Reklama
Strona 334 z 1245 PierwszaPierwsza ... 234284324332333334335336344384434834 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,996 do 5,010 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #4996

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj wl00dar16 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za 18 to już myśle że niezłą sztuke dorwiesz.

    Mam dylemat . Audi a4b7 zajebiscie mi się podoba, ale nie wiem czy dopasuję się silnikowo.
    Slyszalem ze te 2.0TDI 140km to chujnia , a 1.9TDI 116km ( :( ) są bezawaryjne.
    W tej chwili mam 1.9 130 więc szukam czegoś takiego lub mocniejszego.
    Znajdzie się jakaś alternatywa?
    W benzynie jest chyba fajna opcja 1.8t 164km , jeśli się mylę poprawcie.

    http://allegro.pl/audi-a4-163km-klim...6.html#thumb/5
    coś pieknego :D
    Te 2.0 TDI nie są takie złe. Owszem był sytuacje że głowice pękały itp ale to nie u wszystkich. Ważne żeby szukać silnika z dobrymi wtryskami. O ile pamiętam to siemensy były wadliwe. Kuzyn ma już drugi rok i zero problemów. Ważne żeby kupić dobry egzemplarz. A jak się boisz to 1.8 + lpg

  2. #4997

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    128
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witam, czy mógłby mi ktoś polecić jakieś auto. Chodzi mi aby miało moc >100KM w benzynie, aby ewentualnie zagazować później i żeby było w hatchback'u. Myślałem nad audi a3 albo nissanie almerze n16. Chciałbym przeznaczyć na to kwota do 8-10k zł.

  3. Reklama
  4. #4998

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A3 8L jak najbardziej, polecam od siebie benzynowe motory 1.6 oraz 1.8T, jeśli chcesz więcej mocy. Oba lubią gaz.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  5. #4999
    Avatar Astiliapl
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    950
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Szukam auta terenowego do 17 tyś zł myślałem o jeep cherokee 4.0 benzyna z gazem lub nissan patrol gr y 60 w diesel ponad 2.5 pojemności. Macie jakieś alternatywy dla tych aut? Auto nie może być lekkie (Vitara odpada)bo jeszcze musi ciągnąć przyczepę dwu osiową za sobą w nie łatwych warunkach, najlepiej jak naj mniej elektroniki. Jeśli jest jakieś auto godne polecenia mogę coś do tej kwoty dołożyć. Pomożecie?

  6. #5000
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astiliapl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szukam auta terenowego do 17 tyś zł myślałem o jeep cherokee 4.0 benzyna z gazem lub nissan patrol gr y 60 w diesel ponad 2.5 pojemności. Macie jakieś alternatywy dla tych aut? Auto nie może być lekkie (Vitara odpada)bo jeszcze musi ciągnąć przyczepę dwu osiową za sobą w nie łatwych warunkach, najlepiej jak naj mniej elektroniki. Jeśli jest jakieś auto godne polecenia mogę coś do tej kwoty dołożyć. Pomożecie?
    Grand Cherokee 1 gen z v8 - zostanie jeszcze trochę kasy, a właściwości terenowe, wytrzymałość konstrukcji i komfort jazdy ma na bardzo wysokim poziomie. Do tego brzmienie ósemki, a pali to tyle samo co te 4 litry V6. Jeśli lekkie konstrukcje odpadają, to to jest imo najlepszy wybór. Do tego jeździ tym sporo pasjonatów motoryzacji z USA, wiec masz spore szanse na znalezienie zadbanego egzemplarza.

  7. #5001
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    rozmyslam nad
    astra h gtc 1.9cdti 150km
    alfa romeo 159 1.9jtd 150km sedan

    bardziej jestem przekonany nad astra ale ciagle mam watpliwosci jakie za i przeciw ?

  8. #5002
    Mexeminor

    Domyślny

    Ten sam silnik. Alfa jest dużo ładniejsza, mniej awaryjna i ma dobre materiały we wnętrzu. Ceny podobne.
    Wybór jest imo prosty.

  9. #5003
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wydaje się, że jak Opel to i części nie drogie. Co do Alfy 159 to kuzyn ma już ją chyba z trzy lata i nie słyszałem żeby narzekał, trochę aut w życiu miał i gdyby było źle z tym autem to sądzę, że nie pierdoliłby się z naprawami tylko sprzedał i wziął coś innego.

    Nikt w temacie nie ma Mercedesa C klasy żeby powiedzieć co nieco o tym aucie ?

  10. #5004
    Mexeminor

    Domyślny

    Która klasa C?

  11. #5005
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gdybym był kobieta brałbym gtc xD nawet nie wiedziałem ze alfy 159 takie tanie, myslalem ze one trzymają cenę około 40k zł

    Co do terenowych, znajomy ma mitasubiszi pajero i sobie chwali, w sumie to jezdzi nim juz z dobre 5 lat, co zimę po lasach robi kulig na ~10 sanek i ciągnie lepiej niz traktor ;D

  12. #5006
    Avatar Sik Wit It
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    177
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mam C klase od 5lat. Po lifcie 2005 rok, 2,2cdi 122km. Pytaj, chetnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości
    Ostatnio zmieniony przez Sik Wit It : 07-07-2016, 16:09
    What's in your head?

  13. #5007
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    szukam pierwszego samochodu :P

    nie szukam jakiegos ultra malego pizdzika typu smart, ale nie potrzebuje tez duzego sedana czy kombi, jakis fajny hatchback, 3d lub 5d.
    silnik najlepiej diesel, ale jakas fajna wytrzymala benzyna tez bedzie w porzadku. nie planuje zakladac LPG
    oczywiscie jak najtanszego XD ale nie takiego, zeby trzeba bylo wkladac miliony w jego odbudowe, zeby ledwo co przeszedl przeglad. cos popularnego ;>


    celuje ;
    golf 4 1.9 tdi 90km - rdzy na nich nie ma, silnik dobry, wytrzymaly, osiągi w sam raz ( nie jest pet, dosyc dynamiczny, ale nie jest tez za mocny ), popularny, spoko wymiary
    leon 1.9 tdi - to samo co wyzej, tyle ze wyglada ciut inaczej
    civic 1.4 sedan - nie wiem czy to juz nie za stare samochody

    dla mnie lepszy = tani i jak najmłodszy, ale wiadomo... cos polecacie?
    życiowy ded

  14. #5008
    Avatar Sik Wit It
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    177
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Trochę bym polemizował nad dynamika w Golfie IV z tym silnikiem, osobiście uważam, ze jest mułowaty.

    Jeśli szukasz czegoś młodego, taniego i popularnego, to popatrz na Clio, Corsy, Peugoty 206, Polówki, może jakaś Almera. Dobrze, że celujesz w benzynę, silniki benzynowe w wyżej wymienionych modelach są dużo mniej awaryjne niż w silnikach diesla.
    What's in your head?

  15. #5009
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Sik Wit It napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trochę bym polemizował nad dynamika w Golfie IV z tym silnikiem, osobiście uważam, ze jest mułowaty.

    Jeśli szukasz czegoś młodego, taniego i popularnego, to popatrz na Clio, Corsy, Peugoty 206, Polówki, może jakaś Almera. Dobrze, że celujesz w benzynę, silniki benzynowe w wyżej wymienionych modelach są dużo mniej awaryjne niż w silnikach diesla.
    tzn jezdzilem 206 60km? czy tam 65, benzyna to wydaje mi sie ze jego dynamika na dojazd do pracy/szkoly jest wystarczajaca :D
    dlatego wydaje mi sie ze 90km, 1.9 oraz sam fakt ze to diesel wiec powinien dosyc sobie po miescie pykać :D
    życiowy ded

  16. #5010
    Avatar Sik Wit It
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    177
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jeśli chodzi o dojazd do szkoły czy do pracy, to wystarczy, tak jak mówisz. Kiedyś moi rodzice mieli Borę 1,9 tdi w wersji 130-sto konnej, również ją użytkowałem i po tym, jak znajomy kupił golfa 1,9 tdi 90km, wydawał mi się mułowaty. Stad też moja opinia, ale masz racje, po prostu źle to porównałem, bo 90km golfa przy 60km peugota, to rzeczywiście jest o wiele bardziej dynamiczny :D
    What's in your head?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •