okolicy
    @Alex Hope ;
    Jest czasami tak, że zapomnimy jakiegoś sprzętu i trzeba po niego podskoczyć, a na firmowym zapięta przyczepka, częściowo załadowana, i weź się teraz baw w przestawianie, odpinane itd...
    Albo szefu firmowym autem gdzieś pojedzie i wtedy w ogóle nie ma wyjścia, jak trzeba gdzieś podskoczyć, to wsiadam w swoje.
    Ale nawet po pracy - pizdzi jak cholera, więc komu by się chciało przebierać w sensowne ciuchy, żeby auta nie uswinic. Lepiej kupić takie, którego nie będzie żal.

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak dałeś za niego te 600 zł, to jeździj i chuj, ja się zjebie to się zjebie. Sprawdź se co tam stuka, jak to jest belka to nie ruszaj, bo dołożysz do niego więcej niż dałeś. @Astinus ;
    Nie no, gościu był twardy, 1100 dałem. Za to mam rabat na holowanie xD

  11. #13480
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No 1100 to nie jest zła kasa, ale jak to będzie belka, to w sumie tak średnio bym powiedział.

  12. #13481
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jebał to pies. Sprawdzę go sobie później, jak się okaże, że warto w niego wsadzić trochę kasy, to porobię co trzeba, jak wyjdzie, że tam drugi tysiak na wejście, to pomodlę się o jeszcze trochę śniegu, bo ręczny coś tam trzyma

  13. #13482
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest czasami tak, że zapomnimy jakiegoś sprzętu i trzeba po niego podskoczyć, a na firmowym zapięta przyczepka, częściowo załadowana, i weź się teraz baw w przestawianie, odpinane itd...
    Albo szefu firmowym autem gdzieś pojedzie i wtedy w ogóle nie ma wyjścia, jak trzeba gdzieś podskoczyć, to wsiadam w swoje.
    Ale nawet po pracy - pizdzi jak cholera, więc komu by się chciało przebierać w sensowne ciuchy, żeby auta nie uswinic. Lepiej kupić takie, którego nie będzie żal.
    Aha, rozumiem, czyli to pewnie kwestia dogadania się z szefem.
    Swoją drogą tacy "ludzie lasu" na co dzień jeżdżą terenówkami, przynajmniej w mojej okolicy tak jest. Nawiązując do tego co myślicie o samochodzie terenowym, jako daily? Mam na myśli trochę starsze modele, powiedzmy do 15k.

  14. #13483
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Panowie konserwacja podwozi do mojego starego padła, robił ktoś takie coś interesował się tym? Podłoga perfekt stan i chce żeby tak zostało.

  15. #13484
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha, rozumiem, czyli to pewnie kwestia dogadania się z szefem.
    Swoją drogą tacy "ludzie lasu" na co dzień jeżdżą terenówkami, przynajmniej w mojej okolicy tak jest. Nawiązując do tego co myślicie o samochodzie terenowym, jako daily? Mam na myśli trochę starsze modele, powiedzmy do 15k.
    RAV4 pierwsza albo druga generacja (pierwsza lepsza, bo pierwsza i lepsza, ale druga nie jest zła), poza tym od kurwy innych aut, ale RAVkami się przyjemnie jeździ tak o, od buta, a więc codziennie można ich używać bez żadnych minusów.

  16. #13485
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie konserwacja podwozi do mojego starego padła, robił ktoś takie coś interesował się tym? Podłoga perfekt stan i chce żeby tak zostało.
    Ale ty nim nie jeździsz w zimie, nie? To po chuj kasę wydawać, jak jest perfekt to zostanie perfekt jeszcze długie lata.

    No ale jak już bardzo chcesz, to na pewno nie jakiś biteks czy inne gówno, bolle i inne. Ogarnij se porządną konserwę porządnym środkiem, np. Waxoylem. 1,5k za to izi dasz, ale warto.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •