Reklama
Strona 938 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4388388889289369379389399409489881038 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,056 do 14,070 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14056
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra ale we Artur nie pierdol, bo ten Civic przynajmniej ma klimę i nie wygląda jakby jego właściciel miał downa. Poza tym to auto za kilka lat będzie pełnoprawnym yountimerem, który będzie robił wrażenie na zlotach i będzie powolutku zyskiwał na wartości. Ten Superb już zawsze pozostanie jebanym memem i autem, które straciło swoje podstawowe cechy użytkowe i nie zyskało kompletnie nic po inwestycji w niego 70k. Jeśli Superb Łysego jest warty 45k, to ten od @Helluxzi ; minimum 200k. Swoją drogą super fura, zajebista sztuka się trafiła.
    Znaczy jezeli chodzi o syfika to akurat wystarczy, ze wyglada jakby wyjechal z fabryki i od razu wyglada jakby jego wlasciciel mial downa. xD A czy bedzie youngtimerem nwm moze i tak skoro sa jakies spierdoksy, ktore uwazaja to auto za kultowe (glownie dlatego, ze jest modne i popularne wsrod 19 letnich czepeczkowcow ze stickerbombami na ryju i tylko dlatego xD ) i beda sie nim jaraly na "zlotach" i XD "SPOTACH". Ale ty tam cos gadales nie o tym tylko o madrosci tego wyboru, o fantastycznym wyposazeniu, bezawaryjnosci kurwa no xD To juz lepiej dawac 5k i co 3 lata wymieniac na inne i przez 12 lat za te same pieniadze jezdzic czyms w miare normalnym (np. starym superbem ktory wciaga dupom ta hondzinke xD) zamiast tym, nie wspominajac, ze za 12 lat to nic z tego nie zostanie bo go ruda wpierdoli, a ty tu cos gadasz, ze kurwa IDEAL CALE ZYCIE MOZNA JEZDZIC WSPANIALE XD wez ty moze nie wiem przejedz sie jakims autem chociaz z 21 wieku (nie mowie o rocznikach 2010+, ale chociaz takim 2000+ to moze zauwazysz, ze jakis syfik z 94 nie ma podjazdu do kurwa nawet daczi daster w najbiedniejszej edycji xD

    chociaz z drugiej strony o czym ja mowie, skoro

    fantastyczny kunszt i zmysl projektantow, genialne wykonczenie oraz najlepsze materialy w historii motoryzacji


    przecietniactwo i bida bez porownania do japonskich geniuszy motoryzacyjnych xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-04-2019, 10:31
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #14057
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Master dyskusja z Mexeminorem skończyła się na jego stwierdzeniu, że uzasadnione ekonomiczne jest kupowanie blisko 30 letniej hondy. Więc nie spinaj się tak. Na pocieszenie dodam, ze we wszystkim masz racje.

  3. Reklama
  4. #14058
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Master dyskusja z Mexeminorem skończyła się na jego stwierdzeniu, że uzasadnione ekonomiczne jest kupowanie blisko 30 letniej hondy. Więc nie spinaj się tak. Na pocieszenie dodam, ze we wszystkim masz racje.
    To. Mexeminor już powinien być dawno zdetronizowany
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  5. #14059
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja się czasem zastanawiam Artur czy ty jesteś serio upośledzony czy po prostu mnie trollujesz

    Dalej się czepiaj tego E12 i Giulietty, pomimo tego, że naprawdę średnia Toyota i to jeszcze robiona w Turcji i Anglii, była lepiej robiona w środku od Giulietty i tutaj nie ma co się kurwa kłócić. Design nie ma znaczenia, nie o tym była mowa, chodzi tylko i wyłącznie o jakość materiałów i spasowanie. Poza tym wiesz, że ja bardzo chwaliłem środek Giulietty, gadaliśmy o tym w chuj i trochę, ale to nie zmienia faktu, że to jest włoskie i niestety jest jak jest, kilka lat i treszczy jak Mario do słuchawki jak spierdolisz dla niego transport, a w dotyku jest przyjemne niczym kutas Fabia, który przyjmujesz regularnie w ramach podziękowania za dawanie dla ciebie roboty.

    Civic V jest o kilka klas lepszy we wszystkim od jakiejś Dacii, poza tym, że jest starszy (chociaż dla mnie to jest kolejna zaleta, ale dostosuję się do twojego poziomu). Takie auto w dobrym stanie to naprawdę przyjemność, Japończycy nigdy nie robili lepszych aut niż w latach 80. i 90., pisałem już wielokrotnie o co chodzi, ale podsumuję to krótko - one po prostu perfekcyjnie spełniają swoje zadanie, są autami z krwi i kości, są 100% treści w świetnej formie, a dodatkowo w wersjach takich jak ten Civic dają kupę frajdy z jazdy.

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Master dyskusja z Mexeminorem skończyła się na jego stwierdzeniu, że uzasadnione ekonomiczne jest kupowanie blisko 30 letniej hondy. Więc nie spinaj się tak. Na pocieszenie dodam, ze we wszystkim masz racje.
    Oczywiście, że jest, kwestia za jaką kwotę można ją dostać i jak się ma stan faktyczny do zapewnień właściciela. Taki Civic ma bardzo niewielkie szanse popsucia się, części mechaniczne są tanie i łatwo wymienialne, roczny koszt użytkowania takiego auta będzie bardzo niski. Dla porównania nawet nowe Tipo czy inne tanie auto (ciągle ~20k więcej niż ten Civic w zakupie, przypominam) musi pojechać na minimum jeden przegląd, który kosztuje 1k jak nie lepiej. Do tego wyższe ubezpieczenie. Za te pieniądze zrobimy serwis Hondy i może nam jeszcze zostanie.

    Jedyny prawdziwy problem Civica to rdza, a raczej podatność na nią. Jeżdżenie nim zimą nie jest najlepszym pomysłem, w ciągu maks dwóch lat trzeba będzie robić blacharkę. Nie zmienia to faktu, że nie będzie to kosztować dużo, ale ja bym go zimował i miał drugie auto na ten okres, np. Audi 80.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-04-2019, 12:16

  6. #14060

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Design nie ma znaczenia, nie o tym była mowa, chodzi tylko i wyłącznie o jakość materiałów i spasowanie.
    ta, wiadomo, japonskie plastiki to klasa sama w sobie

    a jakis pijak zapluty menel spedytor bedzie cos DLA ciebie pierdolil
    na twoim miejscu profilaktycznie bym mu #90 wykurwil
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 25-04-2019, 12:15

  7. #14061
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta, wiadomo, japonskie plastiki to klasa sama w sobie

    a jakis pijak zapluty menel spedytor bedzie cos DLA ciebie pierdolil
    na twoim miejscu profilaktycznie bym mu #90 wykurwil
    Kappa jest tutaj nie na miejscu, bo co jak co, ale japońskie wnętrza zawsze były najlepsze i tutaj nikt się nie kłóci. To tak jakbyś próbował udowodnić, że woda jest sucha.

    A #90 zaraz mogę DLA ciebie wlepić, Artur to mój kolega i jemu nie daję, choć mnie wkurwia.

  8. #14062
    Avatar Frazes
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    311
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Civic V jest o kilka klas lepszy we wszystkim od jakiejś Dacii, poza tym, że jest starszy (chociaż dla mnie to jest kolejna zaleta, ale dostosuję się do twojego poziomu). Takie auto w dobrym stanie to naprawdę przyjemność, Japończycy nigdy nie robili lepszych aut niż w latach 80. i 90., pisałem już wielokrotnie o co chodzi, ale podsumuję to krótko - one po prostu perfekcyjnie spełniają swoje zadanie, są autami z krwi i kości, są 100% treści w świetnej formie, a dodatkowo w wersjach takich jak ten Civic dają kupę frajdy z jazdy.
    Wszystko co tutaj wymieniłeś nie da się w żaden sposób zmierzyć. Mogłeś jeszcze dopisać, że stare auta mają dusze xd. Mexeminor szkoda, że tego nie widzisz ale jesteś audiofilem motoryzacji.

  9. #14063

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A #90 zaraz mogę DLA ciebie wlepić, Artur to mój kolega i jemu nie daję, choć mnie wkurwia.
    A mi za co wlepisz? Przeciez to ty pierdolisz takie glupoty, ze nawet KOLEDZY sie z ciebie smieja. Zrozum wreszcie typie, ze wszystko co tu wypisujesz ma sie nijak do rzeczywistosci.


    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    one po prostu perfekcyjnie spełniają swoje zadanie, są autami z krwi i kości, są 100% treści w świetnej formie, a dodatkowo w wersjach takich jak ten Civic dają kupę frajdy z jazdy
    A dzisiejsze auta nie spelniaja swojego zadania?xD Ooo panie, kiedys to bylo, kiedys to auta jezdzily, a dzisiaj to juz nie jezdza xD Jedyna frajde jaka moze dac taki Civic to fakt, ze se mozesz upalac tego smiecia poki nie zdechnie i go nie szkoda, bo se kosztowal 3k i kupiles go wlasnie po to by go rozjebac. Nie wiem o jakiej frajdzie z jazdy ty mowisz, w jakims starym, zgnilym, smierdzacym, brzydkim Civicu.

  10. #14064
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dalej się czepiaj tego E12 i Giulietty, pomimo tego, że naprawdę średnia Toyota i to jeszcze robiona w Turcji i Anglii, była lepiej robiona w środku od Giulietty i tutaj nie ma co się kurwa kłócić. Design nie ma znaczenia, nie o tym była mowa, chodzi tylko i wyłącznie o jakość materiałów i spasowanie. Poza tym wiesz, że ja bardzo chwaliłem środek Giulietty, gadaliśmy o tym w chuj i trochę, ale to nie zmienia faktu, że to jest włoskie i niestety jest jak jest, kilka lat i treszczy jak Mario do słuchawki jak spierdolisz dla niego transport, a w dotyku jest przyjemne niczym kutas Fabia, który przyjmujesz regularnie w ramach podziękowania za dawanie dla ciebie roboty.
    idz do kiosku zapierdalaj bo pani odlozyla do teczki auto swiat

  11. #14065
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ma ktoś informację jak skończyła się akcja banana który rozwalił gelende? Jak ten typ się w ogóle nazywał?

  12. #14066
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja się czasem zastanawiam Artur czy ty jesteś serio upośledzony czy po prostu mnie trollujesz

    Dalej się czepiaj tego E12 i Giulietty, pomimo tego, że naprawdę średnia Toyota i to jeszcze robiona w Turcji i Anglii, była lepiej robiona w środku od Giulietty i tutaj nie ma co się kurwa kłócić. Design nie ma znaczenia, nie o tym była mowa, chodzi tylko i wyłącznie o jakość materiałów i spasowanie. Poza tym wiesz, że ja bardzo chwaliłem środek Giulietty, gadaliśmy o tym w chuj i trochę, ale to nie zmienia faktu, że to jest włoskie i niestety jest jak jest, kilka lat i treszczy jak Mario do słuchawki jak spierdolisz dla niego transport, a w dotyku jest przyjemne niczym kutas Fabia, który przyjmujesz regularnie w ramach podziękowania za dawanie dla ciebie roboty.

    Civic V jest o kilka klas lepszy we wszystkim od jakiejś Dacii, poza tym, że jest starszy (chociaż dla mnie to jest kolejna zaleta, ale dostosuję się do twojego poziomu). Takie auto w dobrym stanie to naprawdę przyjemność, Japończycy nigdy nie robili lepszych aut niż w latach 80. i 90., pisałem już wielokrotnie o co chodzi, ale podsumuję to krótko - one po prostu perfekcyjnie spełniają swoje zadanie, są autami z krwi i kości, są 100% treści w świetnej formie, a dodatkowo w wersjach takich jak ten Civic dają kupę frajdy z jazdy.


    Oczywiście, że jest, kwestia za jaką kwotę można ją dostać i jak się ma stan faktyczny do zapewnień właściciela. Taki Civic ma bardzo niewielkie szanse popsucia się, części mechaniczne są tanie i łatwo wymienialne, roczny koszt użytkowania takiego auta będzie bardzo niski. Dla porównania nawet nowe Tipo czy inne tanie auto (ciągle ~20k więcej niż ten Civic w zakupie, przypominam) musi pojechać na minimum jeden przegląd, który kosztuje 1k jak nie lepiej. Do tego wyższe ubezpieczenie. Za te pieniądze zrobimy serwis Hondy i może nam jeszcze zostanie.

    Jedyny prawdziwy problem Civica to rdza, a raczej podatność na nią. Jeżdżenie nim zimą nie jest najlepszym pomysłem, w ciągu maks dwóch lat trzeba będzie robić blacharkę. Nie zmienia to faktu, że nie będzie to kosztować dużo, ale ja bym go zimował i miał drugie auto na ten okres, np. Audi 80.
    To o czym piszesz to totalnie subiektywne rzeczy, ja sobie nie wyobrazam jak kurwa kawal odlanego twardego plastiku moze byc lepszy od pieknej skory, czerwonych nici i nowoczesnego jak na swoj czas designu. Co jest w tym kurwa niby lepszego. xD To, ze przetrwa lat 25 i nie bedzie trzeszczec? To ma byc jedyny wyznacznik "DOBREGO WNETRZA"? xD Prawda jest taka, ze w tej e12 wnetrze to jest kurwa kopiuj wklej takiej ibizy czy innego golfa, dokladnie to samo. To moze w ogole powinni robic deske z kawalka metalu z wycietymi 3 otworami na zegary i chuj, w ogole juz nigdy nie bedzie trzeszczec, kupisz auto w wieku 19 lat i bedziesz nim zapierdalal do smierci xD Albo lepiej niech formy z betonu zrobia i zabetonuja to w chuj w ogole bedzie idealne xD

    Ale juz pomijajac to wszystko to wykonanie wlasnie takiej koroli jest slabe. Ot zwykly plastik, ani mily w dotyku, ani ladny bo jak kawal wylanego plastiku w forme moze byc ladny czy mily? No nie moze byc. A juz na pewno nie w porownaniu do wykonczen takiego BMW, Audi, Merca czy Alfy Romeo... juz kurwa nawet nie bede mowil, ze tych z roku 2015, ale nawet tych, ktore byly produkowane rownorzednie z taka korola czy inna ibiza. xD Po prostu dla Ciebie jedynym kryterium oceny jest to czy cos trzeszczy czy nie po 20 latach uzytkowania. xD Uwaga postuje 6 tajemnice fatimskom - kazde normalnie uzytkowane auto z ladnym wnetrzem bedzie trzeszczec bo zazwyczaj poziom skomplikowania takich wnetrz jest zbyt duzy by to sie idealnie trzymalo przy tak dlugim okresie uzytkowania, a samochody te nie sa produkowane na takie przebiegi i taki wiek. No nie wiem kurwa to tak jakby mowic, ze gumowy klapek kubota jest lepiej wykonany niz skorzany mokasyn prady bo o tego drugiego jak nie zadbasz to sie rozjebe po 3 latach, a w klapku prady to mozesz popierdalac calorocznie bez przeszkod przez 30 lat i bedzie wygladal jak nowka sztuka
    tylko ciekawe, ze kazdy by wolal zwalic do mokasynka prady, a nie do chujowo wygladajacego, brzydkiego i smierdzacego guma klapka kuboty

    mam nadzieje, ze wyjasnilem
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #14067
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Frazes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystko co tutaj wymieniłeś nie da się w żaden sposób zmierzyć. Mogłeś jeszcze dopisać, że stare auta mają dusze xd. Mexeminor szkoda, że tego nie widzisz ale jesteś audiofilem motoryzacji.
    Da się zmierzyć, dlaczego nie? Nic nie mówię o duszy, to jest akurat pierdolenie. Auto to auto, są lepsze i gorsze.

    No i sugerowanie, że audiofile nie mają racji i nie da się zmierzyć, który sprzęt albo nośnik jest lepszy XDDD
    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A mi za co wlepisz? Przeciez to ty pierdolisz takie glupoty, ze nawet KOLEDZY sie z ciebie smieja. Zrozum wreszcie typie, ze wszystko co tu wypisujesz ma sie nijak do rzeczywistosci.
    Ma się bardzo dobrze do rzeczywistości, udowodnij, że jest inaczej.
    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A dzisiejsze auta nie spelniaja swojego zadania?xD Ooo panie, kiedys to bylo, kiedys to auta jezdzily, a dzisiaj to juz nie jezdza xD Jedyna frajde jaka moze dac taki Civic to fakt, ze se mozesz upalac tego smiecia poki nie zdechnie i go nie szkoda, bo se kosztowal 3k i kupiles go wlasnie po to by go rozjebac. Nie wiem o jakiej frajdzie z jazdy ty mowisz, w jakims starym, zgnilym, smierdzacym, brzydkim Civicu.
    Ale ty nawet nie wiesz o co chodzi. Każde auto spełnia swoje zadanie, którym jest przemieszczanie się z A do B. Problem jest w tym jak auto to robi, a jak powinno robić. Tamte auta robiły to tak, jak powinno to wyglądać, nie mniej, nie więcej.

    No i sugerowanie, że tak mocny silnik w aucie, które waży niecałą tonę, ma nisko położony środek ciężkości i dobry rozkład masy, nie jest przyjemnością to XD

    I to nie jest zgniły Civic, a bardzo dobrze zachowany egzemplarz. Jakby mowa była o jakimś struclu za 2k, to nie byłoby tematu, nie uważasz?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-04-2019, 13:59

  14. #14068
    Boruciarz

    Domyślny

    mex jest kurwa z innego świata. jego powinnni wyjebac do moderowania tematu "ROZJEBUNDY, SZROTY, ODPADY MOTORYZACYJNE, JAKIE KOLO DO DYLIZANSU" albo do kanalu motobieda, złomnik czy inny chuj.
    to co on pierdoli juz nawet nie jest smieszne, on kurwa mysli tkaimi pokretnymi i prostackimi kategoriami ze to sie w pizdzie nie miesci. w limuzyie tez by pewnie kwękał ze nie ma kurwa uchwytu na kubek

  15. #14069
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mex jest kurwa z innego świata. jego powinnni wyjebac do moderowania tematu "ROZJEBUNDY, SZROTY, ODPADY MOTORYZACYJNE, JAKIE KOLO DO DYLIZANSU" albo do kanalu motobieda, złomnik czy inny chuj.
    to co on pierdoli juz nawet nie jest smieszne, on kurwa mysli tkaimi pokretnymi i prostackimi kategoriami ze to sie w pizdzie nie miesci. w limuzyie tez by pewnie kwękał ze nie ma kurwa uchwytu na kubek
    Uchwytu na kubek XD Typie, ja tego nigdy nie użyłem i jest mi zbędne, ale fakt faktem - gros ludzi tego używa i powinno to w aucie być, szczególnie, gdy jest drogie i ma rozpieszczać swojego właściciela.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To o czym piszesz to totalnie subiektywne rzeczy, ja sobie nie wyobrazam jak kurwa kawal odlanego twardego plastiku moze byc lepszy od pieknej skory, czerwonych nici i nowoczesnego jak na swoj czas designu. Co jest w tym kurwa niby lepszego. xD To, ze przetrwa lat 25 i nie bedzie trzeszczec? To ma byc jedyny wyznacznik "DOBREGO WNETRZA"? xD Prawda jest taka, ze w tej e12 wnetrze to jest kurwa kopiuj wklej takiej ibizy czy innego golfa, dokladnie to samo. To moze w ogole powinni robic deske z kawalka metalu z wycietymi 3 otworami na zegary i chuj, w ogole juz nigdy nie bedzie trzeszczec, kupisz auto w wieku 19 lat i bedziesz nim zapierdalal do smierci xD Albo lepiej niech formy z betonu zrobia i zabetonuja to w chuj w ogole bedzie idealne xD
    A ten znowu o designie XD Nie mówię, że E12 ma dobre wnętrze, ma solidnie wykonane wnętrze z dobrymi materiałami (na tę klasę nawet bardzo) miłymi w dotyku i w użytku. Dodatkowo wygląda ono po prostu okej i nie można się do niego dojebać jak np. do Leona II. Tyle. Ty sobie dodałeś, że uważam je za piękne i idealne.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale juz pomijajac to wszystko to wykonanie wlasnie takiej koroli jest slabe.
    Otóż nie. Plastik bardzo miły w dotyku, polecam sprawdzić.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ot zwykly plastik, ani mily w dotyku, ani ladny bo jak kawal wylanego plastiku w forme moze byc ladny czy mily? No nie moze byc. A juz na pewno nie w porownaniu do wykonczen takiego BMW, Audi, Merca czy Alfy Romeo...
    Poza tym ja go nie porównywałem do premium, a do Giulietty i to jest pod kątem spasowania i materiałów. Tutaj akurat jest po prostu lepsze, ale też nie ma jakiejś kolosalnej różnicy żeby kurwa Alfę gnoić. Jarzysz już?
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    juz kurwa nawet nie bede mowil, ze tych z roku 2015, ale nawet tych, ktore byly produkowane rownorzednie z taka korola czy inna ibiza. xD Po prostu dla Ciebie jedynym kryterium oceny jest to czy cos trzeszczy czy nie po 20 latach uzytkowania. xD
    Nie jedynym, ale akurat w tym wypadku chodziło o to. No i to jest ważne, bo przecież te auta za 10 lat dalej będą jeździć i dzięki swojemu designowi na 100% będą w chuj popularne i rozchwytywane. Szkoda, że w środku już nie będzie takiej euforii. Polecam sobie zobaczyć jak zdechła Alfa np. 33 i jakie miała hehe piękne porządne wnętrze.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uwaga postuje 6 tajemnice fatimskom - kazde normalnie uzytkowane auto z ladnym wnetrzem bedzie trzeszczec bo zazwyczaj poziom skomplikowania takich wnetrz jest zbyt duzy by to sie idealnie trzymalo przy tak dlugim okresie uzytkowania, a samochody te nie sa produkowane na takie przebiegi i taki wiek.
    Hmm, no nie wiem. E39 pomimo pewnych luźnych już elementów nic a nic nie trzeszczało, tak samo W124, które miały po 700kkm nalotu. Owszem, tu i ówdzie były luźne elementy, bo puścił klej czy po prostu od użytku się poluzowały, ale nie było mowy o odgłosach i poza uchwytem do zamykania drzwi, który odlatuje w każdym W124, nie było użytkowego elementu, który byłby luźny. Nie było. W210 tak samo się trzymają, W202, E46 - ogółem całe to premium już ponad 20 letnie dalej trzyma się w chuj dobrze w kwestii wnętrz, a większość tych aut dostało tak po piździe od właścicieli, że to głowa mała.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem kurwa to tak jakby mowic, ze gumowy klapek kubota jest lepiej wykonany niz skorzany mokasyn prady bo o tego drugiego jak nie zadbasz to sie rozjebe po 3 latach, a w klapku prady to mozesz popierdalac calorocznie bez przeszkod przez 30 lat i bedzie wygladal jak nowka sztuka
    tylko ciekawe, ze kazdy by wolal zwalic do mokasynka prady, a nie do chujowo wygladajacego, brzydkiego i smierdzacego guma klapka kuboty

    mam nadzieje, ze wyjasnilem
    To porównanie to jest najgorsze porównanie jakie w życiu widziałem.

    Ale plusik za starania <3

    #
    Nie wiem o co wy się sracie cały czas, że mam po prostu rację? Jedne auta mają lepsze wnętrza, inne gorsze, zarówno pod kątem stylistyki jak i materiałów i spasowania. Widać to bardzo dobrze po wielu latach, jak auto jest nowe, to po prostu bez sensu jest o tym dyskutować, bo siłą rzeczy będzie okej. Od dawien dawna wiadomo, że japońskie auta są najlepiej spasowane, niemieckie premium ma najlepsze materiały, a włoskie najlepszy design, francuskie natomiast stawiają na innowacje we wnętrzu i futurystyczne stylizacje. To są fakty, z tym się nie kłóci najzwyczajniej w świecie. Moja opinia opiera się w tym wypadku tylko i wyłącznie na faktach. Nigdzie, nawet przez chwilę, nie dissowałem wnętrza Giulietty, uważam je za bardzo dobre, na tle innych Alf czy włoskich aut wręcz świetne materiałowo i w kwestii spasowania, bo naprawdę zrobili robotę, a zawsze to była ich pięta Achillesowa. Nie można jednak stwierdzać, że wnętrze takiej Giulietty jest lepsze, bo ładniejsze, bo na tle naprawdę dobrze spasowanych aut wypada średnio, co nie zmienia faktu, że nie ma się czego wstydzić i wielkie thumbs up dla Maria i Fabia.
    No i skończmy już to porównanie E12-Giulietta, bo to po prostu nie ma sensu, jest dużo więcej lepszych.

    Na koniec zachęcam wszystkich żeby zapoznali się z segmentem japońskich kompaktów lat 90. (a najlepiej wszystkimi autami japońskimi z tamtych czasów, ale bez przesady - kto ma na to czas). Pomacali se wnętrza Civiców, Almer, Corolli czy innych. To jest jedyne w swoim rodzaju, nie da się pomylić tego uczucia z niemieckim czy włoskim autem. Samo to jak działają manetki po tylu latach (i w ogóle jak działają, zupełnie inaczej od europejskiej konkurencji) jest dla mnie tak niesamowite, że do dzisiaj jest to mój ulubiony przykład. To jest coś czego nie zauważa nikt, a używają wszyscy setki razy dziennie. Tym właśnie charakteryzuje się ta japońskość tamtych czasów. Tego się po prostu używa do bólu przyjemnie do dzisiaj, wszystko jest takie jak powinno być, nic nie rozprasza, nic nie wkurwia. Święty spokój.

    PS Właśnie se przypomniałem moje kochane Bravo, w którym manetki działały typowo po włosku, a więc tak, jakby się mieszało w jakiejś gęstej masie. To było typowe dla tamtych aut, cały koncern Fiata miał wtedy takie manetki i tego typu filozofię wnętrza. Wszystko działało tak miękko jakby się obcowało z budyniem, pokrętła, przyciski - wszystko. Straszne uczucie, ale z drugiej strony tak bardzo włoskie, a może lepiej rzec po prostu południowe. Nie musi być precyzyjnie i wyraźnie, wystarczy że działa (a czasem nie, ale to nie problem, auto też musi mieć sjestę i swoje humory) i wygląda ładnie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-04-2019, 14:34

  16. #14070
    Boruciarz

    Domyślny

    zwlaszcz w limuzynie gdzie kurwa trzeba zadbac o to zeby szofer mial sie czym polać kurwa xDDDD

    gosc jeszcze prywatnie warny wrzuca bo odbiera wszystko jako atak na siebie xDDDDDDD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •