Reklama
Strona 1426 z 1426 PierwszaPierwsza ... 426926132613761416142414251426
Pokazuje wyniki od 14,251 do 14,254 z 14254

Temat: Wybór samochodu.

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Rozpierdala mnie to niesamowicie. Typ pierdoli, że chcę się w końcu nacieszyć samochodem, jarać się tym itd. a kupuje, kurwa, golfa xD gdzie logika, gdzie sens...
    I on to ze 3 lata będzie spłacał, no ale trzeba spełniać marzenia

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

To co to za a3 co ja bedzie 3 lata splacal?

3. Reklama
    Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam takiego ziomka, co jeździł dotychczas hondą hrv chyba, od ojca, teraz ma zgnitą corse b i zachciało mu się w końcu jakiejś dojebanej fury. No wiecie, takiej, która da frajdę i przyjemność z jej posiadania. Będzie się odpychać, brzmieć i ogólnie zajebioza. Wymyślił sobie galanta. No spoko, one są ekstra, ale już podrożały.dobre egzemplarze, części coraz trudniej i one już 5 lat temu wszystkie były pognite, szuka się tego fatalnie, no ogólnie ciężki temat.
    - ty, to weź coś doradź fajnego, może coś amerykańskiego?
    - 300m z 3.5 V6 mógłby ci podpasować. Trochę mocy jest, wygodny, zajebiście brzmi, jak zadbany i felga dobra, to wygląda zajebiście.
    Poprzeglądał olx, znalazł Speciala spod Szczecina i o kurwa, dawaj, jedziemy tam, ale to zajebiste, ale bym tym jeździł, pytaj tam na grupie o to, bukujemy bilety, o chuj, nie mam kasy ale biorę kredyt!!!!
    Z kredytem był problem, nie dostał od razu, ale dzisiaj, po kilku dniach, ma hajs na koncie.
    - ty, nie będziesz ze mnie dumny, odpuszczam chryslera
    - czemu, coś innego wymyśliłeś?
    - odpaliło mi się stare marzenie
    - czyli co?
    - audi a3

No kurwa trzymajcie mnie xDDD chłopak 21 lat wziął kredyt na furę i jedzie jutro oglądać jakąś a3 z 1.8, jeszcze bez quattro, turbo i czegokolwiek, co ratuje ten złom, a na dodatek jest w pięciu furtkach xD
    do gazu chlopa jak chuj
    ale to pewnie jakis wiejski celebryta
    a3 taki typowy samochod wiejskiego plejboja od zawsze u nas jak byly dyski na remizie w kozach to polowa samochodow to a trujki kozianskich plejbojow i wyrywaczy, kazdy o takim marzyl

mog se pojechac do angli na pol roczku i wrocic jakas f10/f30 mloda, a nie pierdoli sie ze zgnitymi audi 20 letnimi w polsce w kredycie ehhh nic ci ludzie nie myslo xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : Dziś, 00:50
    Cytuj Decretis napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    16

Domyślny

No właśnie nie. Ułożony, spokojny chłopak, po prostu chyba mało od życia wymaga ;/

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania